patrimoniums BURGERRAADSMAN, -VROUW hoofd vakgroep SEKRETARIS/VORMINGSLEIDER woningmaatschappelijk werkers HENGELO (O.) maatschappelijk werk(st)er een directrice, groepsleider/ster Instituut Burgerraadsman Leiden centrale raad voor gezinsverzorging De Christelijke Plattelands Jongeren Organisatie AFDELING BIBLIOGRAFIE EN DOCUMENTATIE VELDWERKER (mnl-vrl) Ziekeniiuispredikant(e) lull-tlme c.q. part-time patrimonium Patrimonium'* Woningstichting beheert en bouwt in Rotterdam woningen in stadsvernieuwings- en stadsuitbreidingsgebieden. Zij hecht veel waarde aan goede contacten met haar huidige en toekom stige bewoners en aan een rechtvaardige verdeling van de schaars beschikbare woonruimte. De afdeling Participatie en Sociaal Beheer dient in verband hiermee te worden uitgebreid. Wij zoeken enige (mnl/vrl) die verantwoordelijk zullen zijn voor de verhuur van een deel van de woningen. Tijdelijke aanstel ling (ca. 1 jaar) behoort tot de mogelijkheden. Ervaring is gewenst (niet noodzakelijk). Tot de werkzaamheden behoren: - het selecteren van woningaanvragen - het bezoeken van toekomstige bewoners - het aanbieden van woningen - sociale begeleiding van de toekomstige bewoners tijdens en na de verhuur van de woningen. Wij bieden: - een werkkring met veel afwisseling - een zelfstandige functie-uitoefening - een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van max. f 3285,95 bruto volgens C.A.O. voor de woningbouwcorporaties, groep V. Wij vragen: - interesse in woningmaatschappelijk werk - een opleiding van minimaal m.b.o.-niveau Sollicitaties schriftelijk aan Patrimonium's Woning stichting, Koningslaan 119, 3067 TG Rotterdam, met vermelding van de letters WMW op de en veloppe. Een psychologische test is een onderdeel van de sollicitatieprocedure. woningstichting te oelfsheven Interkerkelijke School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs. Opl. Gezins- en bejaarden verzorgde met H.B.O. heeft interesse voor een baan bij het onderwas? Wij bieden een full-öma functie, waarin de volgende taken kunnen worden verricht: - begeleiding van leerling bepardenverzorgenden in de praktijkperiodes. lessen maatschappijleer of inleiding tot het beroep - avonddiensten in hot internast - selectie van aspirant-leerlingen. Sollicitanten kunnen hun voorkeur bekend maken voor bepaalde taken of lessen. Salans en vacant*# volgens W V.O.. afhankelijk van leeftijd en bevoegdheid. Datum indiensttreding: na overleg. I Schriftelijke en telefonische inlichtingen op verzoek telefoon 05400 13047 bereikbaar tot 22.00 uur. Sollicitaties zo mogelijk vóór 21 oktober aan het schoolbestuur p/a Onenerparkweg 7. Hengelo (O) Door de maatschappij van Weldadigheid te Frederiksoord wordt ten behoeve van het Bejaardentehuis "de Menning" te Wilhelmina- oord voor spoedige indiensttreding gevraagd zo mogelijk in het bezit van het diploma verpleegkundige A en met ervaring in het bejaardenwerk. Het tehuis, gesticht in 1966, biedt plaats aan 82 bewoners, terwijl tevens 10 bejaardenwoningen op het terrein aanwezig zijn. De c.a.o. voor bejaardentehuizen is van toepassing; pensioenregeling P.G.G.M. Passende woonruimte is in het tehuis aanwezig. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlich tingen omtrent opleiding, vervulde betrekkin gen en opgave van referentieadressen kunnen worden ingediend bij het bestuur van de Maatschappij van Weldadigheid, het Huis "Westerbeek". Majoor van Swietenlaan 28 te Frederiksoord (telefoon 05212-1225). Kinderhuls "de Veilige Bocht" te Veendem uitgaande van de Stichting Leger des Heils heeft een vacature voor een die mede verantwoordelijkheid wil dragen voor een groep jongens en meisjes. Leeftijd vanaf 22 jaar - positief christelijke levensovertui ging. Ervaring in het werken met kinderen is gewenst, alsmede goede samenwerkingsmogelijkheden. Liefst studerend voor M.B.O. I.W., in ieder geval bereid om deze opleiding te volgen (vereiste vooropleiding M.A.V.O. of gelijkwaardig niveau). Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de directrice Mej. N. Reumerman. Bocht Oosterdiep 17 Veendam, telefoon 05987-13096. Sollicitaties kunnen ook aan dit adres worden gezonden. De begeleidingscommissie van het Instituut Burgerraadsman vraagt, in verband met uitbreiding, een tweede Zijn/haar taak zal bestaan uit het, samen met de reeds aanwezige burgerraadsman, helpen van individuele en groepen burgers bij het vinden van een oplossing bij vragen en problemen, die veelal samenhangen met de ingewikkeldheid van de steeds veranderende samenleving. Het gaat daarbij vooral om twee groepen van aktiviteiten. te weten: - direkte hulpverlening: het samen met de hulpvrager(s) zoeken naar oplossingen van individuele problemen. Vele hulpvragen laten zich daarbij niet alleen afdoen met informatie, advies en verwijzing. - Signalering: signalering van structurele leemten in het voorzieningenpakket of van fundamenteel onjuiste situaties en werkwijzen van instellingen, met het doel in samenwerking met anderen te komen tot verbeteringen In Leiden wordt daarbij vooral gewerkt in het spanningsveld tussen overheid en burger. In verband met deze taakstelling gaat de voorkeur uit naar iemand met een brede ervaring op het gebied van maatschappelijke dienstverlening of rechtshulpverlening, zo mogelijk met een juridische achtergrond of opleiding. Hij/zij dient in staat te zijn te onderkennen of de individuele problemen ontstaan ten gevolge van structurele tekorten en waar dat het geval is te komen met voorstellen van praktische alternatieven. Het Instituut Burgerraadsman maakt organisatorisch deel uit van de Welzijnsraad. De rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden zijn van toepassing. Salaris van f 2101(commies) 3205,- (commies A). Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de sekretaris van de begeleidingscommissie, dr. J. H. Kamphuis, tel. 071 -121341 Sollicitaties binnen 14 dagen te sturen aan: Begeleidingscommissie Burgerraadsman, Stationsweg 28. Leiden De Centrale Raad voor Gezinsverzorging is het landelijk omwikkelings-, adviesen service-orgaan voor 260 instellingen voor gezinsverzorging in Nederland. Wij vragen op korte termijn ten behoeve van de vakgroep advies en service een De vakgroep houdt zich voornamelijk bezig met de service aan de instellingen voor gezinsverzorging op het gebied van financiering, administratie en uilvoering van de subsidieregeling, de kommunikatie met de instellingen en kursuswerk. Deze funktie is ontstaan uit het reorganisatieproces bij ons Buro. De taken van het hoofd van de vakgroep houden o.m. in: het leiding geven aan en het koordineren van de werkzaamheden van de vakgroep; het deelnemen vanuit de vakgroep aan de beleidsvoorbereiding in een managementteam; het zorgen voor externe kontakten vanuit de vakgroep Wij verwachten van deze medewerk(st)cr ervaring piet het leidinggeven aan een groep mensen van verschillende disciplines cn bij voorkeur ervaring in dc maatschappelijke dienstverlening of de gezins verzorging; - akademisch of daarmee te vergelijken niveau. Een gesprek met een sollicitatiekommissie en met een psycholoog zullen deel uitmaken van de procedure. Nadere telelonische informatie kunt u inwinnen hij de heren drs. A. B. Roda of H. van Eijsden. Telefoon 030-517844. Uw brieven kunt u richten aan de soUicitaiiekommissie. 9 Postbus 13020. Ramstraat 27. Utrecht Zuid-Holland en Noord-Brabant roept sollicitanten op voor de funktie van die per 1 december 1977 beschikbaar zal zijn. Vereisten: - goede kontaktuele eigenschappen - een Christelijke maatschappijvisie interesse voor de problematiek van de plattelands jongeren - enige rp< .aktionele vaardigheid bekendheid met of interesse voor het jeugd- en jongerenwerk - rijbewijs BE - leeftijd tot 25 jaar. Er wordt bovendien gedacht aan iemand met een H.L.S.-diploma of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Salaris volgens C.R.M.-regeling. Sollicitanten worden gevraagd zo spoedig mogelijk te schrijven aan: De C.P.J.O. Zuid Holland en Noord-Brabant. Wilhelrr m.ilaan 23 in Alphen a d. Rijn. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door: Bertus Buizer (01720-75215) of Kees Baan (01844-216). christelijke blindenbibliotheek Postbus 131, Ermelo Telefoon 03417-1014 Na een uiterst plezierige werktijd van vier jaar op de zoek ik op zeer korte termijn iemand Im/vr) die mijn werk als hoofd van deze afdeling wil voortzetten. De afdeling, waar (inclusief ikzelf) in totaal vier personen werken, houdt zich bezig met het opbouwen en handhaven van een evenwichtig samengestelde collectie braille- en gesproken lectuur. Een en ander conform de doelstelling en identiteit van de bibliotheek. De werkzaamheden hiertoe bestaan o.m. uit: de selectie en aanschaf van boeken voor het overzetten in braille c.q. het inlezen op geluidsbanden. het voeren van overleg met andere blindenbibliotheken; hej bijhouden en verzorgen van catalogi en aanWinstlijs- ten; het verzamelen en ordenen van documentatie ten behoeve van de andere afdelingen der bibliotheek Gezocht wordt iemand met een positief prot.-christelijke levensovertuiging, die deze in het werk èn in de contac ten met collega 's gestalte wil geven. Het lijkt mij dat als minimumeisen moeten worden gesteld: een diploma C.V., B.D.A. of G.O. organisatorische en leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen. Daartegenover staan dan: een salaris volgens de rijksregeling voor bibliotheekper soneel een afwisselende functie die veel bevrediging geeft werken in een splinternieuw gebouw dat omstreeks de jaarwisseling in gebruik wordt genomen. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. Namens de directie van de bibliotheek verzoek ik belangstellenden te solliciteren door middel van een brief (bij voorkeur met recente pasfoto), waaruit wij ons een goed beeld kunnen vormen omtrent ervaring, opleiding en huidig inkomen. Op de enveloppe s.v.p. in de linkerbovenhoek vermelden: Hoofd Bibliografische Afdeling. Zij die. alvorens te solliciteren, nadere inlichtingen wensen, kunnen zich telefonisch met mijn directeur in verbinding stellen, of rechtstreeks met mijzelf. ANNEKE EKKELENKAMP. Novib is een particuliere stichting die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Onze drie hoofdtaken zijn: 1 Steun aan organisaties en projekten in ontwikkelings landen die verbetering van het lot der allerarmsten op het oog hebben; 2. voorlichting en bewustwording in Nederland; 3. politieke pressie op overheden in Nederland en daar buiten om beslissingen te nemen die gunstig zijn voor mensen in de derde wereld Voor de beide laatste taken funktioneert bij Novib o.a. een team van twaalf veldwerkers. Zij wonen en werken verspreid in het land. Hun taak bestaat uit meewerken aan lokale derde wereld-aktiviteiten, ondersteunen van leerkrachten en vormingsleiders en begeleiden van groepen die zich met ontwikkelingsvraagstukken bezighouden Zij werken hierbii veelal samen met landelijke en plaatselijke organisaties Voor de regio Drenthe hebben wij "p dit moment een part-time (50%) vacature: Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die: - over kennis van en visie op de ontwikkelingsproble matiek beschikken; - didactische vaardigheden eri ervaring en/of metho disch inzicht op het gebied van vorming bezitten; - aanwijsbare contacten met kosmopolitieke groepen in de regio Drenthe hebben: bereid zi|n in teamverhand te werken Sollicitatiebrieven gaarne binnen twee weken richten aan de algemeen secretaris van de Novib: Drs. Sj. Theunis. Voor nadere informatie. 070-624 081 tsi. 18 De plaatselijke derde wereldgroepen spelen een belangrijke rol in de eindbeoordeling. Novib: Nederlandse Organisatie voor Internationale Ontwikkelingssamenwerking. Amaliastraat 5-7 De Haag De Moderamina van het Regionaal Verband van de Classis 's-Graven- hage van de Nederl. Hervormde Kerk en van de Classis 's-Gravenhage van de Gereformeerde Kerken roepen sollicitanten op voor de functie van ten behoeve van de volgende inrichtingen: a de Stichting Prinsenhof" (verpleeghuis/revalidatie/psychogeriatrie) te Leidschendam; b. de Slichting „Rosenburg" (Psychiatrisch Ziekenhuis) te 's-Gravenha- ge-Loosduinen en c. het Nederlands Zeehospitium (revalidatie) te 's-Gravenhage-Kijk- duin Gegadigden die een pastoraal klinische training gevolgd hebben o bereid zi|n deze te volgen genieten de voorkeur Sollicitaties met uitvoerig curriculum vitae te zenden aan de voorzitte: van bovengenoemd Regionaal Verband de heer drs D van Vlie' Tomatenstraat 269 te s-Gravenhagc De heer Van Vliet is gaarne bereic inlichtingen te verstrekken Zijn telefoonnummer is 070-232215 (kantoofe 070-264111)

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18