Princess v^.f 17.413,-. Toch maar mooi van Leyland. 9-78 Je ziet het bij de eerste oogopslag: dit is uiterst luxueus rijden. En eenover- vloed van prachtigedetails, geweldige eigenschappen en voordelen bewijst het. Een schitterend voordeel dat daar bij komt is de prijs, want voor déze klasse is die bijna onwaarschijnlijk: al vanaf f 17.413,-. Uiterlijk en innerlijk. Uiterlijk en innerlijk hebben veel met elkaar te maken, bij de Princess. Want binnen deavant- garde-wigvorm van deze ultramoderne carrosserie (met een zee aan bagageruimte) is een sterke passagiers-kooi gekreëerd die een ongekende overvloed van ruimte, komfort en veiligheid biedt. Wij kennen geen andere auto in deze prijsklasse, waarin uw medepassagiers ook op de achterbank zó prettig, royaal en "languit" kunnen zitten. Wij kennen ook geen auto, waarin u zo vorstelijk achter het stuur zit: de bestuur dersstoel is dan ook in 4 richtingen verstelbaar en de 2200 HLS heeft zelfs individuele armleu ningen aan beide voorstoelen. Technisch modern. De Princess is een voorbeeld van ge avanceerde auto-techniek. Motor (viercilinder 1,8 liter of zescilinder 2,2 liter) dwars voorin, met aandrijving op de voorwielen. Alle vier de wielen zijn onafhankelijkgeveerd, onderling verbonden door het beroemde onder houdsvrije Hydragassysteem, lucht-vloeistof- vering. Dé garantie voor glad, soepel en veilig rijden op élk wegdek. De wig-vorm van de carros serie is in de windtunnel ontwikkeld voor minimale luchtweerstand en - dus - laag benzineverbruik. Afwerking tot in de puntjes. Portieren en drempels zijn met vocht werende was geïnjekteerd. Aan de onderkant van de carrosserie behoeden kunststofschermen bij de voorwielen de laklaag tegen opspattend grint. Of bijvoorbeeld: een uitstekend verwarmingssysteem met 3-snelheden aanjager zorgt voor een snelle verdrijving van condens op voorruit én zijramen. Kompleet uitgerust. Ja, wij hadden het over prachtige details. Wij bedoelen ook: rembekrach- tiging, brede radiaal banden, voorruit van gelaagd veiligheidsglas, ruitewissers met 2 snelheden en tip-wis kontakt,elektrische ruitesproeier, verwarmde achterruit, slaapstoelen met hoofdsteunen, dik zacht tapijt, noodknipperlichtinstallatie, en 3-punts veiligheidsgordels met oprol- automaat en waarschuwingslampje. Kortom: een ongelooflijke auto voor z'n prijs. Inklusief alle details, inklusief een vol jaar garantie ongeacht het aantal kilometers. Noteer daarom een bezoek aan de Leyland-dealer in uw agenda. Hier is uw keus: Princess 1800 HL 4-deurs f 17.413,-. Princess 2200 HLS 4-deurs f20.494,-. Princess 2200 HLS automaat 4-deurs PrinCGSS Pruzen inkl. BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V., Gouda. Tel.01820-11122. Mini-Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover- Leyland W^Damler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens. 200 Vèrkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16