Hoe weet iedereen plotseling dat AH groene en beige wastafels verkoopt?H Door de ^fc^lhprijs! f89.- 3 J250 AH, méér dan lage prijzen alleen. Deurne moet na gifstortingen goed opletten Moerdijkbrug weer een dag gesloten FAMILIEBERICHTEN Vlakschuurmachine Decoupeerzaag Lichtrail Wandspot Kunststof, porceleinen fitting, >TAA inclusief spiegelreflektorlamp. f.k/U Rollfix Leifheit. 18Vz meter |A*7P 33-delige cassette X SPECIAAL VOORU Mistlampenset Wekker Electric 2000. In waakzaam oranje. 25.- Herenoverhemd Huishoudtrap 37.50 Wafel/Tosti ijzer „Croque Gaufre" met teflon SPECIAAL VOORU Diepvrieskast SPECIAAL VOORU tS DONDERDAG 6 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET P 12 - RHS| Van een onzer verslaggevers DEURNE De Deurnese bodem moet de komende twintig jaar voortdurend nauwlettend In de ga ten worden gehouden. Op het mo ment bestaat er geen direct gevaar voor de volksgezondheid maar elke verandering van het milieu kan deze situatie op slag doen veranderen. Dat staat te lezen In het eindrapport over de gevolgen van cyanide-afval- stortingen op verschillende plaatsen in het Brabantse De urne Het rapport is opgesteld door een werkgroep waarin onder meer de provincie Noord-Brabant en de ge meente Deurne vertegenwoordigd zijn De werkgroep pleit er verder voor om de storting in het laborato rium te laten nabootsen. Op die ma nier zou beter kunnen worden voor speld wat er in de toekomst met het cyanide-afval kan gaan gebeuren. Het afval is afkomstig van de Zwit serse metaalfabriek Rüti-te-Strake. Het bedrijf heeft twintig Jaar enkele tienduizenden tonnen cyanide-afval in de Deurnese bodem laten ver dwijnen. Aanvankelijk nam de ge meentereiniging het vervoer voor haar rekening maar later werd dit werk overgenomen door het tran sportbedrijf van de Deurense wet houder Van Heugten. Al die tijd werden de stortingen verricht met medeweten van B. en W. van Deurne maar de gemeenteraad werd nooit op de hoogte gesteld. De zaak kwam pas enkele jaren ge leden aan het rollen toen leden van een werkgroep ontdekten om welk soort afval het ging. Het afgelopen Jaar heeft de werkgroep verschillen de metingen uitgevoerd waaruit bleek dat het cyanide-gehalte in het Deurnese grondwater veel hoger ligt dan voor mens en dier aanvaard baar is. DEN HAAO (ANP) - In de Moer dijkbrug zal zaterdag de op één na laatste oude overspanning worden vervangen door een nieuw brugdeel. Het wegverkeer zal daarom ge stremd zijn van zaterdagochtend half acht tot zondagochtend om streeks zes uur. Bij ongunstig weer wordt de brug- verwisseling uitgesteld tot zondag 9 oktober. De verkeersstremming duurt dan van half vier 's ochtends tot ongeveer twaalf uur 's avonds. Tijdens het werk zal rijksweg A 16 afgesloten zijn direct ten zuiden van de brug en bij Dordrecht. Het snel verkeer kan gebruik maken van de omleldingsroutes. die worden aan gegeven door oranje borden met een zwart nummer. De omleidingsroute via Haringvliet brug en Heinenoordtunnel heeft voor het verkeer in noordelijke rich ting het nummer twee en voor het verkeer in zuidelijke richting het nummer drie. De omleidingsroute via de brug Keizersveer en het ver keersknooppunt Gorinchem heeft voor het verkeer in zuidelijke rich ting het nummer vier en voor het verkeer in noordelijke richting het nummer 5. Voor fietsers en bromfietsers zal tij dens de afsluiting van de Moerdijk brug een veerpont varen tussen Moerdijk en Willemsdorp. Deze pont is niet toegankelijk voor voetgan gers kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Dankbaar hopen wij op zondag 16 oktober a.s.. met onze kinderen en klemkinderen, ons 25-jang huwelijk te her denken. Tom Nieuwenhuizen Truus Nieuwenhuizen-Kolkman Wezep. Nieuwlandswcg 48. Gelegenheid tot feliciteren op maandag 17 oktober van 16 00 tot 17.30 uur in hotel „Coelenhage". Zuiderzee straatweg 486 te Wezep. Hij stelde mijn roeten op een rots Hij gaf mij een nteuu; lied tn de mond. 4 oktober is overleden onze lieve en zeer plichtsge trouwe collega Gré Schutte Wij zullen haar erg missen Collega's en oud-collega's van de „De Savornin Lohmanschool" te Amsterdam Amsterdam. 4 oktober 1977 Heden nam de Here tot Zich ons geliefd familielid Gerrit van Delft echtgenoot van A. M. Glasbergen Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Namens de familie. C. van Delft Rijnsburg. 5 oktober 1977 Langevaart 54 Black&Dcckcr schuurvucl type 555(1. Schuuroppcrvlak 93 x 1X5 mm. I HMI loeren per minuut. 175 Watt. Normaal 89.- Black&Dcckcr type 5530. Zaagdicptc 3X mm maximaal. Verstek tol 45". 3100 loeren per minuut. 300 Watt. automatische waslijn. Normaal 27.95 AH prijs «3 Exklusief voor AH. Model om van te smullen! En bovendien helemaal kompleet. Stiftbouten om 'm op te hangen, de kunststof plugbeker - syphon (zwanehals) en de draaibare mengkraan, het is allemaal inbegrepen. Groen of beige, breedte 58 cm. 1 jaar garantie. Normaal 35.75 i 2 verchroomde lampen (O 140 mm) met gele reflector dus geel licht met H3 halogeen lampjes, relais en schakelaar. Plus de kabels en voorschrift voor eenvoudige montage. Twéémaal een straal licht! Lekkere uni kleuren. Polyester/katoen 65/35. Maten 37 t/m 44. f\/T\ AH prijs Rroiwol Rustique. Met origineel wolmerk. Ecru. Dretnui 2 knotten 100 gram. 5.95 Normaal 9.95 AH prijs i Voor breipendikte 6-7. Aluminium, 5 treden inclusief plateau. AH prijs bekleding, thermisch beveiligd; signaallampje. 1000 Watt, voor tosti, snack-toost en wafels. Adviesprijs Normaal 147.50 Bauknecht T.F. 1349 Bruto inhoud 125 liter, apart voorvriesvak, 3 bewaarrekken met plexivoorzijden, snelvries- schakelaar, thermostaat en signaallampje. Maat 85 x 55 x60 cm. Normaal 725.- Bauknecht Deze aanbiedingen gelden speciaal voor u zolang dc voorraad strekt. Vw A fef En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schnjf. zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten want hun werken volgen hen na. Openb 1413. Met grote droefheid delen wij u mede. dat tijdens het verblijf in Canada plotseling is overleden, op* de leeftijd van 68 jaar. mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en grootvader, Ds Jan Lafeber In teven predikant van de Gereformeerde Kerken. Bunschoten. 4 oktober 1977. Beethovenlaan 10. J. Lafeber-van de Putte Driebergen: J. Lafeber C. T. Lafeber-Caron. Thera en Winnie Oosterhout: J. G. Teunissen-Lafcber A. Teunissen Robert en Mark Canada: J. M. Savage-Lafeber R Savage Alistair Rotterdam: C. J. Lafeber. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 10 okto ber a s. om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Bunschoten. De dienst van Woord en Gebed vangt aan om 13.30 uur in de Adventkérk. Gerbrandysingel. Spaken burg. waarin zal voorgaan de weleerwaarde Heer Ds J. G. J. van Echten. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Diep getroffen zijn wij door het plotseling overlij den. tijdens zijn verblijf bij zijn kinderen in Cana da. van onze geliefde zwager ds. Jan Lafeber Wij geloven, dat hij het loon van een getrouwe dienstknecht van God zal ontvangen. Harderwijk: J G. van de Putte E M van dc Putte-van der Kraan WiltowdaletCan C. J. van de Putte D van de Putte-van Seters Wageningen E. C. A Mobach-van de Putte Ede: K. J G van de Putte E W van de Puttc-Mobach 4 oktober 1977. Onverwacht nam de Here tot Zich onze zwager Dirk van Bergen echtgenoot van A. Roubos Lisse: G. Kroon G. Kroon-Roubos Uithoorn: J. den Ouden L. den Ouden-Roubos Sassenheim: D. Snaterse J. Snaterse-Roubos Zuid-Afrika: P. van der Zwaard A. van der Zwaard-Roubos Hoofddorp: C. Verbeek W. Verbeek-Roubos Nieuw Vennep: L. Roubos S. Roubos-Meenderinck Hoofddorp: A. Roubos Aalsmeer: J. Jongkind F. Jongkind-Roubos Nieuw Vennep: C. A. van den Heuvel C. J. van den Heuvel-Roubos Badhoevedorp, 4 oktober 1977. ..Want wij weten, dat na 't lijden, Komen zal des hemels vreugd" lied 269 Uit Jakarta ontvingen wij met ontroering het bericht, dat 4 okt. op 88-jarige leeftijd, na een lang, waardig gedragen lijden, door God is thuisge haald onze lieve zwager en oom Raden Soedono Nimpoeno weduwnaar van Joh. Maria Lensink Oud leraar Ind. talen te Amsterdam, sinds 1960 woonachtig te Jakarta. Hij had een rijk gezegend leven en heeft veel voor anderen betekend; wij zullen hem erg missen. Jn Christus is noch west noch oost" Rotterdam: H. Dullaart-Lensink P. Dullaart Hengelo <Ov.): W. Lensink-Koopmans Den Haag: H. J. Lensink Noordpolderkade 71 G. J. Lensink neven en nichten condoleantieadres in Indones ié: R. H. Nimpoeno Jalan Wijaya I no 44. Kebajoran Baru (Jakarta). En Hij, het leven-zelf, verslindt de dood tot overwinning en van alle ogen wist Hij de tranen af. Het och tendrood gaat stralend op, een op gang uit den hoge. Gezang 275 Diep verslagen geeft de Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Utrecht u kennis van het plotseling overlijden van Ds D. J. Blikkendaal tot 1 oktober jl. predikant van de wijkgemeente Pijlsweert. Met eerbied denken wij aan zijn trouw en diep gaand pastoraat, voor ons een blijvende aanspo ring. G. Petting, praeses M. G. L. den Boer, scriba 5 oktober 1977. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van Ds D. J. Blikkendaal Donderdag jl. namen wij afscheid van hem als godsdienstleraar aan onze school, omdat hij een beroep naar Maastricht had aanvaard. Moge de Heer, in Wiens dienst hij zich wist, zijn vrouw en kinderen zeer nabij zijn. Namens allen, die hem kenden en waardeerden, op College Blaucapel, Utrecht. H. J. Groenhuijzen, rector. want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige lijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Romeinen 8:18 Heden nam God tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Huibertus Adrianus van der Lugt op de leeftijd van 81 jaar. J. van der Lugt-van Etten kinderen en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs, 4 oktober 1977 Vogclaarstraat 11 a De rouwdienst wordt gehouden D V. zaterdag 8 oktober om 2 uur in „De Ark". Oranjestraat 2. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Ark". Heden is, na vijf dagen lijden, toch nog plotseling: van mij heengegaan mijn lieve vrouw Geertruida Johanna Frederika ter Horst op de leeftijd van 76 jaar. Zij wist waar ze heen ging. Albert Schmal Hengelo (0). 4 oktober 1977 Bornsestraat 53 De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag oktober om 14.00 uur in de aula van de Algemeni Begraafplaats, Oldenzaalsestr. te Hengelo (0),; waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Aan hen. die de overledene de laatste eer wensen, te bewijzen, wordt verzocht om 13.50 uur in t vengenoemde aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis! plechtigheid in de koffiekamer van ,,'t Venster'] t.o. de begraafplaats. Liever geen bloemen en geen bezoek thuis. Voor de vele blijken van medeleven na het overlij den van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Annechiena Jantina Biewenga betuigen wij u onze harte lijke dank. Middelstum. oktober 1977. Familie Biewenga Dankbetuiging Voor de vele hartelijk» wijzen van deelneming i betoond na het plots overlijden van mijn man, onze zorgzame en grootvader, broer, ger en oom Lambert Westlai betuigen wij u onze w meende dank. G. Westland-Van kinderen, kleinkind en verdere familie Huizen NH., Kortelangewijnseweg Dankbetuiging Uw medeleven en deelneming betoond bij het plotse overlijden van mijn innig geliefde man, onze zeer 2 zame vader en opa Willem Abresch heeft ons erg goed gedaan. Het was ons een grote troost, dat U op zo indrukwek de en gevoelvolle wijze uw belangstelling heeft blijken Daarvoor mede namens de kinderen en k kinderen mijn hartelijke en welgemeende dank mevr. M. Abresch-van den I De Lier. oktober 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14