arts verzekeringsgeneeskundige Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPEUJKE BELANGEN ZATERDAG 1 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zesde kleinkind Elvira Marielle Dochter van Carel en The a van Houten-Meijer Boterdijk 31. Paterswolde 29 september 1977 Grootouders Van Houten-Chardon Westberg 10. Wageningen De heer en mevr Sallman- Mennes geven hierbij ken nis, dat het huwelijk van hun dochter Ineke met Mr Malcolm J Carmi- chael Brook House Holybourne. Alton. Hampshire Enge land zal worden ingeze gend door ds. G Toornvliet in de Ned. Herv Kerk te Rloemendaal op zaterdag 15 okt. 1977 om 14 30 uur Gelegenheid te feliciteren van 17-18 uur in het Koets huis ..Beeckestijn Velsen- Heiloo De Achtkant I Dankbaar r-n blij hopen wij D V op 3 oktober met onze kinderen de dag te herdenken dat wij 25 jaar getrouwd zijn. Johan Freriks Aly Freriks-Esselink Aalten. oktober 1977 Beunk". Varsseveldsestraatweg 99 Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 7 oktober van 16 00 tot 17 30 uur in gebouw Wilhelmtna te Lintelo Op 8 oktober hopen we ons 25-jarig huwelijks- en pastorieleven te vieren en te gedenken w. houden .open huis" van 1530-17.30 uur in het Zendingshuis. Leidseslraatweg 11. Oegstgeest Adriaan de liaan Sjoerda de Haan-Pasma Warmonderwcg 14. Oegstgeest •rdenkt >i ga >ig Spr 16 9 Onze ouders en grootouders H'. J. van Aalst J. A. van Aalst-v. d. Hoogt hopi-n op woensdag 12 oktober de dag u gedenken, dat ij oor 50 jaar met elkaar in het huwelijk traden Op .-.iterdag 8 oktober houden zij een receptie van 17 30 lot 19 00 uur in Restaurant Treslong". Vosselaan 15 te Hillegom Hun dankbare kinderen cn kleinkinderen Dankbaar en gelukkig zijn wij dat onze ouders en grootouders Pieter van der Sleet en Johanna van der Sleet-van Egmond op 13 oktober D V hun gouden huwelijksfeest hopen te vieren Zij. die onze ouders en grootouders willen feliciteren, zijn welkom zaterdag 8 oktober 's-middags van 14.30- 14 30 uur en 's avonds van 19 30-22.00 uur te 's-Graven- damscheweg 69. kinderen en kleinkinderen Noordwijkerhout. 1 oktober 1977 Blij en dankbaar hopen D V op 6 oktober a.s. onze ouders S. J. P. Goossens H. R. Goossens-YVuestman te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn Bovendien zal het 23 oktober a.s 50 jaar geleden zijn dat Vader in het ambt van Dienaar des Woords werd beves tigd Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 8 oktober a.s. van 13 ,10 17 00 uur in .De Cantharel' v Golsteinlaan 20 te Ugchelen. gem Apeldoorn Hun dankbare kinderen Arnhemseweg 629 Beekbergen Psalm 104 33 (onberijmd) maandag. 17 oktober 1977 hopen onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders L. Vogelenzang en D. Vogeienzang-van der Niet de da»: te herdenken, waarop zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat G<-d hen nog lang voor elkaar en voor ons moge uitren ts d« wens van hun dankbare kinderen, kleinkin deren en achterkleinkinderen Leiden. 30 september 1977 Wndehof 45 leder die ons diamanten bruidspaar wil gelukwensen. rdt daartoe graag n de gelegenheid gesteld tijden.- de <>p iktober 1977 van 16 00 18 00 uur te houden receptie ir- Pardoeza Doezastraat 45 te Leiden ln Jezus ontslapen onze lieve moeder en oma Aatfien Tulp op de leeftijd van 76 jaar sinds 24 juli 1974 weduwe van Geert Boven Winschoten D. Boven A. Boven-Garst Scheemda J. Boven M. Boven-Oudekerk Scheemda A. Komdeur-Boven D. Komdeur Scheemda J. Boven A. Boven-Koning Zutphen P. Boven T. Boven-van der Wal Bedum H. Boven A. T. Boven-Appeldorn Scheemda: S. Boven G Boven Kuiper Hoogezand: G. Boven H. Boven-Oosterhuis Wissenkerke J. Klungel-Boven E. J. G. Klungel kleinkinderen en achterkleinkind Scheemda. 30 september 1977 Donellenlaan 40 Condoleantie-adre- Kolhornlaan 8 Geen bloemen De begrafenis is bepaald op dinsdag 4 oktober a.s. om 14 00 uur van uit de Geret Kerk te Scheemda Degenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. In Christus ontslapen onze lieve moeder en oma Levina Jacoba Boer-YVieles weduwe van H. G. Boer eerder van J Klaassen op de leeftijd van 80 jaar De Here u mijn herder Psalm 23 Roosendaal (N.B.) J J Klaassen J K. Klaassen-Ouborg Utrecht J. G Boer lJsselstein (U). J. Boer J. Boer-Louwerse Hilversum H M, Boer J. W M. Boer-van den Berg en kleinkinderen Middelburg. 29 september 1977 Huue ..Ter Veste". flat 32 Correspondentie-adres Hobbemastraat 2. Roosendaal IN.B i Moeder is opgebaard in de Rouwkamer van het Gasthuis, be/oekuur van 17 30-18 30 uur De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 4 oktober 1977 uin plm 14.45 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg De dienst van Woord en Gebed met familie en belangstellenden wordt gehouden om 14.00 uur in de zaal van huize ..Ter Veste". Sei.-singel 6. Deze wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds W M de Bakker Na afloop van de teraardebestelling bestaat er gelegenheid de familie te condoleren in de condo- luan- e ruim te van de aula op de begraafplaats Geen bloemen Geen toespraken Liedboek 299 Vooralle heilgen in de heerlijkheid dieU beleden in hun aardse strijd zij Uw naam lof. o Jezus, te allen tijd.' Halleluja, halleluja' Gij u'aart haar rot j. haar burg en al haar macht; Gij. Heer. haar loods en licht in «torn en nacht: Gij hebt Uw pelgrim veilig thuisgebracht Halleluja, halleluja.' In Jezus ontslapen, verlost uit zwaar lijden, ons aller Han de Vries Met haar volle inzet in de kracht van haar Heer heeft ze onze groep 14 jaar mogen dienen Met grote dankbaarheid De Blumhardtgroep te Rotterdam Jezus is overwinnaar. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 3 oktober in de Marcuskerk. Wijnestemlaan 2 te Utrecht om 11 uur. waarna gelegenheid tot condo leren. Bijzetting in het familiegraf op Westerveld om 14 uur. Liever geen bezoek en geen toespraken Heden ontsliep in de vrede van Christus onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Wilhelmina Hotz-Hoek zij werd 84 jaar A C. Fransen-Hotz F. B Hotz klein- en achterkleinkinderen Oegstgeest. 30 september 1977 ..Rustenborch" Correspondentie adres Juffermansstraat 18 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Van Wijckerslooth' van Wijckersloothplcin I Oegstgeest.bezoek aldaar maandagavond van 7 00- 7 30 uur De rouwdienst is bepaald op dinsdag 4 oktober a.s om 12 30 uur in dt Groene of Willibrordkcrk** te Oegstgeest. waan de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafpldat- aldaar Psalm 252 (o.b.) Voor ons toch nog onverwacht nam de Here uit ons midden weg onze lieve zorgzame moeder, en oma. onze geliefde zuster en schoonzuster. Barbera Clazina Wilhelmina Uithol weduwe van Cornells van Dam op de leeftijd van 71 jaar. Auckland (N. Zeeland): A. D. van Dam P. van Dam-Van Oosterom Rijswijk: D. C. van Dam J. van Dam-Leder Geleen: J. van Dam C. van Dam-Van Immerzeel Wierden M. Westenberg-van Dam W. Westenberg Alphen a.d. Rijn C. F. van Dam A. A. van Dam-van Dam. kleinkinderen familie Uithol familie Van Dam Alphen aan den Rijn. 29 september 1977 Karei Doormanstraat 25 Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in één der kamers van de Maranathakerk (ingang Jongkindt Co- ninckstraat) waar maandagavond 3 oktober a.s. gelegenheid is tot condoleren van 8.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden .D.V dinsdag 4 oktober in de aula van de Oosterbegraafplaats, aanvang 2.30 uur n.m.. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden aldaar. Heden ging van ons heen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Jan Delver op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Apeldoorn: A. Delver-Zondag D. Delver J. A. Delver-Griede Goes: P. Delver C. Delver-Bruce en kleinkinderen Apeldoorn. 30 september 1977 „De Lindenhove". Loolaan 41-21 De crematie zal plaatshebben dinsdag 4 oktober om 12.00 uur vanuit aula 1 in het crematorium te Dieren, waarna gelegenheid is tot condoleren in de ontvangstruimte aldaar God nam onverwachts tot Zich. onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder, Francina Makkes echtgenote van C. J. van der Meulen in haar 80ste levensjaar. Melbourne (Australië) C. J. v.d. Meulen Noordwijk: J. v.d. Meulen I. W. E. v.d. Meulen-Van der Weide Arnoud. Marjon Athene (Griekenland* G. A. v.d. Meulen P. v.d. Meulen-Gunter Andrew, Lucy. Robert Middelburg J. J. v.d. Meulen G. M. A. v.d. Meulen-Wolff Gijsbert Middelburg 28 september 1977 H Dunantlaan 172 Telefoon (01180) 25788 De overledene is opgebaard in de Rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 3 oktober 1977 om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de aula op de begraafplaats die aanvangt om 12.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds W. M. de Bakker. Vertrek vanaf de Hoeksteen. Rozenburglaan te Middel burg om 11.45 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid de familie te condoleren in de condoleantie- ruimte van de Aula. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. In plaats van bloemen liever een bijdrage vot Nederlandse Rode Kruis te Oegstgeest 203536 het Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Fokkeliena Kloosterman sedert 1960 weduwe van Hendrik Herman Wind in de ouderdom van 87 jaar. 2 Tim 1:12b ..Want ik weel. Wien ik geloofd heb. en ik ben verzekerd, dat Hij machtig is mijn pand. bij Hem weggelegd, te bewaren tot dien dag." Rijnsburg J Timmerman-Wind E Timmerman. High River (Canada) P. Wind J Wind-Boschma Staphorst E Wind E F. Wind-Stevens Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 29 september 1977 „Huize Overduin' Geen bloemen De begrafenis waartoe u wordt uitgenodigd zal plaats hebben dindag 4 oktober a.s. op de bijzon dere begraafplaats te Lutten aan de Dedems- vaart U wordt verzocht om II 30 uur v m in de Ned Herv Kerk aanwezig te zijn Du overledene is opgebaard in de rouwkapel van .Huize Avondzon' ingang Smidstraat 68a te Rijnsburg. alwaar gelegenheid is tot condoleren, maandagavond van 7 00-7.30 uur en na de begra fenis te Luiten Haar naam staat ongedeerd in zijn handpalm gegraveerd. Na een zwaar lijden is in Jezus ontslapen onze lieve zuster en schoonzuster Maria Anna Hendrika Heukels echtgenote van Douwe Zwart op de leeftijd van 72 jaar Bolsward 29 september 1977 Rotterdam N. Heukels C. Heukels-Kroon Delft: N. Tieleman-Heukels T. Tieleman Bergen: A. Heukels R. Heukels-van Valderen Rotterdam: A. Heukels H. Heukels Capelle aan de IJssel: Th. Heukels T. Heukels-van Beek Katwijk aan Zee: C. Stortenbeker-Heukels L. J. Stortenbeker In het volle vertrouwen in haar Heiland nam God tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tjitske Blok-Buma op de leeftijd van 66 jaar Uit aller naam. A Blok Voorburg. 30 september 1977 De Genestetstraal*15 De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 5 oktober om 13.30 uur op de ..Oosterbegraaf plaats" aan de Rodelaan te Voorburg. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed wor den gehouden in de Koningkerk. Br. Ingenhoes- laan 4. om 12.30 uur Geen bezoek Geen bloemen. ..Ik zie een poort wijd open staan Heden werd opgenomen in de Hemel, verenigd met zijn Heer. die hem m zijn aardse leven tot steun en toevlucht was. mijn man. onze vader, behuwd-, grootvader, zwager en oom Jacob Leentvaar In de ouderdom van 89 jaar. Namens de familie G. Leentvaar-Vermaas Rotterdam. 30 september 1977 Schulpweg 534 Correspondentie-adres Voordijk 444. Barendrecht. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.3G-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 4 oktober om 14.30 uur in de voor noemde aula. waarna de begrafenis zal plaatsvin den r 15.00 uur. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer G. van Rijn voorheen prokuratiehouder van ons bedrijf op de leeftijd van 67 jaar Wij verliezen in hem een getrouw medewerker, die ons bedrijf meer dan 40 jaren met grote toewijding heeft gediend, waarvoor hem de ere medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau werd verleend. Zijn warme belangstelling en toegewijde vriend schap zullen in onze herinnering blijven voort leven. Bleiswijk, 29 september 1977 Direktie en Personeel HALUCO B.V De crematie zal plaatsvinden dinsdag 4 oktober a s omstreeks 12 uur in het Crematorium „Hof wijk". Delftweg 230 te Rotterdam In plaats van kaarten. Daar het mij niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man Dirk Stroo wil ik u op deze wijze hartelijk dank zeggen C. Stroo-Houterman Bant (N O.P.). september 1977 Oosterringweg 59. Daar het mij onmogelijk is ieder persoonlijk te bedan ken. voor de vele blijken van medeleven, na het overlij den van mijn lieve man. vader en opa Fedde Eenshuistra betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. H. Eenshuistra—Brouwer kinderen en kleinkinderen Heerenveen, sept. '77 Winkelen begint op de advertentie pagina's van Tot onze taak behoort de uitvoering van: de ziektewet de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In verband met een toename van werkzaamheden van onze medische dienst, -mede door de uitbreiding van de sociale verzekeringswetten met de A.A.W. (Algemene Arbeidsongeschiktheids Wet)- zoeken wij een met zo mogelijk enige ervaring in de sociale verzekeringsgeneeskunde, die in aanmerking wil komen voor de funktie van Funktieinformatie: De taak van de verzekeringsgenees kundige omvat o.a. het medisch be oordelen van ziekgemelde verzekerden en het onderhouden van daarbij benodigde kontakten met de behan delende sektor en de Gemeenschap pelijke Medische Dienst. De verzekeringsgeneeskundige werkt onder leiding van de Rayonverzeke- ringsgeneeskundige. Wij bieden: - een maximum salaris van f 86.733, bruto per jaar (exclusief f 6.637, in verband met de inschrijving in het register van de S.G.R.C.); - 8% vakantietoeslag en 2% kerst gratificatie; - een zeer gunstige pensioenregeling; - diverse vergoedingen, o.a. voor gebruik eigen auto. Kandidaten dienen in Amsterdam of direkte omgeving woonachtig te zijn. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de Direkteur van de Bedrijfsvereniging, dhr. J. A. Carras, Utrechtseweg 30-32, Zeist.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8