r. U m groepsleider (mnl.) een hoofd OD bedrijfs maatschappelijk werker (m/v) MAATSCHAPPELIJK WERKENDE "De Wetering" "de Wetering" DIRECTRICE GEDIPL. ZIEKEIMVERZORGSTER aktiviteiten leid(st)er voor muziek hooge burch het sociaalpaedagogisch centrum 1e groepsleidster Stichting PROTESTANTS CENTRUM voor MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING maatschappelijk werker (full-time) Christelijk Sociaal Pedagogisch Buro JEUGDLEIDER(STER) PRINSES MARIJKE STAFMEDEWERKSTER KOORDINATOR VELDWERK Welke enthousiaste onderwijsman/vrouw komt ons helpen? VORMINGSLEIDERS/STERS C.V.O.C. "De Hoop" ZATERDAG 1 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET 28 Bejaardentehuis Cl. Civilislaan 40 Vlaardingen. Het bestuur van de Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg te Vlaardingen wil voor haar bejaardentehuis (momenteel 95 bewoners) gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van: Van haar wordt verwacht dat zij: in het bezit is van het diploma verpleegkundige. in staat is de algehele leiding van een verzorgingshuis op zich te nemen. bereid is zich in te zetten om de prettige sfeer in ons huis te handhaven. Het bezit van een stafdiploma of de bereidheid om dat te behalen, strekt tot aanbeveling. In overeenstemming met het karakter van ons huis wordt van haar een positief christelijke levensovertuiging verlangd. Tevens vraagt het bestuur voor hetzelfde huis een Van haar wordt verwacht, dat ze als hoofd van de huishouding zal fungeren en bereid is de directrice bij afwezigheid te vervangen. Een positief christelijke levensinstelling is noodzakelijk. Voor beide functies zijn het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Indien gewenst, is intern wonen mogelijk. (Av schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van de Stichting, de heer A. Meerman, Olivier van Noortlaan 97, Vlaardingen. Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk GehandikaDten In verband met een vakature in ons ontwikkelingscentrum, zoeken wij op korte termijn kontakt met een In samenwerking met het hoofd en de leidsters voor spel, beweging en onderwijs zat men tot een taakverdeling komen, waarbij het aksent ligt op de muziekaktivlteiten. Hij/zij zat zich enerzijds bezighouden met het opzetten van programma's voor individuen en groepen en anderzijds met coachen van de groepsleiding. Voor deze lunktie denken wij aan iemand met een opleiding voor kleuterleidster (A en B), Middeloo (specialisatie muziek), NXX ot geldwaardige opleiding, bij voorkeur met ervaring in de zwakzinnigenzorg. Voor nader informaties kunt U kontakt opnemen met mevrouw A. Hoogendoorn, hoofd ontwikkelingscentrum, tel. (Ot 726) 19200. Uw sollicitatie kunt U richten aan de personeelsdienst. Spooriaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). De Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum zoekt voor een gezinsvervangend tehuis in Den Haag/Scheveningen een vanaf 25 jaar Kandidaten dienen minimaal in het bezit te zijn van een van de volgende diploma's: OPM MBO IW Verpleegkundige-B en/of Z Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door en sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken Hogcwqt 18 - Den Haag Tel. 070-514411 rZIE20. IKHEB WEE*? 3048 kRANTBV sezofiGD. weer lefeeREGN WEE35 WATEC;NC£ W£J2i=l£>7EKOOP js HUIZE RHIENDERSTEIN uitgaande van de Stichting Philadelphia tehui zen, zoekt kontakt met gegadigden voor de funktie van Vereist zijn: - Z-diploma - O.P M V.S.I.D. G.V.T./K.I. groepsleidster minimum leeftijd 18 jaar. Een prot. chr. levensovertuiging is vereist. In huize Rhienderstein wonen 36 geestelijk gehandicapte jongens en meisjes. Sollicitatie richten aan het hoofd van huize Rhienderstein, mejuffrouw H.J. Frederiks, Prinses Irenelaan 23, Brummen. De Stichting voor Gezinsvervangende Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten op Protestants Christelijke Grondslag te Zwole vraagt voor haar Zwolle. nog in aanbouw zijnde tehuis te Het hui* Het in aanbouw zijnde huis zal een capaciteit krijgen voor 24 personen, die overdag het dagverblijf of de sociale werkplaats bezoeken. Als alles volgens plan mag verlopen zal het huis medio mei 1978 in gebruik genomen worden. Het huis zal een Protestants-Christelijke signatuur krijgen. De functie Het hoofd zal de verantwoordelijkheid krijgen voor de goede gang van zaken in het huis, daarin bijgestaan door een beleidscommissie. Een belangrijk aspekt van de taak van het hoofd is -in goede samenwerking met de groepsleiding en- het begeleidingsteam - het opstellen en uitvoeren van het orthopedagogisch beleid. Gedacht wordt aan een dynamische persoonlijkheid met leidinggevende, organisatorische en pedagogische kwa liteiten, in het bezit van kinderbescherming A en B of M.B.O.-I.W. of Z-diploma of V.S.J.D./G.V.T. Minimum leeftijd 35 jaar en minimaal 4 jaar ervaring als bevoegde in de zwakzinnigenzorg, dan wel 3 jaar ervaring waarvan één jaar als waarnemend hoofd. Positief Christelijke levensovertuiging is vereist. Volgens de landelijke richtlijnen van het Ministerie van CRM. Met de handgeschreven sollicitaties te richten aan ons secretariaat Mevr. A. Boom-Brinkmah, Akeleiweg 3, Zwolle-Westenholte (werkzaam binnen de driehoek Arnhem-Nijmegen-Tiel) zoekt een ervaren, full-time met een voltooide M.W.-(H.B.O.- of S.A.-) opleiding en een protestantse levensovertuiging. Inlichtingen: telefoon (08819) 2S22 of na 18.00 uur (08880) 1976. Sollicitaties met uitvoerige Inlichtingen aan het Dagelijks Bestuur P.C.M D., Dorpsstraat 20, Postbus 66, ELST (Gld.) De staf van het CHRISTELIJK SOCIAAL. PEDAGOGISCH BURO vraagt per 1 december 1977 voor het werk in het regio Veenendaal een kollega Wij (9 maatschappelijk werkers) houden ons bezig met: Het uitvoerend maatschappelijk werk met verstandelijke gehandikapten en hun omgeving. Het uitbouwen van diverse hulpverleningsvormen, zoals groepswerk en gezinsbehandeling. Het werken in teams gekoppeld aan voorzieningen ten behoeve van verstandelijk gehandikapten. Het kritisch meedenken over ontwikkeling en plaatsbepaling van ons werk binnen de totale zorg voor verstandelijk gehandikapten en binnen het welzijnswerk in het algemeen. Een samenwerkingsproces met koilegadiensten in de provincie waarbij gestreeft wordt naar het vormen van één Stichting per 1-1-1978. Voor 10 oktober 1977 en met diploma sociale academie of H.B.O.-m.w. kunt U zich voor inlichtingen en/of sollicitatie wenden tot van Hogendorpstraat 2. Utrecht. tel. 030-514141. De Stichting klubhulzen „DE JEUGDHAVEN" afd. Bloemstraat 35b, tel. ,010-123383, Rotterdam, werkend met peutere, |eugd, oudere |eugd en volwee- Minn In h*t oud* w**t*n, zoekt Bij voorkeur een man voor het jeugdwerk (4 t/m 12 jaar) Wij willen graag iemand in ons team opnemen die een afgeronde opleiding heeft op het gebied van sociaal kultureel werk, pedagogische opleiding, akte Nxx of een gelijkwaardige opleiding en bij voorkeur met ervaring. Zijn/haar taken zuilen bestaan uit: werken met groepen; meedenken in samenwerkingsverband; wij zoeken iemand met een Christelijke levens overtuiging. Begeleidingsmogelijkheden zijn binnen de Stichting aanwezig. Salariëring volgens LOAC. Schriftelijke reacties graag richten aan boven staand adres. ta.v. mej. M. Migchelsen. Na dere Inlichtingen worden graag verstrekt. SOCIALE ZAKEN pc aezoeoeu. Taak: Plaats in da organisatie: Kwaliteiten: is een organisatie, met 4800 medewerkers, welke op een breed terrein toegepast wetenschappelijk onderzoek verricht. Onder de organisatie ressorteren rond veertig instituten, die in geografisch gespreide vestigingen zijn ondergebracht. Sociale Zaken TNO. gevestigd in het hoofdkantoor te "s-Gravenhage, wenst ter uitbreiding van de bedrijfsmaatschappelijke activiteiten in de regio 's-Gravenhage in contact te komen met een Het adviseren en assisteren van medewerkers bij het oplossen en voorkomen van problemen, die voortkomen uit verbandhouden met of van invloed zijn op de werksituatie. Het geven van adviezen aan de leiding dienaangaande. Het zorgdragen voor een adequaat functioneren van het BMW binnen de regio. Het leggen en onderhouden van in- en externe contacten. De bedrijfsmaatschappelijk werker is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het hoofd Bedrijfsmaatschappelijk werk. Sociale Academie of een opleiding op gelijkwaardig niveau. Ruime ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van en inzicht m het functioneren van een organisatie. Gedegen contactuele en relationele vaardigheden. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Organisatie- en improvisatievermogen zijn onontbeerlijk. Leeftijd 29-45 jaar. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten vanzelf sprekend ter hand gesteld worden aan en besproken worden met de candidaat, kan deel uitmaken van de procedure. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw sollicitatie, vergezeld van volledige persoonsgegevens, binnen veertien dagen onder de letters SMW sturen naar onderstaand bureau, waar u tevens inlichtingen kunt krijgen. PSYCHOLOGISCH ADVIESBUREAU VOOR DIRECTIE EN KADER B.V. drs E. J.Kuiper Duinroosweg 2 's-Gravenhage 2019 Telefoon 070 - 548104* Internaat voor Schlppersjeugd Haydnlaan 2a r0ept Groningen. sollicitanten op voor de funktie van deze funktionaris 'zal leiding geven aan de organisatorische gang van zaken en is tevens belast met de pedagogische begeleiding in het internaat. wij vragen iemand die vanuit een Christelijke levensovertuiging met enthousiasme het werk wil doen. ruim voldoende inlichtingen erTar'nS Mej. H. de Vries in het inrichtingswerk te|ej 050-260271. en een adekwate sollicitaties richten opleiding aan d0 direkteur zijn noodzakelijk. c Rjetdjik. leeftijd 25-35 jr. 1 Novib is een partikuliere stichting die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwerking. Onze drie hoofdtaken zijn: 1. steun aan organisaties en projekten in ontwikkelings landen die verbetering van het lot der allerarmsten op het oog hebben 2. voorlichting en bewustwording in Nederland 3. politieke pressie op overheden in Nederland en daarbuiten om beslissingen te nemen die gunstig zijn voor mensen in de derde wereld. Voor deze beide laatste taken funktioneert bij Novib o.a. een team van twaalf veldwerkers. Zij wonen en werken verspreid in het land. Hun taak bestaat uit meewerken aan lokale derde wereld-aktiviteiten, ondersteunen van leerkrachten en vormingsleiders en begeleiden van groepen die zich met ontwikkelingsvraagstukken bezighouden. Zij werken hierbij veelal samen met landelijke en plaatselijke organisaties. Binnenkort komt wegens vertrek naar Afrika bij Novib de funktie vrij van: (mnl ofvrl) Zijn/haar taken bestaan uit: - voorbereiden van teambesprekingen, studiedagen (drie maal per jaar), verzorgen van informatie tussen de veldwerkers en het geheel van de organisatie, voorbereiden van beleidsdiskussies over het praktische werk; - de begeleiding van het onderzoek over het veldwerk dat nu wordt uitgevoerd; - deelnemen aan de staf, belast met de dagelijkse beleidsvorming en uitvoering; - persoonlijk begeleiden van de veldwerkers op inhoudelijk, methodisch en organisatorisch gebied, o.a. door hen te voorzien van studie- en werkmateriaal om de visie op de ontwikkelingsproblematiek te verdiepen en uit te werken; - onderhouden van kontakten met andere groepen en organisaties. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die bovengenoemde zware taken kunnen vervullen Kennis van de ontwikkelingsproblematiek en theoretische kennis van aktie en evaluatie onderzoek zijn een vereiste. Sollicitatiebrieven gaarne binnen twee weken richten aan de algemeen sekretaris van de Novib: Drs. Sj.Theunis. Voor nadere informatie: 070 - 62 40 81, toestel 18. Het dagelijks bestuur benoemt op voordracht van de algemeen sekretaris. gehoord de staf en de veldwerkers. nederlandse organisatie voor internationale ontwikkelingssamenwerking amahastraat 5-7 den haag teletoon 070-624081 Ons vormingscentrum heeft dringend postief-christelijke nodig, die in een klein team (5-6) samenwerken om partieel leerplichtigen te begeleiden. Bel of kom eens kijken bij het Provincialeweg 10 te Katwijk, tel 01718-23115

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28