eir voriiin PERSONEEL A A G PHILADELPHIA G E V vrije universiteit Trouw PHILADELPHIA een stafmedewerk(st)er "Valkenheide"- Maarsbergen groepsleiders hoofd (vrouwelijk) CONTACT HJNCTIONARIS BOUWKUNDIG TEKENAAR ervaren MEUBELMAKERS elektriciteitsbedrijf voor groningen en drenthe twee groepsleiders-programmeur werkleider schoonmaakdienst faculteits secretaresse KOSTER-BEHEERDER 9^ ORGANIST OPLEIDING TOT PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE 1 MAART 1978 COÖRDINEREND HOOFD gemeenteziekenhuis dord recht TROUW/KWARTET 26 Landelijk* Prot Chr Vereniging van ouders en vrienden van het afwijken de kind. zoekt wegens uitbreiding van taken voor haar Landelijk Bureau. Zijn/haar taak ral o m. bestaan uit: de belangenbehartiging van- en hulpver lening aan individuele leden stimulering en begeleiding van aktivitei- ten aan de basis in afdelingen en provin ciale verbanden het verzorgen van de voorlichting binnen onze vereniging o.m. via onze penodieken t b v. de leden en het bestuurkfk kader. Onze gedachten gaan uit naar iemand met. een positief protestants-christelijke levensovertuiging enige kennis van de zwakzinnigenzorg de bereidheid in een klein teamverband te werken een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bij voorkeur een diploma Sociale Akademie Wi| kunnen u het volgende bieden- een plezierig en dynamisch werkklimaat een uitstekende rechtspositie- en pen sioenregeling IPGGM) een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring van mm. /3076.98 per maand tot ma* /3926,57 per maand. excl. 8% vakantietoeslag. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan de Direkteur van het Landelijk Bureau Philadelphia. Dillenburgstraat 33 te Utrecht Voor nadere inlichtingen kunt u ons natuurlijk altijd even bellen 030-512341. "Valkenheide". een tehuis voor ongeveer 100 jongens tussen 13 en 18 jaar, heeft plaats voor Wij bieden: een zelfstandige werkkring, goede werkbegeleiding, een gunstig dienstrooster. rechtspositie, salaris en secundaire ar beidsvoorwaarden volgens het arbeids- voorwaardenreglement van het W.I.J.N. huisvestingsmogelijkheden. Wij vragen: ervaring met gedragsmoeilijke jongens opleiding MBO/HBO-i.w. leeftijd boven de 23 jaar. Voor informatie kunt u bellen 103433) 245 of schrijven aan de personeelsbegeleider. de heer F.P. Kovacsék, "Valkenheide", Maars- bergen. Het bestuur van de Stichting Philadelphia Tehuizen (uitgaande van de land. Prot. Chr. Var. van ouders en vrienden van het afwijkende kind). Het bestuur van de Stichting Philadelphia Tehuizen (uitgaande van de land. Prot. Chr. Ver. van ouders en vrienden van het afwijkende kind), vraagt een nieuw gezinsvervangend tehuis te Deventer Dit tehuis is in aanbouw en zal omstreeks februari 1978 in gebruik worden genomen Het huis is bestemd voor 24 verstandelijke beperkte vrouwen en mannen van 18 iaar en ouder. Voor deze funktie Is vereist: een goede opleiding b.v. O.P.M. V.S.I.D./G.V.T. 4 jaar ervaring als bevoegde in de zwakzinnigenzorg gevoel veer leidinggeven m teamverband goede kontaktuele eigenschappen een minimumleeftijd van 25 jaar een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wij bieden U: een salaris van f 2.791,03 tot 3.853,57 bruto per maand opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds 8% vakantietoeslag. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door de direkteur o.a. (telefoon 03412- 4554). 'Sollicitaties voor bovengenoemde funktie kunnen schriftelijk worden gericht aan het bestuur van de Stichting, p/a Bestuursbureau. Postbus 118. Nunspeet. stichting wijkvoorzleningen voor bejaarden Herengracht 162, Amat er <Jam-C., t*l.: 24 05 01 De Stichting heeft tot doel het bevorderen van voorzieningen en het meewerken aan mogelijkheden dl* de oudere mena In ataat «tellen zich zo lang mog*ll|k zelfatandlg In zijn eigen woonomgeving te handhaven. Dtt geachledt wljkegewljs van uit een twintigtal wljkpoeten en 17 hulppoaten, waarbij de werkzaamheden gericht zijn op coördinatie, aJgnalering, ver wijzing c.q. bemiddeling en kortetondlg* dienstverlening. Ter versterking van het stalteam zoeken wij een voor wijkposten/st ^functionaris voor 30 uur per week. De functionaris ressorteert rechtstreeks onder de directie en wordt de leiding over een aantal wijkposten c.q. begeleiding van wijkpostleiders en zonodig van wi|kpostteams, hel voeren van werkbesprekingen, zowel individueel als in groepsverband; het leiden van werkgroepen en vergaderingen en het in gezamenlijkheid met stafteam en werkgroepen leveren van een deskundige bijdrage in het stichtingsbeleid; het ondersteunen van de wijkposten door het vertalen van het stichtingsbeleid"naar planning, fasering en wtvoenng; het verzamelen en verwerken van wi|kpostgegevens; het voeren van overleg op stedeli|k niveau met organisaties in de welzijnssector. Functievereisten; een afgeronde H.B O.-opleiding of een opleiding in één der gedragswetenschappen, leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; analytische en administratieve vaardigheden, met name waar het gaat om interpretatie van cijfermatige gegevens; inzicht m welzijnsbeleid; goede stytistische vaardigheid; in teamverband kunnen werken; ervaring in soortgelijk werk in grotere gemeenten (bij voorkeur Amsterdam). bereidheid indien nodig te zijner tijd full-time werkzaam te zijn. De selectie geschiedt door een commissie bestaande uit 2 leden van het bestuur, 2 leden van de overlegraad van het personeel en de directrice. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. De salariëring geschiedt op basis van C R.M.-salarisschalen en bedraagt maximaal 3.926,57 bruto per maand bi| de volle werkweek. Belangstellenden voor deze tunctie worden verzocht hun schrif telijke sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling- personeelszaken vsn de S.W.B., Herengracht 162. Amsterdam- C. Sla spijkert met koppen, word lid van het CNV' Samen sta je sterk! i Bel 030-941041. iedereen leest de krant altijd en overal. Op onze tekenkamer is plaats voor een Onze gedachten gaan uit naar een energiek persoon met MTS-B of gelijkwaardige opleiding. O Leeftijd 23 jaar of ouder 9 Zij die enige ervaring bezitten in de winkelinrichting e.d. genieten de voorkeur. Tevens zoeken wij enige die ons team komen versterken. Uw sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door. Van Dijk Winkelinrichting, Postbus 66, Bodegraven, Tel. 01726-12937 Het computercentrum van het EGD heeft de beschikking over een Univac 9480 computer met 256 K intern geheugen (binnenkort Univac 90/60 met 512 K geheugen) een uitgebreide schijvencapaciteit en datatransmissie- aansluitingen Daar in toenemende mate een beroep op de diensten van het computercentrum wordt gedaan, heeft de afdeling Automatisering van de Informatieverwerking behoefte aan versterking met voor de Sectie Economisch-Administratieve Automatisering. De medewerkers die wij zoeken dienen een opleiding te hebben op havo-niveau met wiskunde, aangevuld met minimaal MBA (bij voorkeur studerend voor SPD) en/of vergevorderd met AMBI. Een ruime ervaring in programmatuur-ontwikkeling, bij voorkeur in de sfeer van data base en tp-toepassingen wordt noodzakelijk geacht. De beloning bij aanstelling zal. afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3087,- bruto per maand bedragen. De bi) de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. De vakantietoelage bedraagt 8%. Inlichtingen omtrent deze functies kunt U inwinnen bij de heer J. L. v. d. Woude, chef van genoemde afdeling I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging i- en zenuwzieken. De schoonmaakdienst van het ziekenhuis, die deel uitmaakt van de Civiele Dienst, verzorgt de dagelijkse- en grote schoonmaak van verpleegafdelingen en dienstgebouwen. Ten behoeve van deze dienst vragen wij een Deze funktionaris zal het hoofd huishouding assisteren bij de leiding van deze dienst. Tot zijn taak dient o.a. gerekend te worden: - werkinstruktie aan personeelsleden; - adviseren bij werkmethoden en apparatuur; - kontrole op de uitvoering van het werk; - zorg over en beheer van schoonmaakmateriaal. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van ongeveer 25 jaar, die ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie. Een voltooide op het werkterrein gerichte opleiding (bijv. kursus schoonhouden gebouwen, Bouwcentrum) strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. v. d. Weijde, hoofd Civiele Dienst (tel. 05905-1331). Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren. amsterdam Op het Bureau van de Faculteit der Godge leerdheid is een vacature voor een Taak: de verzorging van de correspondentie van het faculteitsbureau en enkele vaste com missies: het typen van rapporten en publicaties van de wetenschappelijke staf. het onderhouden van directe contacten met docenten, predikanten en studenten, het verrichten van afwisselende admini stratieve werkzaamheden. het werken in teamverband /ereisten: een middelbare schoolopleiding en secre taresse opleiding. accutaresse en een grote mate van zelf standigheid. ervaring als secretaresse en leeftijd tus sen 21 - 28 jaar Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer S Salomon, telefoon 020- 548 3646 Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 101 - 2717 Ie richten aan de Oiensi Personeels/aken Oe Boelelaan 1105 Postbus 7161. Amsterdam-Buiten- >eid er. m De Gereformeerde Kerk van Alblasserdam vraagt voor de Kerk en het Zalencomplex „De Haven" een Tot zijn taak behoort naast de normale koster werkzaamheden. hel verzorgen van de m de zalen plaats vindende vergadenngen en re- Voor deze funktie is een volledige inzet vereist en de sollicitanten moeten in het bezit zijn van het horeca-diploma. Voor de juiste man bieden wij een aantrekkelijk saians en gunstige sekundaire arbeidsvoor waarden. Indien u meer over deze funktie te weten wil komen kunt u kontakt opnemen mei de heer K. P M Lucas. Tel 01859-3118 Schriftelijke sollicitaties te nchten aan Secretaris Commissie van Beheer Ruysdaetlaan 8. Al blasserdam /pft Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan a. ue rd, M 7252 Afdeling personeelszaken Winschoterdiep 50. Groningen Postbus 45. tel 050-138633 Oe Evangelisch-Lutherse Gemeente te Amsterdam, zoekt voor haar kapel in Noord, een enthousiaste kleine wijkgemeente, zo spoedig mogelijk een die eventueel ook de taak van cantor op zich kan nemen. Sollicitaties te nchten aan de secretaresse van de Huishoudelijke Commissie, Mw. E. de Mooq-Wallien, Nieuw Herlaer29, Amsterdam-1011. Uw advertentie in i wofdt door 355000 koopkrachtige Nederlanders gelezen Wij zoeken kontakt met jonge mensen, die interesse hebben om in ons ziekenhuis deel te nemen aan de opleiding voor het diploma Ziekenverpleging B. Voor de opleiding die op begint, zijn nog plaatsen vrij. Indien U op bovengenoemde datum minimaal 17 jaar en 7 maander oud bent en in het bezit van een diploma V.W.O.- HAVO of MAVO 4 dan kunt U voor de opleiding in aanmerking komen. Tijdens de eerste twee maanden wordt U geleidelijk aan vertrouwd gemaakt met het werk door middel van lessen en stages in het ziekenhuis. Wilt U meer weten? Schrijf dan een brief met gegevens over Uzelf aan de geneesheer-directeur van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren (post Bergen ep Zoom). Bij de nieuw te vormen Dienst Geestelijke Verzorging is plaats voor een (mnl./vrl.) De aan te stellen functionaris zal rechtstreeks ressorteren onder de directie en o.m. belast worden met: de zorg voor een zo doeltreffend mogelijke integratie van de Dienst Geestelijke Verzorging in het geheel van het ziekenhuis; het onderhouden van contacten met geloofsgemeen schappen in de regio Dordrecht en in landelijk verband; het leiden van de besprekingen binnen het team van de Dienst Geestelijke Verzorging, het stimuleren van de gezamenlijke behartiging van de geestelijke verzorging aan de patiënten en in verband daarmede het voeren van besprekingen met de medi sche- en verpleegkundige staven en de eigen geestelijke verzorger van de patiënt. De begeleiding van intensive care-patiënten zal bijzondere aandacht vergen; het medewerken aan de vorming van leerling-verpleeg kundigen en anderen binnen het kader van de inservice opleidingen. Vereist is een afgeronde theologie opleiding, aangevuld met een cursus klinische pastorale vorming of een opleiding bij het Humanistisch Opleidings Instituut en een ruime ervaring in de geestelijke verzorging in de intramurale gezondheids zorg. alsmede coördinatievermogen met goede contactuele eigenschappen en de bereidheid tot samenwerking met geestelijke verzorgers en pastores in een open relatie naar de kerken. Het salaris zal in nader overleg vastgesteld worden. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u nchten aan de Directie van het Gemeenteziekenhuis. Postbus 306 te Dordrecht Uw schriftelijke sotticitatie kunt u richten aan de Directie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306 te Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26