jO postgiro en rijkspostspaarbank stafmedewerk(st)er Stichting voorde Leerplan Ontwikkeling te Enschede SECRETARIS landelijk centrum voor .gereformeerd jeugdwerk Yy Energiebedrijf Rijnland uiulcrwlfs vraagt MEDEWERKER VOEDSELHULP PROGRAMMA voorlichting en organisatie een predikant een R.K. priester CHEF PERSONEELSZAKEN bouwkundig bedrijfsleider met directiepers Trouw vacatures TROUW/KWARTET 22 De Slichting voor de Leerplanontwikkeling (S L O te Enschede vraagt per uiterlijk 1 lanuari 1978 een voor de Adviescommissie Leerplanontwikkeling Biologie (vac. no. 7772). Functie-inlormatie: De ACLO Biologie is de opvolgster van de Commissie Modernisering Leerplan Biologie (CMLB) en heeft tot taak de S.L.O. en de Minister van O enW adviezen te geven. De secretaris van de ACLO Biologie wordt rechtspositioneel ondergebracht bi) de S.L Omaar werkt geheel ten behoeve van en onder verantwoor delijkheid van de ACLO Biologie Vanuit zijn vakinhoudelijke deskundigheid heeft hij tot taak het proces van meningsvorming en advies ontwikkeling in de commissie te stimuleren, te ondersteunen en te begeleiden. Tot zi)n activiteiten behoren a het vervullen van de secretariele werkzaamheden voor de plenaire vergadering, het dagelijks bestuur en de subcommissies van de ACLO Biologie, b het onderhouden van kontakten met de S.L.O de overheid, de onderwijspraktijk (andere ACLO's) en instanties in de verzorgings structuur, c. het volgen van de leerplanontwikkeling in de Natuurwetenschappen en in het bijzonder van de Biologie; d. de aktieve beleidsvoorbereiding van de ACLO Biologie. Functie-eisen: Gedacht wordt aan een Bioloog met Academische of gelijkwaardige opleiding die ook door eigen onderwijservaring inzicht heeft in de problematiek van het Biologte-onderwijs, belangstelling heeft voor onderwijskundige theorieën en ontwikkelingen en m staat is zowel schriftelijk als mondeling goede kontakten te onderhouden. Aanstelling: De aanstelling en bezoldiging geschieden volgens rijksregeling. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Standplaats Enschede Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na renchijnen ran dit blad te richten aan de directeur wan de S.L O., drs. B. Wildeboer. Postbus 2041. te Enschede onder wermeldlng wan "secretaris ACLO Biologie wacature no. 7772". Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de woorxitter wan de commissie. Dr. C.J.H. Bennink. telefoon 02993-1623 (priwéi of 020-927366 (Biologisch Centrum Anna's Hoewel. Novib is een partikuliere stichting die sinds 1956 aktief is op het gebied van ontwikkelingssamenwer king. Onze drie hoofdtaken zijn: 1steun aan organisaties en prqjekten in ontwik kelingslanden die verbetering van het lot der allerarmsten op het oog hebben 2. voorlichting en bewustwording in Nederland 3. politieke pressie op overheden in Nederland en daarbuiten om beslissingen te nemen die gunstig zijn voor mensen in de derde wereld. Onderdeel van de assistentie in de derde wereld is het voedselhulpprogramma, voornamelijk gefinancierd uit daartoe door de overheid beschikbaar gestelde fondsen Dit jaar wordt voedselhulp verstrekt tot een bedrag van 4 miljoen gulden. In 1978 wordt dat 6 miljoen gulden. Voor een goede uitvoering van dit programma zoeken wy op korte termijn een enthousiaste en bekwame: (mnl. of vrl.) Hij/zij heeft tot taak; - het beoordelen van nieuwe aanvragen om voedsel hulp uit de derde wereld - het begeleiden van de reeds bestaande projekten - kontakten met de Nederlandse overheid en de Europese Gemeenschappen inzake voedselhulp - het bezoeken van Novib-voedselhulpprojekten in de derde wereld - het mede-formuleren van Novib's voedselhulpbeleid. Wy zoeken iemand die: - ervaring heeft met landbouwprojekten en het cnoperatieweaen - bij voorkeur over kennis beschikt van voedings leer en voedingsvoorlichting goed in teamverband kan samenwerken - een redelijke kennis heeft van de Nederlandse, Franse en Engelse taal. eventueel aangevuld met Spaans - ervanng in de derde wereld is een extra aanbe veling. Ook buitenlanders komen voor deze funktie in aan merking. Vbor nadere informatie vragen naar toestel 45. Sollicitaties gaarne binnen 14 dagen aan dra Sj. Theums. algemeen sekretans Novib. neOtfianOM organisatie voor internationale ontwAhehnyssamenwerSing amaaastraat 97 den haag telefoon 070-62 4081 Uw advertentie in onze Pijltjesrubriek staat ook als Victorie in de Volkskrant. 4 De Rijkspostspaarbank en Postcheque- en Giro dienst, welke zich o.a. bezighouden met vele spaar- en beleggingsactiviteiten, beheer van girorekeningen en verstrekking van hypotheken en consumptieve kredieten, zoeken voor hun nog jonge afdeling Consumptief Krediet gevestigd te Leeuwarden contact met een jong jurist. Hij is als chef van de onderafdeling Achterstanden verantwoordelijk voor de organisatie van de werkzaamheden van deze unit. Onder andere behoren hiertoe - leiding geven aan de onder hem ressorterende onderafdelingen Incasso en Bijzondere Zaken; - afwikkelen van juridische procedures - afhandelen van verstrekte leningen door middel van beslagen, kwijtscheldingen, executies etc. Tevens verzorgt hij zowel de interne als externe contacten die voortvloeien uit bovenvermelde werkzaamheden. Hij ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling Consumptief Krediet. Functie-eisen De kandidaat dient naast een passende juridische opleiding te beschikken over: - ruime ervaring in de afwikkeling van consumptieve kredieten met name de juridische aspecten hiervan - enige bekendheid met automatische verwerkingsprocessen - goed organisatievermogen - goede contactuele eigenschappen. Het aanvangssalaris bedraagt minimaal f 2740,- per maandhet maximaal aan de functie verbonden salaris bedraagt f 4870,-. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer T. Klop, telefoon (05100) 5 92 09. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie te worden gericht aan het Hoofd van de Centrale Afdeling Personeelsvoorziening en Loopbaan ontwikkeling, Centrale Directie PTT. Antwoordnummer 2424, 2500 VB 's-Gravenhage. De Vereniging Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk te Driebergen wil zo spoedig mogelijk in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Deze medewerk(st)er wordt belast met de leiding van de afdeling Voorlichting en Organisatie, waarin hij/zij geassisteerd door twee sekretaressen en een typiste. jeugdbladen kan redigeren; organisatorisch inzicht heeft; over propagandistische kwaliteiten beschikt; een strakke planning kan beheersen; op onregelmatige tijden kan en wil werken. Van de nieuwe funktionaris wordt o.m. vernacht, dat hij/zij: de zin en het doel van het LC.G.J. onderschrijft; kennis heeft van het Gereformeerde leven; over goede kontaktuele eigenschappen beschikt; in staat is het beleid van het L.C.GJ. in woord en geschrift uit te dragen; Salaris naar leeftijd en ervaring in de schaal van 3.076,98 tot 3.926,57 bruto, plus toeslag Ziektekostenverzekering en 8% vakantietoeslag. Informaties bij de huidige stafmedewerker, de heer N. Schouten, telefoon 03438-6341toestel 120. Schriftelijke sollicitaties aan de stafmedewerker Intern Beheer L.C.GJ., de heer G. van Willenswaard, Postbus 99 te Driebergen. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het Bestuur en de directie van het ziekenhuis, met een zwakzinnigenafdeling Voorgeest, wensen over te gaan tot de aanstelling van twee ziekenhuispastores. Endegeest is een gemeenteziekenhuis van Leiden en heeft thans ongeveer 550 bezette bedden. Voor de vervulling van die full-time functies worden gevraagd: en Van de kandidaten wordt verwacht: het geven van pastorale begeleiding aan patiënten en bewoners; de bereidheid om in teamverband samen te werken (o.a. met medici en verpleegkundigen); - deelneming aan de opleiding van verpleegkundigen; - voorgaan in kerkdiensten Aan eventuele gegadigden zullen de volgende voorwaarden worden gesteld; - een klinisch pastorale training c.q. de bereidheid die te volgen; ruime pastorale ervaring - leeftijd niet hoger dan 50 jaar. De honorering zal plaatsvinden overeenkomstig de landelij ke normen van de N.Z.R. De selectie- en benoemingsprocedure zal plaatsvinden in overleg met de Raad van Kerken in Oegstgeest en de bisschop te Rotterdam. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de geneesheer directeur, de heer G. Mojet. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeels zaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Het Energiebedrijf Rijnland verzorgt de distributie van gas en elektriciteit op basis van een gemeenschappelijke regeling in 22 Zuidhollandse gemeenten. Het aantal medewerkers bedraagt 385. Door de veranderde beheersvorm zijn de taken van de personeelsafdeling aanzienlijk uitgebreid. In verband daarmede zoeken wij belangstellenden voor de functie van De taken van deze functionaris zullen onder andere bestaan uit: - het aanpassen van het personeelsbeheer aan de gewijzigde situatie; - het inhoud geven aan het personeelswerk bij het bedrijf; - het uitbouwen van het personeelsbeleid. Voor deze functie denken wij aan iemand met een opleiding in het personeelswerk op H.B.O.-niveau en met praktijker varing in de overheidssfeer. Verder zijn voor deze functie vereist: organisatorische en coördinerende capaciteiten, goed? contactuele eigenschappen en schriftelijke en mondeling» uitdrukkingsvaardigheid. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 45 jaar. Het salaris is mede afhankelijk van opleiding en ervaring va» de kandidaat en zal in overeenstemming zijn met het niveai van de functie. De rechtspositie komt overeen met die van overheidsfunc ties; o.a. opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfond I.Z.A.-ziektekostenregeling, vergoeding van verhuis- er» herinrichtingskosten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van ce selectieprocedure. Sollicitatie richten aan de Directeur van het Energiebedrif Rijnland, Langegracht 70, Leiden, onder vermelding vai nummer: ER/77020. Energiebedrijf Rijnland Met ca. 200 mensen in dienst, gebruikt een van onze cliënten in Z.Holland - een modern, dynamisch bouwbedrijf in de woning- en utiliteitsbouw - up to date materieel ten behoeve van uitsluitend kwaliteits werk. Niet minder modern zijn de zusterbedrijven elders in het land met wie nauw wordt samen gewerkt Gezamenlijk maakt men gebruik van een computer in eigen beheer. Een van de directeuren van het Z.Hollandse bedrijf zal zich straks met andere facetten in het samen werkingsverband gaan bezighouden. Zijn stoel komt vrij op het moment, dat hopelijk - en uiteraard na gebleken geschiktheid daartoe- de thans gevraagde algemeen bedrijfsleider de verantwoordelijkheid van produktie-directeur kan overnemen. De nieuwe man krijgt tot taak leiding te geven aan de hoofduitvoerders en uitvoerders, daarin bij gestaan door een goed geoutilleerde staf in de binnendienst. Alle in voorbereiding en in uitvoering zijnde utiliteitswerken komen onder zijn supervisie. Daartoe behoren ook: planning, voortgangs- en kwaliteitscontrole, kosten- en efficiencybewaking, contact met principalen en onderaannemers. Van daar dat het gaat om een HTS-er van bewezen breed managersniveau, die als organisator in de utiliteits- en woningbouw zijn sporen heeft verdiend. Leeftijd tot maximaal 40 jaar. Met acquisitiebeleid en op- drachtverwerving is een andere directeur belast. Desondanks is commerciële ambitie bij de nieuwe man erg welkom en zakelijk inzicht zelfs een must Uitvoerige sollicitaties in handschrift (op brief en envelop aangeven BTB) worden verwacht en zowel snel als vertrouwelijk behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40- EINDHOVEN ELKE ZATERDAG IN mol donOftJtgs (iw post) «t om bent Of TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22