REÜNIE, FAMILIEBERICHTEN DIAKONESSENHUIS GRONINGEN DANIEBELLE HALL ZAT ZATERDAG 24 SEPTEMBER 1977 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-91345$. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Onze Ueve kinderen Joke Relleke en Eric Windkassen zijn getrouwd. fam. J. Relleke fam. A. E. Windgassen Amsterdam. 23 september 1977 Saxenburgerstraat 10 II Psalm 37 5 Dankbaar willen wij u vertellen dat on2e ouders Jan Wattel Aafje Buitelaar op 1 oktober ax 25 jaar geleden getrouwd zijn en dat zij veel voor ons en voor anderen hebben gedaan Wij zijn ook God dankbaar omdat Hij Zijn kracht aan hen heeft gegeven Als u hen daarmee wilt gelukwensen, komt u dan op vrijdag 30 september a s tussen half zeven en acht uur m On* Centrum", hoek Thorbeckelaan. Albardastraat in Den Haag Adry. Peter en Ineke. Corry en Herman. Jaap. Jan-Wim. Vandaag hopen onze lieve ouders, schoonouders en grootouders E. Keuning J. Keuning-Boersma de dag te herdenken dat zij 30 jaar geleden d het huwelijk traden Moge de Here hen nog lang voor ons sparen G. Keuning L. Keunmg-Schouwenburg Anouschka Rotterdam. 24 september 1977. In plaats van kaarten Op 30 september a s. hopen wij D.V. met onze ouders en grootouders A. Meerkerk C. Meerkerk-v.d. Wel te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijo. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Truus en Jo Astrid, Kees en Mark Kees en Ar da Sander. Arjan en Jeanette Piet en Ria Lyonne en Ronald Lex en Lya Raymond Lenic en Piet Sandra en Rene Ella en Gert Martine Op 1 oktober gelegenheid tot feliciteren van 19.30 uur tot 21.00 uur in het Hervormd Centrum, Bernhardstraat te Rhoon. Ghijseland 347, Rhoon. Blij en dankbaar mogen wij D.V. 30 september 1977 met •mze kinderen en kleinkinderen feest vieren omdat wij dan 40 jaar getrouwd zijn C. H. Diemei Joh. M. Diemei-Brand Wilt u ons feliciteren. Hartelijk welkom op zaterdag 1 oktober a.s in hotel ..Casa 400" James Wattstraat 75 van 17.00 tot 18.30 uur Amsterdam. 24 september 1977 Bernissestraat 45' Gode dankbaar, die ons dit doet beleven, hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijks feest te vieren J. M. U'eenink R. H. Weenink-Bekkers Winterswijk. 29 september 1977 Max van Damstraat 15 Receptie zaterdag 1 oktober a.s. van 19-21 uur in Resto Viktoria Rom II 33-36 Wij danken God met blijdschap dat Hij het zo bestuurd heeft en wij mogen gedenken dat onze ouders en groot ouders W. Boersma en A. Boersma-Dentro Op 28 september a s. 50 jaar voor elkaar in het huwelijk ge>paard zijn gebleven Hun dankbare kinderen en kleinkinderen W. ershoekstraat 79 A. Rotterdam. Wegens ziekte liever geen bezoek D.V 4 oktober hopen onze Ouders. Grootouders en Overgrootouders M. J. Koopman en L. J. Koopman-Steenbergen lag te huwelijk traden Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en ac hterk lei n k i nderen De Heer gal H in onheil en gevaren •net gunstig' ogen gadeslaan: Hij :aL tooat ge in of uit moogt gaan. 'vi>i nu tot in utr laatste levensjaren steeds bewaren Rotterdam BurghsluivNingel 278 TROUW/KWARTET Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich. mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma. stiefdochter, zuster, schoonzuster en tante Helena Catharina van Vliet-Romeijn op de leeftijd van 71 jaar. Rotterdam: M. van Vliet Krimpen a'd IJssel: C. A. Edenburg-van Vliet L. Edenburg Peter en Sander Castricum: M. C. van Schaardenburgh-vai Vliet H. van Schaardenburgh Victor. Annelen en Annemarie en verdere familie. ROTTERDAM, 22 september 1977 Charlotte de Bourbonlaan 11c Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.15-7.45 uur in de rouwkamer aan de Voorscho terlaan 51. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 27 september op de begraafplaats „Oud-Kralingen" Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 12 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om circa 11.30 uur. Met grote droefheid delen wij u mede dat donder dag 22 september plotseling is overleden mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Gezina Hermina Wibbelink echtgenote van Albertus Hekman op de leeftijd van 62 jaar ..Onze grote troost is dat ze veilig is in Jezus' armen". Bertus Hekman Fenny en Herman Broeze Frederique Herma en Henk Jansen Robert en Cristine Henk en Jenny Hekman Maarten, Krista en Joost Jan en Hannie Hekman Debbie Jelle en Ineke Rudolf en Dinie Gerben Nijverdal. 22 september 1977 Willem de Clerqstraat 62 De rouwdienst zal worden gehouden op maand 26 september a.s. om 10.00 uur in het Mortuariu. Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal, waarna a begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graaf plaats te Hellendoorn omstreeks 11.00 uur Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden uitgenodigd hierbij tegenwoordig te zijn. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond 24 september van 18.00-18.30 uur in voornoemd gebouw, waar de overledene is opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. Plotseling nam de Heere tot Zich op Zijn tijd onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin Sien Wibbelink echtgenote van Bertus Hekman, op de leeftijd van 62 jaar. Fam. Wibbelink Fam. Hekman Mw Limbeek Nijverdal, 22 september 1977. Psalm 901 (berijmd Vol vertrouwen en in geloofsverbondenheid met onze Heer Jezus Christus is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Jacobje Alberte Speelman-Hut weduwe van L. C. Speelman op de leeftijd van 79 jaar. Krimpen aan de IJssel: T. J. Juursema-Speelman J. M. C. Juursema Heemstede: C. J. Speelman J. E. Speelman-Segaa. Rilland: A. A. J. Speelman H. W. Speelman-Mulde. 's-Gravenhage: L. J. Speelman J. Speelman-v.d. Stouw. 's-Gravenhage: A. A. Teng-Speelman J G. H. Teng en kleinkinderen s-Gravenhage. 23 september 1977 Soestdijksekade 721 Geen bezoek aan huis. Moeder is opgebaard in één der rouwkamers van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275 te 's-Gra venhage. De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 27 september a.s. te 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin". Ockenburghstraat. Loosduinen. Aan de begrafenis gaat om 11.00 uur vooraf een kerkdienst in de Valkenboskerk, Zuiderparklaan 2 te 's-Gravenhage. Na afloop van de kerkdienst is er gelegenheid tot condoleren Voor ons onverwacht heden in Jezus ontslapen onze lieve zuster schoonzuster Jacobje Alberte Hut Dankbaar gedenken wij wat God ons in haar schonk A J Hut Zeldenrijk G C Hut P L Hut H Hut-Baak Gravenhagc. 23 september 1977 Op zijn tijd heeft God tot zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Hendrik van den Eijkel op de leeftijd van 69 jaar. Hazerswoude G. van Vliet- van den Eijkel J. J. van Vliet New Westminster (Canada): D. van den Eijkel M. van den Eijkel- Heemskerk Rijnsburg: A. Bouwman van den Eijkel C. Bouwman Rijnsburg: A. van Vliet - van den Eijkel Jac. van Vliet neven en nichten Rijnsburg. 23 september 1977 Heden overleed in dc volle overtuiging van haar Geloof Doetje Faber in de ouderdom van 90 jaar. A. Faber-van de Berge neven en nichten achterneven en achternichten Rotterdam. 21 september 1977 Huize „Sonneburgh", Schulpweg 534 Correspondentie-adres: Verhulstlaan 76 De overledene ligt opge baard in de rouwkamer van Huize „Sonne burgh". Gelegenheid tot condole ren: zaterdag van 16.00- 16.30 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden maandag 26 september in Huize .Sonneburgh" te 11.00 uur. waarna de bijzet ting in het familiegraf op de algemene begraaf plaats „Crooswijk" te circa 12.30 uur zal plaats vinden Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze buurman P. Wiersma Wij wensen de familie de kracht en troost toe om dit verlies te kunnen dragen. Fam. A. Antuma Fam. P. Binksma Fam. J. Boersma Fam. J. Croeze Fam. Tj. Dijkstra Fam. L. Geerlings Fam. H. Kingma Fam. I. H. Komrij Fam. J. Rosema Fam. A. J. K. Willekes Gebr. Tj. en J. Siccama Fam. B. Zijlstra Grijpskerk, 21 septem ber 1977. De Heere heeft op Zijn tijd. voor ons onverwacht, van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Jenneke Elisabeth Adriance van Gameren Sinds 19 december 1945 weduwe van Jan Meijer, in de gezegende ouderdom van 84 jaar. „God heeft haar ziel verzadigd van het goede. Aalsmeer: M van der Schilden-Meijer A. A. W. van der Schilden Amsterdam: I. Meijer-Schoenmakers Oude Meer: D. Meijer D. D. Meijer-van Stam Schiphol: J. Meijer C. Meijer-Mullié Rijsenhout: E. A Hennink-Meijer W. E. Hennink Hoofddorp: P. Meijer A. J. Meijer-Hofman Rozenburg: G. Meijer F. Meijer-De Wit klein- en achterkleinkinderen Haarlemmermeer. 22 september 1977 Aalsmeerderweg 489 (Post Aalsmeer) De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. Kerk, Aalsmeerderweg 463, Haarl. meer. maan dag 26 september a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de oude begraafplaats te Hoofddorp om plm. 14.30 uur. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19.00- 20.30 uur, Aalsmeerderweg 489. Groot is onze verslagenheid bij het zo geheel' onverwachte overlijden van de heer F. M. Bergsma leraar aan de Dr. J. Th. de Visserschool te Apel doorn sinds 1 maart 1968. Wij verliezen in hem een uiterst toegewijde docent en collega, die zich op een geheel eigen en liefde volle wijze inzette voor onze leerlingen. Wij bidden dat God de familie Bergsma zal troos ten in dit grote verlies. Bestuur, collegae en leerlingen van de Dr. de Visserschool voor Chr. Mavo. Apeldoorn. 21 september 1977. „Ik ben de Opstanding en het Leven" Joh. 11 25. In haar Heer en Heiland, waar ze zo naar verlang de, ontsliep onze lieve zuster, tante, nicht en vriendin Louise Maria Christina Bierhuijs ze is 89 jaar geworden. Namens de familie: M J. Dijkman-Bierhuijs. Apeldoorn. 22 september 1977 ..Het Zonnehuis" Corr. adres „De Amerhorst", Zandbergenlaan 44, Amersfoort De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de „Monuta Stichting" Loolaan 67 te Apel doorn. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 27 september om 13.00 uur op de algeme ne begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Vertrek van Loolaan 67 om 12.30 uur. Want wij weten, dat. indien de aardse tent, waarin wij wonenj wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5:1 De Here heeft, voor ons geheel onverwacht, tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Johannes Verschoor geliefde echtgenoot van H. E. Schoolland op de leeftijd van 66 jaar. Geldermalsen: A. M. Verschoor G. Eiserman Voorburg: R. W. Verschoor-Schuurman Volker W. Chr. Verschoor-van Herk Veenendaal: L. G. Verschoor-Dulfer Middelrode: C. Morgenstern-Verschoor A. M. Morgenstern Utrecht: W. L. Verschoor L. Verschoor-Los Voorburg: F. H. Verschoor F. Verschoor-van Dorp Zeist; J. Schoolland neven en nichten 21 september 1977. ..Jezus leeft en wij met Hem" Na een leven en een sterfbed in dankbaarheid is op 20 september van ons heengegaan onze lieve vader Cornelis Age Kat weduwnaar van Hilda van der Veen. op de leeftijd van 89 jaar Na het overlijden van tante Trijn in januari j.l„ waarmee een voor hen beide gelukkige periode werd afgesloten, heeft vader herhaaldelijk be tuigd de beslissing over verder leven of sterven in Gods hand te leggen. Zijn sterfbed zette in met geelzucht, het sterven zelf moet een kwestie van ogenblikken geweest zijn. Vader heeft ook deze laatste fase bewust met een blijvende belangstel ling voor anderen en in dankbaarheid voor alle hem omringde zorg ondergaan. Op vaders ver zoek heeft de begrafen.s in zeer intieme kring plaatsgevonden. Lenie en Henk Severs-Kat kinderen en kleinkinderen M. Ottenlaan 4. Meppel Henk en Nolly Kat-Keuchenius en kinderen De Vroedschap 12. Krimpen ad IJssel Badhoevedorp Huize „Uitzicht" „Want de Here is goed. Zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid en Zijn trouw tot in verre geslachten." (Psalm 100 5) Heden nam God tot Zich onze lieve moeder en Gerritje Johanna Hubertha Vink weduwe van W. C. Neomagus op de leeftijd van 76 jaar. Zeist: H. Neomagus E. Th. J. Ph. Neomagus A. Neomagus-Kuilenburg Rotterdam: G. J. H. Neomagus C. A. Neomagus-Talsma en kleinkinderen Zeist, 23 september 1977. Laan van Rijnwijk 1, Flat B 32. Correspondentie-adres: Delftweg 10, Rotterdam. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Prins Hendriklaan 23 te Zeist. Bezoek aldaar dinsdag 27 september a.s. van 19 tot 19.30 uur. Er zal een rouwdienst gehouden worden in het- Kerkelijk Centrum Zeist-West, De Clomp 33-01, op woensdag 28 september a.s. om 13 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de rouwdienst. De begrafenis zal daarna in familiekring te IJssel- stein plaatsvinden. Onverwachts nam de Heere tot Zich onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Dieuwerke Postema sinds 16 januari 1971 weduwe van ds. J. H. Staal op de leeftijd van 89 jaar. Rom. 8:37-39 Wij zijn zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan. Groningen, 22 september 1977 „Neboflat" Groningen: H. Staal G. Staal-Hebels Drachten: M. Staal Sarnia (Can.): C Groendijk-Staal J. Groendijk kleinkinderen en achterkleinkinderen Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het „Neboflat", Paterswoldseweg 288. Bezoek maandagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden a.s. dinsdag 27 september om 14 uur in het Gorecht- huis achter de Geref. Kerk te Haren, waarna om 15 uur de begrafenis 2al plaatsvinden op de be graafplaats „Eshof" te Haren. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het Gorechthuis. Wij danken directrice en personeel van het Nebo flat heel hartelijk voor de zeer goede verzorging van moeder. De Here heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen ,onze lieve zuster en tante Diet Staal-Postema G. Postema-van Elburg F. Padmos-Postema J G. Postema Neven en nichten. Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man. onze vader en opa Otto Doornenbal als ook tijdens de periode van mijn ziek zijn. wil ik u allen mede namens mijn kinderen, hartelijk dankzeggen Uw gebeden en troostrijke woorden hebben ons bijzon der getroffen Mevr E Doornenbal-van Woudenberg September 1977. Prins Clauslaan 26, Maartensdijk Wij willen u allen hartelijk dankzeggen voor de door u betoonde relaties met onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Atje Aans van der Meulen en voor het medeleven tijdens haar ziekte en het eerbe toon dat u haar na haar overlijden hebt bewezen. Fam. van der Meulen Suawoude, Kerkbuurt 2E September 1977 In plaats van kaarten Voor uw blijk van meeleven, ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve man. vader en opa Ceus Westerhof wil ik u. mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk danken. D. Westerhof-Abma Kampen. 24 september 1977 3e Ebbingestraat 3. Ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan van het DIAKONESSEN HUIS te GRONINGEN nodigen wij oud-medewerkers uit voor een te houden op zaterdag. 19 november a.s. van 10.30 - 16 uur, in het Diakonessenhuis. Er worden geen persoonlijke uitnodigingen verzonden. Wij verzoeken u zich schriftelijk aan te melden vóór 20 oktober a.s.. t.n.v. Reünie-Kommissie Diakonessenhuis Groningen. Postcode: Postbus 30034, 9700 RM Groningen. Het programma wordt U daama toegezonden. De Direktie. Het Bestuur van het Bejaardencentrum "Avondrust" deelt mede dat mevrouw D.J. BOERRIGTER-LEEGWATER op 6 oktober a.s. afscheid zal nemen als Directrice van ons centrum. Op die dag zal van 19.00 tot 21.00 uur in de recreatiezaal van het centrum, v.d. Berglaan 30 te Voorthuizen, een receptie gehouden worden, waarop iedere belangstellende van harte welkom is.Tevens is er dan gelegenheid, kennis te maken met de nieuwbenoemde Directie Mevrouw H. Jurling Directrice en Mevrouw A. Dercksen-Homburg Adjunct-Directrice Solozangeres Andrea Crouch B Disciples zingt op zondag 25 september om 3 uur in SCHIEDAM in de Havenkerk - L. Haven 70 en om 7.30 uur n.m. in DEN HAAG, CAPITOL EVANGELIECENTRUM Loosduinsekade 222 - Toegang vrij. REÜNIE HERMANN WESSELINK COLLEGE Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe gebouw van het HERMANN WESSELINK COLLEGE te Amstelveen wordt op zaterdag 5 november a.s. een reünie voor oudleerlingen gehouden. Zij, die deze dag willen bijwonen en nog geen bericht hierover hebben ontvangen, worden verzocht zich zo spoedig mogelijk schriftelijk te wenden tot de Reünie-commissie HWC, Kastanjelaan 7 te Amstelveen. D.V. 1 oktober zal het 30 jaar geledeb zijn dat mevr. A. Admiraal haar zegenrijke werk als evangeliste is aangevangi Wij wilden haar daarom een receptie aanbieden, l gehouden zal worden op 1 okl. a.s. van 3.30 u. tot 5 u. „Bertilla". Burg. Wuiteweg 140 te Drachten. Wilt u ev uw felicitatie van een stoffelijk blijk v waardering vergezeld laten gaan, een bijdrage voor' jubileumgeschenk: „Een reis naar Canada", zal i welkom zijn. Namens Bertilla Classis Drachten K.A.Z. Drachten Corr.-adres: mevr. R. Canrinus, Hooglandswijk 1 Drachten, tel. 05120-16341 BEJEOdQER. Kennisgeving De Tweede kamer geschillenbehandeling gedputeerde staten Utrecht maakt bekend, zij op maandag, 28 nove' vember 1977, ten provinc huize. Achter St. Pieter te Utrecht, in openbi vergadering zal behandel beroepen op grond v artikel 41 van de Algeme bijstandswet van ingezet nen der navolgende meenten: 9.30 «jur en 9.40 uur BU schoten; 9.50 uur Wiln 10.00 uur Baarn; 10.20 u Driebergen-Rijsenburg; 10.30 uur Lopik; 19.40 U Kamerik en 10.50 uur Ma< Uw advertentie in onze Pijltjesrubnek staat ook als Victorie in de Volkskrant

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18