inbouclette. m FAMILIEBERICHTEN Wij delen U hierbij mede, dat in volle vrede ontslapen is mijn zeer lieve vrouw, onze zuster, blijde zorgzame moeder en grootmoeder Neeltje Adriaantje Hylkema-Bouman Ze werd 78 jaar Haar blijmoedig, kinderlijk geloofsleven zal voor allen, die haar gekend hebben, altijd een heerlijke herinnering blijven. Voor trie vertrouwen op Zijn woord, ontsluit Hijzelf de donk're poort. Halleluja, Halleluja. Zo laat ons dan uit alle macht. Lof zingen Hem, wiens keil ons wacht. Halleluja, Halleluja. Hillegom: H. Hylkema Velp (Gld): M. Bouman Vlissingen: B. Hylkema H. T. Hylkema-Lanting Klaaswaal: H. R Hylkema C. Hylkema-Korbee Castricum: G. Hylkema* a a J. Hylkema-Bakker Calabar (Nigeria): J. Hylkema en kleinkinderen Hillegom, 20 september 1977 Parklaan 2, flat 103 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize Parkwijk, Parklaan 2 te Hillegom. Gelegenheid tot condoleren, vrijdagavond van 19.00-19.30 uur in Huize Parkwijk. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 24 september a.s. des v.m. om 11.15 uur m Huize Parkwijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats om s 12.00 uur. Het heeft de Heere behaagd plotseling tot Zich te roepen onze vriend Mattheus Groiema Vele Jaren was hij voorzitter van onze afdeling en een helper voor een ieder die hem nodig had. Wij vragen de Heere om kracht voor zijn vrouw en kinderen in deze moeilijke dagen. Namens bestuur en leden van de Vervoersbond CNV afd. Groningen JC.Bolhuk.8eer. Vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland ging van ons heen mijn man, onze vader en grootvader Willem Jan den Boesterd in de ouderdom van 86 jaar. Bilthoven, G. den Boesterd-Kolstein Amsterdam, G. C. den Boesterd Rodney, (Canada): C. C. Linker-den Boesterd C. Linker Audrey en William Bilthoven, 19 september 1977. Lassuslaan 93. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Psalm 39:10 onberijmd Op Zijn tijd en wijze nam de Heere uit on2e familiekring weg onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante Jantje van Hoek op de leeftijd van 68 jaar Schildwolde: A. van Hoek T. van Hoek-Buikema Assen: B. van Hoek h van Hoek-Visser Hattem: A M van Hoek-Vos Bedum: A. Valkema-van Hoek E. Valkema Zuidhora: K. van Hoek S. van Hoek-Brands neven en nichten Enkhuizen, 19 september 1977 Oranjestraat IA. Correspondentieadres: Nieuwstraat 15, Zuidhorn De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 23 september nam. 14.30 uur vanuit het Uitvaartcen trum, Breedstraat 66 te Enkhuizen. Aanvang rouwsamenkomst 14.00 uur. Na de be grafenis is er tot 16.00 uur gelegenheid tot condo leren in het Uitvaartcentrum. Geen bloemen Heden nam God tot Zich, onze geliefde zwager en oom Willem Jan den Boesterd op de leeftijd van 86 jaar. Bilthoven: E. Meima-Kolstein H. Meima Winsum (Gr.): J. Steenhuis-Kolstein M. A. Steenhuis Zuidwolde (Dr.): J. K. Kolstein J. C. Kolstein-Kuiper Emmen: C. Hoekstra-Kolstein Sliedrecht: W. v.d. Rotte-Kolstein C. v.d. Rotte Neven en nichten Met grote droefheid geven wij U kennis dat de Heere nog onverwachts van ons heeft weggeno men onze lieve broer, zwager en oom Johan Griffioen op de leeftijd van 63 jaar Vreeland: A. C. Griffioen Portengen: W. Griffioen W. Griffioen-Hoogendoorn Wim Vreeland: L. Griffioen Vreeland: G. Griffioen Vreeland, 20 september 1977. De teraardebestelling zal plaatshebben op zaten dag 24 september om 12 uur op de Alg. Begraaf plaats te Vreeland. Condoleancebezoek vrijdagavond 23 september van 19.00-20.00 uur in het koor v.d. Ned. Her*. Kerk te Vreeland, waar ook de overledene in de aula ligt opgebaard. Voorafgaande aan de begrafenis wordt de rouw dienst gehouden in de Gereformeerde kerk. Aan vang van de dienst 11 uur. Geen bloemen DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1977 kunnen van maandag lot cn mei vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alteen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren: Annemarie Frédérique Juditha D. J. Renger- van der Heyden H. G. Renger Janine Willem-Hendrik Ede. 21 september 1977 Schconenburg 110. Psalm 48 15 (onberijmd) Met grote dankbaarheid geven wij u kennis dat onze geliefde ouders en grootouders W. van der Ende en C. J. van der Ende-Koppert D.V. op 29 september a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Dat zij nog lans gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Nootdorp, september 1977 Molenweg 19 Gelegenheid tot feliciteren donderdag 29 september vanaf 20.30 uur in Café-Restaurant „Drievliet", Jan Thijssenweg 16 in Rijswijk. Met grote dank aan de Heer hebben wij in familie kring herdacht dat onze ouders en grootouders Jan R. Ridder en Annetta M. de Ruig 50 jaar geleden op 15 september zijn getrouwd. Elly en Dick: Annet en Jaap en Ellen, Corrie en Henk, Bert, Jan, Lidy, Anja. Lidy. Thea. Mies en Piet: Theodoor, Roeland, Adinda. Jan en Jeanette: Arwin, Maritsa, Roland Nettie en Geert: Mie hiel, Marieke, Robbert-Jan Haren, Nesciolaan 38. ,Jfet zij dan dat wij leven, het zij dat wij sterven, wij zijn des Heren." In haar 72e levensjaar overleed plotseling onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannette (Nan) Smit Laatstelijk wonende Wijnkoperstraat 247 te Go- rinchem. Zij diende gedurende 45 jaren met grote toewijding het Chr. Onderwijs. Amsterdam (Bvt): E. A. Smit H. A. Smit-Welmers Dordrecht: D. Smit-Buddingh' Harmeien: W. M. Smit K. Smit-Ploeg Hilversum: J. Verhave M. A. B. Verhave-Migchelsen Apeldoorn: R. van Dijk G. van Dijk-Westerveld Neven en nichten 19 september 1977 exc. test J. J. Wielenga „De Heulhoeve" Giessen-Uitwijk (N-Br.). De overledene ligt opgebaard in de aula van het Streekziekenhuis (ingang Parkweg) te Gorin- chem. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 24 september om 1100 uur in de bovengenoemde aula, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Gorinchem om 11.45 uur. Na de begrafenis is in de aula van het Streekzie kenhuis nogmaals gelegenheid tot condoleren. De Centrale Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Oosterbeek en de Wijkraad Doorwerth geven met grote verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van hun diakene, Mevrouw J. HolewIJn-van Raalte Dankbaar gedenken wij de inzet, spontaneïteit en dienstvaardigheid waarmee ze de afgelopen vier jaren dit ambt vervulde. In haar levens- en werkwijze hebben velen een afspiegeling mogen ontdekken van de grote DIE NAAR en Heiland Jezus Christus! Moge door Zijn kracht haar man en kinderen het spoor vinden om voort te kunnen. Namens voornoemde Raden, J. van der Klis, voorz. D. Urbaan-Nijland, scriba. Doorwerth, 19 september 1977. Dan zullen de rechtvaardigen stra len als de zon in het Koninkrijk huns Vaders. Matth. 13:43 De Here heeft tot Zich genomen, onze lieve moe der, grootmoeder en overgrootmoeder Dirkje Holtland weduwe van Jacob Aalbers, op de leeftijd van 84 jaar. Familie Aalbers Zwolle, 21 september 1977 Abelenlaan 24 Geen bloemen Onze moeder en oma is opgebaard in het rouw- centrum van de Monuta Stichting. Potgietersingel 7 te Zwolle Gelegenheid tot condoleren aldaar, vrijdagavond van 19.30-20.13 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben zaterdag 24 september op de begraafplaats „Bergklooster" om plm. 12 00 uur. Vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk „De Hoofdhof" te Berkum. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.43 uur in het Kerkgebouw aanwezig te zijn. „Verlos mij, o God, want het water is gekomen tot aan de lippen". Ps. 69 2. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame man, onze broeder, zwager en oom Pleter den Hertoe, op de leeftijd van 46 jaar Uit aller naam: N. den Hertog-Moerman Vianen, 20 september 1977. M. E. Hartmanstraat 67. Liever geen bezoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 24 september a s. om 13.00 uur in „De Hoeksteen". Groenekade te Vianen, waarna de begrafenis plaats vindt om 14.00 uur op de alge mene begraafplaats te Vianen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Hoeksteen". De Here van leven en dood nam plotseling tot Zich onze beste schoonzoon, zwager en oom Pieter den Hertog echtgenoot van Nel Moerman in de leeftijd van 46 jaar Maassluis: N. Moerman-Noordam Maassluis: P. Moerman N. Moerman-de Geus Leiden: P. Moerman Maasland: H. Moerman C. Moerman-Moerman neven en nichten Vianen: 20 september 1977. Met verslagenheid namen wij kennis van het dodr een bedrijfsongeval veroorzaakte overlijden van onze vriend en medebestuurslid Jan van Splunter Zijn liefde voor het chr. onderwijs moge voor ons een voorbeeld zijn. De Here trooste zijn vrouw, kinderen en familie. Namens het bestuur van de Ver. v. Chr. Bewaar school Onderwijs op Ger. grondslag te Rotterdam Charlois. P. C. Bobeldijk, voorzitter D. P. Doolaard, secretaris. Met grote droefheid en verbijstering geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze koordirigent Jan v. Splunter Als dirigent van ons gereformeerd kerkkoor heeft hij ons met zijn zo eigen sympathieke persoonlijk heid de blijdschap van het geestelijk lied ge bracht Het laatste lied, dat wij met hem mochten instude ren was: God is mijn lied. Dankbaar wat wij van onze geliefde dirigent mochten ontvangen, dragen wij zijn vrouw, kinderen en verdere familie op aan de Almachtige God. Moge Hij hen nu en in de komende tijd nabij zijn. Namens het Gereformeerd, Kerkkoor R'dam-Pendrecht: H. Langstraat, voorzitter Mevr. J. v/d Wall, secretaresse. Pendrecht, 19 september 1977. De Zendingscomntissie van de Geref. Kerk van .Rotterdam-Pendrecht geeft met ontroering ken nis van het overlijden van hun voorzitter Jan van Splunter Zijn enthousiasme voor de Zendingsopdracht en de liefde voor zijn Heer zal ons in dankbare herinnering blijven. Sterke de Heere zijn vrouw, kinderen en weder zijdse families. Rotterdam-Pendrecht 19 sept 1977 Heden nam de Here tot Zich onze beste broer, zwager en oom Arle dc Graaf op de leeftijd van 86 Jaar Lemelerveld: N. de Graaf-Bakker Diever: H. de Graaf Roos Rijpwetering: A. Los-de Graaf 's-Gravenhage: H. de Gier Voorschoten: P. de Graaf Wassenaar T. Bos-de Graaf H. Bos Voorschoten: M. de Graaf Leiderdorp: F de Graaf J. de Graaf-de Wit nichten en neven Voorschoten, 21 september 1977 Horstlaan 4 De begrafenis Is bepaald op zaterdag 24 septem ber a.s. om 12 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk te Voorschoten. Heden nam de Here uit ons midden onze zwager en oom Nlcolau Helner Gorinchem: A. J. de Gooijer Dordrecht: J. van de Giessen neven en nichten Gorinchem, 19 september 1977. TROUW/KWARTET PRSH 2 ses aa naar taar ran z Baan de rel de ve üj"- van toch onaai naar zeker zich i tens 1 kwes FCV die (1 tol: yei\ lisi olgi Jiet tufei mige slaag den gen Bouclette japon met tresgamering. Katoen/acryl. In écru, groen, bleu, grijs en zwart. Mt. 36 tl m 44. Écru bouclette pakje met tresgamering. Katoea Mt.36t/m46.Jg^ Bouclette japon met 4-baans rok. Tresgamering. In écru, groen, bleu, grijs en zwart. Mt.36*f /f/S

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12