Een kleine kopieerder heeft wel eens een schokkende ervaring. "ÏÏANKXEROX" Kleintje Xerox -Altijd goed. i U besluit dus om een klein kopieer-apparaat aan te schaffen. Een deugdelijk, betrouwbaar, solide apparaat, dat het altijd doet. En dat, als er onverhoopt iets mee gebeurt, weer snel bedrijfsklaar is. Welnu, dan kunt u niet om ons heen. Want wij zijn Rank Xerox. En Rank Xerox heeft al jarenlang duizenden kleine kopieer-apparaten in Nederland staan. Van vele verschillende typen. En al die kopieer apparaten onderhouden wij liefdevol. Daar hebben we veel van geleerd. Bij voorbeeld dat een machine maar een machine is. En een zwaar leven leidt. Want mensen doen soms, te goeder trouw, rare dingen met een kopieer-apparaat. Ook met onze solide, betrouwbare kleintjes Xerox. Vandaar die service. Vandaar die voortdurende aandacht. Vandaar die zorg. Voor elk Kleintje Xerox. Ons service-apparaat is iets waar, in alle ernst, niemand in Nederland aan 1^ kan tippen. Niemand! Dat houdt voor u twee zekerheden in: 1) Bedrijfszekerheid - de regelmatige onderhoudsbeurten zorgen ervoor dat uw Kleintje Xerox van dag tot dag braaf z'n kopietjes blijft uitspuwen. En daar gaat het toch maar om. 2) Eerste hulp bij ongemakken - oftewel snel verhelpen van de spaarzame storingen die zelfs bij zo'n solide Kleintje Xerox kunnen optreden als resultaat van een niet-organieke teistering door o zo goed willende medewerkers. Als u vindt dat u dit soort zekerheden niet mag missen dan is er op de vraag „Welke Kleine Kopieerder" maar één antwoord mogelijk: Kleintje Xerox - Altijd goed. U kunt ze kopen of u kunt ze huren - dat is aan u. Weet u wat? Bel meteen even voor nadere informatie over de mogelijkheden. Ons nummer is 020-17 29 66. U kunt ook de bon invullen en opsturen aan Rank Xerox Nederland B.V., Antwoordnummer 3107,1000 TE - Amsterdam. Dan krijgt u die informatie zwart op wit. Stuur mij nadere informatie over de nieuwste kleine kopieer-apparaten van Rank Xerox. Naam: - Naam bedrijf: Straat/nr.: Plaats: TW1

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18