Wat is nou CSuAutxxA \tortdellye\1 In de tang? <£H£> FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 20 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET PS 12 - CNV-bonden zijn belangen-organi- utm van wtrk. nemers. Ook nu Nederland sleutelt aan z'n economie. Wat doen we regering en wetkgeven extra in de tang nemen en harde noten kraken of ...juist: gemotiveerd meebouwen aan werkgelegenheid en welvaart voor allen. Uw idee - allicht! Sta sterk met 't CNV Bel 030-941041. Oir. Nationaal Vakverbond. Utree hl. Rave liaan IPostbus 2475. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. 1952 1977 Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 25- jarig huwelijksfeest en ons 25-jarig ambtsjubi leum zeggen wij mede namens onze kinderen u heel hartelijk dank. A. Vos J. Vos-Voogd Eemnes Rietgors 78 Voor de vele blijken van belangstelling die wij van zo velen bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen zeg gen wij u ook mede namens onze kinderen hartelijk dank. T. de Koning Chr. de Koning-de Leeuw September 1977 Reigerstr 2 Nieuwkoop. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken" Psalm 23 Geheel onverwacht ging van ons heen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Hermanus Nagtegaal op de leeftijd van 68 jaar In leven pottenbakker. L. Nagtegaal-Meilink Den Bosch Dineke Utrecht: Jenny Haarlem: Betty en Simon Miranda Amsterdam: Herman Utrecht: Fred en Anneke Utrecht. 18 september 1977 Julianaweg 393 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12 die voor bezoek geo pend is woensdag van 18.30-19.30 uur. De begrafe nis zal plaatsvinden donderdag 22 september om 11.30 uur op de begraafplaats "Daelwijck". Flori- dadreef. Vertrek woonhuis om 11.00 uur. Enige kennisgeving Na een zwaar en toch gezegend leven is in de vrede van zijn Heer ontslapen onze lieve vader en grootvader Cornelis de Jong i jaar en veel daarin was moeite en Hij leefde i verdriet. Het zijn de gunstbewijzen des Heren, dat wij niet omgekomen zijn, want zijn barmhartigheden houden niet op, elke morgen zijn zij nieuw, groot is uw trouw! Mijn ziel zegt: mijn deel is de Here, daarom zal ik op Hem hopen. Klaagliederen 3 Amsterdam: K. de Jong M. de Jong-Bakker Geertje, Kees. Maarten en Neeltje Marken: C. de Jong De rouwdienst wordt gehouden a.s. donderdag te 13.30 uur in de Ned. Herv Kerk te Marken. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het Marker kerkhof. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het bejaardenhuis Marken. 18 september 1977 „Eens, als de bazuinen klinken" Lied 300. In Jezus ontslapen onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Datema weduwnaar van Martje Roorda. in de ouderdom van bijna 94 jaar. Coevorden: F. Vegter-Datema J. Vegter Velp (G.): P. van Aken-Datema E. van Aken Amstelveen: L. van Baaren-Datema J. J. van Baaren Oosterbeek. J. Datema J. Datema-Heida Mentone, California: J. van Aken-Datema E. H. van Aken Amsterdam: T. Datema J. J. Datema-van den Berg Laag-Zuthem: J. van der Linde-Datema G. W. van der Linde Zaltbommel: G P Tiemens-Datema J. Tiemens Nieuwegein: A. F. van Munster-Datema W. van Munster klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek. 17 september 1977 Huize „De Bosrand", Oranjeweg 4 Corr.-adres: Van Toulon van der Koogweg 98. Oosterbeek. Liever geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 22 september a.s om 11.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Van Toulon van der Koogweg te Oosterbeek. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om plm. 12.30 uur op de algemene begraafplaats ..Zuid" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula op de begraafplaats. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan". Tot onze diepe droefheid nam de Here tot Zich. na een kortstondige ziekte, mijn lieve zorgzame man. onze vader en grootvader Jacob van der Hilst in de ouderdom van 72 jaar. A. E. van der Hilst-Zagt kinderen en kleinkinderen. Amsterdam, 16 september 1977. Starrenboschstraat 17 bv. Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdagavond 20 september van 8.30-9.30 uur in een der rouwka mers van Aula West. Willem Roelofsstraat 7 eind Postjesweg, bereikbaar met bus 18. De crematie zal plaatsvinden woensdag 21 sep tember om 14.20 uur in het crematorium „West- gaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van huis om 13.30 uur. Liever geen bloemen. - Thuis geen bezoek. Heden heeft God tot Zich genomen onze zeer geliefde man, vader en opa Hans van Ek oud 76 jaar Echtgenoot van C. C. de Boer. Eerder gehuwd geweest met J. Pol. Oud-burgemeester van de gemeenten Schoonebeek en Achtkarspelen. Officier in de orde van Oranje-Nassau. Bergum, 18 september 1977 „Hillemastate" Buitenpost west 27 Mevr. C. C van Ek-de Boer (Correspondentie-adres) Dordrecht: R. H. van Ek M. M. van Ek-Peeters Hoogeveen: H. J. van Ek F. van Ek-Vellenga Rijswijk: R. J. van der Laan-van Ek E. van der Laan en kleinkinderen De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op donderdag 22 september a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Buitenpost, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 21 september a.s. van 19.30-20.00 uur in „Het Trefpunt" te Buitenpost en een half uur voor de aanvang van de dienst in het Kerkgebouw. „De Heer is mijn Herder" Heden heeft het de Here behaagd om tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Geert Vink op de leeftijd van 72 jaar. Bennebroek: G. Vink-Kleefman Zuidlaren: Jannie Vogelenzang: Janna en Rinis Cees, Margriet, Gerard en Peter Weesp: Klaas en Elly Marjan, Theo en Carolien Bennebroek: Kees en Elly Eddy, Rudy, Martin en Hugo Aerdenhout: Greet en Wim Yvonne, René en André Bunschoten: Anneke en Jaap Casper Bennebroek. 19 september 1977 Schoollaan 44 Gelegenheid tot afscheidnemen donderdagavond van 19.00-20.00 uur in de rouwkamer van bejaar denhuis „Meerleven", Witte de Withlaan 1 te Ben nebroek (ingang achterzijde). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 23 september om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Bennebroek, waarna de begrafenis op de begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. „De Heere is bij mij, ik zal niet vrezen" In de volle overtuiging des Geloofs is heel rustig ontslapen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Johannes Hooimeijer in de ouderdom van 89 jaar. M. Hooimeijer-den Hoed Hoek van Holland: A. J. Hooimeijer K. Hooimeijer-Jeninga Schiedam: J. G. de Snoo- Hooimeijer J. A. de Snoo Sylvan Lake Canada: G. van Haren-Hooimeijer H. van Haren Barendrecht: M. Verspuij-Hooimeijer G. Verspuij Vernon, Canada: J. den Engelsen-Hooimeijer H. den Engelsen Rijsoord: A. A. Lopik-Hooimeijer A. H. Lopik Heerjansdam: J. Hoekstra G. Hoekstra-de Haan Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Ridderkerk, 18 september 1977 Boksdoornstraat 30 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „de Riederborgh" Boksdoornstraat 2. Ridder kerk, dinsdagavond van 19.30-20.00 uur en na de begrafenis in de aula. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den in de zaal van „de Riederborgh", woensdag 21 september, aanvang 11.30 uur. waarna de begra fenis zal plaats vinden c.a. 12.15 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Zonder één enkele klacht is van ons heengegj mijn dierbare man, onze zorgzame vader, gro d vader en mijn lieve schoonzoon Hessel Posthuma op de leeftijd van 65 jaar Harlingen: P. Posthuma-Wierenga Pijnacker: T. H. M. Kardol-Posthuma A. J. W. Kardol Petra, Anita en Helena Grootegast: H. M. P. van Twist-Posthuma J. van Twist Piëta en Nelleke Ten Boer: B. H. Posthuma C. C. Posthuma-Kastelein Clara, Hessel Bouke en Jan Pietei Groningen: D. G. Posthuma Leeuwarden: H. Posthuma Harlingen: T. Wierenga-Hoekstra Zijn credo: „Ik geloof in Jezus Christus" Harlingen, 19 september 1977 Noorderhaven 92 Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond vi 19.30-21.00 uur aan huis. De begrafenis zal plaal vinden D.V. op donderdag 22 september, voora gegaan door een rouwdienst in de Ned. Hei Kerk te Harlingen om 13.00 uur. Geen bloemen, geen toespraken c de le ■echt Iter 1 ert be zal 15 ui Ireef huizi lalaa aflo jraaf en. tdro cht v te, zo oom de 1< Openbaring 711 In vertrouwen op Gods beloften is heden inj gaan in de eeuwige rust mijn lieve man. i vader, behuwdvader en grootvader. Heitdrikus Slettenaar, oud-Zendingsarts, oud-inspecteur volksgezondheid, officier in de Orde van Oranje-Nassau, in de leeftijd van 79 jaar. 's-Gravenhage J E. A. Slettenaar-Wolff "s-Gravenhage F J. Slettenaar Wassenaar D. Slettenaar W G. Slettenaar-Verseveldt Eindhoven M. Damsteeg-Slettenaar H. Damsteeg Hilversum A. H. Slettenaar en kleinkinderen 's-Gravenhage. 17 september 1977. Ridderlaan 71. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcej trum". Van Diemenstraat 167 Geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden op dondi dag 22 september a.s. om 1 uur in de aula van begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan Eik en Duinen 38, waarna de bijzetting in familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'ontvangkamer van de begraafplaats lister eerst sept lister 1 et gre heel en m der, Die hoop moet al ons leed zachten. Gezang 291 vers 2. In stil vertrouwen op Gods genade is van heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgz me vader, grootvader, broer, zwager, oom en nt Govert Jan Hanegraaf op de leeftijd van bijna 80 jaar. Amsterdam, M. H. Hanegraaf-Schippers Nieuw Vennep. E. A. Wismeijer-Hanegraaf D. Wismeijer Dick en Robert en verdere familie Amsterdam, 18 september 1977 J. C. Schröderstraat 5 Correspondentie-adres: Familie D. Wismeijer, Arem 16, Nieuw VennepF jondag Thuis geen bezoek. feftijd Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdai avond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protel tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.fl 0f u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 22 se| tember om 13.30 uur op de begraafplaats „Wes gaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek vi J.C. Schröderstraat 5 ongeveer 13 uur. irden H. P: e beg nteml Irweg e rou' pmeei |nber{ jegene Irzoch bor dt ister e Laii eovei „Wij geloven de wederopstandv C, P. van het vlees, en een eeuwig leven Plotseling werd van ons weggenomen mijn liei vrouw en onze zorgzame moeder en oma Johanna Magdalena ter Hart- Bodegraven Zij werd 67 jaar. Haar vertrouwen op haar Heer en Heiland is oi tot troost. Utrecht: H. ter Hart Maarssen: Johann ter Hart Corry ter Hart-Niezen Drunen: Corry Ywema-ter Hart Rob Ywema Utrecht: Paul ter Hart Paulien ter Hart-Horjus en kleinkinderen Utrecht, 17 september 1977 Tannhauserdreef 266 e crei imber eisen la een k Heil Lhooni ip de li A Geen" bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer de PCB., Schoolstraat 12. Gelegenheid om scheid te nemen woensdag van 20.00-21 00 uur teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag, september om 14 00 uur op de begraafplaats ,.D« en Rust'*, Frans Halslaan te Bilthoven. Na aflol i is er in de koffiekamer van de begraafplaa gelegenheid de familie te condoleren. Vertri woonhuis om 13.15 uur. mster otgieti orresi VJ andvo slegei er vai ister tera septi t dan

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14