Stap naar de dealer. Autos met I.Q. VAKANTIE BRIEVENBUS :1i Trouw een leraar/lerares ieraar/leraressen mannelijke medewerker TEL. 020-913456 Toestel 743 in uw VRIJDAG 16 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWAI Stap in t Ruime,Vrolijke Wegwezen, Opvallend grote ruiten voor rondom veel zicht De veertien heeft een gecapitonneerd dashboard met heel veel controlelampjes Met Renault 's beroemde vijfde deur en opklapbare achterbank. Alles vooreen boel bagage mee. Stille 1218 cc-krachtbron is goed vooreen top van 143 km/u. En toch is hij zuinig met benzine bij konstant 100 km/u één op 12! Voorwielaandrijving die staat voorwegligging Binnenin biedt hij tout comfort en heel veel ruimte. Met gemak plaats voor vijf volwassenen. En is toch maar 4 meter kort. Schildbumpers. Voor de „kleine" veiligheid. Voor de „grote" veiligheid zijner de kooi constructie en de kreukelzónes voor-en-achter. Stap in de vrolijke franse veertien. Rij rond in dit buitengewone voorbeeld van het nieuwe, ruime en moderne Renault-denken. Dan merkt u a la minute daar is vlotweg afgerekend met buitensporige buitenmaten. Echt iets voor jonge mensen met kinderen, huisdieren en veel vrienden die in weekend en vakantie ruim willen wegwezen. Met z'n allen. En nog een boel spullen achterin ook. Kom kijken naar 't Ruime Vrolijke Wegwezen bij de Renault-dealer. En stap in voor een proefrit. Kost niks. Renault 14. Voor de vrolijke Renault 14 show. Voor het gratis 224 pagina's dikke boek, met alles over de veertien en alle andere Renault's. Natuurlijk voorde proefrit met de Renault 14, 't Ruime, Vrolijke Wegwezen. En voor een leuk IQ-spelletje dat u gratis tegen inlevering van deze bon krijgt. AI vanaf f 14.560,- incl. B.T.W. Prijswijzigingen voorbehouden. ,:iZolang de voorraad strekt Die jongens van de hoek moeten zo nodig iedere avond rondjes knetteren op hun brommers. Kan ik daar nou wat van zéggen? Laten we zacht zijn voor elkaar Vragen over geluidhinder en wat daaraan kunt doen, kunt u richten aan de Nederlandse Stichting Geluidhinder. Postbus 381, 2600 AJ Delft. Aan da Mlddenmearschool voor Chr. Mavo, Lavoisierslraat 2 te Amsterdam-Watergraafsmeer (tel. 020-945203) is dringend behoefte aan Scheikunde Natuurkunde 14 uur 10 uur Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan het adres der school of aan de direkteur P. Cnossen, Pieter de Hooghlaan 36, Ne- derhorst den Berg. tel. 02945-3588 Paedo-therapeutlsch Instituut Kerkstraat 95 - Nijmegen - tel. (080) 77.19.23 psychologisch centrum voor kindertherapie In de leef-werkgroep voor oudere kinderen (9 kinderen van 14 tot 16 jaar) is plaats voor een m de pedagogische sector. Vereist worden een positieve levensinstel ling, een goede gezondheid, collegialiteit en een opleiding in pedagogische richting (b.v. pedagogische, sociale of verpleeg kundige academie) Binnen het instituut wordt voldoende begeleiding gegeven om in teamverband en met andere disciplines te kunnen samenwerken. Er wordt daarbij gerekend op volwassen zelfstandigheid. De eerste twee jaar worden beschouwd als beroepsvormend. Wij richten ons tot neurotische kinderen met goede intelligentie He» godsdienstig aspect, een warme mense lijkheid en gedegen kennis, creativiteit en sport zijn bij ons belangrijk. Uitvoerige sollicitaties - met opgave van referenties - te richten aan de psycholoog-directeur. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakan adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas g« vakantie-adressen aannemen.) WIJ moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen veel te wensen overlaat. WIJ kunnen hiervoor dan ook geen verantwoor lljkheld r Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! huisadres Naam: Adres: Woonplaats:.. Telefoon: Van Terug op: VAKANTIEPERIODE VAKANTIE-ADRES Per adres Land:... ttet prijs op toezending neer het buitenland Land- en Luchtpost binnen Europa 1.75 per dag Ter voldoening ven deze koeten ontvangt u een acceptgirokaart

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8