medewerkers O O ■iU AANKOMEND ASSISTENT-ACCOUNTANT ''///////////////////////P' administrateur (m/v) r secretaresse Van der Graaf's Machinefabriek commercieel technisch medewerker (mnl.) 0 MBA-ER Provinciale Bibliotheek Centrale rayon-bibliothekaris jeugdbibliothekaris ass. bibliothekaris assistente hoofd projektencontrole administrateur 'sHeeren Loo-Lozenoord S CEBECO-HANDELSRAAD ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 30 a UI Gevraagd aan vertegenwoordiger voor binnen en buitenland. - leeftijd ca. 25 jaar - behoorlijke kennis van één of meer vreemde t een noodzakelijkheid. Schnfteh|ke sollicitaties te richten aan: Greefa Machinebouw B.V Postbus 24, Geldermalsen. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Bi) de afdeling boekhouding van ons zieken- huiskomplex is plaats voor een akkuraat administratief medewerker De werkzaamheden bestaan om. uit: - het assisteren bi| de geautomatiseerde salarisadministratie (r 850 personeelsleden). - voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de boekhoudmachine c q ponsbandapparatuur; - inbreng bij verdere automatisenng; - samenstellen van diverse overzichten. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij noodzakelijk: - opleiding MEAO en het bezit van het prakti|kdiploma boekhouden; belangstelling voor automatisenng; - leeftijd 20 tot 25 jaar Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P Aalbers, hoofd van de afdeling boekhouding, tel. 08389 - 9101, toestel 2219. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Edeseweg 118. Bennekom. BOUWER Cr CO. ACCOUNTANTS B.V. accountants-administratieconsulenten met kantoren te Hazerswoude-Rijndijk en te Zelhem zoeken voor het kantoor te Hazerswoude- Rijndijk een lof P.O. Boekhouden en studie MBA) Hoewel de werkzaamheden zeer afwisse lend zijn. strekt bekendheid met salaris administratie en aantoonbare belangstel ling voor automatisering tot aanbeveling. Voor een ambitieuze kracht, die van aanpakken weet en niet ouder is dan circa 25 jaar zijn er goede vooruitzichten. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan ons adres: Rijndijk 137 te Hazerswou de-Rijndijk. voor Drenthe Buizerdstr. 88 ASSEN tel. 05920-12662 wij zoeken voor spoedige indiensttreding: hij/zij zal: leiding geven aan een aantal openb. bibliotheken kontakten onderhouden met besturen en instanties bibliothekarissen en medewerkers begeleiden mede initiatieven dienen te ontwikkelen Opleiding: Bibliotheek en Dokumentaire Akademie AB BOB met beslist enige jaren ervaring. voor de jeugdafdeling van één van de aangesloten bibliotheken Opleiding: Bibliotheek- en Dokumentaire Akademie AB JB voor het leiden van één van de aangesloten bibliotheken Opleiding: Bibliotheek- en Dokumentaire-Akademie AB enige jaren ervaring. •RIJBEWIJS voor alle funkties noodzakelijk. Sollicitaties te richten aan de direktie van bovenstaand adres. Centraal Missie Commissariaat zoekt een Wij zijn een organisatie voor hulpverlening aan ontwikkelingslanden, ca 30 mensen hebben wij de zorg en de verantwoording voor een groep van projekten in Ter vesterkmg van dit team zoeken wij een assistente voor het hoofd van de afdeling projektencontrole. Haar voornaamste taak zal worden: de controle op de uitvoering van door ons gefmancieerde ontwikkeitngsprojekten. Daarnaast het voeren van korrespondentie, ook m frans en engels. Daarvoor s nodig: een mavo/havo opleiding, akkurstesae en bij voorkeur enig boekhoudkundig inzicht. Maar vooral ook: motivatie, toewijding en verantwoordefcjk- herdsgevoel Daartegenover staan een behoort.]k salaris, goede sociale voorwaarden, een prettige werksfeer en een ruime mate van verantwoordelijkheid Voor sollicitatie* of informatie: Centraal Missie Commissariaat. Van Alkemadelaan 1, Den Haag, tel. 070 24 45 f4. U« Ibestuur van dn ALGEMENE WONINGBOUWVERENIGING LEIDERDORP, die 1500 woningen bead en 425 woningen in aanbouw beeft, toept sollicitanten op voot de functie van Voor deze functie zoeken wij een man met: - tenminste diploma M.B.A.; bij voorkeur met HEAO-opleidipg of S.P.D. - kennis van de overheidsvoorschriften m.b.t. de woningbouw en -exploitatie; - bij voorkeur ervaring in en met de administratie van een woningbouwvereniging; - goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid. Zijn taak zal onder meer omvatten: - de dagelijkse leiding van de administratie; - de zelfstandige verzorging van de financiële administratie; - het samenstellen van begrotingen en de jaarstukken; - de beleidsvoorbereiding; - verslaglegging vergaderingen. Het salaris zal worden vastgestel overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties. Indiensttreding: Zo spoedig mogelijk. Voor passende huisvesting kan worden gezorgd. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen echt dagen na hst verschijnen van dit blad ta zenden san hat bestuur, p.a. d* heer G.P. Duivenvoorden, Meeuwenlean 2 te Leiderdorp. Psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Gereformeerde Stichting Bejaardentehuis 's-Gravenhage- Loosduinen/ Escamp 'CAMPDUINEN' Albardastraat 5, 's-Gravenhage (105 bedden, de ziekenafdeling hierbij inbegrepen) Het bestuur van 'CAMPDUINEN' roept sollicitanten op voor de funktie van Deze funktionaris krijgt de zorg voor de admini stratie, inclusief loonadministratie en boek houding. Hij/zij moet zorgen voor de opstelling van be groting, tussentijdse resultatenoverzichten en de jaarrekening, alsmede voor een goede re gistratie van het bedrijfsgebeuren. Hij/zij doet terzake hiervan voorstellen aan het bestuur door tusserikomst van en in overleg met de penningmeester. Hij/zij kontroleert de doelmatigheid van de exploitatie en bewaakt de liquiditeitspositie. De gedachten gaan uit naar een funktionaris met middelbare schoolopleiding en een ruime administratieve, boekhoudkundige en econo mische kennis (tenminste S.P.D.-niveau) en liefst met een ruime ervaring in een soortge lijke funktie. Wij denken hierbij aan iemand in de leeftijd van ca. 28-40 jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. voor de bejaardente huizen. De pensioenregeling van het P.G.G.M. is van toepassing. Een psychologisch en/of grafologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Eventueel gewenste inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de penningmeester, de Heer A. Lindhout, telefonisch te bereiken onder nummer 070-680640 (des morgens) en 070-689660 (des middags). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het be stuur van bovengenoemde Stichting, Albardastraat 5 te 's-Gravenhage. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo In verband met het aanstaande vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een voor het hoofd van de opleiding verpleeg kundigen in de zwakzinnigenzorg. In hoofdlijnen houdt deze functie in: het zelfstandig voeren van de correspondentie het notuleren van vergaderingen telefonisch contact onderhouden met docenten en leerlingen het bijhouden van agenda en archief het samenstellen van roosters en groepslijsten in samenwerking mé het hoofd van de opleiding. Wij denken aan iemand die: zelfstandig kan werken en ervaring heeft van tenminste enkele jaren in het bezit is van Mavo/Havo-diploma alsmede diploma typen (het bezit van het diploma steno en/of secretaresse opleiding strekt tot aanbeveling). Geboden wordt: een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, liggend tussen 1 1.763.11 en 2.199,68 bruto per maand vijfdaagse werkweek van acht uren per dag 8% vakantietoeslag 21 dagen vakantie per jaar. Prot. chr. levensovertuiging is gewenst. Nadere informaties kunnen wor'den ingewonnen bij mevr. DrsC. H. Addmk-van Rossen, telefoon (03417) 6868 toestel 452. sHEEREN LOO Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. de gerechten in het westen des lands (mnl./vrl.) die in opleiding zullen worden genomen voor functies in het gerechts- en parketsecretariaat. Vereist: diploma HAVO of MEAO; enige jaren praktijkervaring en een minimum leeftijd van 25 jaar. Functie-Informatie Het betreft hier de functies van parketsecretaris en gerechtssecretaris bij de burgerlijke en de administratieve gerechten. Parketsecretaris Deze functionaris is verbonden aan het parket van de officier van justitie (arrondissementsparket) en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de leden van het openbaar ministerie. Gerechtssecretaris bij de burgerlijke gerechten Deze functionaris is verbonden aan de griffie van een arrondissementsrechtbank of van een kanton gerecht en belast met werkzaamheden op middel baar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de leden vén de rechtbank of aan de kantonrechter. Gerechtssecretaris bij de administratieve gerechten Deze functionaris is verbonden aan de griffie van een raad van beroep tevens ambtenarengerecht en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de voorzitter en de ondervoorzltter(s) van de raad. De kosteloze theoretische opleidingen, welke in diensttijd worden gegeven, duren ca. 2'/j jaar. Afhankelijk van de voorkeur voor één dezer functies wordt men binnen de randstad tewerk gesteld bij het parket of de griffie van een arron dissementsrechtbank dan wel bij de griffie van een kantongerecht of een raad van beroep. De oplei dingen beginnen in het najaar van 1978. Salaris: tijdens de opleiding, afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2543,- per maand. Na het behalen van het aan de opleiding verbonden diploma volgt benoeming in een der alsdan bestaande vacatures van parket- c.q. gerechts secretaris. In deze functies is een max. salaris van f 3697,- per maand bereikbaar, in sommige gevallen oplopend tot max. f 4137,- per maand. Genoemde salarisbedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: de vacatures zijn te vervullen bij de gerechten in het westen des lands, begrensd door de lijn Amsterdam-Haarlem-Den Haag-Rotterdam en Utrecht. Belangstellenden worden verzocht onderstaande strook in te vullen en als brief te verzenden aan het Ministerie van Justitie, Plein 2b te 's-Graven hage, met vermelding van vacaturenummer 7-2607/0156 (in linkerbovenhoek van enveloppe). De aandacht wordt erop gevestigd dat alleen stroken, die het departement vóór of op 26 september 1977 hebben bere-kt, in behandeling zullen worden genomen. Naam: Adres: Woonplaats: Vac. nr. 7-2607/0156 zal gaarne nadere informatie en een aanmeldingsformulier ontvangen betreffende de opleiding voor func ties in het gerechts- en parketsecretariaat. Cebeco-Handelsraad is een onderneming waarin tientallen aan- en verkoopcoóperaties voor de land- en tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn ledencoöperaties verzorgt Cebeco- Handelsraad de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders De geconsolideerde jaaromzet bedraagt rond 3 miljard gulden. De afdeling Interne Controle is belast met de controle van de jaarrekening van het moederbedrijf en een groot aantal deelnemingen. Voor deze afdeling zoeken wij contact met een Gegadigden dienen te beschikken over een middelbare school opleiding en het diploma M B A. of studerend hiervoor. Leeftijd ca. 20 - 25 jaar Schriftelijke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad, afd Personeelszaken. Blaak 31 te Rotterdam. Telefonische inlichtingen onder nr. 010-142211 toestel 252. Nationale iicve «urn .-n verkoopvereniging voor land- en luinbouwb d I Vraagt een: Gedacht wordt aan: Het gaat om: Sollicitatie Een jong energiek persoon met een commerciële en technische ambitie. Karakterologisch: met voldoende tact en geduld om onze relaties telefonisch de noodzakelijke service te verlenen. Preferentie zal worden gegeven aan diegene die beschikt over het diploma MAVO of HAVO en het diploma M.T.S. of HTS. Degene die niet over een combinatie van bovenstaande diploma's beschikt en "toch meent op een gelijkwaardig niveau te kunnen functioneren, wordt dringend aanbevolen eveneens te solliciteren. Een levenspositie met voldoende promotiemogelijkheden en een salaris gelijkwaardig aan de zwaarte van de functie en de mate van dc vervul ling daarbij. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Heer G. van Kesteren J;i van de Commerciële Binnendienst van Van der Gi B.V. te Vollenhcv postbus 3. *03 ree» Midue 1 lus»t |1' Da H-dstri

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30