Auói GOGO Geruststellende gedachte voor aanstaande VW- en Audi-kopers: PERSCOMBINATIE N.V. te Amsterdam, PERSONEELCHEF DAGBLADEN Door publicaties in verschillende kranten zou u kunnen denken dat de overweldigende vraag naar Volkswagen en Audi ook z'n vervelende kanten heeft. Moeilijkheden met de levertijden, heet het. Voor zover die gedachte bij u heeft post gevat, willen wij hem bij deze graag rechtzetten. Als er één ding is dat het verkoopsucces van Volkswagen en Audi ons het afgelopen jaar geleerd heeft, is het wel dit: zorgen voor voldoende voorraad! Immers, een gewaarschuwd mens telt voor twee. Vandaar dat zich in Nederland wat de levering van onze modellen betreft - op een enkele uitzondering na - geen problemen zullen voordoen. Sterker nog - met vooruitziende blik hebben wij genoeg voorraad gepland om u in de meeste gevallen praktisch direkt te kunnen leveren. Ga naar de dealer van VW en Audi voor het overtuigend bewijs. Redaktles Advertentie-afdelingen en Abonnementen-afdelingen ZATERDAG 10 SEPTEMBER 1977 Dicïr.: itawrthfniiZhkn --.if V is er niet ai uitgeefster can onder meer Het Parool, Trouw en de Volkskrant zoekt een Deze functionaris, die direkt rapporteert aan het Hoofd Sociale Zaken, te verantwoordeti|k voor het personeetwerk ten behoeve van de ruim 800 werknemers in de sectoren: van onze dne dagbladen en een aantal weekuitgaven. Zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit: het deelnemen in de ontwikkeling van de personele organisatie het personeelbeheer het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het sociaal beleid. Binnen het kader van de planmatige ontwikkeling van het sociale en organisatorische beleid in de onderneming, wordt van deze funktionans verwacht, dat hij zijn werkzaamheden met een grote mate van zelfstandig heid kan verrichten en daarnaast een belangrijke beleidsmatige inbreng heeft. De werkzaamheden worden verricht in samenwerking met twee assistent- persopeelchets en een administratief assistente. Voor deze door de aard van de werkkontakten zeer boeiende funktle zoeken wij een ervaren personeetchef van HBO-, academisch of vergelijkbaar niveau. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de huidige personeetchef, de heer A. van Asseldonk, telefoon: 020-92 68 70, toestel 265 of in de avonduren tot mevrouw L Witmer, telefoon: 02159-1 41 59. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Perscombinatie N.V:, personeel- afdeling, Wibautstraat 131, Amsterdam, ter attentie van mevrouw L. Witmer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18