o volendamlaanll40 medewerkster voorde schoonmaakdienst bon O secretaresse/ adm. medewerkster NfBO ZIEKENHUIS Perscombinatie reizen 's-gravenhaagse vereniging! dr schroeder vd. kolk werkmeesters (m/v) bewegings- therapeut (m/v) j& Diakonesseninrichting BRONDUO ERVAREN ASSISTENTEN-ACCOUNTANT GEVORDERDE ASSISTENTEN-ACCOUNTANT TROUW/KWARTET 12 RC at ui Voor de afdeling RONTGENDIAGNOSTIEK vragen wij een De werkzaamheden bestaan uit het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling. Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Minimaal vereist zijn een MAVO- en een type-diploma. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties onder de letters RA te richten aan de direktie, Postbus 2900, Bronovolaan 5, Den Haag. Hier zijn de bekende Prof. Dr. N. Speijer-Werkplaatsen gevestigd, waar in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening industriële arbeid wordt verricht. Voor de uitbreiding van onze staf vragen wij enkele Plaatsing is mogelijk op de volgende afdelingen: machinale houtbewerking, confectie, keramiek, kartonnage en verpakkingen. De taak van een werkmeester bestaat uit het leiding geven aan en het begeleiden van de onder de afdeling ressorterende werknemers. Voor alle functies zijn diploma's en/of ervaring op het betreffende vakgebied zeer gewenst. Leeftijd: ca. 25-40 jaar. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de afdeling Personeelszaken (tel.: 070-687470 tst. 30) Schriftelijke sollicitaties s.v.p. richten aan de Algemeen Directeur van de Vereniging, Volendam- laan 1140, Postbus 8930 te 's-Gravenhage. De Prof. Dr. N. Speijer-Werkplaatsen maken deel uit van de 's-Gravenhaagse Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, instituut voor psycho sociale dienstverlening. Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Amsterdam Doetinchem Haarlem Leiden Zutphen Arnhem Ede Hoogeveen Purmerend Voor onze vestigingen te Alkmaar, Beverwijk, Haarlem en Leiden zoeken wij die gelet op kennisniveau, ervaring en ambitie kunnen optreden als controleleider. Zij dienen bij voorkeur te studeren voor het diploma van registeraccountant. Ook zij die een middelbare schoolopleiding hebben genoten en in het bezit zijn van het diploma S.P.D. komen in aanmerking. met een middelbare schoolopleiding en in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden en M.B.A. Van kandidaten wordt verwacht dat zij zich verder wensen te ontwikkelen door het volgen van de opleiding tot registeraccountant of een der hogere administratieve diploma's. De kosten verbonden aan deze studie worden door de maatschap gedragen. Wilt U voor een afspraak bellen of schrijven: Alkmaar, Emmastraat 22, telefoon 072-11 01 64 Beverwijk, Parallelweg 116, telefoon 02510 - 2 57 44 Haarlem, Fonteinlaan 9, telefoon 023 - 31 93 64 Leiden, Zeemanlaan 22A, telefoon 071 -14 67 46 In de diakonesseninrichting Bronovo is plaats voor een Zij die ervaring hebben in een instellings keuken en over vakdiploma's beschikken, worden uitgenodigd (e sollicjte^n. Leeftijd ongeveer 35 jaar. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Postbus 2900, Bronovolaan 5, Den Haag. Ten behoeve van ons ziekenhuis vragen wij voor spoedige indiensttreding een Betrokkene dient bereid te zijn bij toerbeurt op zaterdag te werken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Scheveningse- weg 106, Den Haag. Telefoon 070-512171. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening Binnen onze Vereniging, die zich bezighoudt met dienstverlening aan geestelijk gehandicapten van 18 jaar en ouder, bestaat een vacature voor een De taak van de aan te stellen functionaris zal bestaan uit het onder supervisie van een arts begeleiden van cliënten tijdens sport en spel, zowel individueel als in groepsverband. Opleiding: C.I.O.S. of een vergelijkbare opleiding Leeftijd: ca. 20 jaar. Ervaring in de zwakzinnigenzorg strekt tot aan beveling. Vlij hebben de reis die bij uw Langlaufen in Skandinavië Noorwegen en Zweden, bakermat uan het skiën. Geen landschap is zo geschikt voor de langlauf als het Skandinavische en nergens is de kans op ongelukken zo U krijgt van ons ski's, schoenen en stok ken cadeau en ook de skiles is gratis! 7 en 11-daagse bootreizen met eigen auto vanaf f494,- I I Het wintervakantieseizoen heeft bij Perscombinatie Reizen héél veel facetten: wintersport, winterzon, weekendtrips en intercontinentale reizen. JR Bovendien is het een seizoen dat zes maanden lang duurt, van oktober tot eind maart. In onze nieuwe brochure vindt u een kompleet overzicht van die reizen, aantrekkelijk, goed verzorgd en voordelig! Vraag de brochure aan door ons de bon te zenden. Dan bent u over een paar dagen helemaal op de hoogte van al die fijne reizen die wij in de voorbije zomer voor u hebben uitgedacht. Ja zeker, ook üw droomreis is daar bij! Zend mij uw nieuwe win terbrochure. Invullen met blokletters en inzenden aan: Perscombinatie Reizen, antwoordnummer 2792. Amsterdam. Postzegel met nodig' Naam Adres Woonplaats I Ga er uit met de feestdagen! Wat is er fijner dan Kerst of Nieuwjaar door te brengen in de muzikale stad WenenIVi; hebben een speciale Kerstof Nieuwjaars vliegreis voor u vanaf f 614, Maar ook een volle week in Boedapest is niet te versmaden! Tal van excursies, feestelijke diners en een schitterend gelegen hotel met comfortabele kamers. 8-daagse Kerstvliegreis vanaf f 691.- Vliegen naar de Wintersport in Roemenië Uitgebreide faciliteiten voor gevorderden en beginners, goede wan delmogelijkheden, prachtige natuur, sneeuwzeker van 20 december tot 1 april. 8 dagen volpension vanaf f 403,- Ook: 4-daagse treinreis volpension naar Hoog Sauerland vanaf f 209,- 'n Weekendje naar Engeland? IVe hebben keuze genoeg!Kijk maar in ons nieuwe programma: 3-daagse vliegreis naar Londen vanaf f 278,- 3 dagen naar het hart van Engeland. York. Norwich of Nottingham vanaf f 355,- of 3 dagen vliegen naar het eiland Jersey in de warme golf stroom vanaf f 375,- 15-daagse vliegreis naar Mexico Romantiek van bergen, stranden, zon. zee. musea, tempels en piramiden. Ontvlucht de nederlandse winter en onderga die hee! aparte sfeer van Mexico-City. Verblijf in zeer goede hotels. 15 dagen logies/ontbijt vanaf f1623,- Zoek de zon op aan de Algarve Een onwaarschijnlijk blauwe zee. met schil derachtige stranden, baaien en rotsen. Vergeet die nederlandse winter maar even op een terrasje in de portugese zon! 8 en 15 daagse vliegreizen vanaf f 468,- Tal van andere keuzemogelijkheden naar de winterzon Madeira. Malta. Kreta. Cascais. Mallorca. Costa del Sol en Tenerife. Alles in onze wintergids. Cruisen in de Indonesische Archipel Bezoek de plaatsen waar u altijd van hebt gedroomd! Op uw gemak per schip naar Bali. Surabaya. Jakarta. Penang en Kuala Lumpur. Uitgebreid excursieprogram ma. Aan boord naar keuze oosterse of europese maaltijden, comfortabele hutten en volop entertainment. 20 dagen met vliegreis naar Singapore, vanaf f3195.- Praag. stad van paleizen en een groots verleden. Boheems kristal, levendige restaurants en gezellige wijnlokalen. 4 Dagen ronddolen in deze oude. roman tische stad aan de Moldau. vliegreis vanaf f366.- Verder nog stedentrips naar Athene. Istan bul. Boedapest. Rome en Wenen. Alles uit voerig beschreven in onze winterbrochure. Vraag hem aan!

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12