Jc G Er mag niets mis gaan met 'n Palomino! Trouw FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1977; TROUW/KWARTET P 8 - Rl Op woensdag 21 september hopen onze ouders en groot ouders de heer en mevrouw P. C. Monster J. Monster-Dekker Laan van Nieuw Oosteinde 394 te Voorburg dankbaar hun gouden huwelijksfeest te vieren. U bent van harte welkom op de receptie, die tussen half vier en half zes wordt gehouden in een van de zalen van de Koningkerk, Brunnings Ingenhoeslaan 4 (hoek Ko ningin Julianalaan) te Voorburg. J. G. de Hoop-Monster H de Hoop Jorijn Geeske Peter Woerden, september 1977 Kromwijkerkade 44 1917 Soli Deo Gloria Onze ouders, groot- en overgrootouders Johannes Vlaanderen Oldenxeel Jansje Jacoba Vlaanderen Oldenzeel-de Boer waren dinsdag 6 september j.l. 60 jaar getrouwd. Hun dankbare kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Amsterdam-Oost -le Oosterparkstraat 212 II Adres na 3 oktober: „De Kimme" Kamer 226, Beem- sterstr. 546. Amsterdam (N). Met droefheid namen wij kennis van het overlij den van de heer M. C. van Wesep op 84-jarige leeftijd. Dertig jaar lang (van 1936 tot 1966) was hij lid van het bestuur van de Vereniging „De Christelijke School voor ULO/MAVO" te Amstelveen, waarin hij de laatste 15 jaar als voorzitter fungeerde. Zijn toewijding en wijs beleid blijven van grote betekenis voor het chr. Mavo-onderwijs. Namens het bestuur: M. de Ruiter, voorzitter Mr. B. Rip, secretaris. Amstelveen, 4 september 1977 Verslagen berichten wij het plotselinge overlijden van onze leerling en medeleerling Rob Hoogenraad in de leeftijd van 17 jaar Onze verwachting is gevestigd op Jezus, die zei: „Ik maak alle dingen nieuw" Docenten en leerlingen van de Jhr. Mr de Savornin Lohmanschool voor Chr. Mavo Hilversum, 5 september 1977 Zonder ooit enige klacht, werd, na een ernstige ziekte in heerlijkheid opgenomen onze innig ge liefde broer, zwager en oom, Simon van 't Riet oud 61 jaar „En God zat alle tranen van zijn ogen afwisten" Openb. 717b. Krabbendam: A. J. Dekker-van t Riet Naaldwijk: E. Zwarts-van 't Riet Californii: G. van 't Riet A. D. van 't Riet-West Canada: B. C. P. van 't Riet C. J. van 't Riet-van der Velde Naaldwijk: G. van 't Riet Den Haag: M. Kok-van t Riet W Kok Naaldwijk: M. van 't Riet De Lier: P. Stolk-van t Riet Naaldwijk, 4 sept. 77. „Wie in den Zoon gelooft, heeft eeuwig Leven." Na een langdurige ziekte heeft de Here onver wacht in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader Tjeerd Laurens Huizinga eerder weduwnaar van Gerritdina Dekker op de leeftijd van 87 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart" Harderwijk: J. W. Huizinga-Enzlin Krimpen a/d IJssel: E. J. Huizinga U M. Huizinga-Weber Nieuw-Zeeland: J. F. Huizinga G. Huizinga-Dijkstra klein- en achterklein kinderen Harderwijk. 5 september Leuvenumseweg 91, Verpleegtehuis C Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 9 september om 13.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de ontvangstzaal van de Immanuël- kerk. Stationsstraat 135 te Ermelo, aanvang 12.30 Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heer, tJc tuil uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet. Zalig hij, die durft geloven, ook wanneer het oog niet ziet Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het sterven van mijn lieve man en onze pappa Gerrit Frederik Christiaan - Gosling a Hij werd 52 jaar. F. A. Goslinga-De Jong Karin Ariélle Amsterdam, 5 september 1977. Don Boscostraat 6m. Liever geen toespraken. Gelegenheid om de familie te condoleren vrijdag 9 september van 11.15-11.45 uur in „De Opgang", Tussenmeer 70, waarna om 12.00 uur de rouw dienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats „Westgaarde", Ook- meerweg 275 einde Osdorperban. De kerk is bereikbaar met tramlijn 1 vanaf Cen traal Station. Westgaarde is bereikbaar met bus 23. ,Jk heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Afijn." Jes. 43lb In diepe verslagenheid delen wij u mee, dat plotse ling uit ons midden werd weggenomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Gerrit Frederik Christiaan Goslinga echtgenoot van Franske Anna de Jong op de leeftijd van 52 jaar. Utrecht: Dr. C. J. Goslinga Arnhem: Truus Goslinga-te Raa Willem te Raa Oegstgeest: Matti van den Hoven van Genderen- Goslinga Gerard van den Hoven van Genderen Utrecht: Joop Goslinga Gorredijk: Siem Goslinga Tienke Goslinga-Pilat Heerenveen: Rigt Wouda-de Jong Wommels: Ym de Jong-de Jong Dandenong, Australië: Geert de Jong-Berghoef Port Colbome, Canada: Anna de Jong Berwick, Australië: Marie de Poel-de Jong Henk de Poel Papendrecht. Jan Drewes de Jong Jantje de Jong-Pel Berwick, Australië: Akkie Vandenberg-de Jong Cor Vandenberg Lunteren: Suffridus de Jong Tine de Jong-van der Bas Harden berg: Joop Kroijenga-de Jong Jan Kroijenga neven en nichten Amsterdam, 5 september 1977. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Valkenswaard geeft met leedwezen kennis van het overlijden van Ds. G. F. Ch. Goslinga van 1954 tot 1962 predikant van Valkenswaard Wij gedenken in dankbaarheid zijn persoonlijke inzet voor onze gemeente. Trooste de Heer zijn vrouw in dit smartelijk verlies. Namens de kerkeraad: G. Bakker, praeses J. B. van Laren, scriba. Valkenswaard, 5 september 1977. Heden heeft God tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom Johan van Pelt Zwijndrecht: J. Boelogene-van Driel F. Boelogene Varsseveld: A. van Driel. C. van Driel-van Die Zwijndrecht: J. van Driel - G. van Driel-van Dalen H. I. Ambacht A. van Driel. J. van Driel-Roodbol Duncan (Can.): C. van Driel M. van Driel-Schotte Neven en nichten 3 september 1977. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan." Heden heeft de Here thuisgehaald onze lieve zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Sue Toebak-Valentijn weduwe van H. Toe bak op de leeftijd van 77 jaar. P. H. Mudde-Toebak J. M Mudde M. Schouten-Toebak W. A. Schouten Spijkenisse: H. W. De Rooij-Toebak J. B. De Rooij Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 6 september 1977. „De Burcht". Van Moorselplaats 2 Corr. adres: J. M. Mudde, Stuivingastraat 13, Rotterdam-3014. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer van „De Burcht", Van Moorselplaats 2. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 10 september om 11 uur in „De Burcht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. GEMEENTE BERGSCHENHOEK Burgemeester en wethouders van Bergschenhoek maken be kend. dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid f van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de voorschrif ten van het vigerende bestem mingsplan „Bebouwde Kom" voor een gedeelte van het per ceel kadastraal bekend ge meente Bergschenhoek, sectie B., no. 4593. plaatselijk bekend ?elegen aan de Vlaggemans- dreef langs de vaart ten behoe ve van de bouw van een zestal bejaardenwoningen. In het vi gerende bestemmingsplan heeft het onderhavige perceel gedeelte de bestemming „meer- gezznshuizen in twee lagen voor bejaarden met bijbehorende erven". In de in voorbereiding zijnde herziening van het be stemmingsplan zal het perceel gedeelte de bestemming „meer- gezinshuizen in één laag voor bejaarden met bijbehorende krijgen. Naast de wijzi ging van het type woning zal ook de situering van de wonin gen een verandering onder gaan. Het door Patrimoniums Woningstichting te Rotterdam ingediende bouwplan tot het geheel oprichten van de zes wo ningen ligt vanaf 12 september 1977 gedurende veertien dagen voor een ieder ter gemeente secretarie ter inzage. Geduren de bovengenoemde termijn van' veertien dagen is een ieder be voegd schriftelijk bezwaren te gen het verlenen van de vrij stelling van de bepalingen van het vigerende bestemmings plan in te dienen bij het college van burgemeester en wethou ders van Bergschenhoek. Burgemeester en wet houders voornoemd. De burgemeester. Van Gent- De wethouder, L. W. van Ardenne. Bij beschikking van de Arron dissementsrechtbank te Am sterdam d.d. 23 augustus 1977 is het faillissement van Thoo- len Rent A Flat Ltd. laatstelijk kantoorhoudende aan de Lai- ressestraat 126 te Amsterdam opgeheven bij gebrek aan baten, Mr M. M. Flesseman (curator) J. J. Viottastraat 46 Amsterdam. Bij beschikking van de kanton rechter te Haarlem van 1 sep tember 1977, is aan de heer Jacob Pieter Eigenhuis, gebo ren te Aalsmeer op 8 december 1956 en wonende Oosteinder- weg 361 te Aalsmeer, handlich ting verleend voor het aangaan van de te Aalsmeer te vestigen vennootschap onder firma on der de naam Fa. Gebr. Eigen huis, met zijn broer de heer Gerrit Jan Eigenhuis, kweker, wonende Oosteinderweg 361, ark, te Aalsmeer, geboren te Aalsmeer op 26 augustus 1939. welke vennooschap ten doel zal hebben de uitoefening van het kwekersbednjf en de handel in bloemen, planten en andere siergewassen, een en ander in de ruimste zin des woords, doch met inachtneming van ar tikel 235 boek 1 van het Burger lijk Wetboek. UITGELOOT Van de 4'/.% Obligatiele ning-1952 van de Geretof- meerde Kerk van 's-Graven- hage-Loosdumen te s-Gra- venhage zijn uitgeloot: de nummers: 6, 30. 36, 57, 83, 99. 112, 155, 170, 187, 208, 210, 211. elk groot 1000,— (duizend gulden). Verzilvering kan plaats heb ben vanal 1 OKTOBER 1977 bij de Nederlandse Midden- standsbank n.v. te 's-Gra- venhage en te Rotterdam: de Handels- en Effecten- bank te Groningen en te Winschoten. De Commissie van Beheer. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Palomino-knopen moeten zo vast als 'n huis zitten. Ritssluitingen moeten zo sterk als 'n beer zijn. cj Het stikwerk moet - ijzersterk zijn. Én 't mag niet zomaar krimpen of, uitlubberen. Anders noem jed 't toch geen PALOMINO? C&Jhitatfi OootdelUjex!' Wollen loden-mantel, Polyester/katoenen jackmet kapnehon Stoer polyester/katoenen anorak, gevoerd, met kapnehon en warme Borg-voering. 86-116,warme Borg-voering.122-146, en houtje-touwtje sluiting. Polyester/ katoenen corduroy broek Moderne gabardine pantalon 122-146. |20r met zakken op dijbeen. 86-116, met riem, 122-146, 42- Plotseling is in Jezus ontslapen mijn zeer geliefde man, onze beste broer, zwager en oom Nikolaas Jakobus Engelbertus Bloot geboren 10 oktober 1906. P. H. Bloot-Breeden A. Bloot J. M. Bloot-Bakkeren J. G. Breeden neven en nichten Gorinchem, 6 september 1977 Burgstraat 65 Geen bloemen. Geen toespraken De teraardebestelling vindt plaats vrijdag 9 sep tember om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Gorinchem. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Voor ons onverwachts maar op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve man Dirk Stroo echtgenoot van Cornelia Houterman. geboren te Vlissingen 9 december 1904. C. Stroo-Houterman Bant (N.O.P.), 5 september 1977 Oosterringweg 59°. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat ds. E. C. Kim van Emmeloord is bepaald op vrijdag 9 september om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Bant, waarna de begrafenis op de algeme ne begraafplaats te Bant zal plaatsvinden Eenieder, die daarbij aanwezig wil zijn wordt verzocht uiterlijk 13.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Heden nam God tot Zich, na een geduldig gedra gen lijden, mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgza me moeder Mijntje de Best echtgenote van Amerik de Mooij, op de leeftijd van 43 jaar. Rijnsburg: A. de Mooij Dicky Hendricus Henk-Wim Rijnsburg, 6 september 1977. Oegstgeesterweg 23 Gelegenheid tot condoleren a.s. donderdag- en vrijdagavond van 7.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 10 september a.s. om 11.00 v.m. in de Ned. Herv. kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats aldaar. „De heer is mijn herder" Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn geliefde dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Mijntje de Best echtgenote van Amerik de Mooij. op de leeftijd van 43 jaar. Katwijk aan Zee: T. de Best-Pluimgraaff Rijnsburg: J. de Best A. L. de Best-Verloop neven en nichten Katwijk aan Zee, 6 september 1977. Boulevard 39. „Dan ga ik op tot Gods altaren." Met grote droefheid geven wij u kennis van h !e^e overlijden van onze geliefde schoondochtt eei schoonzuster en tante DIN-p Mijntje de Best echtgenote van Amerik de Mooij op de leeftijd van 43 jaar. D. de Mooij-van Dijk J. D. de Mooij M. de Mooij-Blok D. Oudwater-de Mooij W. Oudwater neven en nichten. Rijnsburg, 6 september 1977. God nam tot Zich mijn lieve, dappere vrouw, om lie e: lieve, zorgzame moeder en oma Hendrica Geertruida Aleida Mulderfregii de v, op de leeftijd van 64 jaar Amsterdam, M. Benschop Hilversum, Erik Benschop Lona Benschop-Metz Dennis Amsterdam, Fem Benschop Kees de Jong Maartje Amsterdam, 5 september 1977 Sara Burgerhartstraat 22' De overledene is overgebracht naar de Coöperati PC, P. C. Hooftstraat 183, Amsterdam-Zuid. Zl wel thuis als in de rouwkamer geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag september a.s. tegen 10.00 uur op de b ^graafplait'.'t!' „Zorgvlied", Amsteldijk 273, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10