psycholoog DIRECTRICE }j=>i nchb hoofdverpleegkundige Diaconessenhuis Heemstede de Egmontshof f»k™Sfor8ende" afdelingshoofd in de rang van Ie verpleegkundige muziektherapeut ZÏ1I1S iuivusu arbeids-ergotherapeute st,ch' Frankenslag verpleegkundig docent(e) een gediplomeerde ziekenverzorgster instrumenterend verpleegkundigen gediplomeerd operatiekamer assistenten Diaconessenhuis Heemstede bejaardenverzorgsters verpleegkundige SVI1 stichting verpleeghuizen nedertand Lr verpleegkundigen en de braamberg Huize "MELANIE" GROEPSLEIDSTER 30 (TERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 31 VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis dat uitgaat van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Er worden ca. 800 patiënten behandeld en vepleegd. In ons centrum voor Aktiverende Bezigheid "De Kolbaan" is voor de periode september 1977 tot augustus 1978 plaats voor een In "De Kolbaan" wordt een groep patiënten uit de sektor Langdurige Psychiatrische Behandeling een weekprogramma aangeboden, waarvan muziek een onderdeel is. Dit programma wordt aangeboden door een team van medewerkers bestaande uit: bezigheidsleiders/sters, leidster bewegingsvorming, onderwijzer, orthagoog en medewerkers uit de verpleegdienst. Gevraagd wordt: een daartoe geëigende opleiding en liefst ervaring met psychiatrische patiënten. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor eventuele verdere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer Westdijk, tel. 03417-4848. Een sollicitatieformulier kunt u aanvragen bij de afdeling personeelszaken. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo ■3 Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum, met een capaciteit van 291 bedden, vraagt een enthousiaste voor een part-time funktie van 80%» In deze funktie stellen wij bij de behandeling van de patiënten prijs op een goede samenwerking met de overige therapeutische disciplines. Het bezit van het diploma Arbeids-Ergotherapie (erkend door de W.F.O.T.) is vereist. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouyv M. Geel, tel. 020-458351. Uw sollicitatie kunt u richten aan de geneesheer-direk- teur, de heer J. H. W. den Drijver, van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN )j Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-458351 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Hel Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen, Zuidhom en Zwolle. Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken Voor één van onze klinische afdelingen vragen wij een Deze vormt samen met de psychiater, de maatschappelijk werkster en de hoofdverpleegkundige het beleidsteam van de afdeling. De. afdeling telt een drietal units, resp. voor opname-, resocialisatie- en vefblijfspatienten, waarbinnen in totaal 70 vrouwelijke patiënten geplaatst kunnen worden. Voor de vervulling van de vakature denken wij aan een psycholoog van 30 a 35 jaar met een christelijke levensovertuiging. Vanuit het oogpunt van behandeling gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Naast de specialisatie klinische psychologie dient hij zich bekwaamd te hebben in groepstherapeutische en gedragstherapeuti sche richting. Kandidaten, die op (één van) deze terreinen erkenning hebben verworven, genieten de voorkeur. Als lid van het beleidsteam zal de psycholoog mede leiding geven aan de afdeling. Naast het werk op de afdeling zal de psycholoog ook ingeschakeld worden bij opleidings-aktiviteiten. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Uw sgllicrtaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. opleidingsschool voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Er ontslaat een vakature voor Het betreft een volledige weektaak. Datum van indiensttreding: 1 januari 1978. De voorkeur gaat uit naar een verpleegkundige met docentenopleiding en enkele jaren ervaring als docent(e) bij de opleiding A-verpleegkundige. Inlichtingen en sollicitaties gaarne bij de direktie van de Frankenslag, Prins Mauritslaan 55, Den Haag, telefoon 070-556300. Stichting Herv. Bejaardencentrum vraagt voor haar tehuis "Overdal" (96 bewoners) te Oosterbeek, wegens huwelijk Min. leeftijd 25 jaar, pos. chr. beginselen, salaris vlgs C.A.O. bejaarden tehuizen. Mooi flatje is in het tehuis aanwezig Brieven te richten aan de directrice Zr. J.M. Barnhoorn van bovengenoemd tehuis, Lebretweg 2 te Oosterbeek. tel. 085-335443. Ten behoeve van ons moderne operatiekamer- complex kunnen wij op korte termijn plaatsen Ook zij, die de 2-jarige opleiding voor de O.K.-aan tekening willen volgen, kunnen reflecteren. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt dopr zr. C. Lohuis, Verpleegkundig Directrice. Sollicitaties te richten aa de afdeling Personeel en Organisatie. Handeilaan 2. Telefoon 023-319310. ook na 18 00 uur Ten behoeve van de MARIUS TEN CATE STICHTING te Amsterdam verrijzen vier woongebouwen voor bejaarden •aan de Amstelveense weg aldaar. De bewoners van deze woongebouwen worden in staat geacht nagenoeg zelfstandig hun huishouding te voeren. Voor het opvangen van optredende verzorgingsbehoefte, waarvoor de extramurale instellingen als gezinszorg en kruisverenigingen niet per omgaand personeel kunnen inzetten, worden gevraagd die in staat zijn onder leiding van een centrale directie zelfstandig hun werkzaamheden te verrichten. Salaris volgens de CAO-Bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan het bestuur der Stichting p/a Postbus 10796 te Amsterdam. "De Stichtse Hof" te Laren (N-H) is een van de 4 verpleeghuizen voor geestelijk en lichamelijk hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland. Op korte termijn kunnen wij plaatsen een met het diploma ziekenverpleging A, die kan fungeren als sub hoofd van een ziekenafdeling met 28 patiënten. Aanstelling zal geschieden in de rang van Verpleegkundige A. met als salarisgrenzen van min. 2.134,52 tot max. 2.613,45. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Zr. G. A. Poetsma, hoofdverpleegkundige, telefoon: 02153 - 67744. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunt u richten aan de heer H. Bos, Verpleegkundig direkteur van De Stichtse Hof, Naarderstraat 81Laren NH. «telijk A m Vr In Huize "Meldnie" te Haarlem uitgaande van de Stichting Prot. Chr. Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten is vakant de funktie van Gegadigden voor deze funktie dienen te voldoen aan de volgende vereisten: ruime ervaring in de zwak zinnigenzorg en voldoende vooropleiding voor deze funktie, goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen een positief prot.-chr. le vensovertuiging Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Salariëring volgens Rijks regelingen. Het P.G.G.M.-Pensioen- fonds is van toepassing. In het G.V.T. Huize "Me- lanie", dat gevestigd is aan de Spruitenbosstraat 17 te Haarlem, wonen 17 mannen en vrouwen, die overdag de werkplaats of het dagverblijf bezoeken. Sollicitatiebrieven te rich ten aan de secretaris van de Stichting: de heer P.M. den Hartog, Mr. Cornelis- straat 23 te Haarlem. Op een van onze chirurgische afdelingen komt de lunktie vakant van: De afdeling telt 38 bedden. Gaarne komen wij in kontakt met belangstellenden voor bovengenoemde funktie, die - in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A. - ervaring hebben op leidinggevend en organisatonsch gebied. - eventueel een voortgezette opleiding hebben gevolgd. De salariëring geschiedt volgens de schaal van Hoofdverpleegkundige. Inlichtingen over deze funktie wordën gaarne verstrekt door Zr. C. Lohuis, Verpleegkundig Direkteur. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2. Telefoon 023-319310 "De Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van de interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o.. met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. In dit verpleeghuis, 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, kunnen enkele gediplomeerde (m. of v.) Verpleeghuis 'De Egmontshof', Frans Halsstraat 1, Oud-Beijerland. (telefoon 01860-5100). De rang, waarin men zal worden aangesteld is mede afhankelijk van de ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Bij voorkeur Protestants Christelijke levensovertuiging. Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot de verpleegkundig directeur zr. M. Makkenze. Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum Kluizeweg 2 Arnhem In ons verpleeghuis met een kapaciteit van 115 bedden voor somatische pa tiënten komt binnenkort de funktie va kant van: Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij: in het bezit is van het diploma A of A en B, organisatorische kwaliteiten heeft, leiding kan geven aan een afdeling met 30 bedden, bij voorkeur ervaring heeft met het venpleeghuiswerk Voorgezette opleiding strekt tot aan beveling Salarisregeling N.Z.R. Pensioenfonds A B P. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.C.W. Jansen, ver pleegkundig directrice, en of de heer R. van der Broek hoofdverpleegkundi ge dienst, tel. (065) 43 02 47. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur, Kluizeweg 2, Arnhem. Het bestuur van de Stichting Prot. Chr. Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten te Haarlem vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis Spruitenbosstraat 17 te Haarlem Prot. Chr. Levensovertuiging. Vereist: diploma O.P.M. of diploma kinderbescherming A. of diploma Zwakzinnigenzorg of diploma M.B.O. i.w. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens rijksregeling Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van persoonlijke gegevens, levensloop en referen ties kunnen gericht worden aan de secretaris: de heer P.M. den Hartog. Mr. Cornelisstraat 23 - Haarlem. Sla je slag. word lid van het CNV' Samen sta je sterk! 4EV Bel 030-941041 t hriwrlvk SjiK.rujl V jk.rrborvJ irrcM Rmllun 1 Pottfeiit rË <£H£>

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 31