een adjunkt-direkteur waarnemend hoofd een adjunkt-direkteur eenkoördinator vakdocent een docent(e) een docent(e) stichting opleiding leraren ENKELE SCHOOLBEGELEIDERS/STERS EEN ORTHO-DIDACTICUS/ ORTHO-PED AGOOG (GE) EEN CONSULENT(E) VOOR HET ONDERWIJS AAN ANDERSTALIGEN IN DE REGIO DORDRECHT KOLLUMERPOMP onderwijzeres AMERSFOORT hoofdleidster leraar schilderen. een onderwijzer(es) Oud-Beyerland een hoofdleidster een leraar: een leraar: Barendrecht leraar of lerares voor ENGELS FRANS DUITS TEKENEN 29 uur 29 uurc 2. 15 UUr li of 2. graad. 29uur D0CENT(E) DOCENTEN Christelijke scholengemeenschap Amsterdam Oost biologie (ie graad)-6 uur „CENTRAAL-NEDERLAND" koördinator-schoolbegeleider ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET 28 DE STICHTING OPLEIDING LERAREN vraagt zo spoedig mogelijk onderwijsorganisatie en voorzieningen (mnl./vrl.) (vakaturenr. 25). in het bezit van een eerste graads onderwijsbevoegdheid Ervaring in een vergelijkbare leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. financieel-ekonomische en personele zaken (mnl./vrl.) (vakaturenr. 26) met een opleiding op universitair of daarmee vergelijk baar niveau Ervaring in het financieel-ekonomisch management van een (non-profit) organisatie strekt tot aanbeveling. Van beide funktionarissen wordt verwacht dat ze samen met de direkteur het direktieteam vormen.^raarin alle belangrijke beleidspunten besproken worden. Dit houdt onder meer in dat ieder lid van het direktieteam bereid is zich te verdiepen in problemen die zich niet direkt binnen het eigen takenveld bevinden. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, bedraagt maximaal f 6.752,- bruto per maand (schaal 150/8 van het 8BRA per 01 08-1977). Een uitgebreid informatiepakket kan aangevraagd worden bij het direktie-sekretariaat van de SOL op onderstaand adres met vermelding van Informatiepakket. Zij die de voordrachtskommissie willen attenderen op mogelijke geschikte kandidaten voor deze funktie, worden uitgenodigd dit schriftelijk ter kennis te brengen. voor de bibliotheek/mediatheek (mnl./vrl.) (vakaturenr. 27) Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht: opleiding minimaal G.O.-D of B.D.A. met ruime praktijkervaring o m. in het U.D.C.-systeem, bereidheid intensief samen te werken in overlegorganen van het instituut, vooral met de mediadienst ten behoeve van de inrichting van de mediatheek, inzicht in het dienstverlenend karakter van een bibliotheek in een onderwijsinstelling. Salariëring overeenkomstig ministeriele richtlijnen (max. f 2.959.- bruto per maand). Inlichtingen worden verstrekt door mevr. V. Tinkler, koördinatrice bibliotheek, tel. (030) 52 51 11. Bij de opleiding Huishoudkunde zijn de volgende funkties vakant. huishoudkunde voor een 6/10 funktie (vakaturenr. 28a) op het gebied van vakdidaktiek en begeleiding van het schoolpraktikum. Wij zoeken een eerste graads bevoegd docent, bi) voor keur N XVII, met ervaring in het lager- en middelbaar beroepsonderwijs. in 10/10 dienstverband (vakaturenr. 28 b) in verband met door ziekte tijdelijk verminderde werk zaamheden van de hoofddocente. De te benoemen persoon zal voornamelijk worden belast met ontwikkeling en koördinatie op het 3e graads gebied onder verantwoordelijkheid van de huidige hoofddocent. Voor deze funktie zoeken wij een eerste graads bevoegd docent die een ruime ervaring heeft in het beroepsonderwijs en wel op het gebied van zorg voor de woning, kleding, voeding en/of huishoudkunde, belangstelling heeft voor onderwijsvèrnieuwingen, de vakdidaktiek voor het derde graadsgebied kan (wil) ontwikkelen. Tevens zoeken wij: taalbeheersing (vakaturenr. 29) Zijn/haar taak is, in samenwerking met de aanwezige taalbeheersingsdocenten uitvoering geven aan het kursus- aanbod in de diverse vakgroepen. In het kursusjaar 77/78 zal dat geschieden in een volledige weektaak. De mogelijkheid bestaat dat in latere kursusjaren de omvang van de taak wordt teruggebracht tot een halve weektaak. Vereisten zijn: eerstegraads bevoegdheid Nederlands of Taalbeheer sing, ervaring in en/of belangstelling voor het lbo. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door A. de Ridder, tel. (030) 52 51 11 of thuis (03402) 4 0621. Voor de vakken tekenen, handenarbeid en textiele werk vormen wordt gevraagd onderwijskunde 6/10 funktie (herhaalde oproep) (vakaturenr 30) Voor een aanstelling bij de S.O.L. is noodzakelijk: een eerste graads bevoegdheid, bereidheid om samen met anderen in een team te werken, een eigen visie op onderwijs. Schriftelijke informatie kan onder opgave van vaka- turenummer worden aangevraagd bij het direktie- sekretariaat van de S.O.L. Telefonische informatie wordt verstrekt door de hoofd docenten tekenen, handenarbeid en textiele werkvormen, tel. (030) 5251 11. Sollicitaties met inlichtingen over opleiding en ervaring binnen 14 dagen te richten aan de direkteur, de heer drs Chr. Schrijner, postbus 14007 te Utrecht. archlmedeslaan 16, postbus 14007, utrecht, telefoon (030)-525111 Stichting Schoolbegeleidingsdienst voor de Drechtsteden it voor óe Drechtsteden vraagt: Als taak Kgt voor da betrokkenen: Het met de andere medewerkers en de scholen opstellen van een begeleidingsplan, waarin opgenomen zijn de onderwerpen van begeleiding en de frekwentie van bezoeken; b. het praktisch begeleiden van veelal kleuter- en lagere scholen samen. Ruime ervaring bij het kleuter- of basisonderwijs. Op grond van statuten en huidige formatie zien wij bij voorkeur brieven tegemoet van kandidaten met een affiniteit tot hot Protestants Christelijk Onderwijs. Een psychologisch onderzoek is een onderdeel van de selektieprocedure. De taak zal voornamelijk hg gen op het terrein van de vroegdiagnostiek. pedagogisch didactisch onderzoek in de onderwijssituatie; het opstellen van correctieve programma's in samenwerking met de onderwijzer!es) en de evaluatie daarvan. Vereisten: Opieidmg en/of ervaring met orthopedagogisch didactisch handelen - zo mogelijk psycho-diagnoetisch geschoold. In het takenpakket dst in overleg met de Raad voor het onderwijs aan anderstaligen tot stand zal komen wordt o.a. opgenomen: - de begeleiding van nedertandse en buitenlandse onderwijsgevenden in kleuter-, lager- en voortgezet onderwijs (internationale schakelklassen); - het leveren van bijdragen in de voorbereiding van het onderwijskundig beleid; - het overdragen van informatie naar derden (zowel schoolbegeleiders als schoolteams l. Gezocht wordt naar iemand met goede contactuele eigenschappen die aan zoveel mogelqk van de volgende voorwaarden voldoet: ervenng in het (kleuter of lager) onderwijs. in het bezit van of studerend voor de akte nederlands M O.A./b, zo mogelijk speciali- - cat* in "nederlands" ais vreemde taai". Satemaen volgens Rijksregeling Oe overige rechtspositieregelingen zijn overeenkom stig dm ven de gemeente Dordrecht. Een psychologisch onderzoek kan tot de selefctie-procedure behoren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bq de duekteur: De heer C.J. Eijgenhuijsen, telefoon 078 39100 Sollicitaties te richten aan het bestuur van voornoemde stichting Stationsweg no. 4 ta Dordrecht. (san hst Lasuwsrsmssr) Het bestuur van de Chr. Nat. School te Kollumsrpomp vraagt voor haar driemansschool per 1 januari a.s. een voor klas 1 en 2 (24 leerlingen) - van pos. chr. beginselen - In het bezit van j, k en r. Inlichtingen bij het hoofd der school: J. Jongsma, Foyingaweg 34, tel. 05112-260. Sollicitaties binnen 10 dagen aan de secretaris: A. Moltrop, Foyingaweg 2, Kollumerpomp (Fr.). Het bestuur der "Stichting Chrfstslljk Kleu teronderwijs" vraagt voor de onderwijsge- meenschap voor kleuter- en lageronderwijs "Do Wegwijzer", Koning Karelpad 2 een Datum van indiensttreding: in nader overleg. De onderwijsgemeenschap beschikt over een nieuw gebouw. De kleuterafdeling omvat 3 groepen. Wij zullen graag reaktie ontvangen van sollicitanten die vanuit een christelijke levensovertuiging met de overige teamleden willen samenwerken. Sollicitaties aan het bestuur: Joannes van Dieststraat 2, Amersfoort, tel. 033-12410 overdag. Chr. Technische school, Amsterdamse weg 56 - EDE. Tel.: 08380-10737 Gevraagd zo spoedig mogelijk ter vervanging we gens ziekte Voor 21 lesuren per week. Sollicitaties te richten aan de directeur van de school. Emmaschooi voor Chr. Basisonderwijs Hilleniussingel 23 R otterdam- H illegersberg Het bestuur van bovengenoemde school vraagt z.s.m. voor klas 3. - Van pos. chr. levensovertuiging - bev. voor jen r voorlopig tijdelijk tot 1 augustus 1978 - kleine klas Enkele gegevens over de school: - gemoderniseerde school - vakleerkrachten voor handwerken, tekenen en gymnastiek - leerschool van een P.A. - gezellig team Inlichtingen bij het wnd. h.d.s.: H.A. Diemer, tel. 010-189053 (school) of 010-180937 (thuis). Sollicitaties aan het adres van de school. A. chr. kleuterschool de Regenboeg B. chr. kleuterschool de Kleutervreugd P/a A. Luyendijk Dokwerkerlaan 8 Tel. 01860-2851 Het bestuur vraagt per 1 okt. 1977 voor bovengenoemde scholen van positief chr. beginselen. Inlichtingen school A. Mevr. C.H. Noppe-Adel- munt Tel. school 01860-4072. Inlichtingen school B mevr de Visser Tel. school 01860-3846. CHR. M.A.V.O. school „Dr. J.Th. de Visser" Zuidpolderstraat 63 Rotterdam tel.:010-856173 Het Bestuur van bovengenoemde school vraagt voor DIRECT SCHEIKUNDEvoor 4 10 uur WISKUNDE voor4é8uur Indien U geïnteresseerd bent en uit overtuiging in het protestant -christelijk onderwijs wilt werken kunt U uw sollicitatie richten aan de direkteur van de school: A. van den Tol. Christelijke Scholengemeenschep "Buitenoord" levo-leao-mevo Botter 135, Postbus 89. Gevraagd aardrijkskunde handelsvakken 6 uur 12 uur Inlichtingen en sollicitaties bij de direkteur van de school, M.D. Jansen, tel. 01806-3900, b.g.g. 3134. Reformatorische Scholengemeenschap „Guldo de Brés" voor atheneum, havo an mavo, Haaatrachtatraat 25, Rotterdam. Aan bovengenoemde school zijn per 1 januari 1978 de volgende betrekkingen vacant: Oe school telt pim. 1350 leerlingen en is gehuisvest in een nieuw, modem gebouw. Gegadigden dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, drs. M. Burggraaf, tel. 010-826644 (school) en 01807-17523 (thuis). De stichting voor Voortgezet Onderwijs op reformatori sche grondslag voor Veenendaal en omgeving vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding ten bate van het Ichthus College (H^vo-Mavo), Thorbeckesingel 109, Veenendaal engels 15 uur (1e, 2e, 3e graads) en tb v. de IchthUS Mavo II, Dutvenwal 301, Veenendaal engels 15 uur biologie 20 uur geschiedenis 20 uur handelskennis 20 uur maatschappijleer 9 uur. Combinatie van betrekkingen of deelbetrekkingen zijn mogelijk. Voor één van de te benoemen docenten is een nieuwe huurwoning beschikbaar. Docenten dienen te behoren tot de Ned. Herv. kerk (Geref. Bond), Chr. Gerei, kerk of Geref. Gemeenten en bereid te zijn mee te helpen om grondslag en doelstellingen gestalte te geven in de schoolpraktijk. Inlichtingen verschaffen de beide directeuren: Ichthus College, Drs. H. van 't Veld, tel. 08385-10917 (school), 17422 (huis). Ichthus Mavo II, de heer J. Stam, tel. 08385-10801 (school, 15482 (huis). Sollicitaties met opgave van kerkeli)ke gezindte, bevoegdheden, ervaring en referentieadressen te richten aan het bestuur van de Stichting, PB 227, Veenendaal. Nobetweg 6. telefoon 020-35 47 30 voor atheneum en h.a.v.o. gevraagd per zo spoedig mogelijk DOCENT(E) dit betreft uren in de 2e klassen atheneum, welke vallen op dinsdagmiddag en vrijdagochtend. Van sollicitanten verwachten wij, dat zij bereid zijn om samen met collega's en leerlingen te trachten gestalte te geven aan het Christelijk karakter van onze scholengemeenschap. Sollicitaties te richten aan de rector, drs. G. van Steijn, die ook graag bereid is inlichtingen te verstrekken. De Stichting Prot. Chr. SchoolbagfttohfingwJicntt i.o. zal D.V. in januari 1978 met haar werkzaamheden beginnen. Het Bestuur roept daartoe sollicitanten op voor de funktie van Het werkgebied van de S.B.D. wordt gevormd door: Noord-West Overijssel, Noord-West Veluwe, Veenendaal e.o., Barneveld e.o. De te benoemen funktionaris moet van harte de grondslag van de Stichting (De Heilige Schrift als het Woord van God, waaraan geen andere verklaring en toepassing wordt opgeven dan in de Drie Formulieren van Enigheid is uitgedrukt) onderschrijven. Verdere gegevens en profielschets schriftelijk aan te vragen bij de sekretaris, Spoorlaan 19, Wezep (Gld.). stichting streekschool voor beroepsbegeleidend onderwijs groningen pop dljkemaweg 88, groningen. tel.: 050-412448. gevraagd zo spoedig mogelijk een a. Iera(a)r(es) maatschappelijke begeleiding veil. betr. van de sollicitanten verwachten wij: 1 dat ze bevoegd zijn voor het geven van maatschappijleer 2. dat ze in staat zijn kennis over te dragen en inzicht te geven in maatschappelijke strukturen en processen en een bijdrage kunnen leveren aan hei ontwikkelen van de taalvaardigheid. 3. dat ze belangstelling hebben voor vorming en opleiding van werkende jongeren. b. leraar motorvoertuigen 20 uur, eventueel een te vullen tot een voil -tr.) van de sollicitanten verwachten wij: 1 enige onderwijservaring. 2. bij voorkeur kennis heeft van tandb. werktuigen/trekkers. 3. naast bovengenoemde uren ook lessen wil verzorgen aan de avondopleidingen. c. Iera(a)r(es) herenkappen 10 our) van de sotticitanten verwachten wij: 1 goede vakkundige- en algemene vooropleiding. 2. ruime vakervanng. d. Iera(a)r(es) steno bekend met het systeem Groote 3 uur) e. leraar timmeren 20 uur) van de sollicitanten verwachten wij: 1 enige onderwijservaring. 2. naast bovengenoemde uren ook lessen wil verzorgen aan de avondopleidmgen. f. leraar elektro 10 u van de sollicitanten venvachten wij: 1 enige onderwijservaring 2. naast bovengenoemde uren ook lessen wil verzorgen aan de avondopleidingen. Sollicitanten in alle funkties moeten genegen zijn om naast de lessen in het eigen schoolgebouw ook lessen te verzorgen m de stad en enkele plaatsen in de provincie waar de Streekschool samenwerkt met vormingsinstituten in de opvang van partieel leerplichtigen Bij de sollicitatie-procedure worden de docenten uit de betrokken vakrichtingen ingeschakeld. Geïnteresseerden, die reeds op ten vorige advertentie hebben gereageerd behoeven dit niet te Sofficitaties binnen io dagen te richten aan het bestuur p/o Pop Oijkemaweg 88 te Groningen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28