ALGEMEEN DIRECTEUR technisch verkoopleider '0$ Bakkenist, Spits en Co Volder co INA-Naaldlagermij. B.V. Trouw REGIONAAL KONSULENT 2e preventie-funktionaris direkteur voor het APPARATENFABRIEK „ANIMO" B.V. ZATERDAG 3 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET Een onzer relaties is een in Zeeland gevestigd, groetend, financieel gezond bedrijf, dat enerzijds handelt m draglines, kranen e.d. en anderzijds optreedt als producent van metaalprodukten. Aan het bedrijf is ook een afdeling voor reparatie en onderhoud verbonden. Het bedrijf heelt momenteel 50 werknemers. Voor dit bedrijf zoeken wij een De lunctie De aan te stellen functionaris zal aanvankelijk vooral tot taak hebben het commerciële beleid te voeren. Over enkele jaren zal hij tevens belast worden met het totale ondernemingsbeleid en dus alle ondernemingsactivitei ten moeten leiden. De persoon De aard van de functie vergt een opleiding, welke de functionaris geschikt maakt voor een algemene beleids- organisatie-adviseurs lid raad van organisatie-adviesbureaus functie met de nadruk op de commerciële aspecten daarvan Hij moet zich. overigens realiseren dat zijn op leiding slechts één voorwaarde is om te kunnen slagen en zal daarom ook over ruime praktijkervaring moeten beschikken Mede daarom wordt gedacht aan iemand van 35 a 40 jaar. Bovendien zal hij ermede rekening moeten houden, dat de onderneming in de groeifase verkeert, zodat van hem organisatorisch inzicht, creativiteit, overtuigingskracht en representativiteit wordt gevraagd. De selectie omvat een psychologisch onderzoek ten einde de kans van slagen zo groot mogelijk te maken. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te te richten aan Dr A. C. M van Keep. Volder Co. Organisatie-Adviseurs. Baronielaan 18. Breda onder nr. PB-nr PB-02 De sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. Geen inlichtingen worden ingewonnen dan na verkregen toestemming. INA-Naaldlagermij B.V. zoekt op korte termijn kontakt met een De man die wij zoeken is marketing gericht, denkt commercieel snel „is inventief en kan zich op verschillende niveaus bewegen. De verkoopinstrumenten zijn hem bekend en hij weet ze te gebruiken. Ruime ervaring in organisatorische zin mag worden verondersteld, evenals in leiding geven. Zijn opleiding is op HTS-niveau werktuigbouw en hij is ca. 35 jaar. Na een ruime inwerkperiode wordt van hem verwacht, dat hij krachtig en inspirerend leiding geeft aan een uitgebreid verkoopteam binnendienst en daarnaast de buitendienstmedewerkers ondersteunt. Genoemde funktie vereist volledige inzet en betrokkenheid. Hij, die zich in het bovenstaande meent te herkennen, wordt uitgenodigd zijn schriftelijke sollicitatie te richten t.a.v. de heer J.C. Bruin. G.ideweg 31 - Barneveld - Tel. 03420 - 4641 Oe INA-NMldl«germi|. B.V. is het handelscentrum voor INA-Naaldlagert/ Lagerblokken, INA-Cyhoderlagers. NTN-Kogellagers, NTN-Rollagers, Elges-Kogelgewnchtslegert, Falmr-Prec. lagers. Ringfeder-Spansets. INA-Elektromagnetische tnlvullert etc. riko/nlordag m do rubrlokon f hoger personeel J welzijn* cii vormingswerk J Zorg er voor dal uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen Telefoon 020-9134561st 794.783 en 750 De Stichting Centraal Onderwijs Kantoor te Amsterdam, met thans een 30-tal medewerkers, is een dienstverlenende instelling ten be hoeve van het bijzonder onderwijs in diverse vormen in haar regio. Tot haar diensten behoren - af zonderlijk, dan wel in combinatie - financiën en administratie, schooj- organisatorische (waaronder juri dische) en personele zaken, als mede gebouwenonderhoud voor contracterende schoolbesturen. Het Bestuur heeft ons verzocht con tact te zoeken met gegadigden voor de functie van directeur wegens pensionering van de huidige func tionaris. Deze functionaris zal worden belast met de algehele leiding van het C.O.K., daarbij terzijde gestaan door de afdelingshoofden, waarmee hij het managementteam vormt en dat hij voorzit. Hij zal de hoofd functies van het C.O.K. coördineren en rechtstreeks rapporteren aan het Bestuur inzake algemene, finan ciële en personeels organisato rische aangelegenheden. Zijn taakstelling luidt verder: het in overleg met het manage mentteam opstellen van lange termijnplannen, de vertaling daar van in actieplannen, alsmede de bewaking van de daartoe nodige financiële en administratieve or ganisatie het onderhouden van de contac ten met de bestaande relaties en het opsporen van nieuwe dienst- verleningsvormen. mede vanuit het zitting hebben in enkele be langrijke 'onderwijskoepels' het afsluiten van contracten en het doen afhandelen daarvan het verder gestalte geven aan het personeelbeleid en de overleg vormen. De gedachten gaan uit naar iemand van 40-45 jaar. met ruime ervaring in management, ten vervolge op een academische of vergelijkbare op leiding. Naast het vermogen tot het inspireren van medewerkers tot nieuwe ontwikkelingen zal hij dienen te beschikken over: - gedegen inzicht in financieel- administratieve zaken, met in begrip van automatisering - uitgesproken teamleiderseigen schappen. Ervaring met onderwijs-dienstver- lening is uiteraard een pré, echter geen noodzaak. Wel wordt van hem affiniteit tot het bijzonder onderwijs verwacht. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitatie onder code E346 te zenden naar ons adres: Emmaplein 5 te Amsterdam-Zuid, t.a.v. drs. H. W. van der Pol. Organisatie Adviseurs vormingswerk jonge volwassenen DE LANDELIJKE ORGANISATIE VORMINGSWERK JONGE VOLWASSENEN (VJV) zoekt in verband met de uitbreiding van het aantal formatieplaatsen een Tot de taken van de konsulent behoren: 1. begeleiding van ca. 15 VJV-centra t.a.v. doelstelling, programmering, methodiek, personeelsbeleid en organisatie; 2. vertegenwoordiging en belangenbehartiging van die VJV-centra bij de provinciale en gemeentelijke overheden en bij andere organisaties; 3. beleidsvoorbereiding en -uitvoering op landelijk nivo in stafvergaderin gen en werkgroepen. Dit takenpakket zal voortdurend in overleg met de betreffende VJV-centra in de regio worden uitgevoerd. Gevraagd worden personen: met kommunikatieve eigenschappen, organisatietalent en ervaring in het begeleiden van een demokratische organisatie met inzicht in de ontwikkelingen op edukatief en sociaal-kultureel ter rein in het bezit van auto en rijbewijs Geboden wordt: - een salaris in BBRA-schaal 103 (minimaal f2,873.- maximaal f3.697.- per 1 augustus 1977 bruto per maand) met zo mogelijk een uitloop naar een hogere schaal in een later stadium - opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds - bijdrage in ziektekostenverzekering - 25 dagen vakantie en 8% vakantietoeslag Gestreefd wordt naar een afbakening van de regio en vaststelling van de standplaats per 1 oktober a.s. en naar een vervulling van deze funktie per 1 januari 197Q Schriftelijke sollicitaties vóór 19 september a.s. te richten aan: Landelijk Buro VJV, t.a.v. Frans Vocking, Mariahoek 1 A, Utrecht. De afdeling Preventie van het Bureau voor Levens- en Gezinsvragen te Groningen zoekt een t Op basis van een reeds gevormd beleid werken aan de systematische verspreiding van de preventie-tunktie binnen de ambulante geestelijke gezondheidszorg 2. Daarnaast het meewerken middels training, advisering, begeleiding aan de huidige preventieve projekten We zoeken een man of vrouw met een opleiding in de sociale wetenschappen, bij voorkeur een andragoog/psycholoog. die belangstelling 9n ervaring heeft in het werken met uiteenlopende groepen. met behoud van enthousiasme, inzet en geduld in staat is innovatie processen meerjarig te begeleiden. die enigszins bekend is in de AGGZ. Salans max 5868.—; pensioen PGGM; rechtspositieregeling NVAGG. Belangstellenden kunnen hun sollicitatielomiulier informatiepakket aanvra gen bil Afdeling Prevenbe. Zaagmuidersweg 530. Groningen, tel 050-137341. Telefonische inlichtingen bg de coördinator, Drs. A. Often Novib is sedert 1956 aktief op het terrein van ontwückelingssamenwerking. Zij stelt zich daarbij ten doel: - steun te verlenen aan mensen/organisaties in de derde wereld bij hun strijd tegen de armoede o.a door middel van projektenhulp. het geven van voorlichting en stimuleren van bewustmakingsprocessen in Nederland in het perspektief van de derde wereld - druk uitoefenen op overheden in Nederland, de EEG en daarbuiten om een beleid te voeren dat voldoende rekening houdt met de belangen van de ontwikkelingslanden. Wij zoeken een Streekontwikkelingsprojekt Torna in BOVEN-VOLTA, een lange termijn projekt ten bate van sedentaire landbouwbevolking in de regio Torna. D.m.v. de introduktie van ossen- traktie wordt beoogd de landbouwproduktie van diverse gewassen, waaronder gierst, te verhogen. Naast de land-, tuinbouwwerk- zaamheden en kredietverlening, omvat het projekt eveneens veeteelt-, sociaal- medische- en onderwijsaktiviteiten. Gedacht wordt aan iemand met: - praktische veldervaring met projekten op dorpsniveau in de derde wereld, bij voorkeur in Afrika, - goede redaktionele en kontaktuele eigenschappen, aanpassingsvermogen (en inbeeldingsvermogen) voor het aan de gang zijnde ontwikkelingsproces en inlevings vermogen in een Afrikaanse kuituur, - in staat om in teamverband leiding te geven aan lokale staf en Nederlandse vrijwilligers, - kennis van de Franse taal in woord en geschrift Aanstelling per 1 januari 1978, indien mogelijk zelfs eerder i.v.m. voorbereidings- en inwerkperiode. Voor nadere informatie: Novib, (070) - 62 40 81, toestel 42. Sollicitaties gaarne binnen 14 dagen aan: drs. Sj. Theunis, algemeen sekretaris Novib, Amaliastraat 5-7, Den Haag Fabriek van Koffie- en Theezetapparatuur voor grootverbruik zoekt kontakt met belangstellenden voor de funktie van die verantwoordelijk zal zijn voor: - de volledige administratie en boekhouding, - informatie en advisering aan de Direktie Wij menen aan deze funktionaris de volgende etsen te moeten steden: - ervaring in een soortgelijke funktie, - bij voorkeur SPD opietrfing, - in staat leiding te geven aan een kleine groep medewerkers, - bekendheid met een magneetkaart office-computer Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan: Direktie Apparatenfabriek „ANIMO" B.V., Amsterdamseweg 22, Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18