Trouw Trouw AANMELDING GEHRELS-MUZIEKCURSUS VERLENGD INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 743 ELKE OCHTEND OPNIEUW FAMILIEBERICHTEN ri DONDERDAG 1 SEPTEMBER 1977 TROUW/KWARTET PRH 2 S IQ ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed in volle overgave des geloofs mijn* lieve man Hendrik Peter Jansen van Galen op de leeftijd van 75 jaar. De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets Psalm 23 J. Jansen van Galen-Steffers Ommen, 31 augustus 1977 Prins Bernhardstraat 1 De begrafenis zal plaats hebben za terdag 3 september a.s. op de be graafplaats „Laarmanshoek" te Ommen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Hervormde kerk te Ommen, aanvang 11.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen - geen toespraken Tot het feest van zijn Heer is heengegaan, ons oud-bestuurslid en mede-oprichter van onze schoolvereniging, de heer H. P. Jansen van Galen Dankbaar gedenken wij het werk dat hij bij de oprichting van onze schoolvereniging heeft gedaan. Trooste de Here zijn vrouw in dit verdriet en Hij geve haar kracht om verder te mogen leven. Namens de ouders, het personeel en be stuur van de Chr. Kleuterscholen: D. Knegt, voorzitter D. de Vries, secretaris Ommen 31 augustus 1977 In verband met bijzondere omstandigheden is ons kantoor op 1 september 1977 vanaf 12.45 uur gesloten. Brink Kooijman BV Van Oldenbarneveltplaats 416 Rotterdam. J. A. Hoekstra Longarts Diakonessenhuis van 2 september t/m 11 september GEEN PRAKTIJK. CHRISTELIJKE PEDAGOGISCHE ACADEMIE Hazenboslaan 101 tel. 071-156740 OEGSTGEEST Bevoegde leerkrachten bij het lager onderwijs kunnen nog deze week inschrij ven voor de GEHRELS-MUZIEKCURSUS, die 1 jaar lang op maandagavond wordt gehouden van 19.00-21.15 uur in het gebouw van de Ped. Academie. Aanmetding: (bij voorkeur) schriftelijk, of telefonisch bij de administratie. Ons werd ontnomen, door een noodlottig ongeluk, onze lieve Marga en ons kindje dat ze zes maanden bij zich mocht dragen. Ze werd slechts 32 jaar. Jan Familie Oroh Familie Oosterheert Oma van Akkeren 's-Gravenhage, 30 augustus 1977, Tomatenstraat 47. De overledene is overgebracht naar „Het Rouw- centrum", Van Diemenstraat 167. Geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden in het crematorim „Ockenburgh", Ockenburghstraat, 's-Gravenha- ge/Loosduinen, op vrijdag 2 september a.s. te 11.30 uur. Na een ernstige ziekte heeft God tot Zich genomen onze lieve schoondochter Jacomien van Maldegem echtgenote van Peter van Andel Jzn. adres: Casteleynsweg 13, Emmeloord. Emmeloord, (Sloefweg 15): J. van Andel T. van Andel-Kranenburg Leendert Jan en Jannie Rob Emmeloord, 31 augustus 1977. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Winkelen begint op de advertentie pagina's van kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur. Blij en met dank aan God gedenken wij heden op 1 september met onze ouders en grootouders D. G. Vink A. M. C. Vink-de Deken hun 50-jarig huwelijksfeest. Kinderen en kleinkinderen Poortugaal, september 1977 Kruisnetlaan 724 Voor ons onverwacht riep de Here op zondag 28 aug. '77 tot Zich in Zijn heerlijkheid Zijn kind, onze geliefde zwager en oom Gerrit Biemond geb. 13 okt. 1908; gew. hebbend te Bleiswijk, geliefde echtgen. van A. Buizer. Trooste de Here zijn diep bedroefde vrouw, kinde ren en kleinkinderen. Schalkhaar: J. van Haeringen-Buizer N. van Haeringen. Emmeloord: P. J. Buizer-van Driel. Goes K. Buizer P. Buizer-Gocdbloed. L. M. op 't Hof-Buizer B. op 't Hof. Brandon (Canada): Joh. Buizer S. Buizer-Dieleman Krabbendijke: J. C. Buizer. Krulningen: J P. Dieleman-Buizer. M. Dieleman Goes: M. v.d. Guchte-Buizer J. A. v.d. Guchte. Krabbendijke: T. Buizer. Bunnik (U): A. E. van Vark-Buizer W. van Vark. Selkirk (Canada): B. W. Buizer M. Buizer-van Westen. Neven en nichten. Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer en zwager Cornelis van der Kooij echtgenoot van Geertruida Jacoba Steeneveld op de leeftijd van 68 jaar. Delft: P, J. van der Kooij L van der Kooij-Winterswijk E. P. de Ronde-van der Kooij L.de Ronde J. van Geest-van der Kooij Berkel en Rodenrijs: C. G. van der Spek-van der Kooij P. van der Spek Ommen: P. A. van Heijst-van der Kooij D. van Heijst Delft: J. van der Kooij-de tVisser Rotterdam: M. P. Vollebregt-van der Kooij Rijswijk: J. van der Kooij H. van der Kooij-Ouwehand Delfgauw: A. van der Kooij C. van der Kooij-van der Sar Woudenberg: A. van der Kooij-Kranenburg Pijnacker, 30 augustus 1077. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Hervormde kerk te Pijnacker. zaterdag 3 septem ber a.s. om 11 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats bij de kerk Op zijn tijd maar voor ons onverwacht heeft Here tot zich genomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Janssens op de leeftijd van 72 jaar. „Mijn genade is u genoeg" Schoonoord. 29 augustus 1977. Havenstraat 15. J. Janssens-Janssen Leeuwarden: A Hania-Janssens D. Hania Orveltherveld: J. Janssens H. Janssens-Heeling Mossley (Canada) H. Janssens J. L. Janssens-Vos G. van Grootgeest-Janssens G. van Grootgeest Odoornerveen: J C Janssens A. Janssens-Veldman Athens (Canada): M. Janssens H. Janssens-Reuvers Drachten: H. Janssens A. J Janssens-Klasens en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 septem ber om 13.30 uur vanuit de aula te Schoonoord Zij. die de laatste eer willen bewijzen worden om 12 30 uur in bovengenoemde aula verwacht. Aan vang rouwdienst 13.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. De Heer is mijn Herder, mij zal mets ontbreken. Heden nam de Heer geheel onverwacht tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootva der. broer, zwager en oom Hugo Pellekaan echtgenoot van J. Knol, weduwnaar van M. M. van Nes op de leeftijd van 85 jaar. J. Pellekaan-Knol A H W. Pellekaan M. A. E. Pellekaan-van Oost Eric Sylvia Wilfred en verdere familie Voorburg, 30 augustus 1977 Sonnenburghlaan 1. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Sonnenburgh", aan de Sonnenburghlaan 4. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 3 september omstreeks 11.15 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in Huize „Sonnenburgh", welke om 10.30 uur aan vangt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. De Heer was haar Heiland Op hoge leeftijd is rustig heengegaan onze lieve tante en oud-tante Trijntje van Ingen geboren 20 mei 1887 Namens de familie: A. Mighout (ekec. test.) Wassenaar, 30 augustus 1977 „Sophiekehuis" van Zuylen van Nijeveltstraat 313 Correspondentieadres: Storm van 's Gravesandeweg 16 Geen bezoek De rouwdienst is bepaald op vrijdag 2 september a.s om 12 30 uur in de Ned. Herv. Kerk (Dorps kerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk In plaats van kaarten Na een moedig gedragen lijden werd van ons weggenomen mijn vader, onze broer en zwager Johan Verdouw weduwnaar van Wilhelmina de Wit op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: Martien Verdouw Leiden, 31 augustus 1977 „Zuydtwijck" Correspondentieadres: Voorschoten, Leidseweg 497 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haogweg 31, Leiden. Aan het Rouwcentrum geen bezoek. De samenkomst is bepaald op zaterdag 3 septem ber a.s. om 10.30 uur in de aula van de begraaf plaats „Rhijnhof" te Leidep, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Nó de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Psalm 39 8 Hiermede vervullen wij de treurige plicht U ken nis te geven, dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze zorL^ame vader, grootvader, broer, zwager en oom Lambert Westland echtgenoot van G. van Wessel op de leeftijd van 65 jaar. Huizen G. Westland-van Wessel C. Westland C. Westland-Honing Kees, Sandra, Maarten K A Westland-Westland J. Westland Dylan Bussum- A. K. van Draanen-Westland N. H. van Draanen en verdere familie Huizen. 31 augustus 1977 Korte Langewijnseweg 3. Onze man en vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar 's middags van 2-4 uur, 's avonds van 7-9 uur, behalve zondag. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag r> september a.s. om 1 uur in het Dienstgebouw ,,'t Visnet". De Ruyterstraat 7a. waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. „Dan lacht mij toe der Eng'len troime wacht. Tot onze grote droefheid ging van ons heen onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder E. E. Jessurun-Linch op de leeftijd van 79 jaar. Kapelle a.d. IJssel, 30 augustus 1977 Kspelle a.d. IJssel' M. Karg-Jessurun E Karg Ricky en Marleen Oegstgeest: C G. Ligteringen-Jessurun J Ligteringen Ciska. Renée en Ellen Correspondentie-adres: Oegstgeest, Irislaan 295. De begrafenis zal plaatsvinden te Paramaribo op 6 september aa. 3-Delig Shetland mantelpakje. Sportieve blazer. Geruit jasje. Effen gevoerde rok Zowel in ruit als in en vest. In o.a. bruin en raf/bleu. pied-de-poule. Mt. 36 t/m 44. "f QQ Polyester/wol. lyOi" In marine, zwart en bruin. Mt. 36 t/m 42. 3-Delig mantelpakje met effen vest en gevoerde rok. Jasje in pied-de-poule. Wol/polyester. In bruin/beige. Mt. 36 t/m 44.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10