E ziekenfondsraad I T^ -Ti medewerk(st)er bibliotheek FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 27 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zendagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Blij en met dank aan God hopen wij op 1 september met onze ouders en grootouders G. Koenen D. M. Koenen-van Hornsveld hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Kinderen eh kleinkind Gelegenheid tot feliciteren op donderdag 1 september van 20.00-21.30 uur in restaurant Dirck Dirckz, Kwakersplein 2-4. te Amsterdam-W. Amsterdam, augustus 1977 Marco Polostraat 77*. Voor de overweldigende belangstelling betoond bij ons 50-jarige huwelijk op 4 augustus j.l. alsmede voor de vele bloemen, cadeaus en geschenken in andere vorm zeggen wij U zeer hartelijk dank. De heer en mevrouw A. M. van Rangelrooy-Jansen van Doorn Cronjéweg 10. Oosterbeek. „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan." Na een langdurige ziekte is naar zijn eeuwig huis gegaan mijn geliefde man. onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader Hendrik van Egmond op de leeftijd van 59 jaar. Rijnsburg: J. M. van Egmond-van Strijen Temeuzen: A. J. M. van Dijk-van Egmond W. van Dijk Erik en Marjon Gouda: J. M. de Mooij-van Egmond J. de Mooij Gerline, José en Henk Rijnsburg: N. van Egmond. Rijnsburg. 25 augustus 1977 Graaf Florislaan 100. De overledene is opgebaard Oegstgeesterweg 81 te- Rijnsburg. Geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 29 augustus a.s. om 14.30 uur in de Immanuelkerk te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 15.15 uur op de Gereformeerde begraafplaats, gelegen aan de Sandtlaan te Rijns burg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van het centrum, gelegen aan de Kerkstraat 7 te Rijnsburg. Heden ontsliep in de volle zekerheid des geloofs na een langdurige ziekte onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik van Egmond echtgenoot van J. M. van Strijen op de leeftijd van 59 jaar. Katwijk aan Zee: J. Kroon-van Egmond W. Kroon Rijnsburg: G. van Egmond-van Egmond Valkenburg (Z-H): A. Tijsterman-van Egmond D. Tijsterman Rijnsburg: N. van Egmond M. van Egmond-van Egmond A. G. van Egmond J. C. van Egmond-Heemskerk nichten en neven Rijnsburg, 25 augustus 1977. Van ons ging heen onze vaderlijke vriend J. ter Spill Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekende en wij weten hem nu bij zijn- Heer en Heiland, van Wie hij in zijn leven in woord en daad getuigde. Gelijk een vader liefdevol zijn armen slaat om zijn kind, omringt ons met erbarmen God onze Vader, want wij zijn van Hem. Ps. 103. Amsterdam Tiny en Jan van Netten van Efferink Heemstede: Evert en Anneke Amsterdam: Karien EUeke IJsselstein (U): Ellie van Efferink Amstelveen: Netty en Jaap Haverkamp van Efferink Ingrid Eugene. Amsterdam-Buitenveldert, aug. 1977. A. J. Ernststraat 42. Plotseling nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze lieve zorgzame zwager en oom Jan Haijtink echtgenoot van G. H. Jansen in de leeftijd van 60 jaar. Varsseveld. G. J. Jansen-Ormel Mzerlo: G. H. W. Pnnzen-Jansen G. H. Prinzen Marknesse: W. L. Jansen D. Jansen-Luimes Dronten: D. J. Jansen J. G. Jansen-»er A vest neven en nichten. 23 augustus 1977. „De Heere is mijn Herder" Psalm 23 Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, delen wij u met droefheid mede, dat heden, zacht en kalm, na een ziekbed, nog vrij onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, behuwd-, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Teuntje Kiei-Stolk op de leeftijd van 64 jaar Werkendam: H. A. J. Kiel H. 1. Ambacht: J P. Bakker-Kiel J. Bakker Corinne Kees Trudy Rotterdam: A. J. van den Doel-Kiei W. J. van den Doel Aren Zwijndrecht: T H. A. J. de Graaff-Kiel H. de Graaff Hendrik-Jan Richard Werkendam: M A. Kiel en verdere familie Werkendam, 26 augustus 1977 Werkina 26 Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum ingang Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 19.00-20.00 uur. Woensdag 31 augustus zal er om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de Geref. Bethelkerk. Rotterdamseweg 73 te Zwijn drecht. waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan. De dienst zal geleid worden door Ds. A. W. Bol uit Werkendam. De Heer is mijn herder. Psalm 23. Diep bedroefd geven wij u kennis, dat onver wachts van ons is heengegaan, maar op Gods tijd, onze liefhebbende vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Arie Molendijk weduwnaar van Cornelia Wilhelmina Verheij, op de leeftijd van 77 jaar. Oud-Beijerland: A. Molendijk J. J. Molendijk-Hitzert Hoogvliet: N. Molendijk J. Molendijk-Langstraat Hoogvliet: J. Molendijk N. Molendijk-Rotermundt Pernis: W. C. Molendijk Pernis: J. Molendijk C. W. Molendijk-van Velden Pernis: A. J. Molendijk L. M. Molendijk-Aalbers Rhoon: W. Ketting-Molendijk R. Ketting en kleinkinderen Pernis, 26 augustus 1977 Dr. Wasstraat 47 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het woonhuis. Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdag- en maan dagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 30 augustus aanstaande om 2.45 uur op de Algemene Begraaf plaats, Ring 548, Pernis. Vertrek van af het woonhuis om 2.30 uur. Wanneer ik iets pan harte wacht dat Gij o Heer niet nodip acht, verhoor, o Heer, mijn beê dan niet, 't is beter dat Uw toil geschiedt. In Vrede ontslapen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa, Teunis Buis, op de leeftijd van bijna 71 jaar. Mede namens verdere familie, B. Buis-van Montfrans. 's-Gravenhage, 25 augustus 1977. Veldzicht 100. Correspondentie-adres; Gentsestraat 179, Scheveningen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 7-9 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De dienst van Woord en Gebed 2al worden gehou den maandag 29 augustus te 11 uur in de Salvator- kerk. Vrederustlaan 96. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal daarna in stilte plaatshebben. „Tc Zal dan gedurig bij U zijn in a( mijn noden, angst en pijn U al mijn liefde waardig schatten wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten. Gij zult mij leiden door Uu> raad, o God, mijn heil, mijn toeverlaat. En mij, hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid. Ps. 73:12 Geheel onverwachts nam de Here tot Zich mijn lieve man in de gezegende leeftijd van 87 jaar Cornells Hoogendoorn Sin. Als God mij vertroost is het kruis niet te zwaar. Kockengen: M. Hoogendoorn-Hoogendijk Kockengen, 25 augustus 1977. Kerkweg 27. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling vindt plaats op maandag 29 augustus plm. 14.30 uur op de algemene Begraaf plaats te Kockengen. De begrafenis zal worden voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk, welke aanvangt om 13.30 uur Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 27 augus tus in de aula tussen 19.30 en 21.00 uur. „God heeft ons geen gemakkelijke reis beloofd, maar wel een behouden thuis komst". Met droefheid geven wij kennis dat God de Heer tot Zich nam in Zijn huis met vele woningen, mijn innig geliefde vrouw, onze zuster en schoonzuster Jacoba Dormaar-Prins op de leeftijd van 67 jaar. 'Joh. 14. Utrecht: L. G. Dormaar •t Harde: A. Vaessen-Prins G. J. Vaessen Oldebroek: G. Brink-Prins B. Brink Veenendaal: L. J. Doeve-Dormaar Utrecht: A. Brunekreef Utrecht: J. O. Dormaar Eindhoven: C. C. Timmermans-Dormaar R. Timmermans Utrecht, 26 augustus 1977 Molengraaffplantsoen 5. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 30 augustus om 13.45 uur op de begraafplaats „Dael- wijck", Floridadreef. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Tuindorpkerk, van Riel- laan, welke aanvangt om 12.30 uur. Na afloop is er in de condoleanceruimte van'de begraafplaats gelegenheid de familie te condo leren. Gods wegen zijn hoger dan onze wegen De Here heeft tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom, op de leeftijd van 48 jaar ftemmelt de Koning Toronto (Can.y. J. de Koning J. de Koning-Hoeksema 's-Hertogenbosch: J. G. Volwerk-de Koning J. H. Volwerk Zwolle: F. E. de Koning Zeist: M. E. Schippers-de Koning G. Schippers Werkendam: G. H. Koek-de Koning B. Koek Toronto (Can): G. de Koning G. de Koning-Terpstra Alphen a/d Rijn: Jac. de Koning F. M. de Koning-Matulatuwa Groningen: J. H. van Ravenzwaay-de Koning H. van Ravénzwaay Anrten: A. G. Janssen-de Koning. J. Janssen Arnhem: Joh. de Koning J. H. de Koning-de Vries Heemstede: C. de Koning T. de Koning-Lise Neven en nichten Corr. adres: F. E. de Koning, Haringvliet 123, Zwolle. Voor ons zeer onverwachts maar op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Grietje Keizer op de leeftijd van 79 jaar, weduwe van Trijnko Schudde Psalm 23 onberijmd De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Oude-Pekela, 25 augustus 1977 Zuiderveensterweg 5 Oude-Pekela: E. Boven-Schudde H. Boven Alteveer. H. Uil-Schudde T. Uil le Exloërmond: H. Munneke-Schudde A. Munneke Klein- en achterkleinkinderen. Condoleantieadres: H. Boven, Zuiderveensterweg 5, Oude-Pekela. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Wedderweg te Oude-Pekela. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19 tot 20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 29 augustus op de algemene begraafplaats te Oude- Pekela. Vooraf zal'er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden' in de Gereformeerde kerk te Oude-Pekela, die aanvangt om 14 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.45 uur in de kerk verwacht Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in een zaal bij de kerk. Heden nam de Here plotseling van ons weg mijn lieve man en onze zorgzame vader Jan Cent Niemantsverdriet op de leeftijd van 59 jaar Klaaswaal: B. Niemantsverdriet-de Bruyne Westmaas: Ap en Ina *5 Gravendeel: Henk en Adrie Delft: Arie Dordrecht: Sjanet en Erik Klaaswaal, 25 augustus 1977 Boomdijk 14 Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 27 augus tus van 19 tot 21 uur te Boomdijk 14. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. op maandag 29 augustus om 14.30 uur op de algeme ne begraafplaats te Klaaswaal. Op 23 augustus heeft de Here thuisgehaald onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, Adriana Pieternella Feenstra-Los, weduwe sinds 5 mei 1966 van Ds Jelte Gerrit Feenstra, emeritus predikant van de Gereformeerde Kerk van Scheveningen, in de ouderdom van 90 jaar. Leiden: A. D. Feenstra Driebergen: E. F. van Andel-Feenstra G. van Andel Lijnden: D. P. Feenstra H. Feenstra-De Graaff Voorburg: A. A. Oosterhof-Feenstra O. N. Oosterhof Kampen: J. B. W. Hartvelt-Feenstra G. P. Hartvelt 's-Gravenhage: P. T. de Ruiter-Feenstra F. J. Feenstra L. Feenstra-Hartog Scheveningen: W. A. Lagendijk-Feenstra A. Lagendijk Enschede: O. Y. J. Parren-Feenstra M. L. Parren Hengelo (O): J. G. Schuurman-Feenstra J. Schuurman Rijswijk: A. P. van der Maas-Feenstra H. J. van der Maas Klein- en achterkleinkinderen Kampen, 26 augustus 1977. Wortmanstraat 604. Correspondentie-adres: Nieuwerkerkerstraat 21, Lijnden (post Zwanenburg). Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Be zoek zondagmiddag van 1-3 uur. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de KerkKoflaan te 's-Graven hage zal plaatshebben maandag 29 augustus te 3 uur. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2.30 uur. In leven en sterven ben ik het eigendom des Heren Door zijn Hemelse Vader is thuis gehaald op 26 augustus 1977 mijn innig geliefde man. onze on vergetelijke vader en opa Fedde Eenshuistra echtgenoot van Hendrikje Brouwer op de leeftijd van 59 jaar. Heerenveen, Zonnebloemstraat 111. Barchem: Jan en Froukje Nijenhuis- Eenshuistra Mirjam en Esther Pormerend: Theo en Ypkje Sluis- Eenshuistra Merije en Klaartje Leiderdorp: Peter en Annie Eenshuistra- N>1 Ts ld ?ei IUI A nk m n wj Jansens Ka; Martine en Elise 's-Gravenhage: Janny Eenshuistra Frank van Tilburg Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Rouwdienst dinsdag 30 augustus 1977 om 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Heerenveen-Zuid (voor heen Oudeschoot), waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oude schoot. Na afloop gelegenheid te condoleren in het Centrum. n 1 •de in „Hoe groot is het goed dat Gij hebt weg gelegd voor wie U vrezen". Psalm 31 20a De Here heeft tot Zich genomen in Zijn Heerlijk heid mijn lieve man en onze zorgzame vader, op de leeftijd van 48 jaar Remmelt de Koning E. de Koning-van Wijk Greetje en Wessel Ali en Wim Gerard en Marieke Hans Remmelt Hoogkerk, 25 augustus 1977 H. Lofversstraat 31 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 30 augustus om 14.30 uur op de Alg. Begraafplaats, Kerkstraat te Hoogkerk. Vooraf is er gelegenheid te condoleren van 13.00 tot 13.30 uur in ,,'t Anker", achter de Geref. kerk, Hoendiep 232 te Hoogkerk. Daarna hebben we om 13.30 uur een samenkomst in de Geref. Kerk waarin hoopt voor te gaan de Weleerwaarde Heer Drs. S. Cnossen. Geen bloemen. God zal zijn waarheid nimmer krenken, maar eeuwig zijn verbond gedenken. Psalm 105:5 Heden nam God uit onze familiekring tot Zich onze lieve tante en oudtante, Petronella Taal, in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Mede namens verdere familie, H. Taal Scheveningen, 26 augustus 1977. IJmuidenstraat 15. Correspondentie-adres: Vrederustlaan 22, 's-Gra venhage. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Bezoek 's middags van 4-5 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 30 augustus te 2.30 uur. op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. ïh Voor uw blijk van deelneming ons betoond bij h< heengaan van mijn lieve man en onze vader Heiko Haan betuigen wij u onze oprechte dank. F. Haan-van der Laan en kinderen Doetinchem, augustus 1977 Nieuwe Weg 24 In plaats van kaarten Nadat wij geheel onverwacht onze lieve Hennie moesten afstaan, hebben onvoorstelbaar velen met ons meegeleefd. Voor dat medeleven op welke wijze dan ook getoond zijn wij u allen zeer dankbaar. G. van Dasselaar H. van Dasselaar-Looijen Gert Nijkerk, augustus 1977 Palissaden 10 i. De Afdeling Externe Betrekkingen van de Zieken fondsraad vraagt voor haar onderafdeling Bibliotheek en Documentatie een Functieinformatie: De taak, die met behulp van een assistente wordt uitgevoerd, bestaat voornamelijk uit: het dagelijks beheer van de bibliotheek; het opsporen, kennisnemen en aanschaffen van literatuur op het terrein van de sociale verzekering en volksgezondheid alsmede het inwerken van deze literatuur, het verstrekken van informatie aan de leden van de Raad, medewerkers van het secretariaat, zieken fondsen, externe instellingen en personen; het mede verzorgen van het wekelijks attenderings- bulletin en de tweemaandelijks verschijnende aanwinstenlijst. Functie-eisen: vooropleiding op tenminste HAVO-niveau; diploma GO-A2 of gelijkwaardige opleiding; bij voorkeur enige jaren bibliotheekervaring; type-vaardigheid. Arbeidsvoorwaarden het salaris kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, oplopen tot max. ca. f 2290,- bruto per maand; verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten; welvaartsvaste pensioenvoorziening (overeen komstig de overheidsregeling}; vakantietoeslag 8% tegemoetkoming in de kpsten van een te sluiten ziektekostenverzekering; directe toetreding tot een collectieve verzekering is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties, onder vac.nr. 025, te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Prof. J. H. Bavincklaan 2 te Amstelveen. te Amstelveen &E >01 (ei nii loi Doelstelling: De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver zekering (Ziekenfondswet en A.W.B.Z.). Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, juridische, verzekeringstechnische en financiële aangelegen heden. lie Iri rlo lu tel lis >ie iel Ve 5o K>1 )Ol

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8