I l\IW verpleegkundigen hoofd opleiding Hoemendad diakonessenhuis utrecht aspirant-leerlingen Z-verpleging pverduin HOOFD VOEDINGSDIENST NIEUW WOELWIJCK ziekenverzorgenden (m/vr) Trouw BONIFATIUS HOSPITAAL LEEUWARDEN )PGELEIDE ).K.-VERPLEEGKUNDIGEN EN/ >F ASSISTENTEN N\£MVANDENBEPGH-SnCHTING 3 Sterrenberg groepshoofd (mnl./vrl.) waarnemend groepshoofd (mnl./vrl.) Sterrenberg praktijkbegeleidster nachthoofd een kraamverzorgster verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp afdelingshoofd \3XDCX3 §5\ verpleegkundigen /\/)/Wl /)/Vl denhaag a) een docent(e) A.V.O. b) een docent(e) voedings- en dieetleer c) een docent(e) maatschappelijke gezondheidszorg Diakonesseninrichting verplegende ziekenverzorgster Het Bonifatius Hospitaal is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 364 bedden. Het ziekenhuis beschikt o.a. over een Intensive care/Coronary care afdeling en een afdeling Nierdialyse. Bovendien is een nieuwe kinderafde ling aanwezig. Vrijwel alle disciplines zijn in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd. Door toename van de werkzaamheden op de OPERATIE AFDELING (4 moderne operatie-kamers) willen wij op korte termijn in kontakt komen met INSTRUMENTEREN EN ASSISTEREN Ook kunnen wij Operatie-verpleegkundigen plaatsen op basis van een gedeeltelijke werkweek, bijv. 3. hele dagen per week. Wel moet men daarnaast bereid zijn volledig mee te doen aan de zgn. bereikbare diensten. De rang van aanstelling zal worden vastgesteld aan de hand van opleiding en ervaring. Wilt u meer informatie? Maak dan telefonisch een afspraak voor een vrijblijvende oriëntering, telefoon 05100-32211, toestel 418. Ollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van het jekenhuis, Mr. P.J. Troelstraweg78, Leeuwarden. Diakonessenhuis Utrecht, een ziekenhuis met 540 bedden, zoekt wegens promotie van de huidige funktionaris een Van deze dienst maken deel uit: de Centrale Keuken, 19 afdelingskeukens, de transport- en afwa^afdeling en de cafetaria (ca. 80 medewerkers). Het hoofd Voedingsdienst rapporteert aan het hoofd Civiele Dienst en is verantwoordelijk voor de algemene leiding en organisatie van de voedings dienst en de koördinatie van de werkzaamheden van de tot deze dienst behorende afdelingen. Voor deze funktie wordt kontakt gezocht met kandidaten die: een hogere beroepsopleiding hebben gevolgd, b.v. Hogere Hotelschool, een ruime ervaring hebben in een leidinggevende funktie, bij voorkeur binnen de gezondheidszorg, in staat zijn om in overleg en samenwerking met andere disciplines te funktioneren, bereid zijn om anderen te doen participeren in de besluitvorming. Op korte termijn zal het keukenkomplex ingrijpend worden vernieuwd. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht, dat hij een belangrijke bijdrage zal leveren in de realisatie hiervan. Het salaris is gebaseerd op het niveau van de funktie; het aanvangsalaris wordt bepaald overeenkomstig opleiding en ervaring. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan het hoofd van de Personeels dienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. W' Protestants Christelijke Inrirhtino voor eeesteliik oehanrfiranten CC Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 NOORDWIJK-BINNEN De Dr Mr Willem van den Bergh-Stichting is een leefgemeenschap voor ca 1200 geestelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van deze mensen zijn ca 900 personeelsleden belast, waarvan ca 400 leerlingen. Op onze inrichting ontstaat medio 1978 een vacature voor de functie van Het ligt in ons voornemen om omstreeks januari 1978 de opvo!g(st)er aan te stellen, zodat de overdracht en het inwerken zo optimaal mogelijk kan plaatsvinden. Naast de hoofdtaak, d.w.z. het organiseren en realiseren van de inservice opleiding Z-verpleegkunde, zijn de volgende aspecten aan de orde: het (mede) opstellen van het opleidingsbeleid en dat ook gestalte geven het adviseren t.a.v. opleidingsaangelegenheden aan directie, afdelingshoofden en personeelsleden het coördineren van het totale opleidingsgebeuren, dus ook vervolgopleidingen etc. het leidinggeven aan het opleidingsteam (interne en externe docenten). Voor deze functie denken wij aan iemand met ruime ervaring op opleidings- c.q. onderwijsgebied en met leidinggevende capaciteiten. Ervaring in de gezondheidszorg is gewenst, doch niet beslist noodzakelijk. De vereiste opleiding voor de functie is minimaal HBO met voortgezette studie op het gebied van opleidings- c.q. onderwijs- aangelegenheden. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen bij Mevrouw van Egmond-Suurmond (hoofd opleiding). Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur Mevrouw T. Pouwels. Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, begeleiding en ver pleging van 450 geestelijk gehandi capte volwassenen. Voor jonge Z-verpleegkundigen die de sprong naar een leidinggevende funktie nu willen maken, hebben wij in onze sektor verpleging nog aantrekkelijke mo gelijkheden. Zo zijn er een paar vakatu-: res voor: De vakatures hebben betrekking op groepen met nogal uiteenlopende "ka rakteristieken", van intensief verzorgend tot agogisch begeleidend. Voor bovengenoemde funkties verwach ten wij: uiteraard een Z-diploma; de bereidheid tot het volgen van scholing in het leidinggeven; een christelijke levensovertuiging, die ook "levend" is. Bij ons kunt u verwachten: een goed pakket arbeidsvoorwaarden; een dynamisch en plezierig werkkli maat; eventueel tijdelijke huisvesting in de personeelsflat. Voor inlichtingen of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de heer D. Scheper, wnd. hoofd verplegingsdienst. U kunt ook kontakt opnemen met de heer W. Bezemer, koördinator personeels zaken en opleiding op onderstaand adres. 77-28 Amersfoortseweg 56Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis bestaan de volgende vakatures: op de kinderafdeling in part-time dienstverband (van maandag t/m vrijdag, 7.30 -12.30 uur). Voor deze funktie zijn vereist: - het diploma ziekenverpleging A. - de kinderaantekening. - ervaring in kinderverpleging. in part-time dienstverband ter waarneming van het nachthoofd voor 2 nachten per 14 dagen, van vrijdagavond tot zondagmorgen van 23.00 - 7.45 uur. Voor deze funktie zijn vereist: - het diploma ziekenverpleging A of A en B. - ruime ziekenhuiservaring. - ervaring in een leidinggevende funktie. Een positief Christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Voor inlichtingen over deze funkties kunt u zich wenden tot Zr. L. A. Schaap. Tel. 08389 - 91 01, toestel 2222. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. In de Kraaminrichting 't Amersneat Bekensteinselaan 18-22 Amersfoort kan worden geplaatst: met een volledige dagtaak. Salariëring volgens landelijke richtlijnen en onregelma tigheidstoeslag. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. reiskos tenvergoeding. Aanmeldingen elke werkdag bij de leidster, tel. 033-31214. Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. BussumHilversum, Amersfoort en Amsterdam. Voor ons verpleeghuis zoeken wij een (30 bedden) Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van de diploma's Ziekenverpleging A en/of B. Naast de medische behandeling en verpleegkundige verzorging wordt veel aandacht gegeven aan fysiotherapie, logopedie en kreatieve therapie. Wij verwachten dat u beschikt over leidinggevende kapaciteiten en bereid bent in goede samenwerking met het huidige team u in te zetten voor het handhaven van de bestaande goede sfeer. Salariëring en overige arbeidsvoorwaar den zijn overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd verple ging, de heer F.J. Schmersel, tel. (02940) 11451. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medisch direkteur, de heer B.P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1, Weesp. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis bestaan vakatures voor voor de diensten van 8.00 uur -12.00 uur of van 15.30 uur -19.30 uur op de Polikliniek. Voor deze funktie is vereist: - het diploma ziekenverpleging-A Voor inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot Zr. K. Pronk, algemeen hoofd verpleegkundige. Tel. 08389-91 01, toestel 2255. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Edeseweg 118 te Bennekom. "Nieuw Woelwijck" Dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten te Hoogezand-Sappemeer (uitgaand van de prot. chr. vereniging T.C.L.). Wij hebben op korte termijn plaats voor Als je niet meer leerplichtig bent, een opleiding hebt op MAVO IV-nivo en denkt met ons mee te kunnen werken aan de begeleiding en verzorging van onze geestelijk gehandicapte bewoners, schrijf dan naar: "Nieuw Woelwijck", De Vosholen 10,9611 KR SAPPEMEER, t.a.v. J. Schreurs/J. Ruiter. Je kunt dan alvast ervaring opdoen voordat je begint met de opleiding die in januari 1978 zal starten voor Z-verpleegkundige. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. ziekenhuiswezen. dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten christelijk icliiatriscl) Ter beheersing en kontinuering van de kwaliteit van de verpleging en verzorging van onze bejaarde patiënten vragen wij enige die werkzaam willen zijn binnen A. De geriatrische opname- en observatiekliniek „Uitzicht" .Uitzicht" biedt plaats aan 135 patiënten. Naast verpleging en verzorging vindt er een intensieve, kortdurende observatie en behandeling plaats B. Het verpleeghuis „Dorestad" „Dorestad" biedt plaats aan 130 patiënten, die langdurige verpleging en verzorging behoeven De plaatsing van deze patiënten geschiedt in leefeenheden van 12 personen, en wel op zodanige wijze, dat elke eenheid zoveel mogelijk is aangepast aan de mogelijkheden van de patiënt. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunkt direkteur personeelszaken a.i., Monsterse- weg 93 te Den Haag. Ook kunt u telefonisch kontakt opnemen en/of nadere informaties verkrijgen onder telefoonnummer 070-254125, toestel 269. ^^^^^foonnummer 070*254125, toestel 269. Bij de opleiding ZIEKENVERZORGING in ons psychiatrisch centrum voor bejaarden "Overduin" vragen wij 60 uur per leergroep/kursus per jaar. Kandidaten moeten in het bezit zijn van het diploma Pedagogische Akademle, of een gelijkwaardige opleiding hebben genoten. 2 uur per week, gedurende de maanden oktober tl m mei. Het diploma Diëtist(e) is een vereiste om de lessen te kunnen geven. 1 uur per week, gedurende de maanden oktober t/m mei. Een voltooide opleiding tot M.G.Z.-verpleegkundige is een vereiste om de lessen te kunnen geven. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de geldende normen. Verzoeken om nadere Inlichtingen kunt u richten aan de hoofddocente (telefoon 01718- 15441, toestel 113); schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de direktie, Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee. HERVORMD PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN KATWIJK AAN ZEE Voor diverse afdelingen van ons ziekenhuis zoeken wij voor spoedige indiensttreding enkele Er bestaan plaatsingsmogelijkheden op de kraam-, de chirurgische- en de kinderafdeling. Rang en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, Den Haag, onder vermelding van de letters VA. Stichting Hervormd Rusthuis Zevenbergen "Os Prins Bernhardstraat 1Zevenbergen tel. 01680-24750 vraagt voor haar tehuis van 80 personen voordeftscht Of voor de necht Werkrooster in overleg. Salaris volgens C.A.O.-bejaardentehuizen. Voor sollicitaties en/of inlichtingen kunt u zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de directrice v. H. Gross. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tal. 020-913456 Toe atol 794 reap. 783 en 750.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 27