DE SIMCA1100 LX SPECIAL. Trouw FAMILIEBERICHTEN familie Dagelijks over de krant opa nog steeds actueel kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Hij kan, cn wil, en zal in nood. Zelfs bij het naad'ren van de dood, Volkomen uitkomst geven. Nadat hij in ..De Kimme" psalm 6810 gespeeld had nam God bij Zich thuis mijn lieve zorgzame man. onze zachtmoedige vader, groot- en over grootvader Cornelis Redeker op de leeftijd van 80 jaar. Amsterdam: J. C. Redeker-Voskamp Hoorn - J. C. Warnars-Redeker H. J. Warnars Amsterdam: C. Vogelvang-Redeker J. Vogelvang klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 24 augustus 1977 Verzorgingshuis „De Kimme", Beemsterstraat 546 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag middag van 5-6 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 29 au gustus om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruisiaan te Amsterdam. Vertrek van „De Kimme" ongeveer 13.15 uur. God nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem de Kraker weduwnaar van Maatje Martina Odding, op de leeftijd van 81 jaar. Doodmoe de pelgrim aan 't einde der baan. Rotterdam: Lize en Dick SL Pancras: Sjaan en Wich Broek op Langedijk: Rie'en Hans Krommenie: Chiel en Nel Alkmaar: Koos en Cor Heerhugowaard: Theo en Tmy klein- en achterkleinkinderen Broek op Langedijk. 25 augustus 1977 Huize „Horizon", Pr. Hendrikkade 34 Gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. van 14.00 tot 14.30 uur in huize „Horizon". - De begrafenis /al plaatsvinden maandag 29 au gustus om 15 00 uur op de algemene begraafplaats te Noord Scharwoudr, voorafgegaan door een rouwdienst »n huize „Horizon" om 14.00 uur. Cxm-spo n der un idtvrc. n m v bn Th..„de. Kraker. Obcronlatm 9, Höerhagowadrd. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt TEL. 020-913456 toestel 743 VRu6kö^6"kae06WS i§77 TROUW/KWARTET P10-RH14-S1 De Here nam heden tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze innig geliefde moeder, schoon moeder en oma Jantje Oosterveld-Boelema op de leeftijd van 83 jaar sedert 22 juli 1958 weduwe van Jan Oosterveld Uithuizermeeden, 24 augustus 1977. „De Mieden" Corr.adres: Vogelkerslaan 9, Enkhuizen. Uithuizen: H. J. Oosterveld Enkhuizen: E. J. Sijtsma-Oosterveld R. Sijtsma Velp: I. D. Lemstra-Oosterveld D. Lemstra en kleinkinderen De rouwdienst is bepaald op zaterdag 27 augustus 1977 in gebouw „Rehoboth" te Uithuizermeeden, om 14.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht daar aanwezig te zijn. Hierna vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Warffum. Na afloop van de begrafenis gelegenheid te con doleren in „Rehoboth" te Uithuizermeeden. Na een langdurig en moedig gedragen ziekte heeft van ons afscheid genomen Willy Verschoor geboren Korporaal op de leeftijd van 42 jaar Jaap Verschoor Coen Caroline Sliedrecht, 24 augustus 1977 Rembrandtlaan 197 Gelegenheid tot condoleren: In het rouwcentrum Middeldiepstraat 22 op zaterdag 27 aug. 's mid dags van 3.30 tot 5.00 uur. Tevens na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaats hebben op maan dag 29 aug. a.s. om 2 uur op de begraafplaats te Sliedrecht. N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd Ie 's-Gravenhage emissie Th °/o 10-jarige obligaties 1977 per 1978/87 in stukken van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obligaties. koers De koers van uitgifte zal uiterlijk dinsdag 30 augustus 1977 voorbeurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscouran van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. bedrag 200.000.000 Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. inschrijving tot donderdag 1 september 1977 15 uur inschrijvings kantoren 's-Gravenhage. 25 augustus 1977 De kantoren in Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage, 's-Hertogenbosch en Utrecht voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank N.V. Pierson, Heldring Pierson N.V. N.V. Slavenburg's Bank Nederlandse Credietbank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. F. van Lanschot Coöperatieve Centrale Ralffelsen-Boerenleenbank B.A. alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten Een vol jaar garantie, ongeacht het aantal gereden kilometers. Voor informatie, proefritten of gewoon een goed gesprek over auto's bent u altijd welkom bij uw Chrysler/Simca dealer. En omdat er in Nederland meer dan 350 Chrysler/Simca dealers zijn gevestigd, is er altijd wel één in uw buurt Zaterdag 27 augustus a.s. D.V. wordt ons huwelijk om 14 00 uur in de Bcthelkerk aan de Jurriaan Kokstraat in Scheveningen bevestigd door Ds. Joh. Heule. Receptie van 16 00 uur tot 17.30 uur in het Promenade Hotel, van Stolkweg hoek Prof. B.M. Teldersweg te 's- Gravenhage. Marco Heulc Kanaalweg 47 Leiden Edith Veen Van Beuningenstraat 18b 's-Gravenhage Toekomstig adres: Berkenpad 14. Rijnsburg. Tel. 01718- 20361 Met dankbaarheid delen wij u mede dat onze ouders en grootouders E. de Jong en W. de Jong-Punt op 8 september a.s. 50 jaar getrouwd zijn. Amstelveen: Jeanne Voorburg: Sicco en Tineke City Beaeh (W.Australië): Henk en Robin Dalfsen: Evert en Trudy Esbeek (BRD) Anne Willem en Engeline Colmschate: Anne Marie en Huib en kleinkinderen. Gelegenheid tot gelukwensen vrijdag 9 september a.s. van 17.00 tot 18.30 uur in Zalen Centrum Wildenbeest, Dr. Hubernoodtstraat 63, Doetinchem. Doetinchem, 26 augustus 1977 Houtsmastraat 19 Heden nam de Here geheel onverwachts uit ons midden weg mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Willem Abresch op de leeftijd van bijna 65 jaar. „Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal." Psalm 121 De Lier: M. Abresch-van den Doel Stellendam: Krijna en Joop Marianne, Wim De Lier: Marina en Sjaak Mariëlle, Janine De Lier, 24 augustus 1977 Hoofdstraat 74 A. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis, heden vrijdag 26 augustus van 15.30 tot 16.30 en 19 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Her vormde Kerk te De Lier, zaterdag 27 augustus a.s. om 10.45 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te De Lier ca. 12 uur. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Ps. 23 Voor ons geheel onverwacht nam de Here heden tot Zich onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoe der en oma Alida Maria Elisabeth Swen weduwe van J. J. Eggersman eerder gehuwd geweest met J. Klaver op de leeftijd van bijna 86 jaar. Calgary (Canada), A. M. van Popta-Klaver S. van Popta Surrey (Canada), R. Klaver D. Klaver-Mac Donald Amsterdam, G. W. E. Hulstijn-Eggersman C. Hulstijn Victoria (Canada), Ph. Eggersman H. M. Eggersman-Adkins Gorinchem, M. Dragt-Eggersman en kleinkinderen Amsterdam, 24 augustus 1977 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4. Correspondentie-adres: C. Hulstijn, Van Baerlestraat 73 boven 1071 AS Amsterdam De dienst van woord en gebed, die geleid zal worden door ds W. Baas, zal plaatsvinden op maandag 29 augustus 1977 om 12 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal, waarna de begrafenis op de genoemde begraafplaats zal plaatsvinden. Vervolgens is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Liever geen bezoek en geen bloemen. iedereen leest de krant altijd en overal. schuif dak of radio getint glas speciale kleurstrips prachtige interieur bekleding halogeen koplampen voorruit van gelaagd glas radio inbouwkit achterruit wissei/wasser Dat is pas een aanbieding. Want de toch al zo mooie LX kost met al deze accessoires afhankelijk van de uitvoering met schuif dak of radio slechts f13.065.-* enf 12.770.-* Als u een echt luxueus uitgevoerde auto voor een zeer voordelige prijs wilt, maak dan gebruik van deze aanbieding. Prijzen incl. BTW, af importeur. Wijzigingen voorbehouden. 12.770.-* met schuiidak en een ieder, die lief heeft Dengene, Die geboren doet worden, die heeft ook lief dengene, die uit Hem geboren is. Bij ons werd geboren Hui; Johannes Petrus H. A. van den Tol M. C. van den Tol-Kom- Oude-Tonge, 19 augustus Magdalenadijk 6 Tijdelijk adres: Zuiderziekenhuis, Rot terdam De Here heeft tot Zich genomen nog onver wacht op de leeftijd van 87 jaar onze ome Kees de heer C. Hoogendoorn Sz. Familie S. Scherpenzeel Familie S. Fokker Kockengen Spengen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14