Gezellig genieten van een geurig kopjeDouwe Egberts koffie de Bijenkorf kado bon Goed niéuws voor mensei met aambeien: pijn kalmeert, jeuk stopt Sperti zalf en zetpillen Onze rolgordijnen passen bij onze gordijnen passen bij ons behang Onze donzen dekbedden: wat erop staat, zit erin Gegarandeerd f< De Wiener Stube in de Bijenkorf ERVAREN BUITENLANDREDAKTEUR Deze redakteur zal in samenwerking met zijn kollega's de binnenkomende kopij bewerken voor plaatsing in de krant. Bovendien zal hij achtergrondartikelen schrijven. De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 07.45-16.15 uur en eenmaal per 2 weken van 06.00-11.00 uur. Koffie kies je met zorg... Omdat je koffie drinkt wanneer je samen bent. Met je vrienden, je man, je kinderen. Dat zijn momenten van gezelligheid. En dan is alleen de lekkerste koffie goed genoeg. Geurige, vertrouwde Roodmerk. Van Douwe Egberts. Oók van Douwe Egberts: een originele schoot- koffiemolen. Decoratief èn praktisch. De koffie molen is van hout en het speciaal geharde stalen maal werk is instelbaar van grof tot fijn. Deze gezellige koffiemolen is verkrijgbaar voor 3.800 D.E.-waardepunten. Eisen Voor een goede vervulling is ervaring als buitenlandredakteur beslist noodzakelijk. In verband met de werktijden is het wenselijk dat gegadigden in Amsterdam of direkte omgeving wonen. Indeling zal geschieden in afdeling II van de CAO voor dagbladjournalisten. Sollicitaties chriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de hoofdredakteur van Het Parool, mr. H. W. Sandberg, Wibautstraat 131, Amsterdam. Douwe Egberts koffie... lekkere koffie. (C (jeueetdattgxdis) De afdeling losse verkoop van de Volkskrant heeft als taak de bevordering van de verkoop van losse nummers van de krant in binnen- en buitenland. Voor deze afdeling zoeken wi) met spoed een tof wier taak onder meer zullen behoren, de agendering, de verzorging van correspondentie met binnen- en buitenlandse relaties, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het uitwerken van verslagen, een en ander mede ten behoeve van de chef van de afdeling. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar iemand in de leeftijd van 20-30 jaar met een opleiding op HAVO-niveau, die een redelijke kennis heeft van de Duitse en Engelse taal. Typevaardigheid en nauwkeurigheid zijn voor deze functie eveneens een vereiste. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag 07.30-16.00 uur. In verband mei de urgentie van deze vacature, verzoeken wij u, indien u belangstelling hebt voor deze functie, telelonisch contact op te nemen met de heer E. Luiers, telefoonnummer 020-917711 toestel 697. Er is ccn middel dat de eigenschap heeft de hinderlijke last van aambeien te verlichten. De pijn verdwijnt en de jeuk stopt. Dat middel heet Spcrti preparation H. Spcrti preparation H is een snel, direkt en afdoend middel bij de behandeling van aambeien. Het bevat bovendien wecfsclvcrnieuwendc bestanddelen. Last van aambeien? Gebruik Spcrti en vergeet ze. Als u houdt van alles-in één-dessin, moet u even bij ons komen kijken. Want onze prachtig gedessineerde rolgordijnen van Sunway (35 dessins) passen bij de gordijnen van Eyffinger, waarbij we weer bijpassend behang hebben. Als u alleen rolgordijnen zoekt, we hebben behalve de collectie van Sunway nog veel meer gedessineerde rolgordijnen, en verder rol gordijnen van bamboe of hout. Alles kant-en-klaar om op te hangen Geen raam of deur of er is wel Iets voor. Ook ruim aanwezig: losse stoffen, rolstokken, etc om uw eigen rolgordijnen te maken. Vanaf morgen ziet u alles in hun volle glorie 'gordijnen' Uitsluitend bi, drogist of apotheek. Geef 'm aan uw zoon of docht die 't huis uit gaat, geef'm aan eer goed e vriend of aan een ander, dit na aan het hart ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigei krant geeft, geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maal! het extra waardevol. Geef daarom Trouw! m Meubelen en gezelligheid uit het Ween- se koffiehuis. Weners zijn benijdens waardige levensgenieters, gezellige mensen met stijl en karakter. Hun le venskunst zit in zo'n beetje alles wat hun handen verlaat, ook de echte Weense meubelen. Nog steeds sinds 1859 worden ze ambachtelijk gemaakt van beukehout en riet. We hebben een I groot aantal van die traditionele Ween- jse meubelen voor u bijeengebracht. Drie modellen tafels bijvoorbeeld, v.a. 335.- en veertien verschillende stpelen, v.a. 65.- (stel uw eigen Weense eetka merset samen!), vijf barkrukken (v.a. 85.-), kapstokken voor aan de wand of staand, v.a. 49.- 'meubelen' Er wordt wat om de tuin geleid met donzen dekbedden. Een paar soorten maar, bieden pre- 1 (CjO/r cies het slaapcomfort dat u ver- Js wacht. Deze namelijk: het donzen I dekbed gevuld met 65% ganze- of l Q eendedons en 35% donsveertjes; het ^-£3 zuiver donzen dekbed, gevuld met 90% ganzedons en 10% ganzedonsveertjes. Daarom vindt u die in de Bijenkorf, en beslist geen andere. We hebben ze van Ideens, ge- maakt van donsdichte tijk, met gelaste lengtepijpen. Jf"/® a ea Formaten v.a. 135x200, prijzen v.a. 229.- En ge- t..IL -L.I_rHt7.ri vuld met wat erin moet zit- H ,:i\S ten, dat geven we u op een briefje. 'dekens' Bezorg voortaan iedere dag Trouw bij: plaats tel Het abonnementsgeld wordt per kwartaal/per jaar voldaan door naam adres plaats tel Ik stel er wel/geen prijs op dat de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement schenkt. In open envelop zonder postzegel inzenden aan Trouw-Kwartel, Antwoordnummer 2792, Amstcrd DONDERDAG 25 AUGUSTUS 1977 HET PAROOL zoekt een Tuk

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8