§F Studeren voor accountant. Bil Moret Limperg bouw je direkt met 'n goed salaris aan internationale kansen. En aan 'n zekere toekomst. MORET LIMPERG FAMILIEBERICHTEN 'gezellig strips en hoedjes iedereen komt aan bod ERVAREN TYPISTEN (M/V) SI DINSDAG 23 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00*20.00 uur. Geboren: Berendina Agnes Augusta R. Postma A. H. Postma-Kinders Frankenslag 93. 's-Graven- hage. Zondag 21 augustus 1977. 1927 7 september 1' De kinderen en kleinkinderen, van Teun van der Kooij en Nel van der Kooij-Brüning zijn erg blij dat hun ouders 50 jaar getrouwd zijn Zij zijn dankbaar voor hun goede gezondheid en voor het vele wat zij voor elkaar en voor hen betekenen. Wanneer u in hun vreugde wilt delen bent u hartelijk welkom op de receptie in café-restaurant ..Meer en Bosch". Heliotrooplaan 5 te Den Haag op vrijdag 26 augustus a.s. van vier uur tot half zes. 's-Gravenhage, augustus 1977 Laan van Meerdervoort 1133. „GIJ hebt Uw weldaden aan ons groot gemaakt" Blij en dankbaar hopen wij met onze lieve ouders D. Nugteren en M. J. Nugteren-van Andel 6 september a.s. hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot gelukwensen uitsluitend zaterdag 3 september van 16 tot 18 uur in het jeugdgebouw van de Geref. Kerk te Oudewetering. Kerkstraat 50 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oudewetering 23 augustus 1977. Vader en moeder geven er de voorkeur aan geen ge schenken in ontvangst te nemen. Een e.v. gift ten bate van het Koningin Wilhelmina fonds wordt in dank aanvaard. „O blij vooruitzicht, dat mij streelt, ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw goddelijk beeld." Psalm 17:7 (ber.) In dit vertrouwen is onze lieve en zo intens met ons allen meelevende moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Willemke Wits sinds 29 september 1962 weduwe van Nittert Postema, emeritus predikant van de Gereformeerde Kerk van Veendam, op ruim 90-jarige leeftijd heengegaan. „In het kruit zal 'k eeuwig roemen Hoogeveen Piet en Iet Postema-Haan Heelsum: Cathrien Idema-Postema Ridderkerk. Willen en Ebeline Postema-Werkman Haarlem: Tine Postema Ouderkerk a/d Amstel: Wiert en let Postema-Koolhaas Wieringerwerf. Klaas en Stien Postema-Blijdorp Rijswijk (Z.H.): Jan en Gus Drost-Postema 's-Gravenhage: Tiddo en Diet Mendelts-Postcma Klein- en achterkleinkinderen- Haarlem. 21 augustus 1977 Correspondentie-adres: Tine Postema. v. Leeuwenhoekstraat 5 Flat 13 2e etage - Haarlem Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van het Diaconessenhuis. Handellaan 2 te Heemstede, al waar gelegenheid is tot bezoek woensdag 24 augustus van 12.00-13.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 26 augustus a s., 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Woudenbergseweg te Zeist tmeuwe ingang). Ontvangst door de kinderen om 10.45 aldaar, waarna de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Opgenomen in heerlijkheid onze lieve schoonzus ter en tante Willy Postema-Wits Noordwijk: G. Postema-van Elburg Groningen D. Staal-Postema Amsterdam: F. Padmos-Postema Zeist: I. G. Postema Neven en nichten Heden gin& van ons heen mijn lieve schoondoch ter. onze lieve schoonzuster en tante Geertje de Boer-Streefland op de leeftijd van 49 jaar. De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwig heid. Psalm 121 8 Umuiden M. de Boer-Visser 's-Oravenzandc G. Petri-dc Boer G A 'Petri Jan-Arte Hans Ale* Groesbeek T van Gelder-de Boer A. P. van Gelder Annemaricke Rosemanjn Santpoort H. A. de Boer Velsen-Zuid. 19 augustus 1977. Pred. 3 14-15 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid werd door de Heer, ten gevolge van een ongeval, tot Zich geno men onze vader en grootvader Hendrik Jan Mulder weduwnaar van Hendrikje van Sluis op de leeftijd van 68 jaar. Hoeven. P. Mulder E. Mulder-Last Zuidlaren, L. T. Mulder T. G. Mulder-Driesens Leusden. R. Mulder J. C. D. Mulder-Snoek Blaricum, A. D. Mulder W. Mulder-Rook Nieuwegein, H. A. Mulder G. Mulder-Bosch en kleinkinderen Amsterdam. 21 augustus 1977 De Sitterstraat 2 Correspondentie-adres: A. D. Mulder, Elbertsveen 25, Blaricum Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag avond van 7.30-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 25 augustus om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. Kerkeraad en gemeente van de Geref. Kerk (vrijg.) van Amsterdam-Centrum doen hierbij me dedeling van het overlijden van br. H. J. Mulder Hij mocht onze gemeente vele jaren dienen als diaken Zijn vriendelijkheid was alle mensen bekend. Voor de kerkeraad: H. de Jong. praeses F. H. Ottersberg, scribae Welzalig zij, die naar zijn reine leer in Hem hun heil, hun hoogst geluk beschouwen. die Siont Vorst erkennen voor hun Heer; welzalig zij, die vast op Hem be trouwen. Psalm 2:7 Bedroefd geven wij u kennis dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Arie van Dam op de leeftijd van 59 jaar is ontslapen. Uit aller naam, B. van Dam-Timmerman Rotterdam, 17 augustus 1977 Putselaan 177b De crematie heeft plaatsgevonden maandag 22 augustus j.l. in het Crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101, Rotterdam-3024 Jezus is Overwinnaar! Op 16 augustus is na een smartelijk, doch geduldig gedragen lijden vredig ontslapen mijn lieve vader en schoonvader, onze lieve opa, de heer C. H. Buurman Hardenberg: A. H. Verkerk-Buurman A. Verkerk Theodoor Michael David Zijn lichaam hebben wij in alle stilte aan de aarde toevertrouwd op de algemene begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam. Tot ons groot leedwezen delen wij u mede het plotseling overlijden op 18 augustus 1977 van Mr. S. P. VAN EEGHEN directeur van onze vennootschap Wij verliezen in hem een uiterst hoogstaand en zeer bekwaam directielid. Directie en medewerkers van Slavenburg Oyens Van Eeghen N.V. Wij werden diep bedroefd doordat de Heere van ons wegnam, na een korte, ernstige ziekte, onze lieve, zorgzame zuster, schoonzuster en tante Philiberta Barbera van Noort Ze was 77 jaar en wist zich in leven en sterven het eigendom van Jezus Christus. Dordrecht: J. van Noort H. van Noort Zwijndrecht: T. van Noort D, van Noort-Brand P. van Noort A. van Noort-Valk Oosterbeek: M. van Gelder-van Noort Ermelo: A. Los-van Noort A. A. Los Krimpen a.d. IJssel: B. J. Dekkers-van Noort J. B. Dekkers Dordrecht: L. van Noort Sandillon (Fr.): J. Valk-van Noort Dubbeldam: J. van Noort A. van Noort-van Pelt neven en nichten Dordrecht, 20 augustus 1977 Dubbcldamseweg 201 Verzoeke geen bezoek en geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 25 augustus om 10.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht, vanuit de aula. Na afloop zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Enige kennisgeving De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken Ps. 23 Heden is in de hoop des eeuwige levens, na een langdurig rustig gedragen lijden, in alle vrede overleden mijn geliefde zuster, Lena J. Meerman in de ouderdom van 93 jaar. Zij ruste in vrede. A. M. Meerman 's-Gravenhage, 20 augustus 1977 „Gulden Huis" Corr. adres: B. J. Teiwes-Bredeveld Deimanstraat 239 Tel. 909036 Liever geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 24 au gustus om 12 uur op de Algemene begraafplaats Eikelenburg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijs wijk. Laat de kind'ren tot mij komen alle, alle kind'ren Laat de kind'ren tot mij komen nie mand mag ze hind'ren. Want de poorten van mijn rijk staan voor kind'ren open. Laat ze allen groot en klein bij mij binnenlopen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van ons lief kleindochtertje Jantien dochter van Cor en Mieke de Vries Oud-Zuilen: T. de Vries E. de Vries-Verkerk Utrecht: G. de Kogel-Oosterheerd Oud-Zuilen, 20 augustus 1977 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Psalm 73 12. (Oude ber.). De Here heeft in zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Eva Henderika Feijen weduwe van Leendert Bos in de ouderdom van 86 jaar. Amsterdam, A. van der Baan-Bos P. Bos C. H. Bos P. Bos-Pijper Klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam, 22 augustus 1977 „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres: Dr. H. Colijnstraat 173 De overledene is overgebracht naar de Coöperatie PC, P. C. Hooftstraat 183, te Amsterdam-Zuid. Geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 25 augustus a.s. tegen 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. pn krifips „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Voor ons geheel onverwacht nam de Here heden tot Zich, onze lieve zorgzame vrouw, moeder, oma en huisgenote Anna van den Heuvel-van der Jagt op de leeftijd van 70 jaar. A. van den Heuvel K. A. van den Heuvel A. van den Heuvel-Ritmeester Annette-Arie A. Koster-van den Heuvel J. Koster Astrid-Dirk Jan-Edwin P. T. Kloppenburg-van den Heuvel M. Kloppenburg Job-Maarten Mej. D. van der Giessen Barendrecht, 22 augustus 1977 Voordijk 440 Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond \'an 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 25 augustus om 14.30 uur in voornoemde aula, waar na de begrafenis zal plaatsvinden 15.00 uur. Jesaja 61:11 „Want zoals de aarde haar gewi voortbrengt en een hof zijn zaaist doet uitspruiten, zo zal de Heet gerechtigheid en lof doen uitspru\ ten voor het oog van alle volken." do Zo onverwacht dat wij het nog niet kunnen begrijJ^k pen is van ons heengegaan onze lieve man. vadeij^3 en opa ^5 Adriaan Ouwerkerk op de leeftijd van 62 jaar. Wij konden hem nog niet missen. Nieuwendijk: M. Ouwerkerk-Ouwerkerk Enkhuizen: W. Ouwerkerk Ed Bokhove Nieuwendijk: Hans en Ineke Ouwerkerk- Groeneveli Mireille en Arjan Wout en Cockv Vonk-Ouwerkerk Léon en Mariëlle Ad Ouwerkerk Nieuwendijk, 20 augustus 1977 Rijksweg 30 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woens-j dag 24 augustus a.s. des namiddags om 1 uur in de yjQ Gereformeerde Kerk te Nieuwendijk waarna de, begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur op de,ta Begraafplaats „Onderlinge Hulp" te Kille. Gelegenheid tot condoleren Rijksweg 30 en na®8' afloop van de begrafenis. Onze hemelse Vader nam tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Brechtje Boerema-de Haan sinds 13 maart 1974 weduwe van Doeke Boerema. Zij mocht de leeftijd van 87 jaar bereiken. Haar verlangen is nu vervuld. U alleen, U loven wij. Psalm 75 Oudega (W.): T. Meijer-Boerema J. H. Meijer Hoogeveen: A. J. Boerema Kleinkinderen en achterkleinkin deren Hoogeveen, 22 augustus 1977. Correspondentie-adres: Van der Duyn, Van Maasdamstraat 14, Hoogeveen. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 26 augustus te 11 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof" te Gro ningen. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de ontvangkamer van de aula. PERSCOMBINATIE N.V. is de uitgeefster van onder meer Het Parool, de Volkskrant, Trouw en 1 diverse nieuws- en advertentiebladen. Op de afdeling Tekstinvoer, waar de teksten van redaktie- en advertentie-afdelingen verwerkt worden, zoeken wij op korte termijn Bij voorkeur met enige grafische kennis. De werkzaamheden worden verricht in wisselende diensten, t.w. 2 weken in dagdienst (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.45 uur) en 2 weken in nachtdienst te beginnen op zondagavond (21.00 - 03.30 uur) en maandag t/m vrijdag van 18.30 - 00.45 uur) Het gemiddelde salaris bedraagt 613,87 bruto per week bij 21-jarige leeftijd en ouder. Het dienstverband zal worden aangegaan voor een periode van 1 jaar. Indien u geïnteresseerd benT in deze (tijdelijke) functie, dan verzoeken wij u uw sollicitaties te sturen aan de personeelafdeling van de Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. de heer H. Kramer. Eventuele telefonische informaties kunt u krijgen onder nummer 020-92 68 70, toestel 628. T '1 Sla spijkers met koppen, Ij word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030*941041 ✓A Ik I lK Christelijk Nationaal Vakverbon.' vyll Y Utrecht. Ravellaan 1Postbus M Uitnodiging voor iedereen die in het bezit is van het diploma HEAO, Gymnasium ot Atheneum en liever niet verder gaat op goed geluk. 't Is niet de tijd voor risico's. Zekerheid inbouwen in je studie- en beroepskeuze is om vele redenen verstandig. Dus als je goed verdienen met een goede studie combineren kunt, moetje dat nu doen. Als aankomend accountant ben je in feite een "prima gesitueerde student" met een zéker toekomstperspectief. Bovendien: bij Moret Limperg, accountants, met vele vesti gingen in Nederland en erbuiten, krijg je inter nationale kansen. Is dat niet een reëel aanbod? We willen er graag eens met je over praten. Het "avontuur" van de accountancy. Boeiend is deze studierichting wel degelijk als je even verder kijkt. Want als accountant ben je weliswaar de man van de cijfers, maar ook de man van de management-adviezen, de fusies, de aandelenwaarderingen.de beleidsanalyses en de automatisering. Zaken die actueel blijven. Een goed en gewaardeerd beroep waarin je maar zelden achter je eigen buro zit. Accountancy is meer actie dan je denkt. Werken studeren bij Moret Limperg. De opleiding van het NIvRA is een studie op academisch niveau die voor een groot deel in werktijd wordt gevolgd. Vaak vier dagen in de week werken, één dag college. En je zit later niet "vast" aan je keuze. De opleiding is een afgerond geheel en biedt ook goede moge lijkheden voor een carrière buiten het accoun tants-beroep. Maar nu eerst de start: Moret Limperg betaalt naast je salaris het grootste deel van de studiekosten. Ervaren collega's maken je wegwijs in vele bedrijven, organisaties en bij de "eigen" kantoren. Al na korte tijd ga je vrij zelf standig werken en je eigen richting bepalen. Want de accountancy kent vele specialisatie richtingen. Je krijgt alle kansen omdat Moret Limperg groot is. Maar niet onpersoon lijk, omdat je in kleine teams werkt met een ongedwongen sfeer. We nodigen je uit om eens te komen praten. Op één van onze kantoren te: Amsterdam, Rijswijk, Rotterdam, Maastricht ot Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8