I FAMILIEBERICHTEN T DINSDAG 16 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10 00-20.00 uur. Geboren 15 augustus Marije Geertje Chris en Els Mulder-Cordemeijer Carmenlaan 219 Amstelveen Tot 22/8 VU. Amsterdam. In het weekeinde vernamen wij. dat onze collega en vriend Barthel van Strien onverwacht door zijn Heer is thuisgehaald. Vele jaren heeft hij met grote liefde en toewijding voor de Christelijke Pers gewerkt. God sterke zijn vrouw en kinderen Directie en personeel Trouw/Kwartet b.v. Amsterdam, 15 augustus 1977. Na een kortstondige ziekte is heden uit ons mid den heengegaan, mijn lieve man en onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Daniël Hogewoning Hzn. Weduwnaar van Alida van Dijk. Officier in de Orde van Oranje Nassau Erelid van de Kon. Alg. Ver. van Bloembollencultuur. Op de leeftijd van 88 jaar. Wassenaar: J. H. Hogewoning-Hoos H. Hogewoning Dzn A. C. Hogewoning-Verhoop Bennebroek: R. Hogewoning M. Hogewoning-Münzer Hazerswoude: M. A. C. Blanken-Hogewoning D. Blanken Oegstgeest: J. M. Krouwel-Hogewoning A. Krouwel Klein- en achterkleinkinderen Wassenaar, 15 augustus 1977, Van Bronckhorstlaan 14 Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op donderdag 18 augus tus a s om 3.30 uur in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze mededirecteur de heer D. Hogewoning Hzn. Zijn grote werkkracht zal altijd in onze herinne ring blijven. D. Hogewoning en Zoon Wassenaar. 15 augustus 1977 Van Bronckhorstlaan 4 Met leedwezen, maar in grote dankbaarheid voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van Daniël Hogewoning Hzn oprichter van onze Vennootschap en lid van onze Raad van Bestuur. Hij blijft voor ons een overgetelijk voorbeeld RAAD VAN COMMISSARISSEN EN RAAD VAN BESTUUR HOLLANDS BLOEMBOLLENHUIS HOLDING B.V. Lisse, 15 augustus 1977 Geschokt door het onverwachte bericht, geven wij kennis van het overlijden van de heer D. Hogewoning Hzn, oprichter en directeur van onze bedrijven. Met diep respect zullen wij ons hem altijd blijven herinneren. De gezamenlijke medewerkers van Hollands Bloembollenhuis Holding B.V. Hobaho B V. C.C B. B V Zijn leren uxi» Christus zijn sterpen geictn. Met grote droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een kort stondige ziekte in de volle zekerheid des geloofs mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Louis Verstraten in de ouderdom van 74 jaar. S. A. Verstraten-Nikerk J. W. Verstraten M. Verstraten-Sprokholt Louis Henk Sara H. I. Ambacht. 14 augustus 1977 Dorpsstraat 80. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis-Refaja. v.d. Steenhoven- plein 1 te Dordrecht Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag a.s. van 20 00-20 30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 18 augustus in de Ned Herv Kerk. aan de Dorps straat. Aanvang van de- dienst om 11.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Achterambacht- seweg te H. I. Ambacht om 12.30 uur. Vertrek vanaf de kerk om 12.15 uur. Ik kan gaan slopen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Ontslapen in zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze zorgzame lieve vader Bert Rietberg oud 59 jaar. Wijhe: N. Rietberg-Kleynenberg Utrecht: Marianne en Sander Zaandam: Jeannette en Rob Wijhe: Wijhe, 15 augustus 1977 Molenstraat 18 De dienst van Woord en Gebed waarbij u wordt uitgenodigd zal D.V. plaatsvinden op woensdag 17 augustus om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Wijhe. Deze dienst zal worden geleid door de weleer waarde heer Ds. J. W. Dragt, em. predikant te Holten. Gelegenheid tot condoleren vóór de dienst van 13.15-13.45 uur in de hal van de Gereformeerde Kerk. Na de dienst zal, overeenkomstig de wens van de overledene, de begrafenis in besloten fami liekring plaatsvinden. Geen toespraken Liever geen bloemen De Here heeft na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomen mijn zorgzame schoonzoon, onze lieve broer, zwager en oom Albertus Hendrikus Rietberg echtgenoot van P. C. Kleijnenberg, op de leeftijd van 59 jaar. Psalm 73:12 (oude ber.) Doorn: J. E. Kleijnenberg-de Ronde Holten. A. Landeweerd-Rietberg G. Landeweerd Holten: H. Rietberg-Op den Dries Holten: J. Rietberg-van Lindenberg Emmen: J. Rietberg A. J. Rietberg-de Ronde Wierden J. Rietberg J. W. Rietberg-Enserink Amstelveen. M. P. Bassie-Kleijnenberg W. Bassie nichten en neven Holten, 15 augustus 1977. Heden is ontslapen onze beste Oom en Neef Maarten Schinkel m de ouderdom van bijna 94 jaar. Zijn laatste levensjaren waren moeitevol, maar hij getuigde meermalen van zijn Ver losser, op Wie zijn hoop gevestigd was. Nieuwerbrug a/d Rijn: E. Jongebreur-van der Waal Bergschenhoek: A. C. van de Berg-Jongebreur M. van de Berg Waddinxveen: C. J. van der Hee-Jongebreur K. van der Hee Capelle a/d IJssel: M. Jongebreur G. Jongebreur-Goudriaan Capelle a/d IJssel: P. C. W. Jongebreur C. Jongebreur-Kortleve Waddinxveen: J. M. van der Waal-Jongebreur P. van der Waal Lage Vuursche: H. Jongebreur J. P. Jongebreur-Montijn Capelle a/d IJssel: G. Jongebreur S. J. Jongebreur-de Haan Amstelveen: M. Jongebreur C. Jongebreur-Vuyk Capelle a/d IJssel: Familie Schinkel Capelle a/d IJssel, 12 augustus 1977. Verpleeginrichting „De Meerhorst", Hoofdweg 57. Correspondentie-adres: 's-Gravenweg 210. Gelegenheid tot condoleren in de „Ichthus Kli niek". Hoofdweg 57 te Capelle aan den IJssel, maandagavond van 7.30-8.00 uur en na de begra fenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis is bepaald op dinsdag 16 augustus a.s. om ongeveer 12.00 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen". Kra- lingseweg 334. Vertrek om 11.30 uur vanaf de „Ichthus Kliniek". Geen bloemen Na een langdurig lijden heeft God tot Zich geno men onze lieve Schoonzuster en Tante Cornelia Johanna Wessels-Van der Veen weduwe van Ds I. K. Wessels, destijds pred. te Harlingen, in de ouderdom van 81 jaar Bergen op Zoom: C. Wessels-Douw Wassenaar: J Ph. Poley M J Poley-Wessels Tiel. A. R. P. Stellingwerf-Wessels P. Stellingwerf Sneek: M. Wessels-Van t Hart Nijmegen: C. van Gelderen Goes: P. Wessels-Roose Neven en nichten 12 augustus 1977 Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Na een *moedig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd en grootvader Gijsbert de Jong op de leeftijd van 64 jaar. Maasdam: A. de Jong-van Velzen Barendrecht: Jan en Willy Barendrecht: Jannie en Joop Barendrecht: Hans en Els Barendrecht: Marja en Leo Maasdam: Bert en kleinkinderen Maasdam 13 augustus 1977 Van der Duyn van Maasdamlaan 6b Aan het woonhuis liever geen bezoek geen bloemen, geen toespraken Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1, Rotterdam- Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.00 uur tot 7.45 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden donder dagmiddag 18 augustus a.s. in de aula van de algemene begraafplaats te Barendrecht om 3.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van de heer G. de Jong Wij verliezen in hem een toegewijde collega en vriend. Wij zullen hem zeer node missen en hem met grote waardering en dankbaarheid blijven gedenken door zijn sympathieke persoonlijkheid. Directie en medewerkers De Jong Mode BV Zuidplein Hoog 465 Rotterdam Met grote verslagenheid geven wij u hierbij ken nis dat na een moedig gedragen lijden is overle den de heer G. de Jong Wij gedenken dankbaar de grote toewijding, de kennis en bekwaamheid waarmede hij ons bedrijf ca. 50 jaar heeft gediend. Zijn echtgenote en kinderen wensen wij de kracht toe om dit voor hen zo smartelijke verlies te dragen. Aandeelhouders en commissarissen De Jong BV Zuidplein Hoog 465 Rotterdam In het Vaderhuis opgenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en over grootvader Jannes Gruppen op de leeftijd van 77 jaar, echtgenoot van Trijntje de Schaaf T. Gruppen-de Schaaf Amsterdam: G. H. de Klonia-Gruppen B. J. de Klonia Emmen: J. Gruppen A. M. M. Gruppen-van Til kleinkinderen en achterkleinkind Emmen, 11 augustus 1977 Verzorgingscentrum „De Sóhans" Laan van het Kwekebos 118 De begrafenis heeft op verzoek van de overledene in alle stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: J. Gruppen, Achter de Smidse 13, Emmen. „Wij dan gerechtvaardigd, uit het ge loof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus" Rom. 5:1 Na een langdurig maar blijmoedig gedragen ziek te is in Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Tunna van Halsema op de leeftijd van 87 jaar. Bedum, 13 aug. 1977 Huize „Alegunda Ilberi" Namens de familie: Zuidwolde (Gr.) A. Havinga IJmuiden: A. I. Havinga Corr.-adres: Boterdiep OZ) 18, Zuidwolde Gr.) De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 17 aug. .a.s. te Bedum Vooraf een samenkomst om 2 uur in gebouw „Concordia", Prof. Mekelstraat 1 te Bedum. Mijne wegen zijn niet titoe wegen, mijne gedachten zijn niet uwe gedachten. Heden heeft God in Zijn ondoorgrondelijke liefde van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgza me papa, mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Geugjen Luik op de leeftijd van 45 jaar. Nieuwegein: J. Luik-Groenenboom Adrie Jan en verdere familie Nieuwegein. 14 augustus 1977. Bartokstraat 56. Gelegenheid tot condoleren aan huis. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op donder dag 18 augustus op de Algemene Begraafplaats te Nieuwegein. Vooraf zal in het kerkcentrum „De Bron" een dienst van woord en gebed worden gehouden, welke zal aanvangen om 13.15 uur. Geen bloemen. Bij U Heer schuil ik Psalm 11 God nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Lourens de Kleine op de leeftijd van 83 jaar Assen, 14 augustus 1977 Assen: G. de Kleine-Grelling Assen: T. W. de Kleine-Timmerman Rotterdam: S. Bosker-de Kleine J. Bosker Capelle a/d IJssel: A. Maquelin-de Kleine J. C. Maquelin Groningen: W. de Kleine U. M. E. de Kleine-Brinkmann Putten: B. de Kleine J. L. de Kleine-Koopsen Hoogeveen: R. Bouwsema-de Kleine J. H. Bouwsema Son: S. Veenhuysen-de Kleine J. W. Veenhuysen Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 18 augustus a.s. om 13.15 uur in de Marturia- kerk, Thorbeckelaan 197 te Assen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14 uur op de begraafplaats „De Boskamp". Zij, die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13 uur in de kerk verwacht. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Corresp.adres: T. W. de Kleine-Timmerman, Marconistraat 17, Assen. Want ik, de Here, uw God, grijpt uw rech terhand vast, die tot u zegt: Vrees niet, Ik help u. De Heer is bij mij, ik zal niet vrezen. Voor ons toch nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Kuiters weduwe van Hendrik Jan Mekkes op de leeftijd van 78 jaar. Hoofddorp, H. H. Olofsen-Mekkes H. Olofsen Amsterdam, G. Mekkes D. Mekkes-Tunteler Amsterdam, A. Mekkes-de Boer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 15 augustus 1977 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: G. Mekkes, Finsenstraat 22, Amsterdam-oost De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 19 augustus om 14 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Romeinen 8:31-39 Heden overleed tot onze droefheid c/nze zorgzame moeder en lieve oma Margaretha Berger-den Besten weduwe van Cornelis Berger op de leeftijd van 85 jaar. Voorschoten: J. Slot-Berger G. Slot Christien Rotterdam: J. Berger Utrecht: Kees Baarn: Gerda Amersfoort: Margriet Rotterdam: B. Berger J. D. Berger-Berger Annemarie Lotte Vlaardingen: A. de Graaf-Schmid J. A. de Graaf Vlaardingen, 12 augustus 1977. Billitonflat 2a. Geen bezoek - Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 17 au gustus op de algemene begraafplaats „Croos- wijk" te Rotterdam, na aankomst in de kapel om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante mevrouw M. Berger-den Besten op de leeftijd van 85 jaar. Den Haag: G. Simons-Berger Dordrecht: A. Berger-Muiderman Rotterdam: J. F. Berger-Noorduyn Rotterdam: J. Berger A. C. Berger-Dragt Zandvoort: N- Vromans-Berger Amersfoort: A. Dragt-Berger Heemstede: M. Elffers-Berger H. Elffers Voorburg: A. v. d. Ree-Berger neven en nichten 12 augustus 1977. Op 10 augustus 1977 is overleden Dirk-Jan van Iperen geboren 21-5-1906 Qud hoofdarchitect Rijksdienst van de monun* tenzorg, Ridder in de orde van Oranje Nassau W. H. van Iperen-Kolenbrander kinderen en kleinkinderen. Voorburg, 15 augustus 1977 Eemwijkplein 3 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Geen bezoek. En Hij heeft tot mij gezegd: „Mijn ge na is u genoeg, want de kracht openbaart zi eerst ten volle in zwakheid". Bedroefd maar dankbaar, dat wij haar zolang ons midden mochten hebben, geven wij u kem dat zondagmiddag van ons is heengegaan na haar eeuwig Vaderhuis, mijn lieve zorgzai Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Grot Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tar» Klazina Hadewij Staat-Niemantsverdriet in de gezegende ouderdom van 82 jaar. Barendrecht: J. Staat M. Staat A. Staat-Droppert Zwijndrecht: G. van der Veer-Staat B. van der Veer Barendrecht: A. Kraaijeveld-Staat G. A. Kraaijeveld klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Barendrecht, 14 augustus 1977 Noldijk 164. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond v 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal worden' den donderdag 18 augustus om 10.30 uur noemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsi den plm. 11.00 uur. ■i gehoj k in vo<n aatsv» b „Hoe groot is het goed dat Gij h weggelegd voor wie U vrezen, dat bereid hebt voor Wie bij U schuilei Psalm De wijkkerkeraad Osdorp van de Geref. kerk Amsterdam-Slotervaart/Osdorp geeft met onti ring kennis van het overlijden van zijn me ambtsdrager, broeder Chr. W. G. Mekern !mt scl in de leeftijd van 57 jaar. De wijkkerkeraad gedenkt met grote dankba va heid de inzet waarmee broeder Mekern als diakeei de gemeente van Christus heeft gediend en b tei Gods nabijheid af voor mevrouw Mekern en hi kv kinderen. dri Namens de wijkkerkeraad Osdorp, Ds. J. G. Marseille, pracsc-s M. Bakker-Faber, scriba Amsterdam, 13 aug. 1977 Met diepe droefheid, doch dankbaar voor wat voor ons heeft betekend, geven wij kennis van overlijden van mijn lieve en onvergetelijke e genoot en onze zorgzame vader, schoonvadei grootvader, van onze lieve broer, onze beste ger en oom Jetse Adriaan Bos geboren 27 augustus 1905, overleden 13 augustus W. D. Bos-Zandvliet J. A. Bos Jr. M. W. D. Dirkzwager-Bos J. Dirkzwager Edwin, Remco A. J. Bos en verdere familie. 's-Gravenhage, 13 augustus 1977. Hobbemastraat 29. Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwki „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar dinsdagavond van 6.30—7.30 De rouwdienst zal gehouden worden woensd augustus om 11 uur in de aula van de Algei begraafplaats aan de Kerkhcflaan, waarn begrafenis in het familiegraf aldaar zal pl vinden. Vertrek vanaf rouwkamer „Atropos" om I uur. De me des 1 ui tl afd pla mi* Vai ke trot DANKBETUIGING Voor Uw bewijzen van medeleven en belangstl betoond na het overlijden van onze vader en Pieter Kerpershoek betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam: C. Kerpershoek Valkenburg Z.H., augustus 1977 Middenjoght 20 Sla je slag, word lid van het CNV! 2 Samen sta je sterk! 5 Bel 030-941041. 2 Christelijk Nafionaal Vakverbond J Utrecht, Ravelban I, Postbus 2475*2 -

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8