Tien sollicitanten voor Benthuizen 'Geen kloof tussen leiding en de rest' Uit brieven van lezers I 1 Burgemeester/gemeentesecretaris Geen chaos op Laan van Meerdervoort Dierenbescherming Alphen op zoek naar onderdak .Bekakt' Inspectrice Ineke Schmeenk: °E RESIDfc* Rioolgas oorzaak explosie winkel Woo-Ping 9 HOLVERDA WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1977 REGIO DEN HAAG Trouw/Kwartet H6 Van onze verslaggevers BENTHUIZEN Er hebben zich tien sollicitanten gemeld voor de functie van burgemeester/gemeentesecretaris in Benthuizen. Mr. M. Vrolijk, commissaris van de Koningin in Zuid-Holland heeft dat gisteren laten weten. De commissaris sprak van acht „serieuze" candidaten. Vrolijk bezocht het gemeentehuls van Benthuizen om de wensen van de raad aan te horen ten aanzien van de nieuwe burgemeester annex ge meentesecretaris. Uit welingelichte kringen is Inmiddels vernomen dat de heer J. Wingelaar de hoogste ogen gooit om voor de functie in aanmer king te komen. De heer Wingelaar is momenteel waarnemend gemeente secretaris in Benthuizen. In de profielschets, die werd opge steld door de fracties van de PvdA, het CDA en de SOP. is veel nadruk gelegd op de kwaliteiten die de nieu we eerste man moet hebben op het gebied van algemene en financiële gemeentezaken. Algemeen heerst in Benthuizen de mening dat het wei nig uitmaakt van welke politieke ge zindte de nieuwe burgemeester is. Meer belang wordt gehecht aan het herstelten van de rust in bestuurlijk Benthuizen. De profielschets voor de nieuwe bur gemeester/gemeentesecretaris voor Benthuizen alleen zoals bekend wordt de bestuurlijke band met Moerkapelle. waar de omstreden be stuurder Keijzer nog steeds burge meester is, nu verbroken heeft geen steun gekregen van de VVD. De WD-er Renslnk wil vasthouden aan de samenwerking tussen de twee ge meenten. Rensink liet aan commis saris Vrolijk weten dat „uit niets gebleken is dat deze samenwerking te wensen overlaat." De WD vreest bovendien dat Benthuizen op den duur wel eens aan de gemeente Zoe term eer gekop peld zou kunnen worden wanneer het de banden met Moerkapelle doorsnijdt. Vrolijk liet gisteren duidelijk weten de benoeming van een nieuwe burge meester los gezien moet worden van de plannen voor gemeentelijke her indeling. Overigens liet de commis saris van de Koningin weten dat het provinciaal bestuur in de loop van het volgend jaar een eerste aanzet wil geven voor het trekken van nieu we gemeentegrenzen in dit deel van Zuid-Holland. DEN HAAO DE verwachte chaos op de Laan van Meerdervoort valt erg mee. De laan is tussen de Waldeck Pyrmontkade en de Carnegielaan in de richting van de Javastraat voor doorgaand verkeer gesloten tot 9 september. Af en toe moet de politie met bijregelen de verkeerstroom een handje helpen. Maar over enkele dagen zal iedereen wel een alternatieve route gevonden hebben, zo verwacht de verkeerspolitie. Ook in het stukje van de Zoutmanstraat tussen de Laan van Meerdervoort en de Van Speykstraat is geen verkeer meer mogelijk. Bovendien zal nog tien weken lang de Paul Krugerlaan tussen de Loosduinsekade en het Paul Krugerplein afgesloten zijn. AI deze stremmingen zijn het gevolg van werkzaamheden aan de tramsporen. ALPHEN AAN DEN RIJN De Algemene Dierenbescherming van Alphen aan den Rijn is naarstig aan het zoeken naar een lap grond, al dan niet bebouwd, van ongeveer 500 meter in de buurt van Alphen. De dierenbescherming, sinds begin juli zonder opvangcentrum, heeft de afgelopen maand koortsachtig gezocht naar een eigen onderkomen binnen de gemeentegrens. Door allerlei oorzaken viste de dierenbescherming echter bij alle lokaties achter het net. Samen met medewerkers van het gemeentebestuur van Alphen kwam het bestuur van de dierenbescherming tot de conclusie dat in de gemeente zelf geen ruimte is voor de dierenbescherming. De dierenbe scherming heeft nu zijn hoop gevestigd op een lap grond in de omgeving van Alphen. Zo gauw die grond er is, gaat de dierenbescherming zich beraden over het voeren van akties om aan het benodigde geld te komen waarmee het nieuwe opvangcentrum gerealiseerd kan worden. De gemeente Alphen heeft zijnme- dewerking al toegezegd. De dierenbescherming kwam zonder opvangcentrum te zitten na een conflict met de beheerders van het dierenpension „De Schilkhoeve" te Nieuwveen, waar men sinds vier jaar de dieren onder dak bracht. Het conflict bleek niet meer bij te leggen, waarna de dierenbescherming hun dieren uit „De Schilk hoeve" haalde. Korle duidelijk geschreven, liefst aan één kant getypte, brieven kunnen worden gestuurd naar: Secretaris Hoofdredactie Trouw/Kwartet. Postbus 059, Amsterdam. Bij publikatie wordt de naam van de schrijver vermeld. Teun Lagas en Dick Pijl over agente Dierkx). In Trouw las lk laatst met Instem ming een stukje waarin gepleit werd tegen slordig en onjuist taalgebruik. Nu ben ik echter kort achter elkaar twee maal in uw krant de misselijke en volgens mij zinloze term 'bekakt' tegengekomen. Éénmaal ging het over het accent van de Koningin, een tweede maal over sommige woonwij ken in Den Haag (verslaggevers Den Haag Men hoeft niet op Iemand neer te kijken die door opvoeding of milieu niet altijd beschaafd Nederlands kan spreken. Maar mensen die mis schien, volgens u, soms wat overbe schaafd zijn moet u niet op die ma nier proberen te kleineren. Laat als tublieft uw krant, die ik graag lees, niet ordinair of grof worden. tnr. H. Lcnsink door Teun Lagas en Dick Pijl DEN HAAO De mobiele eenheid van de politie lijkt op het eerste gezicht typisch alleen geschikt voor het mannelijk deel van de heilige hermandad. Toch is in februari van dit Jaar voor het eerst een vrouw doorgedrongen tot het opleidingscentrum in Woensdrecht, waar van jonge agenten getrainde ordehandhavers worden gemaakt. Haar naam: Ineke Smeenk. leeftijd 23 Jaar. inspectri ce van de Haagse gemeentepolitie. Aangezien goed voorbeeld doet volgen zullen spoedig meer dames zich op het geënsceneerde strijdtoneel van relschoppers en gezagsdragers moeten wagen. In deze ambiance gaat het er nogal eens hard aan toe en de blauwe ogen en gekneusde schouders zijn dan ook niet van de lucht. Toch ondervond Ineke de opleiding niet als „uitzonderlijk hard" of „on vrouwelijk". Alleen het beeld van een slaande, met helm en rieten schild uitgedoste vrouw benauwt haar. „Ik vind dat nou niet bepaald een prettig gezicht, daarom zie ik ook geen taak voor vrouwen wegge legd bij het werk van de mobiele eenheid. Ik wil niet bij de mobiele eenheid zelf." Als leidinggevende po litiefunctionaris zou zij weliswaar al leen dirigerend bezig zijn tijdens een charge van de m.e. Zij geeft forma ties aan en bepaalt de momenten van actie. Haar taak op dit moment is echter Inspectrice Ineke Smeenk: „Vrouwen zijn voor bijna alle onderde len van de politie geschikt, met name voor het praatwerk." het stafbureau uitvoerende dienst (U.D.). Dit bureau bereidt de grotere politie acties voor, zoals de maatregelen die genomen moeten worden bij grote topconferenties in de residentie of gebeurtenissen rond de Staten-Ge- neraal. Daarnaast ressorteert de sur veillance-dienst van de twaalf sectie bureaus onder de U.D. en de staf-, bereden en hondenbrigade. Ook over de mobiele eenheid heeft de U.D. de supervisie. Ineke Smeenk: „Als we bepaalde gebeurtenissen voorberei den of zaken coördineren dan blijkt nogal eens dat er niet altijd even efficiënt gewerkt wordt. Een 'dure' politiefunctionaris doet bijvoor beeld werk dat ook een administra tieve kracht zou kunnen doen. Het valt Je dan ook op dat bepaalde dingen Jarenlang verkeerd zijn ge gaan." De uit Apeldoorn afkomstige Ineke is vanaf 1 Juni '76 bij het Haagse korps. De politie was voor haar één van de aantrekkelijkse mogelijkhe den, maar ze noemt het „niet be paald een roeping". Ze Is juist bij de Haagse politie gegaan omdat de ge lijkschakeling man/vrouw in dit korps ver gevorderd Is. Een vrouw wordt helemaal opgenomen en geac cepteerd. Academie Elk jaar worden ergemiddeld drie vier vrouwen toegelaten tot de Ne derlandse Politie Academie (NPA). Na vier jaar studie rollen van dit in Apeldoorn gevestigde Instituut de nieuwbakken inspecteurs het land in. Ieder Jaar start er ook een nieuwe opleiding, waar ruim vijftig mensen aan deelnemen. De selectie voor de NPA is erg streng. Er waren dit Jaar 2300 kandidaten. De academie ls niet de enige manier om inspecteur te worden. Ook hoofd agenten en brigadiers kunnen via een cursus voor extra naar de offi ciersrangen doorstoten, alleen zijn de mogelijkheden voor hen zeer be perkt Sinds enige jaren kunnen af gestudeerd e Juristen middels een aangepaste opleiding van twee Jaar Inspecteur van politie worden. De opleiding op de NPA is de eerste tweeënhalf Jaar voornamelijk ge wijd aan wetskennis, economie en statistiek. Dan kopen de studenten een jaar stage in een bepaald politie korps en ondergaan wat agenten en brigadiers in de praktijk meemaken. Ondanks de veelgehoorde klacht van de laatstgenoemde groepen dat de politie-officieren eigenlijk veel te weinig van de praktijk weten, zegt Ineke Smeenk dat een extra-stage- Jaar wel leuk zou zijn, maar voor de opleiding niet nodig is. Afsluiting van de opleiding is een halfjaar waarin „praatvakken" gedaan wor den. Organisatieleer, surveillance projecten en groepsprocessen staan dan op het programma. Aan het slot van de opleiding stelt binnenlandse zaken een vacature- lijst op. Er zijn altijd meer vacatures dan kandidaten. De grote steden slokken de meeste inspecteurs op. De hele Jaargroep van Ineke Smeenk 1972, het tweede jaar dat vrouwen op de NPA werden toegela ten kon bijvoorbeeld terecht ln Amsterdam, wat aantoont dat de situatie ln de grote steden nijpend is. De selectie voor de academie ls niet altijd van kritiek ontbloot ge weest. Zo zouden alleen mensen met „rechtse" denkbeelden een kans krijgen en er teveel op opleiding gelet worden. (HAVO-dlploma ls het minimaal vereiste voor de NPA). Ineke Smeenk: „Als Je uit zoveel mensen kunt kiezen, dan mogen er ln de loop van de opleiding eigenlijk niet zoveel afvallen. En dat gebeurt nogal eens." Afstand Het ls een stereotype om te denken dat vrouwen alleen naar de kinder politie zouden willen, hoewel ook docenten op de NPA dit stereotype wel eens hanteren. Vrouwen zijn voor bijna alle onderdelen van de politie geschikt, met name voor het praatwerk, zo vindt de inspectrice. Wordt zJJ gemakkélljk geaccepteerd ln een zo hoge rang op zo jonge leeftijd? „Als je je hautain opstelt gaat het goed. Je moet vaak zeggen „ik weet het niet". Maar je ziet de mensen denken als je blijft vragen „die moet het ook nog leren". Nou, dat vind lk prima. Je hebt veel ver antwoordelijkheid en je weet weinig van de politie, dus het kunnen raad plegen van ervaren mensen is erg belangrijk." Is er een kloof tussen de politie- officieren en de rest? Volgens Ineke niet, omdat „een goede vorm van werkoverleg de problemen oplost en ledereen ln ploeg-, kader- en stafbe sprekingen zijn eigen Inbreng heeft." Toch kwamen we bij agenten nogal eens het gevoel tegen dat men tegen Inspecteurs en commissaris sen zij die vanachter het bureau het beleid maken „aanhikt". Ine ke heeft daar nooit lets van gemerkt en het feit dat de politie-officieren een eigen bond hebben (de Vereni ging van Hogere Politie-Ambtena- ren) geeft geen kunstmatige afstand. De VHPA lijkt dan ook meer op een gezelllgheidsvereniging met een bloeiend sociëteitsgebeuren, waar alle oude kennissen van de Acade mie weer eens ontmoet worden, dan een echte vakorganisatie, waarvan Je naast het lidmaatschap van de VHPA typerend genoeg wel lid kunt zijn. Van de VHPA zijn bijna alle politie officieren lid. 's-GRAVENZANDE (ANP) - De ex plosie ln 's-Gravenzande vorige week woensdag, waarbij een winkel met woonhuis van de coöperatieve Tuindersorganisatie Comtu werd verwoest, is veroorzaakt door sa mengeperst rioolgas. Dit heeft een onderzoek van de rijkspolitie en van de arbeidsinspectie aan het licht ge bracht. Onder de funderingsbalk van het gebouw bevond zich een overstortri- oolbuis. Bovenin deze buis zat een oude lekkage. Tengevolge van stort buien ln de voorafgaande week is rioolgas via dit oude lek onder de begane-grondvloer van het pand ln de zogenaamde „kruipruimte" ge perst. Informatiecentrum Op het parkeerterrein E. A. Bor- gerstraat te Katwijk aan Zee is sinds maandag het informatie centrum „Rahabilitatie" te vin den. In het centrum wordt van gemeentewege voorlichting gege ven inzake woningverbetering en de daarvoor geldende subsidiere gelingen. Het informatiecentrum is voorlopig geopend op dinsdag en donderdagmorgen van 9.00-11.30 uur en donderdagavond van 7.00-9.00 uur. Ombudsman Het Ombudsteam Katwijk houdt iedere donderdagavond van 7.00- 8.00 uur spreekuur in het open jongerencentrum ,,'t Mallegat" aan de Voorstraat 83 te Katwijk aan Zee. Voor spoedgevallen is het ombudsteam ook te bereiken per telefoon (74065 of 15546). Wat is werken? De christelijke werkende jongerenorganisatie „Werkende Jeugd-CNV" organiseert voor alle jongeren uit Zuid-Holland tussen de 16 en 26 Jaar een driedaagse cursus, waar de vraag: „Wat is werken?" centraal zal staan. De cursus zal worden gehouden in het cursusoord „De Korte Vliet" te Leiden en wel op 7, 8 en 9 september. De cursus ls geheel gratis, dus deelnemers behoeven voor het slapen en eten niet te betalen. Ook komen de reiskos ten voor rekening van Werkende Jeugd-CNV. Mocht een werkgever geen doorbetaald buitengewoon verlof willen verlenen, dan betaalt deze werkende jongeren organisa tie het loon door. De driedaagse cursus is dus echt helemaal gratis. De werkende jongerenorganisatie verwacht een grote stroom aan meldingen van echt gemotiveerde werkende Jongeren. Lidmaat schap van „Werkende Jeugd- CNV" is geen vereiste om aan de cursus deel te nemen. Jongeren kunnen zich aanmelden bij Wer kende Jeugd-CNV, postbus 15633 te Den Haag, telefoon 070-883505 of 070-884702 en vragen naar Aat Plugge. Dieren Aan de Hofwijcklaan achter de Rooms-Katholieke Kerk te Hon- selersdijk is morgenmiddag om 1.30 uur een dierententoonstel- ling. Kinderen in de leeftijds groep van 4 tot en met 12 jaar kunnen hun dieren tentoonstel len. Het moeten echter wel kleine dieren zijn. Fietsen Donderdagavond om 6.30 uur is er ln het kader van het vakantiepro gramma voor de jeugd in Honse- lersdijk een jeugdwielerronde voor de leeftijdsgroep van 8 tot en met 14 jaar. De start is aan de Fazantlaan bij „De Voorhof". Daarna is er ook nog een burger- ronde. Speurtocht Op het vakantie-programma voor de schooljeugd van Naaldwijk staan voor donderdag speurtoch ten voor de grotere scheuljeugd vanaf 8 jaar door Naaldwijk. De nieuwbakken speurders moeten zich verzamelen bij sporthal „De Pijl". Voor de kleintjes tot 8 jaar is er donderdag spoorzoeken op het sportpark „De Hoge Bomen". Sportmiddag Vrijdag is het sportmiddag op het sportpark „De Hoge Bomen" in Naaldwijk, 's Middags om 2.00 uur kan de jeugd van Naaldwijk zich weer verzamelen voor onder ande re handbal, badminton en vang- bal. Tevens is er die middag een derde optreden van Henk Dries- sen, de goochelaar met zijn spre kende pop. Op de Princestraat, gelegen tussen de Voorstraat en het Andreasplein te Katwijk aan Zee, is donderdag weer de wekelijkse toeristenmarkt. De markt staat ditmaal in het teken van de Oude Ambachten. Tijdens de markt zullen verschillende hand werklieden hun kunnen tonen door het geven van demonstraties van de door hen vertegenwoordigde am bacht. De markt begint om 2.00 uur en duurt tot 9.00 uur. Zeskamp Op het speelveld aan de Prinsen laan. ingang Patrijslaan, te Hon- selersdijk start vanmiddag om 1.30 uur Zeskamp voor de leeftijdsgroep van 7 tot en met 12 jaar. De zeskamp wordt gehouden in het kader van het vakantiepro gramma voor de jeugd en is geor ganiseerd door de atletiekvereni ging „Olympus *70" uit Honselers- dijk. Bach-herdenking In de Nieuwe Kerk van Delft is don derdagavond om 8.15 uur weer de jaarlijkse Bach-herdenking. Orga nist Jan J. van den Berg zal een groot aantal werken van de compo nist ten gehore brengen. Zo speelt hij Bachs laatste orgelkoraal dat de componist op zijn sterfbed heeft ge dicteerd. De toegang tot het concert bedraagt 3,50 (CJP'ers en 65+ers krijgen reductie.) BOVAG-CERTIFICAAT. Door en door betrouwbare DATSUN 120Y Coupé, met radio en etc., 33.000 km DATSUN 120Y 2-drs luxe, met radio en div, 24.000 km DATSUN 120Y 2-drs luxe. kleur oranje, 20.000 km DATSUN 120Y 5-dr$ stationwagen, 27.000 km DATSUN 120Y 2-drs luxe. met radio. 29.000 km DATSUN 120Y 2-drs luxe. kleur rood. 27.000 km DATSUN 120Y 2-drs luxe, vinyl dak OATSUN 120Y 2-drs luxe. kleur turquoise. 36 000 km DATSUN 100A 2-drs. kleur donkerblauw DATSUN 100A 2-drs luxe, 39.000 km DATSUN 100A 2-drs. kleur wit Oiversen met BOVAG-garantie-bewl|s: TOYOTA 1600 2-drs luxe. 5-versnellingbak SIMCA1100 Tl. 1300 cc. super luxe FORD Escort, 30.000 km, als nieuw FIAT 127. type Seat Beneden f 4000,- geen BOVAG-garantie: VAUXHALL Victor 2000, radio en stereo-cassette 1972 39S0 FIAT 127. met sportvelgen, (spaakwielen) 1972 2450 In de maand augustus geven wij bij aan koop van een personenauto met BOVAG- garantie 100 liter benzine cadeau. Autobedrijf Broertjes BV Sassenheim, tel. 02522-12921/10041 Hoofdstraat 158 Lisse. tel. 02521-14616 Oranjelaan 74 - Oranje Service-station. occasions 1976/ 10750,-- 1975 9750," 1975 9750,-- 1975 9750," 1975 9400,- 1975 8950," 1974 8750,-- 1974 8250," 1976 8650," 1976 8250,-- 1974 5950,- 1974 7750,-- 1974 7250,-. 1974 6950," 1974 5950," GEMEENTE VOORSCHOTEN GROFVUILOPHAALDIENST Burgemeester en Wethouders van de gemeente Voor schoten brengen ter algemene kennis dat op woensdag 10 augustus 1977 de bewoners van de woningen, liggende aan het Burg. Vemèdepark, Badhuisstraat. Parkstraat. Noorlheystraat. Stadwijkstraat, Sophiakade, Nieuw Voordorpstraat, Prof. Zernikelaan, Prol. Einsteinlaan. Prof. Lorentzlaan. Prol. Eijkmanhof, Prof. Einthovenlaan, Prof. Debeijelaan. Anth. van Leeuwenhoekkade, Lord Baden Powellweg. Kamer ling Onnesplantsoen, Raadhuislaan. (het gedeelte ten oosten van Vlietzicht). Prof. van der Waalslaan, Prof. van 't Hofflaan. Curielaan, Molenlaan, (het gedeelte ten oos ten van de Prof. Asserlaan). Prof. Zeemanplantsoen, Gerard Douplantsoen, Caret Fabritiuslaan. Anthonie van DijkckJaan. Albert Schweitzerplantsoen, Jan van Goyen- plantsoen. Ferdinand Bollaan, Jan Steenlaan. Ruijsdael- hof. Van Ostadehof, Paulus Potterdreef. Frans Halsplant soen, en Nic. Maeskade van de grofvuilophaaldienst gebruik kunnen maken. Verzocht wordt het grofvuil lot een maximum van m* behoorlijk gebundeld of verpakt, met geen grotere afmeting dan 1.50 m, waarvan uitgezonderd grofvuil zoals bedspiralen. wasmachines, fornuizen etc. vóór 08.00 uur op het troittoir of langs de njbaan gereed te zetten. J. H. Pleiter, arts afwezig van 8 tot 27 aug. De aanwezige Leidse huis artsen zijn bereid tot waar neming. ZAKENFLITSEN UITKNIPPEN Geldleningen voor elk doel Financieringen - Persoonlijke leningen - Hypotheken Rijks Erkend Bedrijf Bemiddelaar Aether, Bs. 05550 Hammarskjöldlaan 213. tel. 070-935893. UITKNIPPEN T.V.-reparaties bij u thuis, ook 's avonds, vooral prijsopgaaf schriftelijke garantie. Financiering - persoonlijke lening mogelijk. Levering van (zo mogelijk) elektrische artikelen. U wordt gehaald en gebracht. Rijks-Erkend Bedrijf Aether. Bs 05550. Hammarskjöldlaan 213 - Tel. 070-935893. graszoden direct van onze kwekerij, 3,25 per m2, tuinaarde en mest in zakken, alles franco thuis. v.d. Meer. graszo den. Noordwijk. Tel. 01719-13939. DATSUN DEALER AUTOBEDRIJF BROERTJES SASSENHEIM 02522-12921 HOUTEN hekken en palen In alle maten voorradig. Vijvers en pompen. Tuinverllchtlng etc. Garden Centre Bloemendaal b.v., Hoogmadeseweg 43. Lei derdorp. Tel. 071-121920, nabij Elizabethziekenhuis. Privé par keerplaats. In ol rondom Leiden vragen wij gem. en/of gestoft. KAMERS, HUIZEN, FLATS of BUNGALOWS. „De Woonbeurs" Lelden, teL 071-142793. Chinees-Indische Restaurant Diefsteeg 15. Leiden. Tel. 071-130373. Thans ook uitzending van alle gerechten Alle gerechten worden vanaf 15.- verhoogd met 2.50 bezorgloon. Dagers van 1- 3 uur v.m. en van 5-9 uur 's avonds thuisbezorgd. Echte, jongt, eerfijke auto's b«j VLASVELD off. Toyota dealer Nu Haarlemmer weg 49a, Le<den. naast Groenoord- haken. Tel. 134689. TRAPBEKLEDEN EN LAAT UW TRAP DOOR DE SPECIALIST BEKLEDEN MET TA- PUT. VINYL OF NYLONVILT V A. 150 ind. legloon en materiaal. Bell u nu op en wij komen met stalen bij u aan huis. Tel. 070-891051. na 18 uur 070-881155. Hef allernieuwste in butaan gas ap paratuur. Grote sortering tuinmeu belen. parasols, koelboxenpalro- nen, kachels, transistor TL enz. De Speciaalzaak voor Leiden en omge- Beatrixstraat 21-23, Leiden. Tele foon 071-126534. Hep. KUNSTGEBITTEN v.d. Waalsstr. 44. Leiden. Telefoon 071-125566. GEOPEND VAN 8-17 UUR OF VOLGENS AFSPRAAK De werkelijke waarde van UW GARANTIE op een nieuwe of occasion PIANO of VLEUGEL wordt bepaald door de service van vak mensen met hart voor uw instrument. J. W. MATLA 8.V. sinds 1840 Pianohandel C. F. van der Does Lange Houtstraat 9, Den Haag-C, tel. 070-46.31.89

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6