FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 2 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET 8 Stemadvies (10) Bijna Ironisch heeft dr. v.d. Heuvel het in Trouw van 27 juli over die arme landen als Engeland en Ameri ka die geen christelijke politieke partijen kennen. Beseft hij wel hoe rijk ons land geestelijk bevoorrecht is geweest in mannen als Groeri van Prinsterer. Kuyper. Talma, die in die dagen toen alles onder dreigde te gaan in Liberalisme en Marxisme, de kleine plantjes van christelijke partijen en christelijke vakbewe ging hebben geplant Hoe arm zijn we nu geestelijk geworden, dat we leidslieden hebben in de kerk als dr. v.d. Heuvel, v. Gennep. Ter Scheg gel. Zuurmond enz., die nu trachten dat gene wat eenmaal geplant en goed uitgegroeid is. met wortel en tak uit te roeien. Numansdorp A. Vogelaar Daarvoor heeft God Je ook talenten meegegeven, moet je die dan maar ongebruikt laten? Daarom is het he lemaal niet slecht als een dominee een stemadvies uitbrengt. Het ge loof en de kerk dienen nauw met de politiek verbonden te zijn. Emmen Frits Smedema' Stemadvies (11) Graag wil ik langs deze weg reage ren op de brief van P. A. Meyer (28 Juli). HIJ stelt dat een gelovige zich verre van de politiek dient te hou den. Het is Juist andersom! God heeft ons als rentmeester op deze aarde gezet, wij moeten die als mens beheren. Dat is toch juist een stukje politiek! Wie daaraan bewust niet mee doet. onttrekt zich daarmee aan een van de opdrachten die God ons meegegeven heeft. Je kimt nu eenmaal niet in een hoekje gaan zitten kijken hoe de wereld naar de ondergang gaat. Je hebt Je verant woordelijkheden als mens ook. Stemadvies (slot) Dr. A. H. van de Heuvel reageert op ingezonden stukken over zijn stem advies voor de P.v.d.A. Het is Juist, dat leder lid van de Ned. Herv. Kerk het recht heeft de partij te kiezen van zijn keuze. Dat heb ik zelf ook gedaan. Mijn handtekening ging naar een C.D.A.-advertentie. waar toe ik verzocht werd. Dat een predi kant ook nog persoon is en zo zijn handtekening zet lijkt me terecht. Ik kan die keuze niet begrijpen dat men P.v.d.A. stemt, maar dat is een persoonlijke zaak. Zou ik echter sy node-scriba zijn, dan zou ik mij toch zeer goed bedenken. Het is een zeer invloedrijke functie. Bij de lezers kan vlug de indruk ontstaan dat de synode dan zeker deze Partij, in dit geval de P.v.d.A.. aanbeveelt. In dit geval zou het evenmin aan te beve len zijn om een C.D.A.-advies aan te geven. Dit lijkt me principieel den ken rondom een functie. Anders wordt het wanneer ik toch bij ande-* re hoge functionarissen in Trouw- Kwartet verneem een nogal grote kritiek op het C.D.A. en daarom een P.v.d.A.-advies. Een brokje kritiek ligt dan in het feit dat meerdere C.D.A.-stemmen te traditioneel zou den zijn en daarom niet bewust. Zo' van: wist men wel wat men deed. Het zal wel niet generaliserend be doeld zijn. Zo het dat wel was. moet ik toch zeggen dat mijn stem niet traditioneel bepaald is. Zo van: her vormd en dus C.D.A. Ik vind dat we sociaal en liberaal tegelijk moeten denken en handelen en dat vanuit de Bijbel. Nadenken over het bij bels-rentmeesterschap doet mij zo denken. Het C.D.A. streeft naar dit geloofsideaal. Meerderen bepaalden hun stem bewust, gewetensvol. Op de kansel heb ik nooit een stem advies gegeven door het noemen van een partij. Buiten het kerkge bouw wordt discussie mogelijk. Er kennen van eikaars standpunten, maar ook discussie, op weg naar daden tot een rechtvaardige wereld, die uiteindelijk uit dankbaarheid de lofprijzing niet vergeet. Bleiswijk Ds. R. P. Ytsma Lerarensalarissen (5) Als W. Koster uit Heerlen (Trouw 30 Juli) met zijn kwalijke en oncollegia le stukje het getal vierduizend noemt, moet hij er wel een verhaal bij vertellen, anders wordt het volksmisleiding. Er is ook nog zo iets als bruto en netto. De hoogst gekwalificeerde leraar (drs MOB), met een normale volledige leraars- baan ontvangt, als hij de leeftijd van 43 Jaar heeft bereikt een netto salaris dat beduidend ligt beneden het door de heer Koster genoemde bedrag. Heeft de heer Koster in dit verband gedacht aan gezinnen met opgroeiende kinderen, die een, vaak kostbare studie volgen soms op ka mers wonen en waarvoor, terecht, geen studiebeurs beschikbaar is. Alphen aan de Rijn P. C. van Muijen Lerarensalarissen (6) Het is niet mijn bedoeling mij uit te spreken voor of tegen salarisverla- ging van leraren. Ik vind het echter onbegrijpelijk dat in de brieven van lezers tot op heden kennelijk alleen eerstegraads leraren aan het woord "'jn. zij kunnen bij andere lezers de verkeerde indruk wekken dat lera ren bij het voortgezet onderwijs stuk voor stuk ovcrbetaalde werk krachten zijn. Het bruto-salaris dat ik, als tweede- en derdegraads leraar met een weekrooster van 31 uur, ontvang ligt zo'n twaalfhonderd (1200) gulden per maand lager dan wat de heer Koster in zijn reac tie als het zijne opgaf. Hasselt G. K. Peeters Lerarensalarissen (7) Ik sluit mij aan bij ds. Van 't Slot en ik meen ervan overtuigd te mogen zijn dat tal van collega's dat even eens zullen zijn. Leraren, en ambte naren in het algemeen, behoren tot de „nieuwe rijken" van onze tijd. Niet alleen genieten zij een goed salaris en ook verder in de vorm van pensioenvoorziening e.d.m. een uit stekende rechtspositie, maar boven dien zijn zij, eenmaal aangesteld, praktisch verzekerd tegen de drei ging van werkloosheid. Van deze „nieuwe rijken" mag een offertje worden gevraagd. Katwijk D. H. Dijkman Boersma (4) Dat het CDA-bestuur er nog niet toe over is gegaan de linkse „PvdA-er" Boersma te royeren, heeft hij te dan ken aan zijn rose broeder Aantjes. Dat spijt een zekere heer Balsma bijzonder, en met hem zeer vele an dere vroegere AR-leden. Hun laatste hoop is, dat Van Agt, Andriessen e.d. dit rooie gespuis nog enigszins in evenwicht weten te houden. Wel nu, voor mij, als vroeger AR-lid, en zo ken ik er nog een flink aantal, zijn mensen als Aantjes en Boersma de laatste strohalm, die ons nog met Hilversum het CDA verbindt; vooral omdat zij bereid zijn nog iets van de C. in de praktijk van de politiek waar te ma ken. WIJ houden ons hart vast voor de rechtse sympathieën van met name Andriessen en de CH-broe- ders. Een knipoog naar Wiegel bete-' kent een knipoog naar het egoïsme. Bewaar ons ervoor. Soesterberg A. J. H. van den Berg Circus In zijn tv-commentaar van 29 juli reageert Jac. B. Looijen op een uit zending van circus Sarrasani. „Het was een fantastisch programma," schrijft hij, „maar ik miste zoveel dieren. Tijgers en leeuwen en apen waren er niet bij." Nu, met deze dieren is het dan ook, mede dank zij de geregelde afname van circussen, bijna afgelopen. In het wild leven bijvoorbeeld nog slechts 5.000 tij gers! Ondanks de afwezigheid van tijgers, leeuwen en apen viel er voor de heer Looijen echter nog heel wat te genieten. „Je staat er paf van," noteert hij bewogen, „hoe die circus mensen met dieren kunnen om gaan." Weet de heer Looijen dan werkelijk niet op welke schunnige manier de circusmensen de dieren zover weten te krijgen? Achter die zogenaamde grappige kunstjes, die ze voor onze verfijnde genoegens vertonen, gaat een gruwelijk proces van vernedering, verkrachting en verdoving schuil. „Soms denk ik," schrijft Looijen visionair, „het is een voorspelletje op de nieuwe aarde die komen zal en waar de leeuw met de lam zal verkeren." Dit is wel de grootste ketterij, die ik in jaren ben tegengekomen. Wanneer het Godge klaagde en dieronterende bedrijf van het circus op de nieuwe aarde gecontinueerd wordt, kan die nieu we aarde mij gestolen worden. Van Thijn (4) Dat er zo snel mogelijk een nieuw kabinet moet komen is de wens van iedereen. Dat dit het beste zal luk ken in een sfeer van wederzijds ver trouwen en begrip is ook duidelijk. Dat de heer Van Thijn op moet houden om bij voorbaat het CDA als schuldige te doodverven bij een eventuelele mislukking van de for matie is nog duidelijker. Prof. A. Albeda heeft benadrukt dat de op bouwende houding van de drie frac tieleiders goede perspectieven biedt voor de rest van de kablnetsvor- matie. niet de moeite waard om wanneer alle administratiekosten er af zijn over zo veel schijven te verdelen) en 300 miljoen overwinst uit de op brengst van het aardgas. Wat is er nu eenvoudiger dan te zeggen: „We rekenen gewoon 2 cent per m' min der voor het aardgas (het aardgas is toch gemeenschappelijk bezit!) Weg is dan de overwinst, en ieder kan tevreden zijn. Maar waarom zou Je het eenvoudig doen, als het ook in gewikkeld kan! Ik ben opgevoed met de slagzinnen: „Praatjes vullen geen gaatjes" en „Kind gebruik je hersens, daar heb je ze voor ge kregen." Wissenkerke E. J. G. Klungel Rijswijk mej. J. C. Hoekveen. Brand (2) Hans Bouma Natuurlijk komt de burgmeester van Blaricum bij de brand in het huis van Menten niet helpen in het belang van Menten zelf, zoals J. Chr. Klaassen uit Amsterdam veronder stelt. Maar hij doet dat omdat bij die kunstschatten veel bewijsmate riaal voor de rechtszaak tegen Men ten zou kunnen zitten. Bovendien indien de schatten gestolen zouden blijken te zijn, dan zullen ze terugge geven moeten worden aan de recht matige eigenaren. Het een en ander heeft met klassejustitie niets te maken. Rotterdam Ko Warnars VAD (2) Vóór de oorlog heb ik dr Colijn eens (op verkiezingstournee) horen zeg gen: „Een staatshuishouding is een heel gewone huishouding, maar dan in het héél, héél groot." Nu vraag ik mij af of er één gewone huismoeder is, die zo'n heibel zou maken over de verdeling van de VAD als de politici doen. We horen van alle kanten dat er slechts 50 miljoen overwinst komt uit het bedrijfsleven (dat is Neurenberg en nu In zijn artiklel over „Neurenberg en nu" schreef Koos Groen dat als in een dergelijk programma Ned. Indië en Nieuw Guinea vermeld zouden zijn de NCRV het waarschijnlijk niet zou hebben uitgezonden, gezien de vooizichtigheid waarmee dit pro gramma reeds werd gepresenteerd. Voorzichtigheid is als het om ont spoorde militaire activiteiten gaat vaak het kenmerk van verenigingen en politieke partijen met de C in de naam, de C van Careful. Zouden degenen die nu de neutronenbom propageren alsof het een insekten- bestrijdingsmiddel is (zoals gene raal Von Meijenfeldt opmerkte) na de volgende oorlog in de beklaag denbank zitten of zijn er dan geen overwinnaars meer om voor rechter te spelen? De kabinetsformatie be hoeft in elk geval niet over dit soort zaken te struikelen want ook voor ons worden de belangrijkste beslis singen in Washington genomen en niet in Den Haag. Rotterdam A. P. de Winter kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913455. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Louise Jeanne, dochter van Theo Edelman en Nelly Edelman-Koorevaar. Paramaribo. 25-7-77. Blij berichten wij u dat de Schepper ons een zoon heeft toevertrouwd die we de namen Ebel Jan Lubbertus hebben gegeven. Tineke en Ebel van Dijk 29 juli 1977 De Stobben 7, Stadskanaal Met onze ouders en groot ouders A. de Groot en W. de Groot- Barendregt zijn wij blij en dankbaar dat zij op woensdag 10 au gustus 1977 50 jaar ge trouwd mogen zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Alblasserdam, juli 1977 Lingestraat 16 Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 12 augustus 1977 in gebouw „De Haven", leplaan 9, Alblasserdam van 19.30-21.00 uur. Heden is na een moedig gedragen lijden plotseling van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze zeer geliefde vader en grootvader Abraham Boot op de leeftijd van 62 jaar. M. J. Boot-Riethoven Ab en Marijke Bram, Caroltene en Roland Joke en Piet Koos en Jan-Willem Jan cn Willemijn Marieke en Petra Siba Willy Gijs en Artje Utrecht. 31 juli 1977 Buys Ballotstraat 24 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Biltstraat 25 te Utrecht Bezoek aldaar, woensdag 3 augustus van 19.00- 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 4 augustus om 11.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „Daelwijck", aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht), waar tevens na de teraar debestelling gelegenheid is tot condoleren. En hij voerde mij weg in den geest op een groten en hogen berg en toonde mij de heilige stad, Jeruzalem, nederdalen de uit den hemel, van God; en zij had de heerlijkheid Gods, en haar glans geleek op een zeer kostbaar gesteente, als den knstalhelderen diamant. Openbaring 21:10 en 11. Heden overleed na een kortstondige ziekte onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba Suzanna Voerman op de leeftijd van 69 jaar. Rotterdam C. A. Voerman Dordrecht A. H. Voerman Rotterdam H. A. Voerman Rotterdam W. H. Voerman Rotterdam J. G. Voerman-v.d. Veen neven en nichten Amersfoort. 29 juli 1977 Lambert Heynricsstraat 12 C Corr adres: Flcris Versterlaan 12, Rotterdam-3013. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Bergstraat 7 te Amersfoort- Gelegenheid tot con doleren aldaar dinsdag 2 augustus van 8 tot 9 uur n.m. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 3 augus tus om 12.00 uur op de algemene begraafplaats „Rusthof te Amersfoort O. als ik niet had geloofd des Heren goedheid te zullen zien in het land der levenden! Juist omdat zij zoveel voor ons betekende delen wij u met pijn in ons hart mede, dat God na een langdurig geduldig gedragen lijden tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder en oma Antonia de Ruiter geboren Bonefaas op de leeftijd van 65 jaar. Halsteren: M. E. van Dijk-de Ruiter J. J. van Dijk Johnny Robby Danny Poortugaal: - L. P. J. Hommes-De Ruiter W. Hommes Meivin Dordrecht: A. J. Schuiling-De Ruiter H. Schuiling Rotterdam: M. J. de Ruiter Rotterdam 1 augustus 1977 De Quackstraat 69a Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdagmiddag 4 augustus a.s. op de Hervormde begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 2.45 uur. Hij heeft ons uit den dood geleid, de God der goden wint het pleit. Looft Hem in zijn weldadigheid In eeuwigheid! Amen. In vrede ontslapen en geborgen in God onze dochter, zuster, schoonzuster en tante Antonia Bonefaas weduwe van J. C. de Ruiter Katwijk aan Zee: J. H. Bonefaas-Weener Katwijk aan Zee: M. Timmers-Bonefaas H. Timmers Rotterdam: G- den Boer-Bonefaas Delft: J. Timmers-Bonefaas Katwijk aan Zee: H. M. van Tongeren-Bonefaas Maassluis: C. W. Bonefaas Savona Italië: A. C. Arcara-Bonefaas G. Arcara neven en nichten 1 augustus 1977 Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geesje Hogenkamp sinds 25 juli 1968 weduwe van Jantinus Feijen in de ouderdom van 83 jaar. Den Haag: F. Feijen S. Feijnen-Post Den Haag: H. Feijen Delfzijl: K. Feijen L. L. Feijen-Visscher Zwolle: J. M. Feijen G G. Feijen-Vinke Klein en achterkleinkinderen Zwolle, 31 juli 1977 „Het Zonnehuis", Zwartewaterallee 20 Correspondentie-adres: Van Lennepstraat 31, Zwolle. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben don derdag 4 aug. a.s. op de begraafplaats Kranen burg pl.m. 11.30 uur. Vooraf zal in het rouwcen trum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 een rouwdienst worden gehouden welke om 10.30 uur aanvangt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats of in het rouwcentrum. Potgietersingel 7. De Here heeft bij Zich genomen onze lieve Hilde Ze is 21 jaar geworden Wie in de schuilplaats van de Allerhoogste is gezeten, vernacht in de schaduw van de Almachtige. J. Bakker T. G. Bakker-van der Zee Peter Baas, verloofde Niek Harry Peter Ewout Chris Hengelo (Ov.), 30 juli 1977 Wermerweg 13 De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden woensdag *3 augustus om 11.00 uur in de aula van de Algemene begraafplaats aan de Oldenzaalsestraat waarna de begrafenis zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de koffiekamer van 't Venster. De Here heeft bij Zich genomen, onze lieve klein dochter en nicht j Hilde Bakker Ze is 21 jaar geworden. „Heer ik wil Uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet." Groningen: H. van der Zee Ezn. C. C. van der Zee-Damhof Haren: P. E. van der Zee W. van der Zee-Wiersema P. Bakker G. E. Bakker-Van der Zee Zeist? B. J. Wildschut L. H. Wildschut-Van der Zee Neven en nichten Hengelo (Ov.), 30 juli 1977 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze zeer geliefde zuster, tante en oud-tante Emma Evenblij geboren 17 november 1893 te Zaandam. „Haar leven was Christus haar sterven gewin". Haarlem: J. v.d. Tooren-Evenblij Alphen a/d Rijn: H.M. v.d. Bijl-Evenblij M. C.. Evenblij-Grafe Neven en nichten. Heemstede, 1 augustus 1977 Corr.-adres: Zandvoorterallee 140, Haarlem. De teraardebestelling is bepaald op donderdag 4 augustus om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats Zuiddijk 421 te Zaandam, waarna gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. Vertrek vanaf het Uitvaartcentrum van de Asso ciatie. Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam (bij Vincent van Goghweg) om 14.30 uur. Thuis liever geen bezoek. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Maartensdijk geeft hierbij kennis van het overlij den van haar oud-ambtsdrager die de kerk vele jaren op voortreffelijke wijze heeft gediend Otto Doornenbal oud 78 jaar. „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven" Namens de kerkeraad: Ds E. Verhoef, praeses Mevr. A. A. Westera-Pol, scriba 29 juli 1977 Met leedwezen namen wij kennis van het plotse ling overlijden op 28 juli 1977 van de heer G. Fokke uit Nijverdal. Sinds kort was hij voor de sector Algemeen Voort gezet Onderwijs gekozen in de ledenraad. Namens Besturenraad P. C. O. Prof. Dr. W. J. Wieringa, Voorzitter. B. Wester, Secretaris. Voorburg, 2 augustus 1977. Heden nam de Heere onverwacht tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Maria Vrijhof weduwe van Arij Visser op de leeftijd van 68 jaar. Blaricum: H. J. de Koning Oud-Alblas: H. J. Huijgen Capelle a/d IJssel: C. A. Huijgen-van Haeringen Rhoon: A. M. Huijgen-Barendregt Rotterdam: M. N. Barendregt-Huijgen Rhoon: W. L. Barendregt-Visser P. Barendregt Rotterdam: B. Visser P. Visser-Goudswaard neven en nichten 30 juli 1977. In volle vrede ontsliep in zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Tiemen Kok op de leeftijd van 81 jaar. 't Hijgend hert, der jacht ontkomen, schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer; God des levens, ach, wanneer zal ik naad'ren voor Uw ogen, in Uw huis, Uw naam verhogen." Psalm 421 Mastenbroek: J. Kok-van der Kamp Wijnjewoude: J. van der Horst-Kok P. van der Horst Kamperzeedijk: A. Hoekman-Kok E. Hoekman Mastenbroek: P. Kok J. Kok-Hoorn en kleinkinderen Mastenbroek, 1 augustus 1977 Oude Wetering 20, post Zwolle Verzoeke geen bloemen. Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in „Het Trefpunt" Ie Mas tenbroek. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 5 augustus a.s. op de algemene begraafplaats van Mastenbroek. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in „Het Trefpunt" te Mastenbroek, welke geleid zal worden door de wijkpredikant ds. H. Olde, welke voor een ieder toegankelijk is en zal aanvangen om 13.30 uur. Vertrek vanaf „Het Trefpunt" om 14.00 uur. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Beverwijk/Heemskerk geeft met grote droefheid kennis van het overlijden van zijn mede-ambts draagster, zuster M. Verhoog-Deventer Wij danken onze Here voor het vele, dat wij in haar mochten ontvangen en bidden haar man en kinderen de kracht toe om verder te kunnen gaan. „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven. Hun werken volgen hen na". Openb. 14:13 Namens sectie C: D. J. G. Breeuwer, vice-praeses A. C. Maurice, scriba. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen, en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 berijmd. Dankbaar voor de liefde die zij ons schonk en de zorg waarmee zij ons heeft omringd geven wij u met droefheid kennis dat nog onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Lucretia van Hoeken sinds 3 augustus 1963 weduwe van Adriaan Jongenburger in de gezegende ouderdom van 82 jaar. C. L. Jongenburger A. Jongenburger-Groeneveld Klein- en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 1 augustus 1977 Marnixstraat 41. Correspondentie-adres, Da Costastraat 22. Geen bezoek aan huis. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats hebben donderdag 4 augustus op de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aan de aula 12.00 uur. Na de plechtigheid is er in de aula van de begraaf plaats gelegenheid tot condoleren. Heden heeft de Heer tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Yda Scheffer ih de ouderdom van 82 jaar. Psalm 91 (onber.). Den Haag: J. H. van der Heyde-Scheffer C. van der Heyde Delft: G. Dijkstra-Scheffer Putten: C. Scheffer Ottawa (Canada): J. E. de Rijk-Scheffer D. J. W. de Rijk Edmonton (Canada): J. Scheffer S. Scheffer-de Rijk Calgary (Canada): J. W. Haasdijk-Scheffer E. Haasdijk Den Haag: P. C. de Jongh-Scheffer A. de Jongh Neven en nichten Putten, 1 augustus 1977 Bilderdijkstraat 66 Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 5 augustus 1977 om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te Den Haag, waarna de begrafe nisplechtigheid zal plaatshebben op bovenge noemde begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in bovengenoemde aula. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer A. J. D. Lensink veevoederhandelaar te Dinxperlo Gedurende een reeks van jaren mochten wij een zakelijke relatie met de overledene hebben. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Brokking's Veevoederfabrieken B.V. Lopik-IJsselstein. Na het overlijden van mijn lieve man Hein ter Horst hebben wij erg veel meeleven ondervonden, zowel schriftelijk als mondeling. Daarvoor dank ik, mede namens mijn kinderen, allen die op hun eigen wijze reageerden. A. ter Horst-van der Worp Rijssen, juli 1977 „Pelmolen"

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8