Uit brieven van lezers Ook PanAm begint met opstapdienst Politie vindt toevallig negen kilo heroïne Kind verdronken FAMILIEBERICHTEN ia E Gospelzangers Dave en Dale Garret i> ZATERDAG 30 JULI 1977 TROUW/KWARTET Korte dmdek|k geschreven, befst aan één kant getypte, brieven kunnen worden gestuurd naar Seaetans Hoofdredactie Trouw/Kwartet. Postbus 859. Amsterdam B*j pubMcatw wordt de naam van de schrijver vermeid Uitdaging (slot) Met verbazing heb ik het stukje van mevr. Van Adrichem gelezen. Waar om zo n negatieve beoordeling van mensen die nog In de bijbelse waar heden durven geloven? Zelf beho rend tot de baptisten-gemeente kan ik het absoluut niet eens zijn met de etiketten ..gladstrijken" en ..zich- overal-blj-neerleggen" En dan wordt als alternatief geboden: ver twijfeling en achteruitgang. Dat er veel vertwijfeling en achteruitgang is weet Ik. maar ook weet ik dat deze begrippen in de bijbel niet worden genoemd als kenmerken van de ge lovige Ik bedoel niet dat gelovigen nooit vertwijfeld mogen of kunnen zijn. integendeel, maar lk weet heel zeker dat voor ieder die in nood is, één weg altijd openligt. De Here Jezus Christus is de énige die waar lijk rust en vrede geven kan. Dan is het niet langer een uitdaging meer. maar een taak die God zelf ons geeft, om deze heerlijke waarheden mee te delen aan een vertwijfeld mens die zich tegenover ons heeft uitgesproken. Umuiden Mary Breur Werkloze jongeren Als mogelijke oplossing voor het probleem van de werkloze Jongeren stelt u (23-7) voor de vervroegde pen sionering van de oudere werknemer. Dit is mijns inziens een utopie, im mers wie op 60-Jarlge leeftijd ge dwongen uit het arbeidsproces gezet wordt met pensioen en nog lichame lijk en geestelijk goed fit is komt mogelijk via de achterdeur weer in het arbeidsproces terug. Hij kan na melijk gedekt door pensioen tegen een concurrerend loon in vergelij king met gewone werknemers weer in het arbeidsproces terugkeren. Ik zie als een meer bruikbare oplossing het op kleinere schaal gebruik ma ken van de diensten van de werken de gehuwde vrouw, bijvoorbeeld door het verhogen van de belastin gen voor haar. Zutphen B. Kaeiisvaart Van Thijn (1) Van Thijn waarschuwt: Indien het CDA Den Uyl voor de tweede keer blokkeert enz Maar wie blokkeer de? Bij de VAD kwam Den Uyl er niet uit. Albeda in een paar dagen wel. Een kind kan al zien. dat er dan wat was met het doen en laten van Den Uyl. Dat behoeft nog geen on bekwaamheid of gebrek aan goede wil te zijn. het kan hem ook ontbro ken hebben aan politieke vrijheid, in verband met wat hij eerder heeft gezegd cn misschien miszegd. Wat Van Thijn er nu van maakt, is Je reinste demagogie. Het verwondert, dat het CDA dit soort uitingen er zijn er meer niet direct scherper aan de kaak stelt. Het landsbelang vraagt, dat er geregeerd zal worden, de PvdA vraagt macht voor zichzelf. Want als het CDA nog eens een eigen mening denkt te mogen heb ben. dan zal er wat ergs gebeuren, aldus Van Thijn. Dat is geen demo cratische gezindheid meer. DEN HAAG T. van der Kooij Van Thijn (2) De heer Van Thijn waarschuwt het CDA voor politiek ernstige gevolgen bij een tweede mislukking van de heer den Uyl als formateur. De soep wordt misschien niet zo heet gege ten als opgediend. Maar het mes ligt al op tafel, indien het CDA het hoofd niet in de schoot legt t.a.v. het soci aal-economische beleid, dat de PvdA wenst. Terecht schrijft Trouw: opmerkelijk harde woorden, gezien het vriendelijke klimaat na de oplossing van de VAD. Misschien wat stoom afblazen voor de achter ban van de heer Van Thijn? Het artikel in Trouw „Ook inzake bezui nigingen toenadering CDA tot PvdA zegt, dat uitgangspunt 4 van het VAD-akkoord de verwachting wekt. dat de omvang van de bezuinigin gen in de verdere formatiegesprek- ken wel eens veel minder hoofdbre kens zal kosten dan nu gevreesd. Voorts dat het helemaal niet waar is dat het CDA op voorhand uitgaat ervan, dat zonder meer 7 milliard zou moeten worden bezuinigd (In de CD A-fractie is deze kwestie volop in discussie). Als de heer Andriessen 11 milliard wil bezuinigen, omdat de loonnullljn niet haalbaar is (wat het verleden heeft bewezen) terwijl de 2e doelstel ling van de VAD behoud van de collectieve sector met slechts aan wijzing van de inkomens als sector, die moet bloeden, stelt, dan is het niet twijfelachtig waar PvdA en FNV heen willen. Het hangt dan maar van het CDA af wat er terecht zal komen van de staatsfinanciën in de volgende 4 jaar De heer Den Uyl bepleitte enige jaren geleden een "wat gedurfde be- grotingpolitiek". Resultaat: een staatsschuld van 55 miljard. Zon der de aardgasopbrengst was de staat reeds failliet geslagen. Het is te hopen, dat het CDA vasthoudt aan 7 milliard (het gemiddelde tus sen de heer Andriessen en de heer Den Uyl); wil de PvdA niet toegeven, dan maar een zakenkabinet, zoals prof. LA. Diepenhorst dat ziet komen. Renkum Mr N. Groeneweg Van Thijn (3) Nauwelijks is de kabinetsformatie weer op gang of de heer v. Thijn acht het nodig namens de PvdA dreigen de taal te uiten aan het adres van Van Agt. En dat komt uit de mond van iemand, wiens partij hoog in het vaandel schrijft: Spreiding van macht. Blijkbaar is deze leuze niet van toepassing op de inbreng van het CDA bij de kabinetsformatie. Wat Den Uyl klaarstooft, zo nodig via de keuken van het FNV moet maar door Van Agt geslikt worden. En het treurige gevolg is. dat het landsbelang moet wijken voor het hanteren van macht. Deze vorm van dictatuur is zeker in strijd met een democratisch overleg tussen twee gelijke partners Inzake het spoedig te bereiken resultaat voor het vor men van een regering. En de PvdA en niet het CDA is weer de schuldige als het vastloopt. Oldebroek H. Boeve Afslanken Nadat wij uw artikel over ons pro- dukt bioNorm (27 Juli) hadden gele zen. stelden wij vast. dat u ons welis waar correct geciteerd heeft, maar dat in het artikel enige objectief foute punten worden genoemd. 1. Wij betwijfelen of u competent bent te beoordelen of bioNorm wel of niet braakneigingen veroorzaakt. BioNorm werd klinisch getest (meer dan 1000 gevallen) en is behalve in Nederland reeds enige tijd in Duits land. Zwitserland en Oostenrijk in de handel. Op grond van deze grote ervaringen, hebben wij geen aan knopingspunt om uw bewering, dat bioNorm braakneigingen veroor zaakt. te accepteren. Er zijn mensen bij wie braakneigingen optreden, als zij korrels, tabletten of capsules slikken, maar daarom is de bewe ring dat korrels, tabletten of capsu les braakneigingen veroorzaken, toch fout. Dat geldt ook voor bio Norm. Wij zijn bereid met u samen dit bewijs te leveren, terwijl wij art sen. apothekers of drogisten onder vragen, die bioNorm adviseren of verkopen. Uw slagzin: Afslanken met braakneigingen" is derhalve in verband met bioNorm fout. 2. Wij hebben nergens geprobeerd de indruk te wekken, dat bioNorm een wondermiddel zou zijn. Integen deel. wij hebben geprobeerd onze informaties zo zakelijk mogelijk te houden. Daarom vinden wij in dit opzicht uw artikel unfair, vooral als u de uitspraken voor bioNorm ver gelijkt met de propaganda voor an dere afslankmiddelen. 3. In het op 25.7.'77 met de heer Schrama gevoerde telefoongesprek, hebben wij uitdrukkelijk bevestigd, dat het bij bioNorm om hoogwaar dig eiwit gaat en dat wij hem de gegevens daarover toe zouden zen den. omdat hij een persoonlijk ge sprek niet noodzakelijk vond. Als u er nu in uw artikel aan twijfelt of bioNorm hoogwaardig eiwit bevat, handelt u tegen beter weten in. 4. Blijkbaar heeft u de brochure „Slank worden zonder de gezond heid te schaden" slechts zeer opper vlakkig gelezen. Het citaat „Het moet zo zijn alsof u helemaal geen kuur volgt" is niet in direct verband met bioNorm genoemd, maar be hoort bij het gedeelte van de basis informatie over het afslanken in het algemeen. Zelfs bij het oppervlakkig lezen van de brochure, zou het u ook opgevallen moeten zijn, dat er bo vendien in staat: „U kunt zich zelfs enige tijd uitsluitend met bioNorm voeden. U moet zich dan tevoren wel tot uw arts wenden". Amsterdam E. Merck Nederland B.V. Onderdompeling (3) Tegen de onderdompelingstheorie van ds. De Vries en dhr. Luttlk is wel iets in te brengen. Allereerst het woord „baptismos" (beter: baptld- zoo), dat volgens de grondtekst ook „wassen" betekent Bijv. in Hebr. 9: 10, waar sprake is van „verscheidene dopingen" (diaphórrols baptismois), die echter verderop „besprengin- gen" (rhantizousa) blijken te zijn (Hebr. 9:13,19,21). Zie ook Mk. 7:4; Lk. 11:38 in de grondtekst! Dat Joh. de Doper bekeerlingen te Enon zou hebben ondergedompeld „omdat hier veel water was" is niet te bewij zen. De grondtekst heeft hier „hüda- ta polia" (vele wateren). Enon komt van het hebr. „ayln" en betekent „oog", als bron van water. Ook wel waterbron, wat de uitdrukking „veel water" verklaart. Bronnen zijn even wel niet geschikt om mensen in on der te dompelen, wel om hen te overgieten. Trouwens, deze doop was 'n reinigingsritus, uitgevoerd door een Jood voor Joden onder de Joodse wet. Deze werd niet door onderdompeling voltrokken, daar de levitische reiniging van personen niet op deze wijze plaats vond. De voorstellingen in de catacomben van de oudste christenen laten ons zien, dat hij die doopt, met droge voeten en gekleed, aan de oever staat en de dopeling de hand op het hoofd legt. Evenwel reikt bij de do peling het water slechts tot bijna over de enkels, hoogstens tot de knieën, zodat zijn gehele gestalte te zien is. Heukelum (Z.H.) ARY SCHIPPER Lerarensalarissen (3) De leraren zijn boos, omdat ze min der gaan verdienen. Ik ben zelf le raar en krijg ongeveer vierduizend gulden per maand! Dat hoeft toch helemaal niet? En dat gaat ook in de vakanties maar door! Mag men ei genlijk zulke hebzuchtige mensen wel op onze kinderen loslaten? Heerlen W. Koster Lerarensalarissen (4) De reactie van het Nederlands Ge nootschap van Leraren viel te ver wachten. „Ons recht, onze verwor venheden mogen niet aangetast worden,". Zo gaat het bij alles, wil de regering postambtenaren naar *t Noorden overplaatsen, de dames en heren zetten een keel op van je wel- ste. Moet maatschappelijk werk in gekrompen worden, omdat het geld op is. hoor het getier van betrokke nen, enz. Heel het geestelijk milieu is verontreinigd, ja verpest door stank van het egoïsme. Ik weet niet wat de beste manier is om de werk loosheid te bestrijden. Ook niet wat de beste middelen zijn om tot een harmonieuze samenleving te ko men. Maar laten we toch eens op houden met het blokkeren van alle pogingen door het opwerpen van de afschuwelijke barricade die heet: stinkende zelfzucht. Dan kan er een frisse wind door onze straten gaan waaien van naastenliefde en dus of ferbereidheid. Ge zult er niet onge lukkiger, maar gelukkiger door worden! Ter Apel J. Wiegman Vervolg op pagina 23 Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Naast de Britse luchtvaartmaatschappij Laker Air ways begint nu ook de Amerikaanse maatschappij PanAm per 1 oktober een skytraln-dienst tussen Londen en New York. Het tarief is gelijk aan dat van Laker: ongeveer 650 gulden. De skytrain, ook wel opstapdienst genoemd, onderscheidt zich van normale vluchten behalve door de prijs ook door het boekingssysteem. Men kan maar zes uur voor vertrek boeken. Er worden geen gratis maal tijden gereserveerd. De KLM heeft voorlopig geen plan nen voor een skytrain. Wel doet de maatschappij mee aan de competi tie door per 1 oktober haar retourta rieven op de route Amsterdam-New York met 111 gulden te verlagen tot 925 gulden. EINDHOVEN (ANP) De Eindho- vense politie heeft gistermorgen bij een inval in een flatwoning toevallig negen kilo heroïne gevonden. De waarde van de heroïne wordt door de politie geschat op ongeveer 2,5 miljoen gulden. De bewoonster van de flat, de 23-jarige mejuffrouw S. E.. werd aangehouden, evenals vijf Chinezen. De indentiteit van de Chi nezen is nog niet vastgesteld. Agenten van de vreemdelingen dienst van de Eindhovense politie doorzochten de flatwoning, omdat zij vermoedden daar illegaal in Ne derland verblijvende Chinezen aan te treffen. Ze vonden er Inderdaad vijf Chinezen, maar ook de negen kilo heroïne. Vanaf dat moment werd het drugteam van de Eindho vense politie bij het onderzoek be trokken. STEIN Bij het spelen met een vriendje is de vierjarige Frank Her- berichs uit het Limburgse Stein gis termiddag in een beek verdronken. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 1B 00-20.00 uur. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstel ling ondervonden bij do ge boorte van onze dochter J. Gruiters M. M. Gruiters- Walhain Dordrecht, juli 1977 Geboren: Kaj Maarten Mook Ad Mook en Mariètte Mook-vanMeer Leusden, 28 juli 1977 Landweg 64 5 augustus a.s. hopen onze lieve ouders en grootou ders: Wrister Zeedyk en Lamke Top hun 50 jang huwelijksfeest te gedenken. Gouda: Henk en Truus. Ineke. Marianne en Ca- r oli en. Woerden: Berend en Jgnny Annemieke. Tanja en Mariètte Koudekerk a/d Rijn: (Hans en Nicolien. Stephan en Remko. Gezien de geweldige stroom felicitaties die wij ter gelegenheid van ons 55- jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen is het ons onmogelijk allen persoon lijk te bedanken. Mede door uw attentie, in welke vorm ook. is deze dag voor ons een onverge telijke geworden. Onze kinderen hebben uw belangstelling ervaren als een blijk van vriendschap. P. Rusticus A. Rusticus- Gerritsen Leeuwarden, juli 1977 „Het Nieuwe Hoek" 4-7. ,.lfir God is mijn God" Ruth 1 16B Met deze tekst zijn onze lieve ouders en grootouders L. Agema en A. Agema-Pakvis 40 jaar geleden op 4 augustus 1937 in de echt verbonden. U kunt hen persoonlijk op zaterdag 6 augustus as gelukwensen in .Motel Katwoude" te Katwoude (langs de E10) van 16.30-18.00 uur. Hun dankbare kinderen Haarlem: Th. A. Delleman G. P. C Delleman-Agema Leontine De Rijp: B. Jonker A. E Jonker-Agema Ariane Hajo Leonieke Winsum (Gr.h J Sierts A. M. Sierts-Agema A li na Niels Marijke Hoorn L. A Agema P. Agema-v d. Molen Hoorn, 30 juli 1977 Keern 131. 1947 6 augustus 1977 Met dank aan de Here onze God delen wij u mede, dag wij M. C. v. d. Bos en A. v. d. Bos-v. Oosten op 6 augustus 1977 30 jaar getrouwd zullen zijn Wij hopen dit feit op vrijdag 5 augustus in familiekring te vieren. Wilt u ons komen gelukwensen dan kan dat vrijdag avond 5 augustus van 18.30-19.30 uur in Gebouw „De Haven." Havenstraat 1. Monster. Ravesteyn 62, Monster. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Heden ging naar zijn Heer en Heiland mijn zeer geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Fokke Bruijn echtgenoot van Adriana Vermeulen, op de leeftijd van 85 jaar. Ede: A. Bruijn-Vermeulen Amersfoort: C. Brink-Bruijn Egmond aan Zee: E. J. Helle-Bruijn J. Helle Woudenberg A. Bruijn M. A. Bruijn-Bink Enkhuizen: A. F. van den Berg-Bruijn G van den Berg kiein- en achterkleinkinderen Ede. 28 juli 1977 Bejaardencentrum „Het Maanderzand", Louise Henriéttelaan 17 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting. Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag 30 juli van 16.00-17.00 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben dinsdag 2 augustus om 14 30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Ede. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. De Here nam na een ziekte van enkele dagen uit ons midden onze lieve Broer. Zwager en Oom Jan Lensink echtgen. van Jannie Boom. op de leeftijd van bijna 50 jaar. Ps. 86 (onberijmd) Aalten Albert en Delly Zutphen: Johan en Dinie Hengelo. Wim en Berty Aalten: Henk en Annie Aal ten: Gerrit en Riek neven en nichten Dinxperlo. 28 juli 1977 Giebinkslat 1. Enige kennisgeving „Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis." Psalm 4:3 (berijmd) Op Zijn tijd heeft God thuis gehaald Zijn kind. mijn innig geliefde man. onze lieve vader, schoon vader en opa Otto Doornenbal op de leeftijd van 78 jaar. Maartensdijk: E. Doornenbal-van Woudenberg Canada: Huib en Joyce Doornenbal-Toovey Canada: Gert en Pita Doornenbal- Hoogendoorn Utrecht: Henny Doornenbal Utrecht: Ris Maat Maartensdijk: Otto en Bertha Doornenbal-Evers Maartensdijk: Anneke en Jan-Douwe van der Helm- Doornenbal Bunnik: Eef en Rien Hoogmoed-Doornenbal en kleinkinderen. Maartensdijk, 29 juli 1977. Prins Clauslaan 26. Wegens ziekte van moeder geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Mijn man en onze vader is opgebaard in de rouwkamer van begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. De rouwkamer is zaterdag geopend van 19-19.30 uur. Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden door Dr. J. van der Linden maandag 1 augustus om 14 uur in de Gereformeerde Kerk, Julianalaan te Maartensdijk, waarna de teraardebestelling omstreeks 15 uur zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Den en Rust" te Bilthoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In de blijde zekerheid van het geloof is heden van ons heengegaan onze lieve zwager en oom Otto Doornenbal echtgenoot van Evertje van Woudenberg Hij bereikte de leeftijd van 78 jaar. Vleuten: H. van Woudenberg-Langerak Dunville (Can.): G. van Woudenberg C. van Woudenberg-de Wit Harmeien: F. van Dijk C. van Dijk-Koetsier Maartensdijk: M. Doornenbal-van Woudenberg neven en nichten Maartensdijk. 29 juli 1977. „In Zijn hoede zijn wij wel ge borgen." In dit geloofsvertrouwen ging geheel onverwacht van ons heen. mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Barbara Frederika Kool op de leeftijd van 77 jaar. Utrecht: J. A. van Dillen M. J. van Dillen R. C. Verkruyssen-van Dillen J. Verkruyssen J. H. van Drie-van Dillen R. van Drie Austerlitz: A. B. F. Brouwer-van, Dillen W. Brouwer Utrecht: B. F. van Munster-van Dillen G. van Munster MaaFssen: A. E. C. Binnekamp-van Dillen H. Binnekamp Nijkerkerveen: J. A. Witzel-van Dillen F. Witzel kleinkinderen en achterkleinkin deren. Utrecht. 28 juli 1977 Adriaan Mulderstraat 18 Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van P.C.B., Schoolstraat 12. Condoleance-bezoek maandag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 2 augustus om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats „Daelwijck", Floridadreef (Overvecht). Vertrek woonhuis om 11.00 uur. Thans rust op ons de droeve plicht U mede te delen, dat onze lieve zorgzame man, vader, be huwd- en grootvader Jacob de Reus op de leeftijd van 80 jaar is overleden. Zaamslag: A. de Reus-Fllkweert J. M. F. Peersman-De Reus C. P. M. Peersman Amsterdam: F. A. Schiewold-de Reus C. T. Schiewold Arja en Cor José Jack Heiloo: G. W. van Wijk-de Reus A. van Wijk Mary Sjaak Diana Zaamslag, 27 juli 1977 Axelsestraat 89 De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zaterdag 30 juli om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in „de Poort", Terneuzensestraat 4a. aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in „de Poort", na de begrafenis. Geen bezoek aan huis Wanneer wij leven, leven wij rooi" Hem, wanneer wij sterven, horen tcij Zij^ stem, in leven en in sterven weten wij, JV. tcij zijn geborgen in Zijn heet schappij. heer, Heden is ontslapen in haar Heer en Heiland, een moedig gedragen lijden, onze lieve Moederj Behuwdmoeder en Oma Klazina Pietemella Koppen geboren Böllermann weduwe van Geurt Koppen in de ouderdom van 81 jaar. A. P. Koppen Albert en Dineke Gerard W. F. Koppen A. P. J. Koppen-Clement Ronald en Truus Karin Rotterdam, 29 juli 1977. Meidoornsingel 181. Correspondentieadres: W. F. Koppen, Naber- straat 25, Rotterdam-3012. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleancebezoek maandag a.s. van 7.30 tot 8.00 uur in Huize „Borghsate". Mei-1 doornsingel 181. waar dinsdag 2 augustus a.s. de rouwdienst zal plaatsvinden, aanvang 1.30 uur, waarna de crematie volgt in het crematorium aanj de Maeterlinckweg 101 om 2.30 uur. Vertrek vanaf; Huize „Borghsate" om 2.00 uur. „Mijn genade is u genoeg". Mn Na een ernstige ziekte is overleden mijn lieveér. man, onze vader, schoonvader en grootvader «ld David Holzscherer jjj' oud-conrector van het Christelijk Lyceum tepm tze fh ,1a. r1 iee it e fop !ZO :n pei Arnhem op de leeftijd van 67 jaar. Veld (Gld.): D. Holzscherer-Koets Eist (Gld A. van Iddekinge-van Thiel P. R. A. van Iddekinge Sana Irmgard Fernie B.C. (Canada): P. D. van Thiel I. A. D. G. van Thiel-Duysters Diana Hans Christiaan Eindhoven: C. D. Holzscherer Velp (Gld.), 27 juli 1977 President Kennedylaan 255 pr gc De begrafenis vindt plaats op maandag 1 au£us- slz tus a.s., omstreeks 13.00 uur. op „Heiderust" te ijq Rheden. Hieraan vooraf gaat een rouwdienst in de |t Ned. Hervormde kerk „De Oude Jan" aan deK| Kerkstraat te Velp. De dienst begint om 12.00 uur. Bp, Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren y in de aula op „Heiderust".T.. Op 27 juli overleed te Velp (Gld.) onze beste 9 zwager en oom David Holzscherer echtgenoot van D. Holzscherer-Koets op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: P. J. Koets. Schelpweg 7, Ellemeet (post Renesse). Zeer bedroefd namen wij kennis van het overlij den van onze vriend en medewerker David Holzscherer tussen 1946 en 1975 verbonden aan het Christelijk Lyceum Arnhem, als leraar en conrector. Hij wist zich gesteld op een plaats, waar het gaat om het werken der mensen en om hun wegen naar een wereld waar gerechtigheid woont. Arnhem, 27 juli 1977 P. J. Baauw, voorzitter Curatorium Christelijk Lyceum Arnhem H. A. van den Bijllaardt, Rector Christelijk Lyceum Arnhem. Voor het medeleven betoond bij het heengaan van onjcl lieve zuster en schoonzuster Abeltje Cornelia Hamster zeggen wij hartelijk dank. Namens de familie P. H. Hamster Oostwold (Old.), juli 1977. GROTE ZOEKLICHT TOOGDAG in de Expo Hal te Hilversum uitgaande van "Het Zoeklicht" (stichter Johan nes de Heer) zaterdag 6 augustus 1977 Algemeen motto: "ARMAGEDDON OF NIEUW JERUZA LEM?" Sprekers: Ds. P.J. Mietes, Zeist Ds. D.W. Veldkamp, Bussum Ds. J.A. Malgo, Hengelo (O) Evang. Jb. Klein Haneveld, Bodegraven Evang. J. Kits Sr., Zeist Ds. W. Harkema, Doorn Muzikale medewerking wordt verleend door: Maarten de Groot, orgel Ab Klein Haneveld, trompet zanggroep "Evangelie door Zang" uit Emmen Leiding samenzang: Hans van der Steen De samenkomsten beginnen om: 10.00 uur, 13.00 uur en 15.46 uur. Voor de kinderen zijn er speciale kindersamen komsten onder leiding van de heren W. van Weelden en R. van den Brink. U BENT HARTELIJK WELKOM OP ZATERDAG 6 AUGUSTUS A.S. uit Nieuw Zeeland treden op in SCHIEDAM zondag 31 y juli, 3 u n.m. in de Havenkerk, L.Haven 70 en in DEN HAAG zondag 31 |uli, 7.30 u. n.m. in CAPITOL. LOOSOUINSEKADE 222. p Deze zangers hebben een geheel eigen stijl van mu-- ziekmaken en zmgen HUN warme stemmen en door dringende tekst spreekt regelrecht tot Ieders hart. TOEGANG VRIJ!! IEDER WELKOM!

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8