GSD directeur/directrice een teaiekoërdinator/ werkbegeleider de algemene reclasseringsvereniging STICHTING SOCIALE WONINGBOUW UTRECHT 2 staffunctionarissen (M/V) voor haar Sociaal Maatschappelijke Dienst (SMD) groepsleid(st)er "SPARRENHEIVEL" ,DE IJSSELSTREEK" maatschappelijk werkkoflrdlnator tm NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN LICHAMELIJK GEHANDICAPTEN "Prinses Margriet", enige ervaren groepsleid(st)ers leld(st)er alphahulpverlenlng. HERHAALDE OPROEP EEN HOOFDLEID(ST)ER SOCIAAL-EKONOMISCH VOORLICHTER Gemeente Hellendoorn EDUCATIEF BELEIDSMEDEWERKER Noordwest-Veluwe' leidster bejaardenverzorging ZATERDAG 30 JULI 1977 TROUW/KWARTET realiseert met ca. 70 medewerkers het beheer en het onderhoud van ongeveer 6000 woningen voor de corporaties "Dr. Arièns". U.C.B.", "Eigen Haard" en "Nieuwegein". Zij is aktief op het gebied van nieuwbouw, vernieuwbouw en amovatie. Naast de Dienst Projektontwikkeling, de Dienst Renovatie en Onderhoud, de Financièel-Economische en Administratieve is er een Sociaal Maatschappelijke Dienst. Deze dienst is belast met de woningtoewijzing en de communicatie met de woningzoekenden en de bewoners. Voor de verdere uitbouw van de werkzaamheden en ten gevolge van het vertrek van één medewerker vraagt de Stichting S.W.U. De"Sociaal Maatschappelijke Dienst zal zich ontwikkelen overeenkomstig de pfer 1 mei 1977 van kracht geworden maatregelen inzake de relatie huurder-verhuurder. Zij houdt zich momenteel bezig met: a) Algemene beleidszaken; b) Bestuursadvisering c) Woningtoewijzing d) Bewonerszaken (w.o. begeleiding renovatie en amovatie); e) Diverse sociaal maatschappelijke zaken. De nieuwe medewerkers zullen met de reeds aanwezigen een team gaan vormen, dat verantwoordelijk is voor de werkzaamheden van de gehele dienst. Wij verlangen van de medewerkers dat ze beschikken over een opleiding op H.B.O.-niveau of een gelijkwaardige opleiding. Zij dienen te kunnen werken met individuen en groepen. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Een pos. christelijke levensovertuiging is vereist. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Salaris: Nader overeen te komen. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor de woningbouwcorporaties. Indien u belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, kunt u uw sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de direkteur van de Stichting S.W.U.Huize de Geeriaan 15 te Utrecht. Telefonische informatie over deze funktie kan ingewonnen worden bij de heren C. Pitlo en J.J. deKeijzer (030-8926321. Dc Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Voor één van deze tehuizen, huize ..Sperrenheuvel'zoeken wi| een man/vrouw vanaf 24 tear met een prot. Chr. levensovertuiging leiding en begeleiding te geven aan een aantal geestelijk gehandicapte volwassenen. Salens volgens CRM-regeftng. Opname in het ■■ÜMMMAMl Belangstelling'' Informaties worden graag verstrekt door het hoofd van ..SpanenheuveT, dfe heerG. van Ingen (fel. 030-703104). Baarnseweg 16. Bosch en Dum, gem. Zeist. Sollicitaties kunl u richten aan de heer G. van Ingen. Baarnseweg 18. Bosch en Ouw, gem. Zeist. een tehuis van de Dokter Willem de Jongstichting Konsultatieburo voor Alkohol en Drugs te geeft voorlichting en verleent hulp aan hen. die door alkohol en drugs in probleemsituaties zijn gekomen of dreigen te komen. Aan de instelling zijn 24 medewerkers verbonden (exkf. de part time t Ter aanvulling van onze staf zoeken wij op korte met standplaats Zwolle Tot de hoofdtaken zal behoren: het geven van werkbegeleiding aan een achttal het ontwikkelen en beheren van werkproce dures; het geven van een aanzet tot nieuwe behande lingsvormen en verdere begeleiding daarvan; samen met anderen h exieme relaties binnen de regio en beleidsad visering. diploma HBO richting maatschappelijk werk met Voortgezette Oplets-og. Salaris volgens njksregehng. Inlichtingen geeft mevr. E. Terweyden (praktijkleidster). tel 05700-16468 (privé 05750-17501). Schriftelijke sollicitaties aan J, W. Bach Kolling. Direkteur Konsultatieburo voor Alkohol en Drugs. Postbus 154, Wij zoeken voor onze woonvorm te Drachten een De woonvorm bevat 20 eenpersoons wooneenheden, service-centrum, openbare ruimten, etc. en is bestemd voor personen van 18 jaar en ouder, met een ernstige lichamelijke handicap. Zij zijn optimaal gerevalideerd, maar hebben zodanige resterende functiestoor nissen, dat zij volledige verzorging bij de aktiviteiten van het dagelijks leven behoeven. Centraal staat het recht van de bewoners, hun eigen leefwijze en de wijze waarop zij willen deelnemen aan het maatschappelijk leven zelf te bepalen. Gedacht wordt aan iemand met tenminste een hogere beroepsopleiding, die geacht wordt goed te kunnen meefunctioneren binnen een team van 18 medewerkers. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Zij, die door hun opleiding en ervaring menen voor deze functie in aanmerking te komen, worden verzocht hun sollicitaties binnen 3 weken te richten aan het bestuur van de Stichting, Oude Boteringestraat 67 te Groningen. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door het bureau van de Stichting, telefoon (050) 123049. HET KONSULTATIEBURO VOOR ALKOHOL EN DRUGS te Utrecht (afd. Alkohol) is een instelling met o.a. 9 maatschappelijk werkers. Wij werken in projektgroepen: mobiel, zoekt kontakt met mensen, die over het algemeen niet naar een instelling als de onze komen. - justitie, heeft tot taak om mensen, die de wet hebben overtreden, te begeleiden tot en met de rechtszitting. intake, is verantwoordelijk voor een goed verloop van het eerste kontakt tussen kliënt en ons buro. therapie,werkt zo gevarieerd mogelijk met mensen die problemen hebben met en rond alkohol. A. Wij willen een nieuwe projektgroep starten: VOORLICHTING/PREVENTIE Wij willen d.m.v. groepsbijeenkomsten proberen om de funktie van alkohol- en druggebruik te laten zien en mensen inzicht te geven in de onderliggende moeilijkheden en konflikten. Wij richten ons hierbij op hulpverleners en groepen binnen het onderwijs, buurthuizen enz. Wij zoeken voor deze projektgroep een medewerker voor 2 dag per week. Wij zoeken iemand die: - afgestudeerd is aan de Sociale Akademie of Hogere Sociale Arbeid over redaktionele vaardigheid beschikt - ervaring heeft in het werken met groepen vertrouwd is met de behandelingsmogelikheden in de alkohol- en drugszorg. Nadere informatie omtrent funktie en sollicitatieprocedure kann worden verkregen bij de sollicitatiekommissie VOORLICHTING. Schriftelijke sollicitaties eveneens te richten aan deze kommissie. B. In de projektgroep THERAPIE v werken we met individuele kliênten, met paren en met groepen. Wij zoeken voor deze projektgroep een medewerker voor 3 Vi dag per week. Wij zoeken een: - all-round maatschappelijk werker die over een flinke dosis ervaring beschikt en die vanzelfsprekend het diploma Sociale Akademie bezit. Nattere informatie omtrent funktie en sollicitatieprocedure kan worden verkregen bij de sollicitatiekommissie Schriftelijke sollicitaties eveneens te richten aan deze kommissie. Salaris volgens rijksregeling. Aanstelling geschiedt als reklasseringsambtenaar bij het Konsultatieburo voor alkohol en drugs. Wittevrouwensingel 100A te Utrecht. Telefoon 030-716421 Internaat voor Schippersjeugd Klooienberglaan 561/Friesewal 10 Zwolle. In onze leefgroepen waar jongens en meisjes wonen in de leeftijd van 12-16 jaar is nog plaats voor In aanmerking komen collega's die hun werk vanuit een Prot. Chr. levensovertuiging doen en die In het bezit zijn van een gerichte beroepsopleiding (k.b. A B; M.B.O., H.B.O.) of hiervoor studeren. Geboden worden een baan waarin je jezelf kunt zijn. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de regeling van het Min. van Onderwijs. Tijdens de schoolvakantie's is het internaat gesloten. Brieven aan het sollicitatieteam van het internaat "Prinses Margriet", Klooienberglaan 561, Zwolle, telefoon 05200-14888. De regio ALKMAAR/HAARLEM van de Algemene Reclasserings- vereniging vraagt voor de werkeenheid Haarlem (m. ol v.) De regio Alkmaar/Haarlem omvat een viertal werkeenheden en een regionaal centrum met in totaal ca. 45 medewerkers waarvan een dertigtal maatschappelijk werkers. De werkeenheid Haarlem bestaat uit 9 maatschappelijk werkers. 4 ad ministratief medewerkers en een part-time psychiater. Bedoelde funktionaris zal worden belast met de algemene leiding van de werkeenheid. Een belangrijk aspekt daarbij is het bevorderen van de samenwerking bipnen het team en van de groep met andere ge ledingen binnen en buiten de organisatie. Voorts wordt van hem/haar een voorwaardenscheppende inbreng ver wacht met het oog op een zo optimaal mogelijke werkuitvoering. Dit houdt o.m. in het geven (of doen geven) van werkbegeleiding aan de maatschappelijk werkers, individueel of in groepsverband. Voor deze funktie zijn relevante werkervaring en het diploma Voort gezette Opleiding of een gelijkwaardige opleiding vereist. Salariëring volgens schaal 103 min. 2760 tot max. 3561.— en volgens schaal 114 min. 3023.töl max. 3985.—. Inpassing afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Nadere informaties zijn te verkrijgen bij de wnd. teamkoórdinator. mevr. G. Witvliet-de Wal. tel. (023) 259051 en bij de regiokoördinator, de heer F. Olde Rikken, tel. (023) 257042. Sollicitaties te richten aan de regiokoördinator, Kleverpark weg 51, Haarlem. De gereformeerde Stichting voor Gezinsverzorging te 's-Gravenhage, een A-instelling, die zich bezighoudt met gezine verzorging, bejaardenhulpverlening en aJphahulp- verienlng, zoekt een gemotiveerde Van haar/hem wordt verwacht: Een Prot. Chr. levensovertuiging Een sterke sociale inslag en organisatori sche capaciteiten Een geëigend diploma (S.A.. H.B.O. M.B.O., N12. N19, of N20). Een gesprek met het leidstersteam is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Geboden worden een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de COAM voorzover subsidiabel. Bij de hoofdleidster kunnen vooraf onder nr. 070-638992 inlichtingen worden Schriftelijke sollicitatie» te richten aan de direkteur, Laan van Meerder- voort 436, 'e-Gravenhego. Het Bestuur van de Stichting Dagverblijven Geestelijk' Gehandicapten Deventer en omgeving vraagt voor het Kinderdagverblijf't Lantaarntje" Brederodelaan te Deventer In het dagverblijf zal middels aktiviteiten getracht worden optimale voorwaarden te scheppen, die kunnen leiden tot zinvolle ontplooiing van de pupillen. Voor de leiding van deze aktiviteiten zijn wij op zoek naar een aktive man/vrouw van tenminste 25 jaar, die in het bezit is van èèn van onderstaande diploma's of akten: Zwakzinnigenzorg kinderbescherming A en B 2 jaar ervaring; VSID/KDV 3 jaar ervaring na het behalen van het diploma; HBO/i.w. 2 jaar ervaring; - Buitengewoon onderwijs; Akte A B van het kleuteronderwijs ervaring in de zwakzinnigen zorg. Salaris volgens richtlijnen van het Ministerie van CRM. Sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan mevr. C. van den Broek-Stoppelberg, Arendshorst 7 te Deventer. CHRISTELIJKE BOEREN- EN TUINDERS BOND WEST-NEDERLAND vraagt een voor Noord-Holland Taak: - het geven van individuele- en groepsvoorlichting over sociaal-ekonomische onderwerpen die betrekking hebben op het agrarisch bedrijf. Hoofdonderwerpen zijn: ruimtelijke ordening, ruilverkaveling, bedrijfsontwikkeling, financiering, bedrijfsbeëindiging e.d. - Koördinatie van het kursuswerk. Vereist: Hoger agrarische Beroepsopleiding. Prot. Chr. Levensbeschouwing Rijbewijs BE Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere informatie: Ir. P.J. Mur, Hoofd Afdeling Voorlichting, tel; 023-281353. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de C.B.T.B. West-Nederland, Zuiderhoutlaan 12, Haarlem. Op de afdeling Welzijnszaken der secretarie, waaronder ressorteren de bureaus Onderwijs, Sport en Recreatie, en Welzijn, is op het bureau Welzijn op zeer korte termijn een plaats beschikbaar voor een: (in tijdelijk dienstverband) De hoofdtaak van deze functionaris zal zijn het verrichten van werkzaamheden voor het tot stand brengen van een educatief beleidsplan en een daarop gebaseerd programma van activiteiten, zoals bedoeld in de Rijksbijdrageregeling voor Plaatselijk Vormings- en Ontwikkelingswerk voor Volwassenen Gedacht wordt aan een medewerker, die beschikt over: - een opleiding op academisch-tbijv.sociologie of sociale-psychologie) of H.B.O.-niveau (bijv. sociale of pedagogische academie); - inzicht in en kennis van educatieve voorzieningen voor volwassenen; - ervaring met inspraakprocedures; goede redactionele vaardigheid en contactuele eigenschappen. De aanstelling zal vooralsnog geschieden voor de tijd van één jaar (met een mogelijke uitloop tot 2 jaar). Verder zijn de gebruikelijk gemeentelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f 3697,- bruto per maand, (salarispeil 1.8.1977) Nadere informatie over deze functie kunnen worden ingewonnen bij afdeling Welzijnszaken, telefoon 05486 13363 toestel 236 of 149. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Hellendoorn, raadhuis te Nijverdal. Bij de Stichting "Protestants Christelijk Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening een gecombineerde A-instelling-, werkzaam in do plaatsen Harderwijk, Ermelo, Putten en Nijkerk, is plaats voor een te Nijkerk. In het bezit van een diploma Soc. Akademie, H.S.A., eventueel M.S.A./M.B.O.; de voorkeur gaat uit naar een candidate met enige ervaring, die tevens bereid is mede te werken aan het opzetten van een afdeling alpha-hulpveriening. Candidaten dienen in te stemmen met de grondslag van onze instelling. Geboden wordt: Samenwerking in teamverband; Werkbegeleiding door een staffunktionaris; - Salaris en rechtspositie, volgens C.Ö.A.M.-regeling. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de Stichting, Stationsstraat 14 te Putten. Inlichtingen bij de staffunktionaris bejaardenverzorging, (tel. 03418-3444).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20