subafdelingshoofd hl J= psychologisch assistente adjunkt-directrice/ -directeur zeister ziekenhuis I.S.V. HOOFD VERPLEEGKUNDIGE LOGOPEDIST(E) MENTRIX/MENTOR hooge burch PROVINCIAAL VERPLEEGKUNDIGE KRAAMZORG provinciale friese kruisvereniging waarnemend hoofd LEIDSTER-DOCENTE provinciale friese kruisvereniging HERVORMDE STICHTING BEJAARDENZORG OUDEWATER ZATERDAG 30 JULI 1977 TROUW/KWARTET Interkerkelijke Stichting Verpleeghuizen te Veenendaal is een stichting waarin protestant christelijke kerken samenwer ken ten behoeve van door ouderdom hulpbehoevend geworden mensen. De stichting heeft een verpleeghuis in aanbouw voor 120 geestelijk gestoorde bejaarden, dat begin 1978 open zal gaan. Voor spoedige indiensttreding wordt gezocht een Hij/zij zal deel uitmaken van een driehoofdige directie onder leiding van een algemeen directeur. Daarin is hij/zij direct verantwoordelijk voor organisatie en functioneren van de gehele verplegingsdienst; tevens is hij/zij daarin medeverantwoordelijk voor al de verdere activiteiten in het huis, die van belang zijn voor het welbevinden van de bewoners. Van deze functionaris wordt verwacht, dat hij/zij vanuit de verpleegkundige deskundig heid de ingebruikname van het huis mede gaat voorbe reiden, en dat hij/zij daarna - het beleid van bestuur en directie op het terrein van de verpleging uitvoert, - leiding geeft aan de hoof den van de verpleegafdelin- gen en van de bezigheids therapie, - zorg draagt voor het aan werven en selecteren van leerlingen. Voor deze belangrijke positie gaan de gedachten uit naar verpleegkundigen met - protestant christelijke levensovertuiging, - tenminste de diploma's Zie kenverpleging A en B en de kaderopleiding, - organisatievermogen, - bekwaamheid om ook sa men met verplegenden, verder personeel en familie leden in velerlei verband de belangen van de be woners te bespreken. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige gegevens, vergezeld van een recente pasfoto, zo sp. mog. na verschijnen van dit blad te richten aan: Secretariaat I.S.V., Haverveld 12, Veenendaal. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van geestes- en zenuwzieken. Voor onze afdeling somatische revalidatie vragen wij een als poliklinische patiënten te die zowel klinische behandelen krijgt. Onze belangstelling gaat uit naar hen. die reeds ervaring hebben als logopedist(e) en die interesse hebben in het behandelen ven patiënten met somatische aandoeningen vanuit o.a. de geriatrie. Aangezien er een mogelijkheid bestaat, dat de werkzaam heden zich gaan uitbreiden ta.v. de patiënten uit de algemene psychiatrie, genieten zij de voorkeur die o.a. op de hoogte zijn van ontspenninge-, adem- en stemtherapie. De logopedische behandelingsmogelijkheden worden via het lesgeven aan de verpleegkundigen verder uitgedragen. Opleidingseisen: Diploma Logopedie en Foniatrie. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke levensinstelling gewenst. Een solGcitatieformulier kan telefonisch worden aange vraagd bij de heer H. Driehuis, hoofd somatische tel. 03417-4848, toestel 382. Schriftelijke reacties dienen te worden gericht aan de Geneesheer-directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □an I Ermelo uccdiciijiv uciioiiuinapicu Ons dorp, waar 600 geestelijk gehandikapten wonen, biedt tevens interne huisvesting aan 200 jongeren, die de opleiding tot Z-verpleegkundige volgen. Voor ons mentoraat vragen wij een tweede Haar/zijn taken bestaan uit het bevorderen van een goed woon- en leefklimaat alsmede het begeleiden van jongeren in de leeftijd van 17 tot 20 jaar. Zij/hij dient goede relaties te kunnen leggen met deze jongeren en dient adequaat te kunnen reageren op steeds wisselende groepen. Er wordt gewerkt in onregelmatig dienstverband. Wij denken aan iemand die een opleiding op HBO-nivo heeft gevolgd b.v. Sa of NXX, PA. in de leeftijd van 25 tot 35 jaar.' Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie- procedu re Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Mevr. Janssen - Buts. Mentrix, tel. (01726) 19200. Sofliciiaties kunt u richten aan de personeeldienst, Spoortaan 19 te Zwammerdam) post Alphen aan den Rijn. DE PROVINCIALE FRIESE KRUISVERENIGING roept sollicitanten op voor de functie van die als hoofd van de dienst kraamzorg verantwoordelijk is voor het inhoudelijk en organisatorische functioneren van de kraamzorg in Friesland. Binnen deze dienst functioneren vijf kraamcentra met in totaal 21 stafleden en 140 kraamverzorgsters. VEREIST ZIJN: het diploma Ziekenverpleging A, kraamaantekening of kraamspecialisatie, wijkaantekening M.G.Z. Sollicitanten dienen bij voorkeur de opleiding aan het Seminarium voor Praktische Gezondheidszorg te hebben gevolgd, althans in principe bereid te zijn deze opleiding te volgen. Ze zullen hiertoe eventueel in de gelegenheid worden gesteld. Ervaring als leidster-docente van een kraamcentrum is gewenst. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de rechtspositieregeling voor functionarissen in dienst van kruisorganisaties. Informatie over deze functie kan worden verstrekt door drs C. Vlas, directeur, telefoon 05100r31024 toestel 120. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en vervulde functies en met opgave van referenties aan de directeur van de vereniging Postbus 161 Leeuwarden. sixmastraat 2 postbus 161 leeuwarden telefoon 05100-31024* 'j Het Zeister Ziekenhuis (252 bedden) dat smds mei 1975 een nieuw verpleeg- en behandeihuis in gebruik heelt, zoekt een full-time verpleegkundig docent(e) om mee te werken aan de leerplan ontwikkeling binnen de in-service A-opleiding. Wij denken aan iemand die in het bezit is van het A-diploma met voltooide docentenopleiding en die enige ervaring heeft. Het opleidingsteam draagt zorg voor vorm en inhoud van de opleiding, in samenwerking met de leidinggevende verpleegkundigen van de afdelingen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de opleiding, mevr. F. J. Mensink. telefoon (03404) 28422. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken van het ziekenhuis. Prof. Lorentz- laan 76, Zeist. Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten De Kreek is het paviljoen waar 60 bedlegerige huisgenoten, verdeeld over 6 units, woonachtig zijn. Voor dit paviljoen zoeken wij een Voor de funktie van waarnemend hoofd gaan onze gedachten uit naar een Z-gediplomeetde, bij voorkeur aangevuld met A-diploma en ervaring op een verzorgingsintensieve afdeling* Een psychologisch onderzoek kan tot de selektie-procedure behoren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Mevr. D. Langveld, koördinerend hoofd, tel. (01726)19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst, Spoorlaan 19 te Zwammerdam (Post Alphen aan den Rijn). DE PROVINCIALE FRIESE KRUISVERENIGING vraagt wegens pensionering een voor het kraamcentrum Dokkum. FUNCTIE-INFORMATIE: Zi) zal leiding geven aan de organisatie en uitvoering van de kraamzorg In nood-oost Friesland, samen met de andere stafleden. Daarnaast heeft zij een belangrijke taak bij het stimuleren en verder tot ontwikkeling brengen van samenwerkingsvormen met de eerste lijnsgezondheidszorg. VEREIST: Diploma A ziekenverpleging en diploma Maatschappelijke Gezondheidszorg (M.G.Z.) bij voorkeur ervaring In de thulskraamzorg. Telefonische Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de dienst kraamzorg. Mevrouw A. de Boer, telefoon 0510041024, toestel 123. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie omtrent opleiding en ervaring te zenden aan de directeur van de vereniging, postbus 161 te Leeuwarden. sixmastraat 2 postbus 161 leeuwarden telefoon 05100-31024 Het bestuur van de vraagt voor haar bejaardenhuis "Schuylenburcht Hekendorperweg 2 te Oudewater een verpleegkundige met minimaal diploma A als wegens pensionering van de huidige. Zij/Hij zal worden belast met: - de verpleging en de verzorging de leiding van het verzorgend personeel - de vervanging van de directeur bij diens afwezigheid „Schuylenburcht" heeft 85 bewoners Daarnaast zijn 32 woningen voor zelfstandig wonende bejaarden. Van sollicitanten wordt een positief Christelijke levensovertuiging verwacht, meelevend met één van de plaatselijke kerken. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Pensioenregeling P.G.G.M. is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met opgave van referenties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van de Hervormde Stichting Bejaardenzorg Oude water, de Heer H. Dekker, Burgemeester Zielhuisstraat 10, te Oudewater. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op een van de sub-afdelingen van het geriatrisch paviljoen "Vierackers ABC" kan op korte termijn geplaatst worden een Op de betreffende subafdeling, worden 40 patiënten verpleegd en verzorgd, waarbij het accent naast de •geriatrie vooral ligt op de somatiek. Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij een verpleegkundige, die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A of B of A B, alsmede ervaring heeft op het gebied van de geriatrie en bij voorkeur een kaderopleiding heeft genoten of bereid is deze te gaan volgen. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunctdirectrice of de afdeling personeelszaken (tel. 05920-21777, toestel 2202 of 2231). Schriftelijke sollicitaties binnen een week te richten aan het hoofd personeelzaken. Dennenweg 9 te Assen. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten verpleegd worden, gehuisvest in een 20-tal paviljoenen. Wegens uitbreiding der werkzaamheden van het Psychologisch Centrum vragen wij een voor halve dagen Haar taak zal bestaan uit het. in samenwerking met de 3 aanwezige psychologisch assistentes, bijstaan van het psychologisch-agologisch team, o.a. door middel van: - het toepassen en uitwerken van psychodiagnostische methoden bij voor het merendeel geriatrische patiënten; - rapportering, verslaglegging, archivering en korrespondentie. Voor een goede funktie-uitoefening is een middelbare schoolopleiding en een goede type-vaardigheid vereist. Kandidaten met het diploma Psychologisch Assistente van het Nederlands Instituut van Psychologen (differentiatie klinische psychologie) genieten de voorkeur. Van degenen die niet in het bezit zijn van dit diploma wordt verwacht dat zij bereid zijn deze opleiding te gaan volgen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. den Hartog. koördinerend psycholoog (tel.. 05905-1331 Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen naar de heer C A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18