va CüKÉHKM verpleegkundigen de BuitenhoLCOn verpleegkundig docentfe) praktijkbegeleidlstler verpleegkundige a academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam hoofd verpleeghuis ziekenverzorgster of bejaardenverzorgster nijsmdlinghe g8BMHHHBB§il§^_ psychiatrisch verpleegkundigen Diakonesseninrichting verpleegkundigen verpleegkundigen kandidaten met het diploma HBOVof MB0V ziekenverzorgenden Z verpleegkundigen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" beheerder coördinerend hoofdverpleegkundige sticM klinisch- chemisch analist ZATERDAG 30 JULI 1977 TROUW/KWARTB Willi f NieuwHerlaer'Z Amsterdam Buitenvedert telefoon 020-442044. De Buitenhof Is een modem verpleeg» en verzorging*» huls, waarin 500 bewoners en 300 medewerkers, gezamenlijk aan hun eigen woon» en werkgemeenschap bouwen. In verband met de benoeming van ons tot direkteur van een instelling elders, willen wij graag, op korte termijn, kennis maken met zijn opvo!g(st)er. In het kader van onze doelstelling, verwachten wij van betrokkene, dat hij/zij bereid en in staat is. - te funktioneren in nauw samenspel met personeel en bewoners van het verpleeghuis (en hun familieleden), - een aandeel te leveren in het team van direktie en dienst hoofden t.a.v. het overkoepelend beleid van het verpleeg- en verzorgingshuis, - zelfstandig de verpleegkundige en organisatorische eind verantwoording te dragen voor het verpleeghuis. Wij vragen een A/B of A-verpleegkundige met staf- of hogere beroepsopleiding. De verpleegkundige discipline is niet in de direktie vertegenwoordigd. Honorering volgens C AO.-NZR. Voor nadere Informatie kunt u kontakt opnemen met de Heer v.d. Zwan, Hoofd Verpleeghuis. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer J. van Poecke. Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken Binnen de verplegingsdienst van ons centrum behoeven enkele verpleegunits aanvulling met (ook lij dio m het beiit jijo vin een HBO -V- o( MBO -V- diplome kunnen in aanmerking komen) die in teamverband kunnen werken en belangstelling hebben voor veranderings processen, zoels deze binnen de afdelingen aan de orde zijn. Bij de plaatsing kan rekening worden gehouden met de wensen van de kandidaten. Inlichtingen hierover worden graag verstrekt door de hoofden van de verplegingsdienst, tst. 301 Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Utrcchtsewcg 2GC te Amersfoort, lel. 033-38534. Voor diverse afdelingen van ons ziekenhuis zoeken wij voor spoedige indiensttreding enkele Er bestaan plaatsingsmogelijkheden op de kraam-, de chirurgische- en de kinderafdeling. Rang en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 96900, Den Haag, onder vermelding van de letters VA. PROT. CHR. BEJAARDENCENTRUM "DE SKÜLE" te METSLA WIER vraagt z.i.m. aan Leeftijd 25 jaar of ouder. Kerkelijk meelevend. Bij afwezigheid van het Hoofd Verzorging Verpleging zal zij in staat moeten zijn deze te vervangen. Inlichtingen bij de direktrice Mevr. J.C. Kingma. Tel. 05192-541. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de sekretaris van het Bestuur Ds. J.G.F. Ankersmit, Grienewei 34, Oosternijkerk (Fr.). In ons ziekenhuis kunnen op korte termijn worden geplaatst: met de diploma's Ziekenverpleging B, A of A en B met het diploma Ziekenverpleging B en ervaring in groepswerk. (Het bezit van het diploma HBO-IW strekt tot aanbeveling). (eventueel met voortgezette oplei ding). Plaatsingsmogelijkheden bestaan o.m. op: een geronto-psychiatrische afde ling, een opname-afdeling, een paviljoen voor voortgezette behandeling. Aanstelling in part-time dienstver band is mogelijk. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen wor den gericht aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. tel. (02502) 7741, toestel 2034. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN heeft de mogelijkheid om ruim 300 patiënten te behandelen en te verplegen. Binnenkort ontstaat de vakature Hoofd Verplegingsdienst Van deze medewerk(st)er, die rechtstreeks onder de adjunkt-direktrice zal ressorteren, wordt ondermeer verwacht dat hij/zij in staat zal zijn tot: leiding geven aan- en verantwoordelijkheid dragen voor het functioneren van de gehele Verplegings dienst plus O.K. selectie van verpleegkundig- en verzorgend perso neel het mede ontwikkelen, introduceren en begeleiden van nieuwe verpleegtechnieken en methodieken, het leveren van een eigen bijdrage aan een moderne bedrijfsvoering - het medewerken aan de vorming van de leerling-verpleegkundigen, in nauw overleg met de Afdeling Opleiding, - het samenstellen van begrotingen en organisatie schema's voor zijn/haar dienst. Voor de uitvoering van deze funktie vragen wij een verpleegkundige met: een gerichte Hogere Beroepsopleiding, - ervaring op het gebied van organisatie en leidinggeven. Daarnaast strekt tot aanbeveling dat de te benoemen funktionaris/esse beschikt over: - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - goede kontaktuele eigenschappen. De salariëring zal zijn nr. 28 t/m 38 volgens de inpassingstabcl C.A.O. Ziekenhuiswezen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform bovengenoemde C.A.O. Een psychotechnisch, onderzoek zal deel uitmaken van de selectie-procedure. U wordt verzocht Uw sollicitatie te richten aan de direktie, Compagnonsplein 1. Drachten. Wij verzoeken U in de linkerbovenhoek van de enveloppe de letter H. V. te vermelden? I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken Het ziekenhuis zal in 1985 haar nieuwbouw Polikliniek hebben voltooid. Tegen die tijd zal het aantal personeelsleden, dat in het polikliniekgebouw werkzaam is, zijn uitgegroeid tot circa 300, terwijl het aantal patiëntenbezoeken zal zijn gestegen tot min. 1000 per dag. Er is voor een organisatiestructuur gekozen, waarbij de Polikliniek als een zelfstandige beheerseenheid wordt opgevat. In dit kader worden thans gevraagd een en die beiden, met een coördinerend artsen het Hoofd Medische Administratie Polikliniek, deel uitmaken van de Centrale Polikliniek leiding Deze C.P.L. zal primair operationele leiding geven aan de totale polikliniekorganisatie t.w. de polikliniekafdelingen, de hulpafdelingen, zoals b.v. röntgendiagnostiek en afname laboratoria, alsmede een aantal administratieve afdelingen, zoals de inschrijvingsposten, de typekamers, het nog op te zetten afspraken-bureau, het medisch archief, e.d. Naast het geven van dagelijkse leiding zal de C.P.L. (bege-)leiding geven aan tal van veranderingsprocessen op het gebied van organisatiestructuur, personeelsplanning, overleg, administratief beheer en automatisering. Voor wat betreft de "vaktechnische voeding van deze veranderingsprocessen heeft het ziekenhuis op vele van deze gebieden stafafdelingen beschikbaar. Van de Beheerder, die voorzitter is van de C.P.L., wordt verwacht dat: hij beschikt over managementervaring hij vertrouwd is met administratieve béheerstechnieken hij een goed gevoel heeft voor de rol die het management in een professionele organisatie kan of dient te vervullen Voor de functie van Coördinerend Hoofdverpleegkundige gaan onze gedachten uit naar iemand die: in staat is binnen de C.P.L. een bijdrage te leveren aan de beleidsvorming een stimulerende invloed kan uitoefenen op de ontwikkeling van de poliklinische verpleegkunde open staat voor de ontwikkeling van nieuwe organisatievormen in de polikliniek De honorering geschiedt volgens de normen van de Rijksoverheid. Wij zoeken kandidaten die willen helpen de christelijke levensvisie, waarvan het ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.G.H.M. van der Vliet, tel.: 020-548 25 88, voor wat betreft de CHV-functie door Mw. Zr. N. Marinussen, tel.: 020-548 48 76. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117. Amsterdam. Illoitllfüct^ V°*V- Niet met gróf geweld, wel met lllwlllVCiai overleg, vanuit een overtuiging. Unncn «Ancm,,, «m, T&SgZ*?* met problemen in de Mem zitten. Het CW is er om te helpen. Sta sterk met 't CNV!/*1 VI W\ Belangenbehartiging van persoon en Bel 030-941041. vyj 1 Chr Nationaal Vakverbond. Utrecht. Ravellaan 1Postbus 2475. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis waar momenteel ca. 825 patiënten verpleegd worden, gehuisvest in een 20-tal paviljoenen. Wij vragen op korte termijn een In het team van docenten zal hij/zij meewerken aan de opleiding van 150 leerling B-verpleegkundigen en 50 leerling ziekenverzorgenden. Zijn/haar taak omvat o.a.: - het geven van lessen psychiatrische verpleegkunde - het begeleiden van leerlingen van diverse kursusgroepen - het bevorderen van de integratie theorie en praktijk in samenwerking met het praktijkveld - het mee helpen ontwikkelen van het verpleegkundig onderwijs binnen het ziekenhuis Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma B-ziekenverpleging en de Docentenopleiding te hebben afgerond. Tevens vragen wij een Hij/zij behoort tot het team van de afdeling Opleiding en verricht zijn/haar werkzaamheden in de sektor acute psychiatrie. Zijn/haar taak zal bestaan uit het begeleiden van leerling B-verpleegkundigen, door middel van: - het instrueren van verpleegkundige handelingen - het bespreekbaar maken van problemen die zich voordoen in de praktijksituaties - het onderhouden van kontakten tussen opleiding en afdeling - het meedenken over en meewerken aan verdere verdieping van de praktijkbegeleiding. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma B-ziekenverpleging en van een op de praktijkbegeleiding gerichte opleiding. Nadere inlichtingen over bovenvermelde vakatures kunnen worden ingewonnen bij dhr. B. Nieuwland, Hoofd Opleidingen (tel.: 05905-1331). Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C.A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren. Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Binnen het klinisch-chemisch laboratorium van ons centrum hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor een op m.b.o.-nlvo. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Dhr. J. Hulsman, hoofd van het klinisch-chemisch laboratorium, is graag bereid nadere inlichtingen te Uw sollicitaties kunt u richten aan afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. In Rusthuis 'DE WARTBURG' te Utrecht kan geplaatst worden een in de functie van plaatsvervangend hoofd van de afdeling verzorging. Wij bieden een prettige werkkring in ons rusthuis met 150 bewoners. Salaris en arb. voorwaarden overeenkomstig de C.A.O.-bejaardentehuizen. Pensioenregeling volgens P.G.G.M. condities. Voor interne huisvestiging kan worden zorggedragen. Uw schriftelijke sollicitaties te richten aan: RusthuisDe Wartburg', Kennedylaan 16, Utrecht. Voor inlichtingen kunt U bellen met het hoofd van de afdeling verzorging, zr. I.C. Verkerk, tel. 030-940041. (na 14aug.).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16