J r praktijkdocente hoofd verpleging en verzorging VERPLEEGHUIS orthopedagoog oi psycholoog bezigheidstherapeute zeeweg ziekenhuis velsen KURSUSLEID(ST)ER VAN ARKEL INSTITUUT >u 'sHeeren Loo-Lozenoord full-time nachthoofd \H, zenuwarts psychiatrisch ziekenhuis Diakonesseninricliting "De Open Hof" bejaarden- of ziekenverzorgster voor de nacht. pavllloenshoofd CAPELSE VERPLEEGHUIZEN iiai hoofd van de opleiding Stichting Gereformeerde Bejaardenzorg gediplomeerd verpleegkundige verpleegkundigen ZATERDAG 9 JULI 1977 TROUW/KWARTET Z Per 1 september 1977 start de opleiding RADIODIA GNOSTISCH LABORANT, onder auspiciën van de vereniging van ziekenhuizen In Fries land. Het theoretisch gedeelte van deze omleiding, waarin alle (riese ziekenhuizen zullen pariiciperen, wordt voor het komende kursusjaar •geïncorporeerd in de school voor verpleegkundigen van het zieken huis te Drachten. Voor deze opleiding zoeken wij op korte termijn een met een gemiddelde werktijd van 3 dagen per week. In overleg met de stuurgroep en onder verantwoordelijkheid van de „Dr. Lodderschool" zijn haar/zijn belangrijkste taken: het leiden en coördineren van de theoretische opleiding; het verzorgen van het lesprogramma, tentamen- en examentrai ningen; het onderhouden van kontakten met leerlingen en de aangesloten instellingen. Voor deze nieuwe funktie denken wij aan kandidaten, die tenminste beschikken over het diploma Radiodiagnostiek, alsmede over een ruime ervaring als leidinggevend laborant(e) en/of als docent(e). Degenen, die de kaderopleiding of docentopleiding hebben gevolgd, genieten de voorkeur. Gewenste leeftijd ca. 30 jaar. De honorering is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De rechtspositie is konform de CAO-ziekenhuiswezen. Uw soiricitatte kunt u richten aan mevr. P. Elgersma, adj. direktrice „Nij Smellinghe" protestants ziekenhuis, Compagnonsplein 1, Drachten. Prot. Chr. Tehuisv. kinderen mei geestelijke ontwikkelingsstoornissen Hellingweg 1, Postbus 186, Soest, Tel. (02155) 17444 Wij vragen wegens uitbreiding van de staf een die na gebleken geschiktheid in aanmerking kan komen voor de functie van ADJUNCT-DIRECTEUR Zijn/haar taak omvat: het mede vormgeven aan het algemeen pedagogisch beleid het mede richting geven aan een dynamische organisatie. Dit houdt voornamelijk in: a. het in samenwerking met psycholoog en pedagoog nader ontwikkelen van een optimaal leefklimaat b. het organiseren en coördineren van activiteiten die voorwaarden zijn voor een gericht pedagogisch handelen c. het meedenken in de behandelingsplanning. Wij verwachten: gedegen kennis van kinderen die in verstandelijk en/of sociaal opzicht functioneren op een wat lager niveau ruime ervaring in de residentiele hulpverlening leidinggevende eigenschappen, goede contactuele mogeliikheden en inventiviteit een positief christelijke levensinstelling iemand van 35 jaar of ouder De salariëring geschiedt volgens N.Z.R -maatstaven afhankelijk van ervaring. De pensioenregeling gebeurt volgens P.G.G.M.-maatstaven. Informatie wordt gaarne verstrekt door dhr F. J. van der Meulen (psycholoog) en mevr. W. G. A. M. Sijbrant-Schreuder (orthopedagoog) Sollicitatie te richten aan Mr J. H. Mulder (directeur) (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo In onze inrichting, waar 1040 pupillen in diverse paviljoenen worden verpleegd, is een vacature ontstaan vooreen Volgens rooster wordt er gewerkt: gedurende 10 achtereenvolgende nachten en daarop 4 nachten vrij. Gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het Z- en/of B-diploma. Salariëring en overige secundaire arbeids voorwaarden volgens de c.a.o. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst. mevrouw M J.C Vellenga-Bulthuis, telefoon (03417) 6868, toestel 317. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur uiterlijk vóór 15 juli 1977 Het bestuur van de Stichting Chr. Woon- en Verzorgingscentrum te Amersfoort vraagt voor haar verzorgingstehuis 'De Amerhorst', Zandbergenlaan 44 een met een positief prot. chr. levensovertuiging, aan wie de verpleging en verzorging van ca. 115 bewoners kan worden toevertrouwd. Voor deze funktie zijn vereist: diploma ziekenverpleging A of A/B leidinggevende kwaliteiten goede kontaktuele eigenschappen leeftijd minimaal 30 jaar ervaring in het bejaardenwerk Geboden wordt een prettige, verantwoordelijke werkkring in een mooie omgeving. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direktrice, tel. 033-13219. Schriftelijke sollici taties te richten aan de secretaris van de Stich ting, dhr. Tj. Fennema, B.W.Iaan44te Amersfoort. In het Psychiatrisch Ziekenhuis te Franeker, instituut voor de klinisch psychiatrische zorg in de provincie Friesland, is in verband met de voorgenomen verdere profilering van opname-, vervolg- en verblijfsafdelingen dringend behoefte aan een Een gemeentelijk ziekenhuis met ongeveer 600 verpleeg den en 250 medewerkers. Naast het verrichten van klinische werkzaamheden kunnen de zenuwartsen worden betrokken bij de, 2 jaar geleden in gebruik genomen, polikliniek. Salariëring naar landelijke normen. Sollicitaties te richten aan W. Hiddega, geneesheer-direkteur. die gaarne bereid is U telefonisch alle gewenste inlichtingen te verstrekken. (05170 - 2745 of 2771 Academiestraat 10 te Franeker postbus 19 tel. 05170-2746 Voor de CHIRURGISCHE AFDELING van ons ziekenhuis vragen wij voor spoedige indiensttreding een De taak bestaat uit het geven van praktijklessen en het begeleiden van leerling-verpleegkundigen. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een gediplomeerd verpleegkundige die belangstelling heeft voor het opleiden van leerlingen. Ervaring op dit terrein strekt tot aanbeveling doch is niet vereist. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen omtrent deze funktie worden gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst, Zr. H. C. Sandberg, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 2900, Den Haag, onder vermelding van de letters VDP. Bejaardencentrum (bij Amstelstation) te Amsterdam vraagt voor haar tehuis met 80 bewoners een: 7 nachtdiensten, 7 nachten vrij. Salaris volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Uw sollicitatie en/of verzoek om verdere inlichtingen kunt U richten aan de Directrice van "de Open Hof". Fahrenheitstraat 115 te Amsterdam, telefoon 020 - 920622, Het protestants-christelijk „De Uchtenberg'-Amersfoort vraagt voor spoedige indiensttre ding een die samen met ons enthousiaste team van medewerksters onze pa tiënten kan begeleiden. Schrifteliike sollicitaties te richten aan de Geneesheer-Direkteur Dokter H. Kingma, Utrechtseweg 293 te Amersfoort Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten Voor een van onze pedagogische paviljoenen, waar 54 jongvolwassen en volwassen huisgenoten, verdeeld over 3 woningen, hun thuis vinden, zoeken wij een Onze gedachten gaan hierbij uit naar iemand, die in het bezit is van eeo Z- en/of B-diploma en bij voorkeur daarnaast een kader- of gelijkwaardige opleiding heeft gevolgd. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de Heer A. Warnaar, koördinerend hoofd, tel. (01726) 19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst, Spoorlaan 19 teZwammerdam, post Alphen aan den Rijn. DE ICHTHUS KUNIEK - DE MEERHORST - CAPELLE A7DIJSSEL vragen weer leerling ziekenverzorg(st)ers voor de cursus die op 1 september 1977 begint. Deze duurt 2 jaar en leidt op voor het staatsdiploma ziekenverzorging. De lessen worden in diensttijd gegeven; het salaris bedraagt, na een 2 maanden durende vooropleiding f 1302,65 bruto per maand, te verhogen met 7,8% vakantietoeslag, terwijl bovendien nog een toeslag van 14% wordt gegeven voor onregelmatige diensten. Overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO ziekenhuis wezen. Interne huisvesting is in beperkte mate mogelijk. Toelatingseisen: - leeftijd bij het begin van de cursus 17 jaar - tenminste diploma Mavo-3 of Lager Beroepsonderwijs, dan wel een overgangsbewijs naar het 4e leerjaar van het voortgezet onderwijs. Belangstellenden kunnen zich telefonisch opgeven op werkdagen tussen 10 en 17 uur, tel. 010-508744. Schriftelijke sollicitaties graag aan de afdeling Personeelszaken, Hoofdweg 57, Capelle aan den IJssel. ihbhJ In ons verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch zieken en 30 psychisch gestoorde bejaarden, zoeken wij een Aan u zal de verantwoordelijkheid worden toevertrouwd voor het leiden en de organisatie van de opleiding tot ziekenverzorgende, waarvoor jaarlijks ongeveer 35 d 40 leerlingen worden ingeschreven. Naast het diploma Ziekenverpleging A is het noodzakelijk dat u een voltooide docentenopleiding bezit. Een protestants-christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Uw aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkun dige. De verpleegkundig direktrice, mevrouw T. Spanjer, is gaarne bereid eventuele nadere inlichtingen telefonisch te verstrekken (telefoon 010-3419 22). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 Uitgaande van de Christelijke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle Julianaplein4 Den Helder Voor ons bejaardencentrum "GOEDE REE" met ca. 115 bewoners, incl. ziekenafdeling met 12 bedden, en gelegen aan het Julianaplein aldaa, in het centrum der stad nabij station en winkelcentra, zoeken wij kontakt met een welke belangstelling heeft voor de vervulling van bestaande vakature. Wij zoeken iemand met pos. chr. levensovertuiging en met belangstelling voor bejaardenverzorging. Salariëring e.a. volgens C.A.O. voor bejaardenver zorging. Gewenste inlichtingen kunt U verkrijgen bij de heer H.J. Jurriëns, direkteur of één der bestuursleden. Uw schriftelijke sollicitaties te richten tot het bestuur der b.g. Stichting, Sumatrastraat 3, Den Helder. Binnenkort start in ons ziekenhuis wederom een CURSUS voor die zich willen specialiseren tot OPERATIEVERPIEEGKUNOIGE. Het praktische gedeelte van deze cursus wordt intern gegeven, terwijl extern de theorie wordt gevolgd. Belangstellenden - ook zij die binnenkort het diploma verpleeg kundige hopen te behalen - kunnen voor inlichtingen contact opnemen met het hoofd van de verplegings dienst. telefoon 02550-19100, toestel 383. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie. Zeeweg 168 te Velsen. ziekenhuis (312 bedden) cn verpleeghuizen (100 bedden)

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22