L GEVRAAGD redacteur redacteur/ verslaggever I/ZJ l£l hoofd administratieve sectie assistent(e) vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit stichting sociale woningbouw utrecht 2 staffunctionarissen (M/V) voor haar Sociaal Maatschappelijke Dienst (SMD) regio-medewerk(st)er biochemisch analist (m/v) twee medewerk(st)ers wetenschappelijk (hoofd)ambtenaar twee analisten medewerk(st)er publiciteit nederjands instituut van registeraccountants ZATERDAG 9 JULI 1977 TROUW/KWARTET Oe STICHTING EVANGELISCHE OMROEP zoekt voor haar afdeling programmablad VISIE - de oplage van dit blad groeit nog steeds - een Zijn taak zal bestaan uit het redigeren van Visie in nauwe samenwerking met de hoofd redacteur. De man die wij zoeken, dient een ruime redactionele ervaring te hebben, leiding te kunner geven aan een team van medewerkers en goede contactuele eigenschappen te bezitten. Verder verwachten wij van hem, dat hij heeft' een opleiding op HAVO-niveau; organisatievermogen en gevoel voor planning. Instemming met de doelstelling van de E.O. is vereist. Wie denkt, voor deze veelzijdige functie in aanmerking te kunnen komen, kan zijn sollicitatie - uitsluitend schriftelijk - richten aan EVANGELISCHE OMROEP t.a.v. Drs. L. P. Dorenbos, Direkteur, Postbus 565, Hilversum. De Evangelische Omroep zoekt voor zijn RADIO- en TELEVISIE-aktualiteitenrubriek een Deze zal een aktief aandeel krijgen in de voorbereiding eii samenstelling van de EO-aktualiteitenrubriek Klankbord (radio) en Nader Bekeken (tv), alsmede van de Kerkelijke Informatierubriek Reflector (radio). Van hem wordt verwacht: Behoorli ke kennis en een goed inzicht in de achter gronden van politiek/maatschappelijke en theologische ontwikkelingen in binnen- en buitenland. Een opleiding op minstens middelbaar niveau, met zo mogelijk enkele jaren voortgezette opleiding in een politiek/ sociale of theologische richting. Het vermogen om in teamverband te werken. Een goede uitdrukkingsvaardigheid en journalistieke kapaciteiten. Sollicitaties, uitsluitend van degenen die aan deze eisen menen te voldoen, kunnen schriftelijk gericht worden aan EVANGELISCHE OMROER t.a.v. Drs. L. P. Dorenbos. Direkteur. Postbus 565, Hilversum. realiseert met ca. 70 medewerkers het beheer en het onderhoud van ongeveer 6000 woningen voor de corporaties "Or. Ariëns", "U.C.B.", Eigen Haard" en "Nieuwegein". Zij is aktief op het gebied van nieuwbouw, vernieuwbouw en amovatje. Naast de Dienst Projektontwikkeling, de Dienst Renovatie en Onderhoud, de Financiëel-Economische en Administratieve Dienst is er een Sociaal Maatschappelijke Dienst. Deze dienst is belast met de woningtoewijzing en de communicatie met de woningzoekenden en de bewoners. Voor de verdere uitbouw van de werkzaamheden en teg gevolge van het vertrek van eéri medewerker vraagt de Stichitng S.W.U. De Sociaal Maatschappelijke Dienst zal zich ontwikkelen overeenkomstig de per 1 mei 1977 van kracht geworden maatregelen inzake de relatie huurder-verhuurder. Zij houdt zich momenteel bezig met: a). Algemene beleidszaken; d). Bewonerszaken (w.o. begeleiding renovatie b). Bestuursadvisering; en annovatie); c). Woningtoewijzing; e). Diverse sociaal maatschappelijke zaken. De nieuwe medewerkers zullen met de reeds aanwezigen een team gaan vormen, dat verantwoordelijk is voor de werkzaamheden van de gehele dienst. Wij verlangen van de medewerkers dat zij beschikken over een opleiding op H.B.O. niveau of gelijkwaardige opleiding. Zij dienen te kunnen werken met individuen en groepen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Een pos. christelijke levensovertuiging is vereist. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Salaris: Nader overeen te komen. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor de woningbouwcorporaties. Indien u belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, kunt u uw sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de direkteur van de Stichting S.W.U.Huize de Geerlaan 15 te Utrecht. Telefonische informatie over deze funktie kan ingewonnen worden bij de heren C. Pitlo enJ.J.de Keijzer (030-892632) DE INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJECTEN een Protestantse organisatie ter bevordering van ontwikkelingswerk in de derde wereld zoekt op korte termijn een die deel zal uitmaken van de afdeling Afrika en belast zal zijn met de bewerking en begeleiding van projekt-aan- vragen. Wij denken aan een kandidaat die - inzicht in en een levendige belangstelling heeft voor de bijdragen die kerkelijkverwante organisaties aan de ontwikkeling van jonge naties kunnen leveren. - schrijf- en spreekvaardigheid heeft in Frans, Engels en/of Portugees - liefst een M.B.O. (of soortgelijke) opleiding in de sociaal-economische sektor heeft - bereid is in team-veband te werken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie vanICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. amsterdam Bij de Faculteit der Geneeskunde, vak groep Medische Chemie kan geplaatst wor den een die ingeschakeld zal worden bij het onder zoek naar lysosomale enzymen in celsyste men Ervaring met weefselkweek-technie ken strekt tot aanbeveling Nadere informatie wordt gaarne verstrekt doorDr J Heijlman (tel. 020-548 27 14). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 21 7-2137, kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105, Postbus 7161, Amster dam. DE INTERKERKELIJKE COORDIANTIE COMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJEKTEN zoekt wegens uitbreiding voor zijn afdeling Financiële en Administratieve 8ege!eiding van projekten in uitvoering in de derde Vereisten: - ervaring in financieel beheer en administratie (bij voorkeur MBA-niveau) - zelfstandig kunnen korresponderen in Engels en Frans of Spaans - invoelingsvermogen in situaties overzee - vermogen tot samenwerking in teamverband. Uw schriftelijke sollicrtatie gaarne richten aan de direktie van ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. amsterdam Bij de Faculteit der Geneeskunde, Me disch Encyclopedisch Instituut kan ge plaatst worden een voor de helft van de werktijd ten behoeve van het project "Biografisch Woordenboek van Nederlandse geneeshe ren in vroeger eeuwen (1450 -1 950)". Vereist zijn een academische opleiding en medisch-historische belangstelling. Erva ring in archief-onderzoek strekt tot aanbe veling. De aanstelling geschiedt voor ten hoogste 4 jaar Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het waarnemend hoofd van het instituut. Prof dr. G A. Lindeboom; tel 020- 548 27 02. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 228-2167, kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boele laan 1105, Postbus 7161, Amster dam m amsterdam Bij de Faculteit der Geneeskunde kunnen voor een gezamenlijk project van de vak groepen Pediatrie en Celbiologie worden aangesteld met ervaring in immunologische, resp. histologische technieken. Zij zullen meewerken aan een onderzoek gericht op de karakterisering van leukae- miecellen bij kinderen, waarbij met name van de genoemde, maar ook van electro- nenmicroscopische technieken wordt ge bruik gemaakt Dit onderzoek is één van de kinderoncologi- sche projecten, die gefinancierd worden door het Koningin Wilhelmina Fonds uit de opbrengst van de actie "Geven voor Leven". Oe duur van het project is in beginsel vif jaar. Aanstelling geschiedt voor de duur van het onderzoek Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Dr A J P Veerman, telefoon 020- 548 22 86 Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 225-2187. kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken De Boele laan 1105, Postbus 7161 Amster- dam-Buitenveldert stichting youth for Christ nederland Wegens vertrek van de huidige medewerker zoeken wij op korte termijn een Hij of zij zal vooral belast worden met het schrijven van artikelen en het redigeren van de externe tijdschriften van Youth for Christ-Nederland. Naast enige redaktionele ervaring vragen we van hem of haar liefde voor het werk en de doelstelling van ons evangelisatiewerk. Uw reakties graag naar: Direktie Youth for Christ-Nederland Postbus 73, Driebergen Nadere informatie kunt u krijgen bij: A. J. van Heusden (03438 - 5220) de Evangelische Omroep zoekt een De sectie omvat de boekhouding, de leden administratie (IBM-computerprogramma met 180.000 adressen) en de huishoudelijke dienst. Er werken in totaal ca. 35 jonge mensen. De man die wij zoeken heeft, behalve een middelbare opleiding, een boekhoudkundige achtergrond (liefst SPD-niveau). Overige vereisten: ervaring met en feeling voor computersystemen en data-processing; contactuele eigenschappen; leidinggevende capaciteiten; volledige instemming met de doelstellingen van de EO. Sollicitatie aan EVANGELISCHE OMROEP t.a.v. Drs. L. P. Dorenbos, Direkteur, Postbus 565, Hilversum. Het NIVRA vraagt voor de afdeling Voortgezette Educatie Registeraccountants (VERA), die t.b.v. de leden o.a. conferen ties, cursussen en studiedagen organiseert een representatieve Zijn/haar werkzaamheden zullen o.m. omvatten: - informatie verzamelen, selecteren en distribueren, incl. documentatie vastleggen voor de besluitvorming van de verantwoordelijke commissie; - voeren van correspondentie en voorbereiden van cursus materiaal; - onderhouden van externe contacten met docenten en deelnemers en in voorkomende gevallen het assisteren bij de cursussen zelf. Van reflectanten met minstens MAVO/HAVO diploma wordt verwacht, dat zij beschikken over: - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - enige kennis van de Engelse taal - een flexibele instelling t.a.v. afwijkende werktijden. Salariëring voor deze functie geschiedt volgens de Verordening arbeidsvoorwaarden personeel NIVRA, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 2269,- bruto per maand. In de arbeidsvoorwaarden is begrepen: één maandsalaris vakantietoeslag, één maandsalaris decembergratificatie, goede pensioen- en vakantieregeling, halfjaarlijkse salaris indexering. Sollicitaties te richten aan de directie van het NIVRA, Mensinge 2 te Amsterdam - Buitenveldert. Inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Verhoog, telefoon 020- 44 02 22, toestel 132

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20