Trouw liet onderwijs vraagt en vormingswerk hoger personeel vacatures in de gezondheidszorg mR WliKENB IN «HKAiraË Elke zaterdag in de rubrieken: ^FAMILIEBERICHTEN Maak je sterk met het CNV Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 794 Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 783 Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 750 Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 783 Advertentie materiaal voor deze rubrieken gaarne donderdags met de eerste post in ons bezit! Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 716 Gaarne opgeven tot vrijdags vóór 11 uur. ,SE .TERDAG 9 JULI 1977 TROUW/KWARTET 11 'n 0 kunnen van maandag tot en met vrijdag Qthië.t telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven °**UJ worden op nummer/020-913456. 3 k»a Op zondagavond is d>t alleen mogelijk van n et* 10.00-20.00 uur. Romeinen 925 en 26 O.V. De Heere verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje Mirjam Ruchama Julia We noemen haar Mirja. John A. Vis Carla Vis-Straetemans Esther Rachel Timo Rotterdam. 8 juli 1977 Statenweg 157a. donderdag 14 juli a.s. zullen O.V. onze ouders, iwjootouders, overgrootouders t» A. F. J. Beijer °gi en Vr* N. Beijer-Pruyt ^>n 50-jarig huwelijksfeest vieren in hun 80ste levens- 501 kunt het gouden bruiloftspaar persoonlijk komen lukwensen. eoopertoe bent u van harte welkom van 17 uur-18.30 uur in ;taurant „Le Coq d'Or", Leyweg 533 (ingang Hengelo- ij, Den Haag. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. felu we plein 37, Den Haag. >n >rgel peren 2730, Wij dan, gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus. 9 In dit vaste geloof is plotseling van ons heenge gaan mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Frans Limburg Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 81 jaar. Sassenheim: J. Limburg-Bourgeois Sassenheim: A. J. Duym-Limburg H. Duym Apeldoorn: M. Limburg-Weinsteiner Zwolle: D. Limburg G. M. Limburg-van Teylingen Lisae: J. Limburg Rijswijk (Z.H.): F. Boomsma-Limburg J. C. Boomsma en kleinkinderen Sassenheim. 8 juli 1977 Huize „De Schutse" Parklaan 58a I De rouwdienst is bepaald op dinsdag 12 juli 1977 nam. 2 uur in Huize „De Schutse" waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats van de Hervormde Kerk te Sassen heim plm. 3 uur nam. Gelegenheid tot condoleren maandagavond'a.s. van 7.30-8.30 uur in Huize „De Schutse". De Here kent de dagen der oprechten en hun erfenis zal in eeuwigheid blijven. Psalm 3718 Heden overleed plotseling onze beste broer, zwa ger en oom Frans Limburg Ridder in de orde van Oranje Nassau. Hij mocht 81 jaar worden. Heerenveen. E. Bosschieter-Limburg Toronto: A. J. van Leeuwen-Limburg G. H. van Leeuwen Leiden: Jilles Limburg G. Limburg-van Beveren Baarn: K. Limburg H. Limburg-Windemuller nichten en neven Sassenheim, 8 juli 1977. „De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde vader en opa Jan Molenaar in de gezegende leeftijd van 92 jaar en 5 maanden. Sinds 9 april 1967 weduwnaar van Neeltje Hofland. Bodegraven: A. T. Maarleveld-Molenaar C. Maarleveld Kockengen: T. A. Molenaar Kockengen: J. H. Molenaar Breukelen: H. D. Molenaar C. D. Molenaar-Kant Soestdijk: J. M. Starink-Molenaar G. J. Starink en kleinkinderen Kockengen 8 juli 1977 Kerkweg 52 Geen bloemen. De teraardebestelling vindt plaats D.V. dinsdag 12 juli a.s - 13.45 uur op de algemene begraafplaats te Kockengen De begrafenis zal worden voorafgegaan door een rouwdienst in de aula om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huis op maandag 11 juli tussen 19.00 en 21.00 uur. Psalm 84:3 Welzalig hij die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht, die kiest de welgebaande wegen. Voor ons geheel onverwachts heeft God in de Hope des Eeuwige Levens van ons weggenomen onze lieve zorgzame vader, groot- en overgroot vader Willem de Mooij weduwnaar van Johanna Maria van Delft in de ouderdom van 88 jaar. Amsterdam: H. de Mooij-van der Hart Sassenheim: J. G. Ravensbergen-de Mooij G. Ravensbergen Rijnsburg: G. J. van Duyn-de Mooij Noordwijkerhout: D. C. de Mooij W. de Mooij-van Iterson Rijnsburg: C. D. de Mooij G. de Mooij-van Starkenburg Rijnsburg: W. de Mooij Warmond: P. J. de Mooij B. W. de Mooij-Kroeze Rijnsburg: J. M. Jonkers-de Mooij H. Jonkers klein- en achterkleinkinderen. Rijnsburg, 7 juli 1977 Valkenburgerweg 61 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 11 juli a.s. des namiddags 2.30 uur in de aula op de begraafplaats van de Gereform. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 tot 9.00 uur, Valkenburgerweg 61, Rijnsburg. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis, dat na een kortston dig ziekbed, God nog onverwacht tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder en groot moeder Reina Theodora Derksen weduwe van Kerst Koeze Moge zij gevonden hebbeh waar zij zo naar ver langde 's-Gravenhage: Ulrich Koeze Ina Koeze-Verploeg Lunteren: Joek Medendorp-Koeze Gert Medendorp Maaike Houweling-Koeze Nico Houweling en kleinkinderen Lunteren, 5 juli 1977 - Oranjestraat 30 Correspondentie-adres: Engweg 54 a, Lunteren Naar haar uitdrukkelijke wens heeft de begrafe nis in alle stilte plaats gevonden op de begraaf plaats „Nieuw Eykenduynen" te 's-Gravenhage. Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich onze broer, zwager, oom en huisgenoot Ede Homme Jelp Belda op de leeftijd van 76 jaar. Monster: H. G. A. van Arkel-Heida Chr. van Arkel Soest: S. Juisting E. Juisting-de Baan Kampen: E. H. H. M. Meïma-Heida K. Meima Amsterdam: W. A. de Graaff-Kropf Apeldoorn: J. van Rhee en Salem Neven en nichten. Apeldoorn, 7 juli 1977 Graaf van Lijndenlaan 19 Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Monuta Stichting", Loolaan 67, Apeldoorn. Be zoekuren zaterdag en zondag a.s. van 14.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 juli om 12.00 uur in de Noorderkerk, Piet Joubert- straat 2 te Apeldoorn, waarna de teraardebestel ling volgt op de Algemene begraafplaats, Rams- brugweg te Wessum om plm. 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula aldaar. Na een korte ernstige ziekte nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve schoondoch ter, schoonzuster en tante Tp Pruiksma-Smits geliefde echtgenote van A. Pruiksm awonende te Sneek, op de leeftijd van 52 jaar. „Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw." Sterke de Here Anne en de kinderen, die haar zo zeer zullen missen. Kollum: R. Pruiksma-Mug Amsterdam: J. Pruiksma B. Pruiksma Hilversum: M. Künkert-Pruiksma J. Klinkert Emmen: S. J. Pruiksma-Korfmaker Burum: H. J. Poortinga-Pruiksma A. Poortinga Gorredijk: D. Pruiksma G. Pruiksma-Wassink Scarborough (Can.): H. Saunders-Pruiksma J. Saunders Amstelveen: A. de Jong-Pruiksma B. de Jong Dokkum: C. Pruiksma J. Pruiksma-Broersma Lochem: K. Pruiksma H. Pruiksma-ten Oever Lynden (U.S.A.): A. Pruiksma neven en nichten Kollum, 7 juli 1977. „Ik zal raadgeven, Mijn oog zal op u zijn". Vandaag is onverwacht van ons heengegaan, mijn zeer geliefde man, onze vader en grootvader Gatse de Groot 61 jaar oud. Zijn grote liefde en toewijding voor ons allen zullen wij zeer missen. Moge zijn blijmoedig geloof en vertrouwen ons ten voorbeeld blijven. S. de Groot-Verbeek Boxtel: Jitske en Anne Kiestra-de Groot Mirjam. Elisabeth, Ferdinand Westervoort: Ruerd en Frederick de Groot-Kiestra Oosterbeek: Han de Groot Oosterbeek 8 juli 1977 Dennenoordpark 7 Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 12 juli a.s. om 13.30 uur in de Oude Kerk, Benedendorps- weg te Oosterbeek, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om ±14.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula op de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze lieve en zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Jan van der Spruit echtgenoot van J. Dekker in de ouderdom van 82 jaar „Maar de Heer zal uitkomst geven" Nieuw Vennep: J. van der Spruit-Dekker Leiden: N. Vissers-van der Spruit H. Vissers klein- en achterkleinkinderen Nieuw Vennep, 8 juli 1977 Westerdreef 142 De overledene is opgebaard in de aula van Huize Westerkim, Zaaiersstraat 1, Nieuw-Vennep. Gele genheid tot condoleren aldaar, op maandag 11 juli des avonds van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 12 juli des namiddags om 1.30 uur in de Rank, Eug. Previnaireweg 14. waarna de teraardebestel ling op de algemene begraafplaats te Nieuw Ven nep zal plaatsvinden. Heden heeft God zeer onverwachts tot Zich geroe pen, mijn innig geliefde man en onze zeer zorgza me lieve vader en opa Bernhardt» Jalink op de leeftijd van 57 jaar Want ifc ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten noch hoogten noch diep ten, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8 38 en 39 Winschoten, 7 juli 1977 Poortstraat 4 M. Jalink - Weijs Dick en EUy Jenneke en Roel Mariska, Kristien Bert Robert Mijn man en onze vader is opgebaard in een der rouwkamers van de uitvaartver. „Alg. Belang", Burg. Venemastraat 32. De begrafenis is bepaald op maandag 11 juli a.s., op de begraafplaats aan de Acacialaan. Zij, die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in de Geref. kerk, Venne, verwacht. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op donderdag 7 juli 1977 van de heer B. Jalink Directeur van onze vestiging te Winschoten. Dankbaar gedenken wij zijn enthousiasme en daadkracht waarmede hij sedert 1946 de belangen van onze instelling heeft behartigd. Directie N.V. Slavenburg's Bank Rotterdam, T juli 1977. De Here heeft onverwacht van ons weggenomen onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Willemien Drenthei op de leeftijd van 46 jaar. „In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen" Joh. 14:2 C. Drenthel-Hoftijzer J. H. Drenthei J. D. Drenthei-Vreemam G. Drenthei J. B. Drenthel-Hoftiezer W. H. Rensink-Drenthel W. Rensink neven en nichten Aalten, 7 juli 1977 Haartseweg 12 De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 11 juli om 1.30 uur in het uitvaartcentrum Romi- nendiek 2A te Aalten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Ber- kenhove". Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren maandag van 1.00- 1.30 uur in het uitvaartcentrum. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 onberijmd Ingeslapen tot de wederkomst van zijn Heer en Heiland onze lieve zorgzame vader, behuwd-, grootvader en huisgenoot. Age Mobach sinfls 1964 weduwnaar van Janke Westerhoek op de leeftijd van 77 jaar Vlissingen; L. Adriaanse-Vreeke Katwijk aan Zee; T. R. Parlevliet-Mobach A. M. Parlevliet Edmonton (Canada); O. Mobach R. Mobach-Meinema Zaandam R. Brusse-Mobach W. J. Brusse A'dam; J. A. F. Mobach-Werkman Weesp; Tj. Mobach M. Mobach-Velthuis A'dam; T. Mobach en kleinkinderen Vlissingen, 7 juli 1977 Vredehoflaan 40, flat 304 De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 juli 1977 om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk te Harlingen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Harlingen. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde Kerk. Op maandag 11 juli 1977 om 12.00 uur is er een rouwdienst in de aula van het Bejaardencentrum, Vredehoflaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Tot onze grote verslagenheid vernamen wij van het overlijden van Jacobus Johannes Taal Wij hebben hem gedurende vele jaren als een kundig bemanningslid leren kennen. Wij verliezen in hem tevens een goede vriend. Moge God zijn vrouw tot troost en sterkte zijn. fa. Gebrs. de Jong Scheveningen. Het Gemeentebestuur van Benthuizen geeft ken nis van het plotseling overlijden van de gemeente secretaris, de heer G. J. A. Runsink Gedurende vele jaren heeft hij met grote inzet zijn beste krachten aan de gemeente gegeven. Moge hij rusten in vrede. C. J. de Ronde. wnd. burgemeester. Op 7-7-77 werd van ons weggenomen door e tragisch verkeersongeval mijn oudste zoon onze oudste kleinzoon Ralph Sidney Buitenhuis Geboren l-9-'59. Utrecht: Jan Buitenhuis Joke Buitenhuis-Verhey N. Buitenhuis G. Buitenhuis-Wilden De heer C. de Mooy en mevrouw A. de Mooy-van Egmond danken allen die blijk hebben gegeven van hun belang stelling bij de viering van hun 55-jarig huwelijk. Mede hierdoor is het voor hen eèn onvergetelijke dag geworden. Oegstgeest, juli 1977 Lange Voort 271. Ik I Chi. Nationaal Vakverbond, I 1^1 \m j de kleine centrale I met de grote inbreng. ■Utrecht, Ravellaan I, Postbus 2475, Telefoon 030-941041 O Noteert u mij maar als lid O Graag eerst inlichtingen Pu»i». In open env. zonder postz. aan: CNV.Antw. Nr. 1096, Ltrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 11