Voorlopig nog geen vrijwilligersleger Trouw Pakje thee 21 ct duurder Café-eigenaar schoot Commissie Mommersteeg: twee bezoekers neer Geneefse juristen klagen regering in Thailand aan Nederlander krijgt in Duitsland zeven jaar voor hasj-vervoer Ontsnapping uit Italiaanse gevangenissen Studenten vragen staatssecretaris om meer personeel Mingei-keramiek in Princessehof Frankrijk verkoopt Mirage aan Bagdad Steun woningbou blijft gebaseerd or behoefte per regiou Westduits rapport over de veiligheid f FAMILIEBERICHTEN INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 743 DINSDAG 28 JUNI 1977 BINNENLAND Trouw/Kwartet P 6/RH Van een onzer verslaggevers UTRECHT - Voor de derde keer dit jaar wordt de thee duurder Met ingang van morgen, woensdag 29 juni. zal de winkelprijs van een pak je thee van 100 gram en een doosje met twintig theezakjes van vier gram met gemiddeld 21 cent om hoog gaan. Deze prijsverhoging vindt plaats, al dus de Vereniging van Nederlandse Koffiebranders en Theepakkers, na het gebruikelijk overleg met het mi- GENEVE. BANGKOK (Reuter. NPI) De internationale commissie van juristen in Geneve heeft Thai land verweten dat het de elementai re mensenrechten ontzegt aan 111 studenten die in oktober van het vorig jaar zijn aangehouden De stu denten hebben niet het recht van beroep en dat is in strijd met artikel 3 van de Geneefse convenUe van 1949 De commissie van juristen heeft een verzoek herhaald dat zij op 29 april voor het eerst deed. Daarin vroeg zij de Thaise regering van Thanin Krai- vnchin de studenten toe te staan een advocaat naar eigen keuze te nemen en de Geneefse commissie toe te staan een vertegenwoordiger naar het proces te sturen. Volgens de commissie worden de studenten be schuldigd van uiteenlopende ver grijpen tegen de nationale veilig heid. waaronder overtreding van de anti-communlstenwet. Op enkele van deze vergrijpen staat de dood straf De studenten werden gearres teerd tijdens en na de coup van 6 oktober vorig jaar. waarbij de rege ring Seni Pramoj vervangen werd door het huidige militaire bewind. In de Thaise hoofdstad Bangkok werd gisteren bekend gemaakt dat de eruge westelijke journalist die na de sluiting van het kantoor van het Franse persbureau AFP nog in de Laotiaanse hoofdstad Vientiane ver bleef, vorige week donderdag is ge arresteerd. De jounalist, een Austra liër. werd samen met een Britse on derwijzer en diens vrouw aangehou den. Het waarom van de arrestaties is niet bekend gemaakt. nisterie van Economische Zaken. De vorige prijsverhogingen van dit jaar dateren van 9 februari (zeven cent) en 2 juni (twaalf cent). De belangrijkste oorzaken van de stijgende theeprijs liggen enerzijds in de politieke moeilijkheden in Oe ganda en Mozambique alsmede in de langdurige droogteperiode in Ke nya en Sri Lanka, en anderzijds in de verhoogde belangstelling voor thee in de Westerse landen als ge volg van de sterk gestegen koffie prijs Hoe de markt (en daarmee de prijs) zich verder zal ontwikkelen, wordt moeilijk voorspelbaar geacht. Of de vergrote vraag naar thee aanhoudt, houdt nauw verband met de verdere ontwikkelingen op de koffiemarkt. Daarnaast zijn de oogsten in de theeproducerende landen uiteraard van belang. Schiphol zoekt president-directeur SCHIPHOL De directie van de Luchthaven Schiphol zal worden uitgebreid met een derde directeur, die van buiten het bedrijf zal wor den aangetrokken. De nieuwe direc teur wordt voorzitter van de directie en krijgt de titel president-direc teur. De huidige directie van Schip hol bestaat uit dr. D. Riemens (alge meen directeur) en ir. R. Stapel. De luchthaven heeft desgevraagd laten weten, nog geen kandidaten voor de functie van president-direc teur op het oog te hebben. Dit in verband met berichten, als zou de missionair minister Westerterp van Verkeer en Waterstaat voor deze post in aanmerking komen. De kan didaten voor genoemde functie zul len worden geselecteerd met behulp van externe adviseurs, zo heeft de raad van commissarissen van Schip hol besloten. Een van de twee algemeen-directeu ren. dr. Riemens zei desgevraagd het aantrekken van een derde direc teur een dure oplossing voor de moeilijkheden te vinden, mede ge zien de verliezen waarvoor Schiphol zich deze jaren ziet geplaatst. De ondernemingsraad steunt de benoe ming van een derde directeur niet omdat men te weinig informatie heeft om te kunnen oordelen. WESTERBORK (ANP) Een café- eigenaar uit Westerbork heeft zijn hagelgeweer leeggeschoten op twee bezoekers, nadat een van hen een stoel door de ruit gooide. Een van de bezoekers moest gistermorgen vroeg opgenomen worden in een zie kenhuis in Assen. Hij is ernstig ge wond. Volgens de rijkspolitie in As sen troffen ongeveer dertig hagel korrels hem in de borst De andere getroffen bezoeker werd in de arm geraakt. Hij mocht na een kort be zoek aan het ziekenhuis naar huis. De schietpartij vond tegen twee uur plaats. Volgens de politie had café eigenaar al eerder moeilijkheden ge had met die twee klanten. LEIDEN (ANP) - Het Landesge- richt in de Duitse stad Würzburg heeft de 28-jange radiotechnicus Axel W. uit Soesterberg wegens het vervoer van 37 kilo hasjiesj en het bezit van 26 gram marihuana, een gevangenisstraf opgelegd van zeven jaar. Dat heeft mr. L. D H. Hamer, advocaat te Leiden, gisteren meege deeld De advocaat is in april de toestemming geweigerd, om als tweede raadsman naast een Duitse advocaat voor deze Nederlandse verdachte op te treden. Axel W. werd eind oktober vorig jaar als passagier in een Nederlandse be stelwagen in Aschaffenburg door de Duitse politie aangehouden In de bestelwagen vonden de agenten 27 kilo hasjiesj De Nederlandse be stuurder wist te ontkomen en is se dertdien niet achterhaald. Een verzwarende omstandigheid voor Axel blijkt te zijn geweest, dat hij met een eigen personenauto naar Duitsland was gereden, die hij in Frankfort had staan. In die wagen trof de recherche 26 gram marihua na aan. Gevraagd waarom hij in de bestelwagen meereed, verklaarde Axel voor het gerecht, dat hij samen met de bestuurder daarvan iemand zou gaan opzoeken. Axel heeft gedu rende het gehele proces ontkend iets van de hasjiesj in de bestelwagen te hebben afgeweten. Hij heeft inmid dels tegen het vonnis hoger beroep aangetekend. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Het is voorlopig niet mogelijk de militaire dienstplicht af te schaffen en de krijgsmacht te vormen uit louter beroeps en vrijwillig dienende militairen. Tot deze conclu sie is de speciale commissie Mommersteeg gekomen in een tussentijds rapport ten behoeve van de kabinetsformateur. De commissie is in 1975 ingesteld om de haalbaarheid van een zogeheten kader vrijwilligers krijgsmacht na te gaan, gezien de grote problemen die het dienstplichtigensysteem met zich meebrengt. Het is de laatste jaren zo dat een op de drie dienst plichtigen werkelijk in dienst moet en dat maakt de ongelijkheid met degenen die niet in dienst hoeven alleen maar zwaarder te dragen. De commissie is in meerderheid tot de conclusie gekomen dat een vrij willigersleger technisch militair zeer aantrekkelijk is. De minderheid van de commissie meent dat een vrijwil ligersleger principieel verwerpelijk is gezien het risico dat zo'n leger zich ontwikkelt tot een soort staat in de staat. Om twee redenen acht de com missie in haar geheel de invoering van een vrijwilligersleger de eerstko mende jaren echter niet mogelijk. Het betreft het te grote aantal vrij willigers dat per jaar aangeworven zou moeten worden en de extra kos ten die zo'n leger met zich mee brengt. - Het aantal per jaar te werven vrijwil- liges zou al naar gelang de opzet variëren van 22.000 tot 27.800 en de extra kosten van 285 miljoen tot 530 miljoen per jaar. De commissie meende dat dergelijke verhoging van het defensiebudget de komende jaren niet te verwachten is. ROME (UPI. AP) Uit de gevange nis van Asti in Italië zijn in de nacht van zondag op maandag tien gevan genen. onderwie twee leden van de rode brigades, ontsnapt. De gevan genen hebben een cipier overmees terd en zijn er daarna met een auto die buiten op hen stond te wachten, tussen uit geknepen. In Turijn ont snapten zondag zeven gevangenen uit de gevangenis voor jongeren. Ze werden kort daarop weer aangehou den. In de afgelopen drie jaar zijn in totaal ruim 1000 mensen uit Itali aanse gevangenissen ontsnapt. UTRECHT (ANP) De 404 studen ten van de vakgroep orthopedago giek aan de Rijksuniversiteit in Utrecht hebben er bij staatssecreta ris Klein op aangedrongen zo snel mogelijk extra personeelsposten toe te wijzen. Er dreigt volgens hen een noodsitua tie doordat de beschikbare onder wijscapaciteit voor de vakgroep het komende studiejaar nog geen veer tig procent zal bedragen van de noodzakelijke. Het vakgroepsbes tuur heeft namelijk op het in 1976 al als minimaal vereist opgestelde stu dieprogramma nog eens zestig pro cent in onderwijseenheden moeten bezuinigen. De studenten zeggen dat dit betekent, dat de studiebegelei ding wordt teruggebracht tot ver be neden een nog verantwoord niveau. Daardoor ontstaat vertraging in de studie, terwijl overbelasting tot ge volg heeft dat de docenten geen kans zien, de stof voldoende te vernieu wen en dat de gezondheid van de medewerkers wordt aangetast. LEEUWARDEN De tentoonstel ling „Mingei hedendaagse Japan se gebruikskeramiek" tot 29 au gustus in het Princessehof, Leeu warden wil een indruk geven van wat de ambachtelijke potttenbak- ker in Japan vandaag de dag produ ceert. Veel van die pottenbakkers behoren tot de Mingei-organisatie. een actieve en wijdvertakte groep van keramisten, wevers, makers van lakwerk e.d. die in de jaren twintig werd opgericht. De initiatiefnemers, waaronder de bekende pottenbakkers Hamada en Kawei, beoogden de oude hand werktechnieken in ere te herstellen en daarmee een antwoord te geven op de sinds de 19e eeuw steeds uit breidende industrialisatie. Bovendien werden de nog traditio neel werkende ambachtslieden ge stimuleerd hun werk voor te zetten en bood de organisatie daadwerke lijk steun door middel van moderne verkoop- en vervoersmethoden. Bij „Mingei" gaat het om karakte ristieken die echt „Japans" zijn: eenvoud, eerlijkheid tegenover het materiaal, verbondenheid met het verleden, soberheid, pretentieloos heid, ongekunsteldheid, kortom bo venal wat de Japanner „Shibui" noemt, een begrip waar geen goede vertaling voor te vinden is. maar men zou erbij kunnen denken aan het Amerikaanse begrip „cool". Geopend op werkdagen van 10-17 uur, zondag van 14-17 en bovendien vrijdag van 10-22 uur. BEIROET (Reuter Irak heeft zich in principe bereid verklaard om ze ventig Franse Mirage F-l bommen werpers te kopen, aldus is in be trouwbare kringen in Beiroet be kendgemaakt. Westerse waarne mers zien dit besluit als een nieuwe nederlaag voor de Sowjet-Unie in het Midden-Oosten. Tot nu toe was Moskou de voornaamste wapenleve rancier aan Irak. Ofschoon dit be richt niet officieel in Bagdad werd bevestigd verklaarde de Franse pre mier Barre na zijn terugkeer uit Irak deze week dat hij optimistisch was dat Frankrijk Mirage vliegtuigen aan Irak zou kunnen verkopen. DEN HAAG De verdeling va# 1 Rijkssteun voor woningbouw toe onveranderd gebaseerd op de re;e nale behoefte Minister GruiLj heeft dat geschreven aan de prcL_ ciebesturen naar aanleiding van*_ richten als zou de Rijksoverheid*11 nieuw beleid willen gaan vofe waarin strak zou worden voai schreven welke aantallen en sooP woningen er plaatselijk geboje zouden kunnen worden. 611 Gruijters ontkent die geruchtenls taal. en stelt dat een „statist0 rechtlijnige of strakke different#* door de Rijksoverheid" niet pas6' het beleid, dat uitgaat van behoe'1 in de regio, zowel wat betreft fiip cieringswijze, soort en aantallei:6 bouwen woningen. Gruijters wijst wel op de sterk' 1 groeide behoefte aan koopwoning Het Rijk stemt op die gegroeide e hoefte wel de financiële subsidiëin af. Maar Gruijters onderstreept P" ook de behoefte aan koopwonin per streek en stad verschillend Ps zijn. en dat het Rijk het dan geheel gerechtvaardigd vindt dat woningbouwprogramma's uitln blijven lopen Gruijters geeft in zijn brief overig wel enige aanwijzingen over het sidiëringsbeleid dat hij zich vp stelt. Zo stelt hij dat in steden wf* stadsvernieuwing plaatsvindt re wordt voorbereid, veel subsidié/0 in de woningwetsector moet plai vinden. Datzelfde geldt ook vb plattelandsgemeenten die vrif® uitsluitend voor eigen bevolkire: groei bouwen. Grote steden met [f breidingswijken dienen daareijri gen, volgens de brief van GruijtP' in die nieuwe wijken het accenfi leggen op premie- en vrije secto^ ei BONN (UPI. Reuter) De W<ei duitse minister van binnenlan» zaken Werner Maihofer heeft gif* ren zijn jaarlijks veiligheidsrap] uitgebracht. De minister spr< hierin de vrees uit dat het aa misdaden van buitenlandse polii ke extremisten in West-Doitslfffe zal toenemen. Het rapport biedt overzicht van de politieke aanslaf door buitenlanders. Verder con: teert het rapport een militant houding van de neo-nazi's. Volgj tylaihofer is hun aantal in 1976 400 naar 600 gestegen kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Matthijs Andrics Alexander De heer en mevrouw Haspels-van Hall De Meer. 25 juni 1977 t Zand 32 c. „Wy hebben hier geen blijvende stad". Hebr 13 14 In de gezegende ouderdom van 90 jaren is van ons heengegaan onze beste zwager, oom en neef Adrianus van Vliet weduwnaar van Maria van Vliet. Namens de familie: I. J. van der Straaten-Houweling Ouwerkerk a'd IJssel, 25 juni 1977 Dorpsstraat 65. De teraardebestelling zal plaatshebben a.s. woensdag 29 juni tussen 11 en 12 uur. Vertrek van het sterfhuis 11 10 uur. Hetzij u»ij dan leven, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren. Rom. 14:8b Heden heeft de Here uit onze familiekring wegge nomen onze lieve zuster en schoonzuster Abeltje Cornelia Hamster op de leeftijd van 79 jaar. Oostwold (Old.), 26 juni 1977 Goldhoorn 15 P. H. Hamster Groningen: C. F Hamster J. Hamster-Smedema H. A. Hamster D. J. Hamster-Boersma Oostwold (Old l: G. G. Smith-Hamster Glimmen S. H. Hamster-Rensma Oostwold (Old G. B. Smith De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 30 juni om 2 uur. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk verwacht. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren m „Ons Gebouw". En voor allen u Hij gestorven, opdat zij d;e leren, niet meer roor zichzelf zouden leven, maar vxtor Hem. die voor hen gestorven u en opgewekt 2 Cor 15b Op 26 juni overleed onze lieve tante Abeltje Cornelia Hamster Zy heeft op ons een blijvende indruk gemaakt neven en nichten. Mocht ik dicht bij Jezus wezen, O. dan heb ik niets te vrezen. Om daar te kunnen zijn, waar zij haar levensgezel veilig wist, is na een moedig gedragen lijden, nu ook van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Sophia Baantjer sinds 18 mei 1977 weduwe van Willem van Deudekom Op de leeftijd van bijna 82 jaar. Alkmaar: P. van Schepen-van Deudekom Schagen: Lida en Henk Marlou Amstelveen Fia en Martien Alkmaar: Ron Amsterdam: W. van Deudekom M. van Deudekom-Takkenberg Alkmaar 26 juni 1977 Dillenburgstraat 1 Corr. adres: Mevr P. van Schepen-van Deudekom, Rhijnvis Feithlaan 3, Alkmaar Gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcen- trum van de Associatie Uitvaartverzorging Wes- terweg 320, Alkmaar, woensdag 29 juni van 13.15- 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden «Ti 14 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Alkmaar. Hedenmiddag heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve schoonzuster en tante Sophia Baantjer sinds 18 mei j.l. weduwe van Willem van Deude kom. Zij bereikte de leeftijd van bijna 82 jaar. 26 juni 1977 Zaandam: A. P. van Deudekom W. van Deudekom-Kuijper Koog a/d Zaan J. Everaars-van Deudekom A. Everaars neven en nichten. „This end is only the beginning" Olave B -P. Onverwacht hoorden wij dat Olave lady Baden-Powell (g.b.e.) - world chief guide - echtgenote van de in 1941 overleden Lord Baden- Powell. stichter van Scouting voor meisjes en jongens in wereldwijd verband. zondag 26 juni op 88-jarige leeftijd in het Graaf schap Surrey in Engeland is overleden- Lady Baden-Powell heeft zich eerst naast haar echtgenoot, later alleen, meer dan 50 jaar met grote energie en een geweldig enthousiasme inge zet voor het spel van verkennen in meer dan honderd landen. Onvermoeibaar reisde zij jaar in jaar uit, de wereld rond en knoopte vriendschapsbanden aan tussen miljoenen meisjes en jongens van velerlei rassen en nationaliteiten. De 100 000 leden van Scouting in Nederland zijn Lady Baden-Powell dankbaar vóórhaar wijsheid, inzet en voorbeeld. Het bestuur van Scouting Nederland. Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan, om daar met lof Uw groten naam te danken. Jeruzalem, gij hoort die blijde klanken: elk heff' met mij den lof des Heren aan! Psalm 116:11 Bedroefd, doch dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven 'wij u kennis, dat heden zacht en kalm is ingeslapen in volle vrede van haar geloof, onze lieve moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante, Pieternella Joele-Borsje weduwe van Pieter Johannis Joele, op de leeftijd van 74 jaar. Kinderen en kleinkinderen Pijnacker, 26 juni 1977 Correspondentie-adres: Lyra 54, Dordrecht. De overledene ligt opgebaard in het Rouwcen- trum Kon. Wilhelminastraat 48 te Dordrecht. Ge legenheid tot condoleren aldaar woensdag 29 juni a.s. van 19.45-20.30 uur. De teraardebestelling zal D V. plaatshebben don derdag 30 juni a.s. vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht, om 14 uur Vertrek vanuit Saksen Weimarstraat 14 om 13.30 uur. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden is in zijn Heiland en Zaligmaker ontslapen onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Bernardus Wiegman weduwnaar van Johanna Cornelia Gijbe in de ouderdom van 93 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart". Namens de familie: C. J. Wiegman Alphen aan den Rijn. 26 juni 1977. Bejaardencentrum „Rijnzate", Bosparkweg 2 Corr. adres: Valeriusplein 84, Alphen aan den Rijn De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Rijnzate". De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van Huize „Rijnzate" op donderdag 30 juni a.s. om 13.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Protestantse begraaf plaats te 's Hertogenbosch omstreeks 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de aula van Huize „Rijnzate". In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Here plotseling tot Zich genomen, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Hendrika Gerritdina Wilps-Stegeman op de leeftijd van 70 jaar. psalm 62:1 (oude berijming) Hardenberg: H. Wilps Hardenberg: D Wilps G. J Wilps-Ramaker Bergentheim: G. Veltink-Wilps R Veltink Aerdenhout. W. J. Z. Bras-Wilps J. Bras en kleinkinderen Hardenberg. 25 juni 1977 Eugenboersdijk 5 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 30 juni a.s. op de begraafplaats „de Larikshof" te Heemse om plm. 14.30 uur De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk aan het Wilhelminaplein te Har denberg, aanvang 13.30 uur. Zij. die de dienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 13.15 aanwezig te zijn in de kerk. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Heden is onverwacht van ons heengegaan onzei onvergetelijke tante 1 Henriëtte Alexandrine Gerardine Zoete in de leeftijd van 81 jaar Ineke van Harry Bouwe en Ella Jan en Marijke Hanneke en Eppo Kees J Boukje en Ben Utrecht 26 juni 1977 Rembrandtkade 53 Corr. adres; C. C. Zoete, J. W. Frisolaan 30, Apeldoorn. De overledene is opgebaard in het rouwcentrunfC van de Monuia Stichting, Biltstraat 25, Utrecht*" Gelegenheid om afscheid van haar te nemen en dtj condoleance-registers te tekenen woensdag var) 15 00-17.00 uur U Donderdag 30 juni a.s. zal D.V. om 10.30 uur eertö rouwdienst worden gehouden in de Nieuwe Kerk».] Bollenhofsestraat 138 te Utrecht, waarna om 14.3(1, uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafr* plaats te Oud-Avereest. We zijn erg verdrietig door de plotselinge dood van onze klasgenoot, Michael Binghan klas 6 Atheneum, Christelijke scholengemeenschap Maarten Luther Rotterdam 25 juni. Door een verkeersongeval heeft de Here van ons weggenomen mijn kleinzoon, onze neef Jans Weitering op de leeftijd van 21 jaar Marum H. Blaak Velsen-Noord W. Kleine-Blaak R Kleine H. I. Ambacht H. J Blaak E. Blaak-Kool Dordrecht G. A. Blaak S. Blaak-Wink Etten-Leur J. Blaak J. C. Blaak-Wolfert Groningen T Haan neven en nichten 25 juni 1977 Vol vertrouwen is in Jezus ontslapen onze lieve man, vader en opa Sytze van der Woude op de leeftijd van 77 jaar. Zwolle: J. S. C. van der Woude-Bickart Nijmegen: Ed van der Woude Map van der Woude-Kwantes Maassluis: Gerrit van der Woude Miep van der Woude-Stutvoet Utrecht: Ans Brutel de la Rivière- van der Woude Jacques Brutel de la Rivière Amsterdam: Corrie van der Woude Zwolle: Anneke van Rulst-van der Woude Hanno van Rulst en kleinkinderen. Zwolle, 27 juni 1977 Erasmuslaan 52. Berkum. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren woensdag 29 juni a.s. van 19 00 uur-19.30 uur in het rouwrentrum van de Monuta Stichting. Potgietersingel 7. Zwolle, alwaar de overledene is opgebaard. Een dienst van woord en gebed zal worden gehou den op donderdag 30 juni a s. om 11.00 uur in de aula van genoemd rouwcentrum waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats Kranenburg. „De Heer is mijn Herder" Jj In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde man. onze lieve zorgzame vader, schoonvader erf- man, onze lieve zorgzame vader, opa Gerrit den Ouden in de ouderdom van 76 jaar. M. den Ouden-Luijendijk G N. de Jong-den Ouden J A. de Jong Wilma en Leo Gerrit Menno Alfred Angelique Rotterdam, 26 juni 1977. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrunt „Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 bij Mijnsherenft. plein. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsg dag en woensdag, van 19.30 tot 20 uur. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 3( juni a.s. op de begraafplaats IJsselmonde aan d( Benedenrijweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 12 uur. Aankomsr op de begraafplaats om plm 12.15 uur. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8