at'cvunfanl m aankomend sekretaresse receptioniste ziekenfondsraad Mercedes-Benz assistent-accountant .voor dynamiek» ZATERDAG 11 JUNI 1977 TROUW/KWAR* Maatstaf voor ekonomie. De nieuwe Mercedes serie is niet goedkoop in aanschaf. Maar wel uiterst ekonomisch in het gebruik. Want, wie ekonomische maat staven aan het autorijden aanlegt, mag zich niet beperken tot de aanschafprijs alleen.Ook brand stofkosten, onderhoudskosten, afschrijving en inruilwaarde dienen in de berekening betrokken te worden. En dan blijkt onomstotelijk de grote ekonomische waarde van een Mercedes. Kijk maar eens naar de altijd hoge inruilwaarde, die zich laat vertalen in uiterst lage jaarlijkse afschrijvingen. Kombineer dat met de lage onderhoudskosten en het resultaat is duidelijk: verrassend lage kosten per kilometer. En is dat niet de enig juiste maatstaf voor de ekonomie van een auto? Ern geheel nieuw wrloarsyrteem iwr winder Uulaalgeruis en een langere Iraemduur. model in de nieuwe serie, de 2801 heeft een benzine-verbruik van maar 1 op 8. En dat mag voor een 6-cilinder, die niet minder dan 177 pk levert, uiterst bescheiden worden genoemd. Het geheim? Een geraffineerd inspuitsysteem, dat zorgt voor een optimale ver branding. Een staaltje van perfekti dat tekenend is voor Mercedes Komfort is er bij Mercedes niet alleen voor het gemak van de be rijder en z'n passagiers, maar óók voor de veiligheid en zélfs voor de ekonomie. Want het komfort van Mercedes is degelijk komfort. Geen oppervlakkige luxe, die na enkele maanden verfomfaaid is, maar blijvend komfort, ook na jaren van intensief gebruik. De bekleding van interieur en stoelen heeft een hoge slijtvasthcid. Alle toegepaste materialen zijn van hoge kwaliteit en daardoor blijvend mooi. De sterk geluiddempende uitlaat draagt bij aan superieur rijkomfort, maar is ook gekonstrueerd op een zeer, zeer lange levensduur. Het solide komfort van Mercedes is dus ook van groot ekonomisch belang. Want, wat is het resultaat van zo veel degelijkheid? Inderdaad, een wel zo komfortabele inruilwaarde. Mercedes rekent voorgoed af met het misverstand, dat een dynamische auto altijd verkwistend met de dure benzine omspringt. Zelfs het top- Nieuwe voorwielophanging vooi c. ut besturing en enorme koersvastheid. Onderstel, askonstrukties, stuur inrichting en remmen zijn bij Mercedes afgestemd op hoge presta- j ties. Dat geeft de bestuurder de zekerheid, dat hij bij elke snelheio de volmaakte kontrole over z'n auti heeft. En die zekerheid zal hem in geen jaren verlaten. Is het eigenlijk verwonderlijk,dat 94% van de Mercedes rijders z'n eerste keuze trouw blijft? mporteur: A GAM B. V., Reactoriueg 25 Utrecht. Telefoon 030-451911 11 ®De maatstaf, waarmee andere l auto's worden vergeleken. Het Bouwbureau van het Ziekenhuis „DE LICHTENBERG" vraagt voor spoedige indiensttreding Van haar wordt verwacht dat zij op den duur op zelfstandige wijze zorgdraagt voor een efficiënte afwikkeling van de afwisselende sekretanaatswerkzaam- Oe geschikte kracht kan rekenen op een goed salaris met uitstekende sekondaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke •ollicitatlea te richten een de Bouwdirekteur, Jacob Catalaan 5 te Amersfoort of te bellen 033-32183. Het Bestuur van het Chr. Geref. Bejaardencentrum „DE KONINGSHOF" Immanuöl Kantstraat 90, Rotterdam, tai. 010-196655 vraagt ter voorziening m vakature een Diploma's MAVO en typen zijn noodzakelijk. Wij vragen van betrokkene: een positief Chr. instelling representatieve inbreng liefde voor de ouder wordende mens 10 jaar of ouder. Voorwaarde en salariènng volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen. Dames die voor deze funktie belangstelling hebben worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan de direkteor t Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben we voor onze kantoren te 's-Gravenhage, Leiden, Zwolle, Rotterdam en Utrecht plaats voor een eerste assistent accountant die gevorderd is met zijn studie voor register accountant. Geïnteresseerden verzoeken we schriftelijk kontakt op te nemen met de heer J. Voorhorst, Laan Copes van Cattenburch 86. 's-Gravenhage, telefoon (070)469531. VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS Bij de Accountantsdienst, Afdeling Bijzondere Opdrachten, is plaats voor een Functie-informatie. De werkzaamheden bestaan uit het in teamverband verrichten van periodieke onderzoeken van admini stratieve en financiële aard bij instellingen van gezondheidszorg in het kader van financiering krachtens de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). Functie-eisen: vooropleiding op tenminste HAVO-niveau; gevorderde financieel-economische of accountants studie; goede, vooral schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; in staat om zelfstandig te kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden het salaris kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, oplopen tot max. f 3.985,- bruto per maand; verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten; welvaartsvaste pensioenvoorziening (overeenkomstig de overheidsregeling); vakantie-uitkering 8%; tegemoetkoming in de kosten van een te sluiten ziektekostenverzekering; directe toetreding tot een collectieve verzekering is mogelijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van de Accountantsdienst, de heer J. W. Keune, telefonisch bereikbaar onder nummer (020) 434747, tst 138 en na 18.00 uur: (02975) 62383. Schriftelijke sollicitaties, onder vac.nr. 014, te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Prof. J. H. Bavincklaan 2 te Amstelveen. te Amstelveen Doelstelling: De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver zekering Ziekenfondswet en A.W.B.Z.). Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, juridische, verzekeringstechnische en financiële aangelegen heden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 36