W ^4' diakonessenhuis refaja zelfstandig medewerker I/U ervaren vertegenwoordiger 30 00 eïfatha vrije universiteit vrije universiteit ADMINISTRATEUR medewerker met assurantiediploma B typiste GAF (Nederland) B.V. ervaren vrouwelijke administratieve kracht enige administratieve medewerksters stafmedewerker organisatie Nijmeegse Vrije Akademie buitendienst functionaris medewerkster/ receptioniste medewerker (m/v) Assurantiekantoor Voorhout b.v. Rotterdam gemeente dordrecht personeelsmedewerker RTlDAG 11 JUNI 1977 <9 TROUW/KWARTET 35. Diaconessenhuis Voorburg Wij vragen voor de duur van één jaar een ter assistentie van ons Hoofd Verplegingsdienst. Betrokkene moet Nederlandse correspondentie kunnen opnemen, uitwerken en typen, het resultaat van groeps besprekingen kunnen vastleggen, terwijl zij bovendien zal worden ingeschakeld bij planningswerkzaamheden voor deze dienst. Bij gebleken geschiktheid kunnen andere projekten aan de taak worden toegevoegd. De werktijden-zijn van maandag tot en met vrijdag, 8 uur per dag. Aangezien deze actieve functie een tijdelijk karakter heeft, is leeftijd minder belangrijk dan bekwaamheid. Salarisniveau: 2.000,— bruto per maand, 7,8% vakantietoeslag en 21 werkdagen vakantie. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met informatie over opleiding en ervaring richten aan de afdeling Personeels zaken, Diaconessenhuis, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. Het Diakonessenhuis- Retaia in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern i uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpleegaldelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse, een polikliniek met traumatologische lunctie, een .klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een irsoneelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stal bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers Ten behoeve van het DIREKTIESECRETARIAAT van ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn een SECRETARESSE die in staat is zelfstandig de correspondentie te be handelen, vergaderingen te nptuleren en de directiearchieven te beheren. Voor deze verantwoordelijke en representatieve funktie gaan onze gedachten uit naar een medewerkster van ca. 25-30 jaar, met een protestants-christelijke levensovertuiging Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis. Postbus 444 te Dordrecht. PROVINCIE ZUID-HOLLAND Bij de zesde afdeling der provinciale griffie kunnen op het modern ingerichte tekstverwerkingscentrum worden geplaatst: voor het verrichten van type- en collationeerwerkzaamheden. Gevraagd: het bezit van de diploma's MAVO-3 of MAVO-4 (of een daarmede vergelijkbare opleiding) en typen. Aanstelling zal plaatsvinden op een salaris, dat - afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring - gelegen is tussen f 1415,en f 1904,bruro per maand. Voor een enkele geselecteerde kracht zal een maximum-salaris van f 2085,bruto per maand bereik baar zijn. Beneden de 21 jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats. Vakantie-uitkering 8% van het salaris. De provincie Zuid-Holland is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige personalia en referenties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Griffier der Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. In de linkerbovenhoek van de brief en van de enveloppe te ver melden CAPZ/99/TR. Nederlands Christelijk Ondernemersverbond voor het schildersbedrijf (N.C.O.S.) vraagt voor het secretariaat een Tot zijn werkzaamheden zullen o.m. behoren het voorbereiden en begeleiden van vergade ringen, het deelnemen aan commissiewerk, redaktiewerkzaamheden e.d. -» Een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid is vereist. De gedachten gaan uit naar een medewerker op academisch niveau met belangstelling voor sociale, economische en organisatorische zaken. Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden ge richt aan het N.C.O.S., Stationsweg 00 te Den Haag. (In linker bovenhoek enveloppe s.v.p. „sollicitatie" ver melden.) HERHAALDE OPROEP De Vrije Akademie te Nijmegen behar tigt de kreatieve vrijetijdsbesteding en de kunstzinnige vorming van jeugdigen en volwassenen uit Nijmegen en omge ving. Het Bestuur van de Stichting Vrije Akademie zoekt in verband met vertrek van de huidige funktionaris kontakt met gegadigden voor de funktie van: Hij zal, direkt rapporterend aan de direkteur, belast worden met onder meer: verzorgen van de organisatorische kant van bestaande en nieuw op te zetten projekten, opstellen en bewaken van lesroosters van staf- en uurdocenten, verslaglegging van de aktiviteiten, vertegenwoordigen van de direkteur bij externe kontakten aangaande organisa torische vraagstukken, opstellen van begroting, vaststelling bij dragen e.d. van incidentele aktiviteiten. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van 25-35 jaar met goede kontaktuele eigen schappen en een kennisniveau vergelijkbaar met HEAO Voor deze funktie is vooralsnog een salaris niveau bereikbaar van max. 3087,- per maand. Sollicitanten worden uitgenodigd hun sollici tatiebrieven binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te zenden aan het Bestuur van de Vrije Akademie. Cultureel Centrum „De Lindenberg", Ridderstraat 17-19 te Nij megen, onder vermelding van vakaturenum- mer 281. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektieprocedure. Ridderstraat 17-19 Nijmegen Telefoon 080 231433 chr. instituut voor dove kinderen te Voorburg Per 1 augustus a s. ontstaat een vacature van Werkgebied: Friesland - Noord-Holland - Utrecht óf: Groningen - Drente - Overijssel Taakomschrijving: a. stimulerende arbeid bij bestaande correspondent schappen; b. aanstellen van nieuwe correspondenten bij vacatures Bovengenoemde werkzaamheden kunnen eventueel op free-lance basis geschieden. c. verzorgen van lezingen voor verenigingen en scholen met behulp van dia's en bandopnamen. Bi| gebleken geschiktheid t.a.v. punt c. vormen de onder a, b en c genoemde werkzaamheden een volledige betrekking. Vereisten: positief chr. levensovertuiging goede contactuele eigenschappen representatief in woord en optreden in bezit van rijbewijs woonplaats binnen werkgebied. Bekendheid met de problematiek doofheid is geen vereis te, maar betekent wel een aanmerklijk voordeel bij ge noemde werkzaamheden. Salariéring en secondaire arbeidsvoorwaarden in onder ling overleg. Bovengenoemde functie staat open zowel voor dames als voor heren. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het bestuur van „Effatha", Effathalaan 31. Voorburg. amsferdam Bij het Bureau Studentenadministratie is op korte termijn plaats voor een Taak: het verstrekken van inlichtingen aan stu denten betreffende studie, etc het onderhouden van telefonische con tacten met instanties binnen en buiten de universiteit. het typen van de correspondentie Functie-eisen: Mulo/Mavo-opleiding goede typevaardigheid. goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. Leeftijd: 19 - 24 jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer J.P B Timmermans, telefoon: 020-548 36 50. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 041-1847. De Boelelaan 1105. Postbus 7161 Amsterdam-Buitenveldert amsterdam De Bibliotheek vraagt ten bef 3*e van de Centrale uitlening een het verzorgen van het interbibliothecair leenverkeer het verstrekken van algemene biblio- theekinformatie aan gebruikers Functie-eisen: HAVO MAVO-opleitimg G O -A3 of opleiding assistent bibliothe caris van een B D A enige typevaardigheid Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 070-1857. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161 Amsterdam Buitenvelderl Montizaan's Autobedrijf B.V. Stationsstraat 29, Hoerde, tel. 05782-1598 zoekt op korte termijn met praktijkdiploma Boekhouden en M.B.A. of studerende hiervoor. Leeftijd plm. 30 jaar. Deze functionaris heeft tevens enig technisch inzicht en kan de directie van advies dienen over de organisatie van het bedrijf. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens is eventueel een woning beschikbaar Sollicitaties aan bovengenoemd bedrijt t.a.v. de heer A. J. Montizaan. Dagblad Trouw UITDAGING AAN JONGE COMMERCIËLE MENSEN die een vak willen leren in de reklame en dit via advertentieverkoop kunnen bereiken. Op ons hoofdkantoor In Amsterdam is plaats voor enige jonge mensen die voldoende gemotiveerd zijn om zich in te zetten op de afdeling telefonische ad vertentieverkoop. Hun taak Is om contacl te onderhouden met bestaande relaties en deze verder uil te breiden met nieuwe adverteerders. Om dit te kunnen bereiken, zorgen wij voor een gerichte opleiding. Een vereiste Is echter wel: prettige telefoonstem niet jonger dan 10 jaar (geen militaire verplichtingen) 1t HAVO niveau Ben je geïnteresseerd schrijf dan naar Dagblad Trouw. afd. Personeelszaken, Wibautstraat 148, t.a.v. Mevr E. Verwilli- gen, Amsterdam, zodat wij een afspraak kunnen maken om te pralen over de goede secundaire arbeidsvoorwaarden en het werk. Je kunt ook belten met de chef van de atdeling Peter op der Heljde tel.: 020- 913456 tsl. 711, hij kan je alle gewenste informatie verstrekken. vraagt op korte termijn: voor transport- en autoverzekeringen De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit kontrole op polissen, schade-afwikkeling en het afsluiten van verzekeringen. Deze medewerker 2al vooral worden belas', met de uitvoering en koördinatie van kontakten die de afdeling Assurantiën met de kliënten en verzekeringsmaatschappijen onderhoudt. Ervaring in een vergelijkbare funktie strekt tot aanbeveling Voor deze funktie denken wij aan een jonge, enthousiaste medewerkster met mavo-opleiding en een typediploma. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Voor bovengenoemde funkties gelden aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitatiebrieven te zenden aan: Assurantiekantoor Voorhout b.v., t.a.v. de heer J. Heller, Mathenesserlaan 321, Rotterdam. De Dienst sociale werkvoorziening, die met een personeelsuitbreiding van ca. 1600 personen, een regionale funktie vervult, zoekt met kontakt met een Organisatorisch gezien opererend vanuit de centrale personeelsdienst zal hij worden belast met diverse aktiviteiten op het gebied van vorming en opleiding voor de werkne mers. Dit betekent dat aanwezige behoeften op dit terrein moeten worden opgespoord en vertaald in konkrete opleidings- en vormings programma's. Om deze nieuwe funktie in nauwe samen werking met werkleiding en stafdiensten gestalte te kunnen geven, zal een opleiding op H.B.O.-nivo onontbeerlijk zijn, waarbij (paed)agogische, sociale en technisch-orga- nisatorische aspekten een rol zullen spelen. Gedacht wordt met name aan een volledig bevoegde onderwijskracht van 30-35 jaar, bij wie affiniteit tot dit werk blijkt uit het ar beidsverleden. Salaris in overeenstemming met opleiding en ervëring. De rechtspositieregeling van de gemeente Dordrecht is van toepassing. Een psycholo gisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Nadere informatie over de funktie kan telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de personeelsdienst drs. W.G. Lötgerink, telefoonnummer 078-45144 toe stel 322. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de DSW, Rijksstraatweg 15 te Dordrecht. Wij zijn GAF in Delft. Wij leveren o.a. kopieer- en lichtdruk- apparatuur aan bedrijven en instellingen. Internationaal meer dan 20.000 medewerk(st)ers. In Nederland ruim 400. EN GAF GROEIT' Daarom zijn wij - ter uitbreiding van ons verkoopapparaat - op zoek naar een voor het adviseren en verkopen van onze lichtdrukapparatuur en materialen. Aan een enthousiaste verkoper (in Den Haag of omgeving). Bieden wij: - een uitstekend salaris een gunstige gratifikatieregeling - 8% vakantietoeslag - toekomstmogelijkheden een prima onkostenvergoeding een representatieve auto (zonder reklame) Indien u Onderstaande bon aan ons opstuurt nemen wij kontakt met u op. Mijn interesse gaat uit naar deze funktie, Naam W Straat A Plaats Leeftijd Huidige funktie _Tel: -L.A. Deze bon kunt u in een enveloppe (zonder postzegel) sturen aan: ANTWOORDNUMMER 67 DELFT. T.a.v. onze atdeling Personeelszaken Mercuriusweg 6-8, Postbus 44 Delft, Tel. 015-569344

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 35