RENAULT sekretaresse RENAULT bedrijfsleider offshore secretaresse douane ambtenaar Renault Nederland N.V. ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS A.C.Z. B.V., Avelingenweg 14 Trouw secretariaatsmedewerker AANNEMERSCOMBINATIE ZINKWERKEN R.V. commercieel secretariaat landelijk centrum voor wk gereformeerd jeugdwerk fy RENAULT NEDERLAND N. V. ASSISTENTE PUDLIC RELATIONS murmur m, ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen... vertegenwoordiger gelderland-limburg Gorlnchem. Tel. 01830-33622. ZATERDAG 11 JUNI 1977 TROUW/KWART(D, VOOf t* Dit Secretariaat Is verantwoordelijk voor de bestellingen bl| de Renaultfabrieken In het buitenland van de In Nederland af te leveren auto's. De administratieve procedures, die hieruit voortvloeien, zi|n zeer gevarieerd en Interessant, o.a. door de vele rechtstreekse kontakten met de fabrieken en de dealerorganisatie. Graag maken wij kennis met jonge, energieke mensen, tussen 21 en 24 jaar oud, met een administratieve opleiding, b.v. MEAO, enige bedrijfservaring, goede kontaktuele eigen schappen en uiteraard veel belangstelling voor de autobran che. om hen nader te informeren over de huidige funktie en de toekomstige mogelijkheden bij onze internationale onder neming. Stelt U zich telefonisch In verbinding met onze afdeling P. A. voor het maken van een afspraak. U kunt ook eerst om toezending van een sollicitatieformulier verzoeken. M w niiiu m, immii. lelefoonr. KMl.ti.ti. (TA 115) Voor hel hoold van de aldeling abonnementen-exploitatie van het ochtendblad zoeken wij met spoed een Voor deze tunktie denken wij aan een secretaresse die in staat is snel en korrekt de korrespondentie van het .hoofd van de afdeling op te nemen en te verwerken. Daarnaast zal zij de agenda bijhouden en de verzorging van het archief. Voor een goede vervulling van deze taken is enige ervaring in een soongelijke funktie wenselijk, doch niet beslist vereist. De werktijden zijn op maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 16.00 uur. onderbroken door een half uur pauze. Bovendien bestaat de mogelijkheid om de werktijd met een halve dag per week te verminderen. Indien u In deze tunktie geïnteresseerd bent. kunt u een schriftelijke sollicitatie richten aan de personeelatdeling van Trouw Kwartet B. V., Wibautstraat 131. Amsterdam, ter attentie van dhr. A. G. M. van Asseldonk. Het landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk te Driebergen zoekt per 1 augustus a.s. ter voorziening In de komende vakature voor het Veremglngssekretariaat een Wij vragen Iemand met: ervaring In het notuleren van ver gaderingen: organisatorische kwaliteiten; typevaardigheid; steno-Nederlands. die. In overleg met stafmedewerkers, binnen afdelingsverband, zelfstandig' kan werken, en die, gezien de ge aardheid van de instelling, lid Is van de Gereformeerde Kerk. Minimum-leeftijd 23 jaar. De werkzaamheden bestaan uit notuleren vergaderingen; produktie en verspreiding be- stuursstukken; organisatie vrijwilügersbijeen- komsten; leiding geven aan werk typiste; korrespondentie; agendabewaking modewerkers; archivering; telefonische kontakten; bijkomende administratieve werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden naar de l.O.A.J.-regeling. Salaris naar leeftijd en ervaring bruto 2.061,68 tot 2.501,86. Over dit afwisselende, veel Inzet vragende werk, kan telefonisch nadere Informatie worden verkregen bij de stafmedewerker Voorlichting en Organisatie, Nico Schouten, (03438)-6341toestel 120. Schriftelijke toMdtaBes te richten aan de stafmedewerker Intern Beheer. LC.G.J., Postbus 99, Driebergen. vraagt De afdeling Public Relations van Renault Nederland N. V. onderhoudt In team verband namens onze onderneming de kontakten met de publiciteitsmedia, het bedrijfsleven, de verkeers- en vervoersorganisaties en diverse andere relaties. De assistente op deze afdeling verzorgt de korrespondentie, geeft schriftelijke en telefonische informaties, houdt aktuele dokumentatle bij en regelt administra tieve werkzaamheden van uiteenlopende aard. Zij typt vlot, beheerst steno, heeft redelijke kantoorervaring, drukt zich goed uit In het nedertands en heeft ook een goede praktische kennis van de franse taal. Daarnaast weet zij op prettige wijze onze relaties te ontvangen en bovendien is zij een moderne automobiliste. Leeftijd tussen ca 25 en 35 jaar. Indien U geïnteresseerd bent in deze funktie met zijn vete facetten, belt U dan s.v.p. naar de Heer de Bruijn van onze afdeling Personeelszaken voor het regelen van een informatief gesprek. Telefoonnr. 020-91.91.91., Ts. 165. li Dat kan bij de DOUANE maar dan moet U op 2 januari 1978 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m. lang zijn. Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zdl gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 2 januari 1978. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1502,- per maand; 20 en 21 jaar f 1589,- per maand; 22 en 23 jaar f 1678,- per maand; 24 en 25 jaar f 1782,- per maand; 26 en 27 jaar f 1843,- per maand. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgl benoeming tot assistent (maandsalaris max. f 2207,-) met promotie mogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2449,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-0001/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Ten behoeve van bestuur, directie en staf van de Gemeenschappelijke Medische Dienst is een secretariaatsafdeling werkzaam, op welke afde ling plaats is voor een Deze functie omvat Het voorbereiden van vergaderingen - agenderen, samenvatten van te bespreken onderwerpen, opstellen van nota's. Verslaglegging van hetgeen in vergaderingen wordt besproken en besloten. Het uitwerken van de genomen besluiten door - in- en extern contact - het in gang zetten van acties waartoe is besloten - het bewaken van de voortgang van lopende projecten. Het voeren van corréspondentie. Vereisten Opleiding op middelbaar niveau Perfecte beheersing van de Nederlandse taal Analytisch vermogen Uitdrukkingsvaardigheid Goede contact-eigenschappen Initiatief en zelfstandigheid Leeftijd tot 40 jaar Voor deze interessante, zelfstandige functie wordt een salaris geboden dat, afhankelijk van leeftijd en ervaring, ligt tussen f 2.140,- en f 2.900,- bruto per maand. Daarnaast zijn moderne secundaire voorwaarden van kracht, waaronder een goede pensioenregeling. Indien u zich, alvorens te solliciteren, telefonisch wilt oriënteren inzake deze functie, kunt u zich wenden tot de heer H. Last, tel.nr. 020-87 25 32. f—\ Uw sollicitatie met uitvoerige gegevens zien wij gaarne LU/AfN. tegemoet onder motto GMD-S aan Afdeling Perso neelszaken/Hoofdkantoor. FISCHER TECHNIK Wonend: omg. Arnhem. Leeftijd: circa 25 jaar. Middelbare opleiding met verkoopervaring. Wij verkopen het bekende merkspeelgoed FISCHER TECHNIK aan speelgoedspeciaalza ken en gemengde branchezaken met speelgoed afdeling en warenhuizen. Deze zelfstandige baan vereist enthousiasme, sterke persoonlijkheid en een grote inzet. Een goede salariëring, firmawagen, goede onkostenregeling behoren bij deze functie. Handgeschreven brieven met pasfoto ter attentie van A. van de Waardt (dir.), FISCHER NEDERLAND B.V., James Wattweg 30, Vlaardingen. De Interkerkelijke coördinatiecommissie ontwlkkellngsprojekten is een Protestantse organisatie ter bevordert van ontwikkelingswerk in de Derde Wereld, zoekt voor haar afdeling Afrika een ervaren sekretaresse een middelbare schoolopleiding een goede kennis van Frans en Engels Interesse voor ontwikkelingswerk. Onze gedachten gaan uit naar een kandidal die in staat is binnen een klein team samen werken en zelfstandig diverse taken uit Schriftelijke sollicitaties aan de Algemeen direkteur ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. Telefonische inlo matle: 030-517704, atd. Afrika. Is Internationaal aktlel In de natte waterbouw en gespecialiseerd in kust- en oeverbescherming, opbouw van havendammen, strandhoolden en kribben, bodembescherming onder booreilanden de bescherming van onderzeese pijpleidingen. Onder de dlrektie ressorteren de centrale stafafdeling en enkele zelfstandige afdelingen, waarond de OFFSHORE afdeling Hij slaat rechtstreeks onder de algemeen direkteur en krijgt onder meer de volgende taken: hij verricht marktonderzoek en is verantwoordelijk voor de publiciteit; hij legt en onderhoudt kontakten met potentiële opdrachtgevers, zoals oliemaat schappijen, consultants en ottshore-contractors in binnen- en buitenland; hij maakt zelfstandig kalkulaties en begrotingen; hij heeft de leiding over de uitvoering van projekten, zowel kwalitatief, financier economisch, als organisatorisch. WIJ zoeken een bedrijfsleider, die zijn Ingenieursopleiding aan de T H. heeft voltod aan de aldeling weg- en waterbouwkunde of een hiermee vergelijkbare kennis ervaring bezit. Ervaring In het verwerven en uitvoeren van waterbouwkundige werken, bij voorkeurs otfshore-gebied, is noodzakelijk. Wij stellen een dynamische funktie in het vooruitzicht met een behoorlijk salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties met ter zake doende gegevens dienen te worden gericht aan de algemei direkteur en zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 34