verpleegkundigen amoz assistente verpleegkundige verpleegkundige VERPLEEGKUNDIGE (mnl. of vr.) groot-schuylenburg -4.- r NACHTHOOFD Mentrix/Mentor Diaconessenhuis Heemstede een hoofdwacht m/vrl. 1e verpleegkundige m/vr. ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen ie VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE-A „NIEUW HOOG-HULLEN" Diaconessenhuis Heemstede Uw fraaie bungalow staat in Praia dos Tres Irmaos 'sHeeren Loo-Lozenoord hoofd van dienst CAPELSE VERPLEEGHUIZEN >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL paviljoenshootd m/v verpleegkundige Diaconessenhuis Heemstede Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen ZATERDAG 11 JUHI 1977 TROUW/KWART Wij kunnen op korte termijn plaatsen een f f», v. deuitslaapkamer. Voor deze tunklie gelden geen weekend-avond- ol nachtdiensten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. C. Lohuis, Verpleegkundig Direkteur. Sollicitaties te richten aan de aldeling Personeel en Organisatie. lundeiUanZ Tctrfoon023-Jt0310 Juliana Ziekenhuis Ter Haarstraat 17 Amsterdam-W. Wij zoeken in ons protestants christelijk ziekenhuis naar: op part-time basis die genegen is de fuli-tne hoofdwacht t vervangen voor vrije dagen en vakantie. Van hem/haar die deze functie ambieert verwachten wij dat hij/zij op collegiale wi|ze kan leiding geven en leerlingen kan begeleiden en stimuleren. Tevens bestaat piaatsingsmogelijkheid voor een (full-time) ter aanvulling van het leidinggevend team van een interne afdeling, liefst met enige ervaring. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de verpleegkundig directrice zr. P. S. der Nederlanden. Telefonisch te bereiken op nummer 020-122111 spreekuur van 11.00 tot 12.00 uur. Oe verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt een ten behoeve van de kinderafdeling Voor deze funkties is het diploma zlekenverpleging-A en de kinderaantekening vereist, terwijl voor de funktie van 1 e verpleegkundige een voltooide kaderoplelding tot aanbeveling strekt. 'richtingen worden u gaarne verstrekt door de aldeling personeelszaken (toestel 124). waaraan tevens de schriftelijke sollicitaties kunnen worden Z/«*8flh«/s BETHESOA »n verpleeghuis voor langdurige ilokeri WEIDESTEVN beharti gt. op ehrltieiiike grondt lag, de intramu rale gatondheldstorg in de regio Zuld-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn In belde nieuwe In stellingen werkzaam. Een medische stat, waarin allo besisipocle- llsmen zijn vertegen woordigt!. biedt moderne medische zorg. Vla regionale tarnen- gemat Hoogt moonen iwri. Oo verbindingen met het Wetten en Noordon van hei land zijn snol en komlortabel. gericht. Or.G,HAm5Ho*w«g 1.4.Hoogeveen.05280-6S987 iHd Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van alkohol- en drugpatiénten Oosterbroek 1. EELDE (Dr.) Telefoon 06907-1412 vraagt voor de Beukemakliniek te Groningen een in het bezit van diploma 8 en/of A met belangstelling, eventueel ervaring in groepswerk. Aanstelling geschiedt in een van de verpleegkundige rangen, al naar gelang opleiding en ervaring. De Beukemakliniek fungeert als krisiscentrum voor alkoholisten met kort lopende groepen Mogelijkheden voor bijscholing en aanvullende opleiding voor personeel zijn binnen de stichting aanwezig. Indien uw belangstelling uitgaat naar bovengenoemde funktie. dan ver zoeken wij U uw sollicitatie te richten aan de direktie van de stichting Nieuw Hoog-Hullen. Oosterbroek 1 te Eelde Op diverse verpleegaldelingen kunnen wij plaatsen Inlichtingen over plaatsingsmogelijkheden worden u gaarne verstrekt door Zr. M. F. J. J. Elsenburg, Hoold Verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de aldeling Personeel en Organisatie. (Algarve Portugal) B-daagse vliegreis v a 396 Inlormatie'Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914400 Wij roek» een die met ons op de afdeling Fysiotherapie de volgende werkzaamheden wil verrichten: behandeling van pupillen In de paviljoenen behandeling van pupillen In een speciaal daarvoor ingerichte aldeling Hydrotherapie - verstrekken van orthopaedlsche hulpmiddelen samenwerken met andere disciplines verrichten van kleine administratieve werkzaamheden. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij de heer T. Hulzebos. afd. Fysiotherapie, tel. (055) 260906, toestel 246. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn 9 SHEEREN LOO (Prot.Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermeto Voor onze aid. Bezigheldsaclfvering vragen wij op korte termijn een (mnl. of vrl.) Op deze afdeling werken momenteel buiten het hoofd 7 medewerk(st)ers. Hun voornaamste taak is de begeleiding van het verplegend personeel in de praktisch pedagogische omgang met pupillen. Daarnaast zorgt de afdeling voor de inkopen en uitgifte van spel- en bezigheidsmateriaal voor de paviljoenen. Bovendien verleent deze afdeling op andere wij2e service o.a. door beheer van de pupillen-bibliotheek. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een prot. chr. levensovertuiging en met als vooropleiding een hogere beroepsopleiding en eventueel voortgezette opleiding. Ervaring in een leidinggevende functie op een inrichting wordt op prijs gesteld Geboden wordt: een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. overige secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor het ziekenhuiswezen. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bij de heer A. van den Akker, telefoon (03417) 6666, toestel 134 of 133. Uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. W ICWTMUi KUNItX 0K MURW AST CAPCUf4/0 USStt Oe ichthus KWefc en De Meemoest vormen samen een gecombineerd verpleeghuis voor psychisch gestoorde bejaarden en somatisch Heken Vragen om het bestaande team te completeren nog een In het bezit van dipt. Ziekenverpleging A an/of B Enige Jaren ervaring als leidinggevende gewenst. Het betreft momenteel een parttime functie, waarvoor het dienstrooster In overleg la samen te stellen. Ssisris nader overeen te komen; rechtspositieregeling volgens CAO Ziekenhuiswezen. Bij verkrijging van woonruimte kan desgewenst medewerking worden verleend. Solllcttattei en/of verzoeken om inlichtingen te richten sen de Directie, Hoofdweg 57, Capeile een den Uesel. telefoon 010-506744. toestel 140. T Bouwhuis in Enschede is een project van de protestants christelijke oudervereni ging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geeste lijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneen heden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dag- aktiviteiten. Over 3 paviljoens en 21 wooneenheden verdeeld hebben wij thans ruim 200 pupil len opgenomen. In augustus 1977 openen wij een vierde paviljoen voor 72 bewoners. Kort daarop een paviljoen voor 30 bed-box kinderen. Ons eerste paviljoenshootd zal het komend jaar met de opleiding worden belast. In verband hiermee willen wij graag spoedig in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van vak. 62 Het paviljoenshootd is een sleutelfiguur In de lunklie-groep "wonen" en moet samen met de groepsleiding vorm geven aan het woongebeuren. Inzicht in de eisen die in een dergelijke taalgemeenschap worden gesteld aan hel welzijn en de ontwikkeling van de bewoners Is dan ook essentieel, evenals de bereidheid om daarin de ouders hun plaats le geven. Wij denken aan een medewerkjsljer met de volgende opleiding: Diploma Z-verpleegkundige ol Diploma A B ol B-verpleegkundlge Een vervolgopleiding daarop ol de deelname aan een voortgezette opleiding en ervaring vormen een pluspunt Ook degenen die een H.B.O.-V oI H B.O.-I.W. opleiding hebben gevolgd kunnen solliciteren. Volgens landelijke norm ligt het salaris tussen 2.583,- en 3.200,- bruto per maand. Een positief christelijke levensinstelling achten wij voor deze lunklie noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektleprocedure. Bent U geïnteresseerd In deze funktie. dan zenden wij U graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt U onder vermelding van het vaka- turenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouw huis, Welnaweg 100 te Enschede. O* G««formeerde Stichting voor Bo|aoHoniorg te vtaardlngen zoekt voor heer bejaardenhui» "De Watering" een bejaardenverzorgster en een bejaardenhelpster Tevens kunnen enkele meisjes geplaatst worden die voor deze beroepen willen worden opgeleid. Intern wonen is mogelijk. Uw sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de directrice Mevrouw A. van liere. Cl. Civilislaan 40, Vlaardingen. DEN HOOGENBAN Hervormd Bejaardencentrum te Rotterdam v/d Sasstraat 17 (Overschie). Het bestuur van dit 12 jaar oude bejaardencentrum met ruim 100 bewoners vraagt een GEDIPLOMEERD om de leiding op zich te nemen van de bejaardenhet^ sters, ziekenverzorgsterse.a. Tevens zal zij bereid en In staat moeten zijn de directrice bij afwezigheid te vervangen. Schriftelijke sollicitatie e.v.p. te richten aan het bestuur, p/a de Heer K. ven Voorden. Torenlaan 56 Rotterdam-8- Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten Ons dorp- waar 600 geestelijk gehandikapten wonen, biedt tevens interne hulsvesting aan 200 jongeren, die de opleiding tol Z-verpleegkundige volgen. Voor ons mentoraat vragen wij een tweede Haar/zijn taken bestaan uit het bevorderen van een goed woon- en leefklimaat alsmede het begeleiden van jongeren in de leeftijd van 17 tot 20 jaar. Zij/hij dient goede relaties te kunnen leggen met deze Jongeren en dient adequaat te kunnen reageren op steeds wisselende groepen. Er wordt gewerkt In onregelmatig dienstverband. Wij denken aan Iemand die een opleiding op HBO-nivo heeft gevolgd b.v. Sa of NXX, PA, in de leeftijd van 25 tot 35 <aar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Inrichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Mevr. Janssen-Buts. Mentrix. tel. (01726H 9200. Sollicitaties kunt u richten aan de personeeldienst Spooriaan 19 te Zwammerdam/post Alphen aan den Rijn. Wij kunnen op korte termijn plaatsen een t.b.v. de aldeling traumatologie Voor deze lunklie gelden geen nachtdiensten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M. F. J. J. Elsenburg, Hoold Verplegingsdienst. Sollicitaties le richten aan de aldeling Personeel en Organisatie. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020-913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24