«mi swcr B stedelijk projekt Z 1 IL coördinator mnl/vrl E J 3 een opbouwwerker Trouw maatschappelijk werker (m) effctha roRERENDOVE jeugdwerkleider/-ster Sociaal Pedagogisch Centrum 5e maatschappelijk werker/ster 6e maatschappelijk werker/ster groepsleid(st)er assistent-groepsleider GROEPSLEIDER(STER) MEDEWERK(ST)ER DIREKTEUR(TRICE) pastorale medewerker ff VAN ARKELINSTITUUT groepsleiders een maatschappelijk werk(st)er ZATERDAG 11 JUNI 1977 TROUW/KWART Het Medisch Opvoedkundig Bureau te Apeldoom vraagt wegens vertrek van één der medewerkers - een met een afgeronde Voortgezette Opleiding, richting maatschappelijk werk en liefst ruime werkervaring. Standplaats Apeldoorn Het Medisch Opvoedkundig Bureau werkt met drie teams, bestaande uit een psychiater, een psycholoog, een kinderarts, enkele maatschap pelijk werkers en andere therapeuten. Binnen het bureau bestaat een breed skala van therapeutische mogelijkheden Ervaring met, of de instelling en bereidheid tot samenwerken in een multidisciplinair team is daarom van belang. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens rijksregeling. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Gunstige ziekte kostenregeling. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle medewerking gegeven. Schriftelijke sollicitaties aan het Bestuur van het MOB. Postbus 109, Apeldoorn. Telefonische inlichtingen geeft Mevr. Boiten (tel. 055-2189331 E.G. CHRISTELIJK INSTITUUT te VOORBURG groepsleidster Gevraagd voor het in ternaat een min. leeftijd 23 jaar. Diploma Mavo of gelijkwaardige opleiding gewenst. Pos. chr. levensovertuiging. Bij de vaststelling van het salaris wordt uitgegaan van het rapport Haeck. Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs. Brieven zo tp. mogelijk aan de directeur. Hot bestuur «on do fodorotio van bondon von christelijke gereformeerde jongerenverenigingen en ven christelijke gereformeerde jesjgddube roept sotlicKanten op voor de functie ven om samen met de huidige jeugdwerkadviseur vanuit het jeugdwerkcentrum te Apeldoorn het kerkelijk jeugdwerk mede vorm te geven en te begeleiden. De functie bestaat uit het adviseren van het bondsbestuur vanuit het praktische werk en het uitvoeren van de besluiten van het bondsbestuur ten behoeve van de verenigingen en clubs. Salariëring geschiedt volgens rijksregeling. Goede sociale voorzieningen en pensioenregeling. Gevraagd wordt: - belijdend lid van de christelijke gereformeerde kerken - leeftijd: 25-35 jaar - opleiding: sociale academie/pedagogische academie c.q. kandidaatsexamen theologie, dan wel vergelijk bare opleiding - goede contactuele eigenschappen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - bereidheid tot werk op onregelmatige tijden - rijbewijs B/E Enige ervaring in het vormingswerk met jongeren is gewenst. Een psych, test. zal tot de selectieprocedure behoren. leder die belangstelling heeft kan een stencil aanvragen met uigebreidere informatie over deze functie bij ds. J. Plantmga. Lijzijde 91 te Dronten. lid van de titel. 03210-4000). Uitvoerige sollicitaties met opgave van minimaal drie rcforentle-adfessen worden verwacht binnen veertien dagen na de verschijning van dit blad eveneens aan bovenstaand adres. waarin vertegenwoordiga beschouwelijke richtingen SINGEL 508 DORDRECHT telefoon 078-37985 de versuuilende levens- ia MAATSCHAPPELIJK WERKER/STER en een parttime 13 V» dag) De werkzaamheden zullen bestaan uit hulpverlening aan geestrijk gehandicapten en hun gezinnen. Het kunnen funktioneren in teamverband is vereist. Er bestaat voldoende gelegenheid om eigen initiatieven te De voorkeur gaat uit naar personen met een Prot. Chr. levensovertuiging Voorwaarden: diplom# sociale academie of HSA, bereidheid tot Salens en pensioen volgens Rijksregeling Inlichtingen b* het hoofd van de dienst. Sollicitaties aan de secretaris van de Stichting: de h B. Aan de Wiel. Laurierstraat 7. Dordrecht. DE STICHTING VOOR BUURTHUISWERK ANDEL - GIESSEN - RIJSWIJK (NB) vraagt Als taak zien wl|: het begeleiden van bestaande en nieuw op te zetten groepen. het begeleiden van vrijwilligers. het bevorderen van overleg en coördinatie tussen verschillende stichtingen, verenigingen en de plaatselijke overheid. Wi| denken aan iemand, die: beschikt over de nodige ervaring in het buurtwerk, liefst in een plattelandssi tuatie. zich kan inleven in de diverse bevolkingsgroepen waaruil de samenleving in de verschillende dorpen is opgebouwd. Kennis heeft van de leef- en denkgewoonten van een overwegend protes tantse plattelandsgemeente en het daarbij behorende normen- en waarden patroon in het bezit is van het diploma Sociale Academie, liefst met Kadercursus Opbouwwerk of studerend hiervoor. Wij bieden een salaris volgens de LOAC-regeling. code BB. schaal 25-33. een zelfstandige werkkring met een mogelijkheid tot kontakt en samenwer king met functionarissen van andere welzijnsinstituten. een werkveld, dat de nodige vindingrijkheid en persoonlijke inzet vraagt. er zijn gesprekken gaande over een gemeentelijke en regionale samenwer kingsvorm tussen verscheidene buurtwerkinstellingen in de gemeente en in de regio. een fijn gelegen, ruime eengezinswoning. Andel, Giessen en Rijswijk 5500 inwoners) zijn 3 kerkdorpen die liggen in de gemeente Woudrichem in het Land van Heusden en Altena. Dit groene, van oudsher agrarische, gebied ligt in de driehoek tussen Gorinchem. Den Bosch en Breda, direct grenzend aan de Biesbosch. Sollicitaties graag binnen 14 dagen aan de secretaresse van de Stichting: Mevr. J. J: .js-Mulder. Hoge Maasdijk 46 Andel (NB), tel. 01832-1306. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de voorzitter, de heer P A. Vuijk (01032-1961), tot de secretaresse Mevr. J. Jungerius-Mulder of tot de huidige functionaris de heer B Tiggelman (01832-1603) HERMAN FRANTSENHUIZEN In één van onze gezinsvervangende tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten te Vlaardingen bestaat een vacature voor: Algemene informatie: Onze tehuizen bieden een maximale huisvesting van 18 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen per tehuis, die overdag de Sociale Werkplaats of een dagverblijf bezoeken. U zult samen met collega leid(st)ers moeten zorgdragen voor vele zaken die in elk huisgezin als vanzelfsprekend worden beschouwd: niet alleen huishoudelijk werk en eten koken, maar ook steer scheppen en de begeleiding geven die nodig is. Degenen met A.Z.. O P M ot ziekenverpleging B. genieten de voorkeur. Min. leeftijd 21 jaar Wij bieden een goed salaris volgens C.R.M Vakantie-toeslag 7.8 procent. Toeslag onregel matige diensten 10 procent Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. C. van Duijvenbooden. telefoon 010-348775. 's Avonds 010- 356094 Sollicitaties te richten aan Stichting Exploitatie Tehuizen voor Qeesteiijk Gehandicapten. Postbus 263. Vlaar dingen In HUIZE HEIMERSTEIN tehuis voor geestelijk gehandikapten, kan een worden geplaatst in een jongens-groep. Leeftijd: minimaal 18 jaar. Salaris volgens richtlijnen N.Z.R. Sollicitaties te richten aan de direktie van het tehuis, Cuneraweg 12 te Rhenen. Medisch kinderhuis t Ruige Veld" te Rolde. - een tehuis met kortdurende opname voor observatie en behandeling - van kinderen met ontwikkelingsachterstand en problemen op geestelijk en lichamelijk niveau begeleid door een multidisciplinair team vraagt: vereist: - ervaring en opleiding in groepswerk (M.B.O.-I.w., B-verpleging of andere gelijkgerichte opleiding) - minimum leeftijd 21 jaar stents christelijke levensovertuiging lodk. begeleiding van een groep van 10 kinderen, met een team van vijf personen. Deze begeleiding vindt plaats in alle opvoedingssituaties, waarbij ook de school geïntegreerd is. salaris: volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in particuliere kindertehuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de direktie van het medisch kinderhuis '"t Ruige Veld". Asserstraat 23 te Rolde COr). telefoon: 05924-1234 MED0-THERAPHUT1SCH INSTITUUT pnckotaglscli luUtnt iw In de pedagogische sektor van de leefgroep is een vakature voor een: Vereist is een voltooide opleiding in de agogi sche of pedagogische sektor. Het Instituut werkt vanuit een chr. levenshou ding. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de psychol. directeur. Kerkstraat 95. Postbus 292 te Nijmegen, tel. (080) 771923. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND De Stedelijke Stichting Bejaardenwerk Utrecht (SBU) is een nieuwe Stichting, die ten doel heeft het bejaarden- werk in de gemeente Utrecht te koördineren en te stimuleren. Zij zal ook zijn het beherend en eksplorte- rend orgaan van alle dienstencentra en projekten gekoördineerd bejaardenwerk in de gemeente Utrecht. Het bestuur van de Stedelijke Stichting Bejaardenwerk Utrecht roept sollicitanten op voor de funktie van: Taken: - De leiding van het stedelijk buro. - Het gezamenlijk met bestuur, sekties. funktionarissen en vrijwilligers ontwikkelen van een samenhangend bejaardenbeleid in de stad Utrecht en een en ander in beleidsnota's ver werken. - Het bewaken van de doel einden en van de organisatie in 'zijn geheel en van zijn geledingen. - Het bevorderen van initiatieven binneh het kader van de doel stelling van de gehele organisatie en zijn onderdelen. - Het koördineren van de werk zaamheden van sektiewerk- groepen e.d. - Het (mede) voorbereiden van vergaderingen van bestuur, funktionarissen en vrijwilligers - Personeelsbeleid. - Financieel beleid. Vereisten: - Een afgeronde universitaire opleiding in de sociale weten schappen dan wel een gelijk waardige opleiding. - Leidinggevende kwaliteiten. - Ervaring op organisatorisch gebied. - Inzicht in financiële zaken. Geboden wordt: een salaris van f3.561 - -14.691 - per maand. Daarnaast zijn de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden overeenkomstig die van de gemeente Utrecht van toepassing zoals een eigen ziektekosten regeling. studiefaciliteiten en ver plaatsingskostenregeling. Boven dien geldt de gebruikelijke pensioenregeling voor overheids personeel (ABP). Een psycho logisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heerjhr R A Meyer, tel.: 03402 -3 53 44 s avonds 030 -93 5651 Sollicitaties: Schriftelijk binnen 14 dagen na verschijnen van de advertentie te richten aan de sollicitatie kommissie t.a.v. de sekretaris van de Stedelijke Stichting Bejaarden werk Utrecht, Oudegracht 172. Utrecht.. k E lits rel opt ïer lie1 mi ov K.F.A. Katholiek Instituut voor Audiovisuele Vorming Het Bestuur van de Stichting K.F.A., Katholiek Instituut voor Audio-Visuele Vorming (in Federatie verenigd met de Stichting CEFA-Filmvorming), roept voor zo spoedig mogelijke indiensttreding sollicitanten op voor de full-time funktie van van het Landelijk Bureau van de Stichting. Van de kandidaat(date) wordt verwacht: Brede belangstelling voor alle aspecten van film en televisie Ervaring met mediapedagogische arbeid Organisatorische en leidinggevende capaciteiten Levend en werkend vanuit een kristeiijke levensover tuiging. Moet in staat en bereid zijn om in de nabije toekomst samen te werken met andere instellingen voor vorming in groter verband. Salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van hat Ministerie van C.R.M.: Funktiecode L-IV Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de Secretaris van de Stichting p/a Landelijk Bureau K.F.A. Nieuwe Schoolstraat 85 DEN HAAG. De Gereformeerde Kerk te Leiderdorp vraagt ter opvolging van mw. Sysling-Bikker een vrouwelijke of mannelijke voor de halve werktijd. De taak omvat: pastoraat aan 100 adressen, catechese bij voorkeur aan 12 tot 15 jarigen, het leiden van enkele kringen en het preken eenmaal per maand in beide kerkge bouwen. Opleiding: candidaats ex. theol. oude stijl, of vergevorderd voor doktoraal nieuwe stijl. Duur van de aanstelling: 2 jaar en liefst aanvangend per 1 september 1977. De voorkeur gaat uit naar een vrouw, gezien de samenstelling van het team van pastores. Beloning: naar de richtlijnen voor predikanten. Voor inlichtingen: mw. P. Sysling-Bikker, Laan van Ouderzorg 281 (tel 071-891765) en ds. G. van Loenen, Van Poelgeestlaan 49 (tel. 071-890481). Sollicitaties aan: de voorzitter van de K.A.Z., p/a Kerkelijk bureau. Van Poelgeestlaan 25, Leiderdorp. PiOI Chr Tehuis V k1naerenmelqeeslelHkeonlw1Mel1n9s-.loorn.Sie1> ^JellingwegJ^oslbusJ86^^ Wegens uitbreiding van de pedago gische werkzaamheden zijn er op ons h instituut enige vacatures voor: Zij zullen optrekken met en leiding geveaaan een groep van 11 a 12 kin deren. Voor deze boeiende werkkring worden als eisen gesteld; - ervaring in het werken met jongeren. enig inzicht in de problematiek rond ontwikkelingsstoornissen MAVO-4 of daarmede gelijk te stellen opleiding: een diploma M B.O.-i.w. ol K B. A en/of B strekt tot aanbeveling. - teeltijd 20 jaar of ouder - positief chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn in te winnen bij: F J. v.d. Meulen, psycholoog W. G. A. M. Sijbrant-Schreuder, ortho pedagoge. Sollicitatie te richten aan de directeur. REGIONALE WOONWAGENCENTRA RAYON LEIDEN Het dagelijks bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam "Regionale Woonwagencentra rayon Leiden" roept sollicitanten op voor de vacant komende functie van Hij/zij zal worden belast met de coördinatie van de door gemeentelijke en particuliere instellingen voor woonwagenbewoners te verrichten werk zaamheden en het stimuleren van goede onderlinge verhoudingen. Uit hoofde van genoemde taak fungeert hij/zij als secretaris van de coördinatiecommissie en is hij/zij belast met de leiding van een -uit de bij en ten behoeve van het centrum werkzaam zijnde functionarissen samen gestelde- werkgroep. Voorts zal zijn/haar taak mede bestaan uit het onderhouden van contacten met de aan de gemeenschappelijke regeling deelnemende gemeenten ten aanzien van de spreiding van standplaatsen in de regio; het organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten aan gemeenten en andere belanghebben den; het in samenwerking met de welzijnswerkers op het centrum inventariseren van wensen en behoeften die leven onder de in deze regio gevestigde woonwagenbewoners ten aanzien van het innemen van standplaatsen in deze regio, alsmede andere hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Voor de vervullingen van deze vacature zoeken wij iemand die na een middelbare opleiding een voortgezette studie op het gebied van het opbouwwerk heeft gevolgd en zo mogelijk, al ervaring heeft opgedaan op bovengenoemd terrein. Het salaris kan, rekening houdend met opleiding en ervaring in onderling overleg worden vastgesteld tot een maximum van ƒ3.561.- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden worden verzocht hun eigenhandig geschreven sollicitatie te zenden aan het dagelijks bestuur van "Regionale Woonwagencentra rayon Leiden", p.a. afdeling M.A.V., Stadhuis, Leiden. DE STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK CENTRUM VI MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING NOORDWEST-VELUWE (werkzaam in de plaatsen Harderwijk, Ermelo, Putten en Nijkerk) vraagt te vervulling van een vacature binnen het maatschappelijk werk voor de plaat ERMELO. Candidaten dienen in te stemmen met de grondslag van onze instelling cj dienovereenkomstig werkzaam te zijn. Zij/Hij moet zich goed kunnen verplaatsen in het denk- en leefpatroon v deze streek. Van haar/hem wordt verwacht, dat zij/hij: - zowel in teamverband als zelfstandig kan werken en eigen initiatievf kan ontplooien; - kritisch wil meedenken in de ontwikkelingen van het maatschappelijj werk; - flexibel is in de omgang en over goede contactuele vaardighei beschikt; - er rekening mee houdt, dat men regionaal inzetbaar is; - de voorkeur gaat uit naar een afgesturdeerde maatschappelijk werk(st)i met ervaring. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de COAM-rechts positieregeling voor zover subsidiabel. U kunt uw sollicitatie richten aan de directeur van het P.C.C.M.C N.W.-Veluwe, Stationsstraat 14 te Putten. telefoon 03418-3444, welke tevens bereid is nadere informatie I verstrekken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20