Meuwe prestigewagen in de 2 literklasse. Uniek door komfortjuxe,prestaties én prijs. anmi fiat, gctrainaop n sporucten betrouwbaar leven De nieuwe Gat"2000" Nèt even twintig mille. En dat is een prijs waarvoor u Dit schrijft de pers nog nooit een auto in de 2-literklasse kon kopen met over de nieuwe zoveel komfort en luxe als waarmee-de nieuwe Fiat 132-2000 is toegerust. Een schier eindeloze rij aan standaard extra's zijn in deze auto aangebracht om u een optimaal rij- en reiskomfort te garanderen. Daar is het perfekt geïsoleerde interieur. Motor en windgeruis dringen nauwelijks door. Daar staan een paar schitterende fauteuils, uiteraard met hoofdsteunen, die u bij urenlange ritten de goede steun geven en bekleed zijn met fraaie stoffen. Daar is het prettig in de hand liggende, verstelbare stuur, waarmee u de wagen via de variabele bekrachtiging met speels gemak door het verkeer stuurt. J Daar is het bijna futuristisch gestylde dashboard, natuurlijk met elektro- nische toerenteller en kwartsklok, dat u in een oogopslag alle infor- ma tie verschaft. Daar is het Fiat 132-2000 0 Een modem gelijnde, mooie 0 wagen, Interieuruitrusting 1 bijzonder kompleet maar zonder overdreven i humbug. Aan veiligheids voorzieningen heeft de 132-2000 wel zo ongeveer alles wat de moderne automobieltechniek op dit gebied thans te bieden heeft voor serie-produktie- auto's. Autokampioen 0 Aan het interieur werd meer m veranderd en dat ziet er nu erg chique uit. Aardige vondsten zijn zaken als vier zonnekleppen van doorzichtig bruin materiaal. Dankzij de uit stekende zit en de vrij stille motor is de nieuwe 132 een plezierige auto voor de lange afstanden. ATT Inwendig valt veel moois aan te treffen. Fiat heeft zeer veel aandacht besteed aan verfijning van het komfort. Zo zitten er eenpaarbijzondergoe- de stoelen in de auto, terwijl ook de achterbank prima zitkomfort levert. Fiat besteedde erg veel aandacht aan de geluiddemping: de 132 is dan ook opzienbarend stil. Een komfortfaktor waarvan het belang moei lijk te onderschatten valt.' Autovisie unieke binnendak! Wat er allemaal uitschuift? Half doorzichtige zonne schermen - natuurlijk voor de voorruit van gelaagd glas, maar ook voor de overigens elektrisch te bedienen ramen van de voorportieren - en een royale make-up spiegel. 0 Daar is de stille motor van 2000 cc en 112 DIN pk. Paardekrachten die u moeiteloos aan- 0 eenrijgt via de soepel schakelende 5-bak naar een acceleratietijd van 0 tot 80 km/u in 7,8 seconde en een topsnelheid van meer dan 170 km/u. Maar ondanks de enorme potentie van deze machinerie hoeft u niet te rekenen op een navenant benzineverbruik. Rustig kruisend bij een snelheid van 100 km/u haalt u uit een liter benzine ruim 10 kilometer. Voorwaar, een zuinig verbruik, waarvoor de elektronische ontsteking mede verantwoordelijk is. Daar is de ver doorgevoerde veiligheidskonstyuktie, waarmee de nieuwe Fiat 132 in menig opzicht de meerdere is van deze of gene noorderling. Oordelen wij juist als uw interesse inmiddels is gewekt voor deze nieuwe geweldenaar in de 2-literklasse? Dat dit de auto is waarmee u straks in een hoog, maar ontspannen tempo het land doorkruist? Dat u nu een lichte neiging bespeurt om een korte, doch verhelderende proefrit te gaan maken in de nieuwe Fiat 132-2000? De Fiat Agent overhandigt u graag voor 'n dagje de sleutels. Geheel kompleet, dus met alle opgemelde voorzieningen 20.150,- Met automatische versnellingsbak 21.280,-. Er is ook een uitvoering met 1600 motor verkrijgbaar. Imp.Leonard Long, Daniël Goedkoopstraat, Induttriegebied/Amstel, Amsterdam-Tbl. (020) 9248 88. Prijzen inkl.BTW, exki.afleveringskosten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8