FAMILIEBERICHTEN Uw vakantiewoning PARGDL REIZEN; TROUW/KWARTET PSH 12 - R 14 hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Met dankbaarheid geven wij u kennis van het feit, dat Johannes Jacobus Dijkhuizen en Jacoba Verhey op 3 juni er op mogen terugzien, dat zij 35 jaar geleden elkaar het ja-woord gaven. In kleine fami liekring zal hieraan zeker de nodige aandacht worden besteed. Er past zeker een woord van dank aan Hem, die in wezen alles bestuurt Wij hopen dat God hen nog lang voor elkaar moge sparen. De kinderen, schoon- en kleinkinderen: Ab en Nel, Arjan, René en Paul Nel en Jan Joke, Marjan en Jan Piet en Nel Jan „Mijn oog zal op U zijn" (Psalm 32) Op 15 juni a.s. hopen onze ouders C. de Mooy en A. de Mooy-van Egmond dankbaar te herdenken dat 55 jaar geleden door wijlen ds E. H. Bioekstra, met bovenstaande tekst hun huwe lijk werd ingezegend. Hun kinderen en kleinkinderen Oegstgeest, juni 1977 Lange Voort 271 Gelegenheid tot feliciteren op 8 juni van 17.00-19.30 uur in het bedrijfsgebouw van C de Mooy en Zonen B.V., Veilingweg 7 te Berkel en Rodenrijs. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Rom. 14 8 b Heden, 2e Pinksterdag 1977 is in haar Heer en Heiland ontslapen onze stiefmoeder, zuster, schoonzuster en tante, mevrouw Trijntje Heukels-Heerema Sinds 1967 weduwe van Lulof Heukels, in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Fam. Heukels Fam. Heerema Emmen. 30 mei 1977 Rusthuis „Holdert", Hondsrugweg 101. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „De Wolfsbergen". Weerdingerstraat 150, Emmen. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd centrum op vrijdag 3 juni a.s. om 13 30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Corr. adres: Iemingercamp 5, Emmen. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven.' Joh. 11:25 b Heden overleed, voor ons nog onverwacht, mijn lieve man en onze zeer zorgzame vader en groot vader Jacob Kats op de leeftijd van 74 jaar J Kats-ter Stege Apeldoorn W Kats A. J Kats-Smit Sylvia Hoogeveen. 30 mei 1977 „Huize Beatrix", Alteveerstraat 140 Een rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 4 juni om 10.45 uur in de Zuiderkerk, waarna de begrafenis plaatsvindt om 11.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Hoogeveen. Er is gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst vanaf 10.15 uur in de Zuider kerk. Gelijk Hel pro* u om kortstondig* Uvtn. grhjk em bloem. die. op Hel reld rerHeve*. u-el ntrhjk pronkt, maar krachtloo* u en leer, irenneer de unnd sieh over 1 land laat horen, dan knakt haar «teel, haar tchoomhni gaal verloren; men kent en eind haar standplaats zélfs niet meer. Maar s Heren gvnst sal over die Hen cneten, tn eeuunphetd allooi dezelfde weten. Op de 2e Pinksterdag, nam de almachtige God zeer plotseling in Heerlijkheid op. onze innig geliefde kleinzoon, oom, tantezegger en neef Auke Cornells Ykema, geliefde zoon van Jan en Willy Ykema. op de jeugdige leeftijd van 23 jaar. Geven de Here aan Jan. Willy en de kinderen de troost en de kracht, die zc zozeer behoeven in deze droeve dagen en in dc toekomst. Leeuwarden: A. Ykema G. Ykema-Tuinhof Goutum J. Ykema F. Ykema-v.d. Weij Beetg.Molen: K. Smit F. Smit-Ykema Heiloo: A. Lont L. Lont-Ykema Zoetermecr: W. Ykema M. Ykema-Born Ter Apel P Ykema T. Ykema-Heslinga El burg H Idzenga A. Idzenga-Ykema Sexbicrum Tj. Ykema G. Ykema-de Vnes Stiens: L. v. d Poel J v. d. Poel-Ykema en kinderen Koudekerk, 30 mei 1977 Met droefheid wordt u kennis gegeven dat het de Heere heeft behaagd zacht en kalm van ons weg te nemen onze geliefde vader, schoonvader, grootva der en zwager Jacobus de Zeeuw weduwnaar van Cornelia óe ïlooy, in de ouderdom van 74 jaar en 11 maanden Veenendaal: J. de Zeeuw N. A. de Zeeuw-de Roo Bergambacht: J. K. Graafland-de Zeeuw J. C. Graafland Dordrecht: E. de Kok-de Zeeuw T. de Kok Meerkerk: W A. de Zeeuw W. de Zeeuw-de Besten Langerak: G. Schakel-de Zeeuw D. Schakel Nieuwpoort: A H. den Hoed-de Zeeuw M. den Hoed Noordeloos: A. H. de Zeeuw G. de Zeeuw-v. d. Heuvel Langerak: A. de Zeeuw Gouda: R. de Zeeuws en kleinkinderen Langerak, 29 mei 1977 Lekdijk 32 Corr.adres: D. Schakel, Lekdijk 113, Langerak. Gelegenheid tot condoleren woensdag 1 juni tus sen 19.30 en 21.30 uur in het gebouw van de Bethelkerk. Lekdijk 82 te Langerak. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. don-, derdag 2 juni tussen 14 en 15 uur op de algemene begraafplaats te Langerak van uit de Bethelkerk. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve moeder en oma Johanna Francina Dekker-Gijsbers op de leeftijd van 85 jaar. Krimpen a/d IJssel: N. E. Prins-Dekker B. Prins Rijswijk: G. H. Dekker E. Dekker-Schipper Eric Jaqueline Rijswijk: J. Dekker J. Dekker-Stavleu Henk Jolanda Willem Jan Novi Beograd (Joegoslavië): J. F. Andrié-Dekker J. Andrió Rijswijk: J. Dekker Driehuis: D. Dekker E. Dekker-Italiaander les Chelly Hanneke Rijswijk, 30 mei 1977 Hoogkamerlaan 83 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek: dagelijks van 4.30-5.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voor gaan Ds. M. Grashoff, zal gehouden worden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan op vrijdag 3 juni om 3 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de Alette Jacobsstraat 19 te Rijs wijk om 2.40 uur. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In Uw hoede zijn wij wel geborgen. Heden nam God van ons, tot onze grote droefheid, mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader, broeder, behuwdbroe- der en oom, Frederik Willem Alblas, drager van de Eremedaille in Brons van Oranje-Nassau en van het Mobilisatie Oorlogskruis, in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam, M. H. J. Alblas-Riet 's-Gravenhage, 28 mei 1977. Malakkastraat 17. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconcssenhuis „Bronovo", Bronovolaan 9. Bezoekuren van 13.30-15.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof- laan op donderdag 2 juni om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek van de rouw kamer om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de wachtkamer van de be graafplaats. „Zij is verlost, God heeft haar weloedaan". Heden is van ons heengegaan onze lieve zuster, schodnzuster en tante Wilhelmina Beintema in de leeftijd van 66 jaar.. Capelle a.d. IJssel: J. F. Meijlis-Beintema 's-Gravenhage R. Beintema E. Beintema Diemen: H. J. Roering-Beintema J. J. Roering neven en nichten Arnhem. 27 mei 1977 Gorinchemstraat 50 flat 419 Corr.adres: Beeklaan 463, 's-Gravenhage. Geen bezoek De crematie heeft 31 mei in stilte plaatsgevonden te Arnhem. De Here is met mij, ik zal niet vrezen Op eerste Pinksterdag is in het volste vertrouwen op zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man en onze lieve vader en opa Govert Antonie Lakerveld Na een fijne week vakantie samen met moeder is vader op het eiland Bornholm (Denemarken) ziek geworden en na tien dagen vredig van ons heenge gaan. Hij was 66 jaar. Rpnne, 29 mei 1977 's-Gravenhage: J. Lakerveld-Feenstra Achterveld: Dries en Agaath Lakerveld- Reeskamp Janneke, Corine, Anton Emmen: Anneke en Piet Leloux-Lakerveld Arno Zuidlaren: Toos en Jan de Maa-Lakerveld Martin, Jacoline, Govert Jan 's-Gravenhage: Govert en Netty Lakerveld-Meynen Jeroen, Mark Diemen: Hans Lakerveld en Cora Geljon Roden: Wilma en Theo Meijman-Lakerveld 's-Gravenhage, Loosduinseweg 1077c De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden zaterdag 4 juni om 10.00 uur in de Valken- boskerk, ingang Loosduinsekade 359 te 's-Gravenhage. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie straat te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de rouwkamer Frederik Hendriklaan 7 te 's-Gravenhage of na de begra fenis. Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het overlijden van onze directeur, de heer G. A. Lakerveld Zijn gevoel voor medemenselijkheid, plichtsbe trachting en rechtvaardigheid zal bij ons in diepe herinnering blijven voortleven. Gezamenlijk Personeel Drukkerij/Uitgeverij Lakerveld B.V. In de hope des Eeuwigen Levens is rustig inge slapen Hendrik Jan Jacob Radstake weduwnaar van Carolina Dionysia Rachel Margaretha Cannegieter in de ouderdom van bijna 99 jaar. Uit aller naam: W. J. Mulder-Radstake Wageningen, 30 mei 1977 Bevrijdingsstraat 21 Correspondentie-adres: Ooststeeg 33, Wageningen Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden in de aula van het Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom (ingang Boerhaavelaan) vrijdag 3 juni a.s. om 13.15 uur, waarna om 14.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wageningen. Indien u de rouwdienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.00 uur in de aula van het ziekenhuis aanwezig te zijn. Vertrek van de aula om 13.45 uur. Na de teraardebestelling is er gele genheid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve moeder en orrta Elisabeth Tigelaar-de Jong Zij was 85 jaar. Amersfoort: E. Arnold-Tigelaar J. J. Arnold Dineke en Paul Arnhem: J. Tiemens-Tigelaar A. L. Tiemens Arie en Ineke (Ochten) Els en Ytzen (Utrecht) Epe: A. E. Hekman-Tigelaar G. Hekman Henjo en Margot (Driebergen) Betteke Ineke (Katwijk) 's-Gravenhage: A. B. Arnold-Tigelaar H. P. Arnold Hans Gert Arjan Anne en achterkleinkinderen Amersfoort, 30 mei 1977 Corr. adres: Dollardstraat 70, Amersfoort De begrafenis zal zo de Here wil plaatshebben op vrijdag 3 juni om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Rusthof", Dodeweg te Amers foort Vertrek van het rouwcentrum „Morinta Stich ting", Bergstraat 7 te Amersfoort om 12.30 uur. Joh. 3:16 Bedroefd, doch dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, delen wij mede, dat op vrijdag -27 mei 1977 van ons is heengegaan mijn dierbare en zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Jacob Broer op de leeftijd van 77 jaar Ridder in de orde van Oranje Nassau. D. R. K. Broer-Kagei kinderen en kleinkinderen. 't Harde, Lavastraat 48. Woensdag 1 juni zal in de Geref. Kerk te 't Harde een rouwdienst gehouden worden, aanvang 14.00 uur, waarna de teraardebestelling plaats zal vin den op de nieuwe begraafplaats aan de Bovenweg om z 14.45 uur. Na deze plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren bij terugkomst in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Tot onze grote droefheid overleed zeer plotseling mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader Hugh Aart Maaskant architect officier in de Orde van Oranje-Nassau geb. 17-8-1907 Rotterdam: M. MAASKANT-WILS Muiden: R. MAASKANT J. M. MAASKANT-SCHOLTES Rotterdam: P. GERSSEN FRANK-QUIRIJN ERNST-RODERICK Arnhem: R. ACKEMA C. ACKEMA-LAMBECK aan huis geen bezoek Rotterdam, 27 mei 1977 Kralingse Piaslaan 99. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bergwegziekenhuis, Bergselaan 62 alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatshebben donderdag 2 juni om 11.15 uur- in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Rectificatie „Er is een land van louter licht waar heil'gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn." Gezang 290:1 Zondag 1: Heidelbergse Catechismus In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze vader en grootvader Willem Hessel in de leeftijd van 79 jaar. 's-Gravenhage: H. Hessel-van Asperen Leiden: L. W. Hessel J. Hessel-van der Kooij Irene en Krijn Jolien Huub Nellie •s-Gravenhage. 28 mei 1977 Huize „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52, kamer 520 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in huize „Uitzicht" op woensdag 1 juni a.s. om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het fami liegraf op de begraafplaats „Nieuw Eykenduy nen", Kamperfoeliestraat 2a zal plaatsvinden om 2.30 uur. Heden is onverwacht in de Heer ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, omi en groot moeder Alida van Schaik echtgenote van Albertus Vos op de leeftijd van 69 jaar. A. Vos Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Alkmaar, 31 mei 1977 Willem de Zwijgerlaan 250 Corr. adres: Komlaan 2 Bergen N.-H. Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 3 juni 1977 om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkedijk, Bergen N-H. „Gij zult mijn getuige zijn" God riep heden tot Zich, onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Janna Jacoba Johanna Riksen-den Hond weduwe van T. P. Riksen in de ouderdom van 82 jaar. Namens de familie: A. Riksen Wassenaar, 30 mei 1977 Burchtlaan 30 Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal D.V. plaatshebben op donder dag 2 juni a.s. om 15.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de teraardebestelling in besloten familiekring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vóór de rouwdienst vanaf lf.30 uur in de Foyer van bovengenoemde Kerk. Geheel onverwacht nam God tot Zich, door een noodlottig ongeval mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa Klaas Cornells de Boon in de ouderdom van 85 jaar. Werkendam: C. G. de Boon-Baggerman C. de Boon Dordrecht: P. de Boon D. de Boon-Kieboom Kees-Pieter en Connie Werkendam, 31 mei 1977 Sasdijk 30 Gelegenheid tot condoleren donderdag 2 juni van 19.00-20.00 uur in de benedenzaal van de Ned. Herv. Kerk. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 4 juni a.s. om 13.30 uur in voor noemd gebouw, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Werkendam. Vrienden en bekenden, die de begrafenis willen bijwonen, worden verzocht om 13.30 uur aldaar aanwezig te zijn. Geen bezoek aan huis. Enige en Algemene Kennisgeving „Ik weet dat mijn Verlbs- ser leeft" Op 27 mei 1.1. ging tot onze droefheid van ons heen onze lieve zuster en tante Catharina Johanna Wasserval op de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: J. J. Mulder 's-Gravenhage, 1 juni 1977 Huize „Kranenburg", Morsestraat 9 Correspondentie-adres: Ridderspoorweg 4. De begrafenis heeft heden in kleine kring plaatsgevonden. Op donderdag 26 mei jongstleden is tot ons leed wezen overleden een van de oud-medewerkers van Het Parool de heer Sipke IJsbrand van der Werff Wij hebben de heer van der Werff gekend als een zeer gewaardeerd medewerker en collega. Naar zijn familie gaan onze gedachten in deze moeilijke tijd uit. Hoofddirektie en personeel Perscombinatie N.V. Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwager en oom Freerk Bos op de leeftijd van 52 jaar, geliefde echtgenoot van M. Riepma. Huizinge, 26 mei 1977 Oldekerk: A. Bos F. Bos-de Vries Jan D. W. BRAND N.V. commissionairs in effecten Keizersgracht 215 Amsterdam vraagt een secretaresse leeftijd 20 jaar die in het bezit is van een HAVO- en typedi ploma. Tevens moet zij vlot Nederlands kunnen steno graferen. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische af spraak met Sylvia Pelle 020/264164 fst. 27. Bij beschikking van de Arron- dissements-Rechtbank Utrecht d.d. 11 mei 1977 is Hendrika Wilhelmina Bovenschen, wedu we van C. L. Steevens, wonen de te Groenekan, Gemeente Maartensdijk in het Verpleeg tehuis „De Beukenburg". Beu kenburgerlaan 29 a. onder cu ratele gesteld, met benoeming van Mr Joseph Petrus Wijn, Blauwkapelseweg 31 te De Bilt tot curator en Mr Julius Johan nes Stael, wonende te Utrecht. A. R. Falckstraat 1 tot toeziend curator. (bungalow/appartement) staal deze zomer in Algarve 8dgn. v a 396 (logies) Griekenland (Kmetta) 8dgn. v a. 657 (h/p) Griekenland (Haikidiki) 8dgn. v a. 583 (h/p) Mallorca 8 dgn. v a 515 (h/p) Ibiza 8 dgn. v a 393 (logies) La Manga 8 dgn. v a 298 (logies) Costa del Sol 8 dgn. v a 398 (logies) Torquay 8dgn. v a 392 (logies) Informatie/Boeking: Wïbautstraat 131 Amsterdam, lel. 020-914400

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12