5 een nieuwe stap vooruit! mmviE I FAMILIEBERICHTEN LEUKE VAKANTIES VOOR JONGE MENSEN! DEZE ZOMER O.A. NAAR a i .ji Te koop Koopsom 160.000 R.k. Te bevragen: Hoefkade hondenvoi langer veiliger, langer zuiniger DONDERDAG 26 MEI 1977 TROUW/KWARTET PS20/R! hunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Ift dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. De Here is mijn Herder, mij zal meu ontbreken. (Psalm 23) Voor ons nog vrij onverwacht nam God uit ons midden tot Zich mijn lieve man en onze dierbare vader en grootvader Hendrik van de Elskamp emeritus predikant van de Gereformeerde Kerk te Bennekom in de ouderdom van 86 jaar. Bennekom: M. J. van de Elskamp-Bolwijn Bennekom: E. J. van de Elskamp 's Gravenhage J G Maaskant-van de Elskamp W. Maaskant Harry Marjolein Edmée Bennekom. 24 mei 1977. Edeseweg 22. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula van het Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom (ingang Boerhaavelaan). Bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condoleren donderdag 26 mei van 19.00- 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Brinkstraat te Ben nekom vrijdag 27 mei a s. om 10.30 uur, waarna om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvin den op de oude algemene begraafplaats te Ben nekom. Indien u de rouwdienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.20 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de teraardebestelling is er nog gelegenheid de familie te ontmoeten in gebouw „Kerkheem" na bij de begraafplaats. Ons bereikte het bericht dat is overleden onze oud-predikant Ds. H. van de Elskamp in de ouderdom van 86 jaar. Van 1926 tot 1933 was hij predikant van de Gere formeerde kerk te Groningen. Vooral bij de oude ren onder ons leeft hij in dankbare herinnering voort. Aan zijn vrouw en kinderen wensen wij de troost en nabijheid van de Heilige Geest. Namens de moderamina van de ker ken Noord oost. West en Zuid. L. Zwanenburg h.t praeses H. Marsman h.t scriba. Groningen, 24 mei 1977 De kerkeraad voor algemene zaken van de Gere formeerde Kerk van Hilversum heeft met ontroe ring kennis genomen van het overlijden van Ds. H. van de Elskamp op 24 mei 1977 te Bennekom. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij voor de kerken deed. vooral zijn trouwe arbeid te Hilversum van 1933-1948. Wij bidden zijn familieleden Gods kracht toe. Namens de kerkeraad: Ds. P. van Oosterhoudt, praeses J. C. Langeveld, scriba Na een kortstondige ziekte heeft de Here opgeno men in heerlijkheid mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa Gerrit Zweers op de leeftijd van 64 jaar. Psalm 116 (oude berijming) Gramsbergen: G. J. Zweers-Hekman Gramsbergen: E J Zweers D. Zweers-Borger Cerko A Hard Zwolle: H Hoogendoorn-Zweers G. Hoogendoorn Dianne Hanjo Gramsbergen: Hans en Truus Gramsbergen, 24 mei 1977 Ane B 46 De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 28 mei a s. op de begraafplaats te Gramsbergen De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde kerk te Gramsbergen aanvang 10.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 10.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren Geen bloemen .Mijn genade is u genoeg, want de kracht openbaart zich eerzt ten oolle in zwakheid" 2 Cor. 12:9 Heden overleed tot onze grote droefheid mijn geliefde man, onze broer, zwager en oom NicoUas Cornells Jansen op de leeftijd van 74 jaar. Namens de familie: G. Jansen-De Gelder 's-Gravenhage, 24 mei 1977. Lekstraat 239. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het uitvaartcen trum. Bautersemstraat 3. Gelegenheid tot bezoek van 4 uur tot 5 uur en van 7 uur tot 8 uur n.m. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op zaterdag 28 mei 1977 in de Triumfatorkerk, Laan van Nieuw Oost Indiè, hoek Juliana van Stolberglaan te s-Gravenhage en zal worden ge leid door de Weleerwaarde Zeergeleerde Heer Dr. C. Gilhuis, om 10.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Westduin", Oc- kenburghstraat te Loosduinen om 11.15 uur. Want wij weten, dat. indien de aardse tent. waann wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de He melen. niet met handen gemaakt, een eeu wig huis 2 Cor. 5:1 Na een kortstondige ziekte is ingegaan in de vreugde van zijn Heer mijn innig geliefde man, onze lieve fijne vader en opa Pieter Adriaan Marseille in de ouderdom van 75 jaar. Harderwijk: G. Marseille-Knol Eindhoven: A. H. J. Marseille P. J. Marseille-Bmnendijk Dronten: E. J. A. Marseille J. Marseille-Bouma Renske, Pieter, Sytze, Sandra, Erica. Heteren: J. P Marseille M. Marseille-Bakhuizen Mark, Mirjan, Arnold Hoogeveen: A. J. Urbanus-Marseille F. C. Urbanus Ingeborg, Marcel, Ronald Hoogeveen: E. H. G. Marseille M. Marseille-de Bruin Ellen, Yvonne, Edwin Amersfoort: P. G. Hilverda-Marseille H. G. Hilverda Eric Harderwijk, 24 mei 1977 Alberdingk Thijmlaan 25 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Har derwijk. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 28 mei om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 13.00 uur een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Stadsden- nenkerk, Alberdingk Thijmlaan te Harderwijk. Na afloop van deze dienst is er gelegenheid tot condoleren. Halleluja, eeuwig dank en eere. Heden ging naar haar Heer en Heiland, na een zeer gelukkig huwelijk van 62 jaar, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Alida Poot-Huisman op de leeftijd van 83 jaar. Engeland: J. Poot D. Poot-Hills Doorn: N. Beekman-Poot R. Beekman Delft. A. Bakker-Poot A. Hordijk-Poot C. Hordijk Arnhem: J. Poot W. Poot-van Arkel Delft. A. Poot M. Poot-Rothfusz Maartensdijk (U): J. M. van der Wilt-Poot E van der Wilt Arnhem: W. J. Poot C. Poot-van Loenen Berkel (Z.H.): H. Lobik-Poot A. Lobik Hilversum: J. Strating-Poot S. Strating klein- en achterklein kinderen Delft. 25 mei 1977 Prof. Evertslaan 43 De overledene is opgebaard in huize „De Hoeksteen". Prof. Evertslaan 1 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd tehuis zaterdag 28 mei a.s. om 10.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaf fa" te Delft om ca. 11.30 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Dinsdag 24 mei overleed na een langdurig en moedig gedragen lijden onze voorzitter Joop van Veen in de leeftijd van 61 jaar. In deze moeilijke uren gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw en dochter. Alle medewerkers van Wijkorgaan Het Oude Noorden Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve moeder Harmanna Gorter-van de Riet in de ouderdom van 81 jaar. sedert 15-1-1954 weduwe van Uilke Gorter Joh. 11 25 en 26 Stadskanaal, 25 mei 1977 Maarsheerd. K. 106 Mr. Neuteboomstraat 52: A K. Gorter M. Gorter-Streefkerk Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 27 mei van 20.30 tot 21.30 uur in het rouwcentrum. Vlaande- renlaan 1. Op zaterdag 28 mei wordt om 13.00 uur de dienst van woord en gebed gehouden in de Geref. kerk. Poststraat 30 te Stadskanaal, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Brugstraat. Liever geen bloemen. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid plotseling van ons weg. onze innig geliefde zeer zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Gerardus Bos, weduwnaar van Dingena Klazina van Os, in de ouderdom van bijna 82 jaar. Spijk (Gron.): D. Breedijk-Bos N. Breedijk 's-Gravendeel: A. Kooy-Bos B. Kooy Tienhoven: D. Bos J. J. Bos-Huyzer Lekkerkerk: A. Bos D. Bos-van der Hoog Kleinkinderen en Achterkleinkind. Lekkerkerk, 24 mei 1977. Schu wacht 160. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 26 mei a.s. 's middags van 3.00 tot 4.00 uur en 's avonds van 8.00 tot 9.00 uur, Schuwacht 160. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 27 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats te Lekkerkerk om 12.00 uur. Geen bloemen „Dit weet ik, dat God met mij is". Geheel onverwacht nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Marius Zondag op de leeftijd van 59 jaar. Uit aller naam: A. Zondag-ten Wolde 's-Gravenhage. 25 mei 1977. Soestdijksekade 878. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 28 mei om 10.00 uur in de Val- kenboskerk (ingang Loosduinsekade 359), wab^na de begrafenis zal plaatshebben om 11.00 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Vertrek van de Valkenboskerk om 10.50 uur. Liever geen bloemen. Met verslagenheid ontvingen wij het overlij densbericht van wethouder M. Seijbel In de herinnering aan zijn persoon en het door hem met veel doorzettingsvermogen verrichte werk, willen wij hem blijvend eren Het Gemeentebestuur van Benthuizen 27 mei 1977 In volle vrede is heden ontslapen onze lieve moeder en oma Erjetta Apollina Hoeksma- Zandberg op de leeftijd van bijna 82 jaar sedert 15 augustus 1964 weduwe van W. Hoeksma. ..Zalig de doden die in de Heere sterven". Groningen, 22 mei 1977. Corr.adres: Colijnstraat 1, Oss (N.B.) M. Hoeksma H. Hoeksma- Reitsemo Jetty Gert Wim Gevolg gevend aan de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. Lees erover in het kleurrijke programma van Perscombinatie reizen Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunst bewijzen. Die God is onze zaligheid: wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil. Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons 't eeuwig, zalig leven. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man en onze innig geliefde vader, schoonvader en groot vader Dirk Kwakkelstein op de leeftijd van 82 jaar. Vlaardingen: C. A. Kwakkelstein-van der Burg Wassenaar: A. P. Kubbinga-Kwakkelstein F. A. Kubbinga Vlaardingen: W. Kwakkelstein C. W. Kwakkelstein-van der Does Den Haag: J. Kwakkelstein S. Kwakkelstein-Zeilemaker Muiderberg: D. Kwakkelstein M. Kwakkelstein-Ehemann. Vlaardingen: C. F. Kwakkelstein en de kleinkinderen. Vlaardingen, 25 mei 1977 Schiedamseweg 93. Geen bezoek aan huis, geen toespraken. Geen bloemen. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in de „Oosterkerk" Schiedamseweg 95 te Vlaardingen op zaterdag 28 mei a.s. om 13.00 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Emaus" te Vlaardingen om - 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de Oosterkerk. Uw groot medeleven ondervonden bij het zo onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame man, vader en groot vader Adriaan Gerrit Baas was ons tot grote steun. Vanwege de overstelpende belangstelling, is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken, daarom betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Uit aller naam, H. Baas-Huisman Barendrecht, mei 1977. Prins Hendrikstraat 2. Het overlijden van Mr Gijsbert van Hall, oud-voorzitter van de Stichting tot Instandl^J1 ding van het Centraal Laboratorium vaoU| Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Bi Kruis, heeft ons met diepe droefheid vervuld. Met grote dankbaarheid denken wij aan het J dat hij als oprichter en gedurende ruim 25 jaj als voorzitter van de Stichting voor ons instito heeft gedaan. jn namens het bestuur: P Mr J. de Wilde namens de directie: Prof. Dr J. J. van Loghem Up 22 mei 1977 is na een rijk en veelbewogen lei plotseling overleden mijn lieve man, onze vadl schoonvader en grootvader Gijsbert van Hall Amsterdam E. van Hall-Nijhoff Cambridge, Mass. (U.S.A.) E. M. Habraken-van Hall N. J. Habraken en kinderen Amsterdam D. J. te Winkel-van Hall D. te Winkel De crematie zal in besloten kring plaatsvindei d Correspondentie-adres: Beethovenstraat 145 Amsterdam Z. ZAKENFLITSEN 40 jaar Van Marwi|k, voor fietsen o a Batavus. Union. Spai|^ Peugeot en een Hollands sportrijwiel. 199 COMPLEET Zijlsingel 65. Leiden, telefoon 071-125356. In goede staat van onderhoud: een parterrewoning vlakbij het Zuiderpark. bestaande uit 4 ka mers. keuken, douche, grote ach tertuin op het zuiden met schuur. Leeg te aanvaarden eind juni a.s. 1432 te Oen Haag. tel 390304. Hope-Farm Het beste voor uw hond. I me van 25 kg franco t zorgd in Leiden. Leid Oegstgéest. Fa. L. de la Bergman). Diervoarhandel weg 232. Leiden, tel 071- Te koop stalen Ri|niai Motorkruiser 6.20x2.50 m, 4 slaapplaats derwater closet, elektriciteit b.b. motor met afstandtx vaarklaar prijs 14 500. 7 122871. Informatie/boeking Wlbauütraat 131 AMSTERDAM TEL. 020-914400 Eén blik op loopvlak en profilering van de nieuwe "XZX" maakt duidelijk dat alles ge daan is om de grip te verbeteren en dus de veiligheid te verhogen: breed en soepel loopvlak robuust afgeronde schouders talrijke antislip-lamellen brede profielbanen in lengte-richting breedte-profilering vanuit het midden tot in de schouders. Daardoor: uitzonderlijk wegvast op èlk weg dek, perfekt stabiel op de rechte weg. voor treffelijke besturingsprecisie in'bochten en bij inhalen, en vooral: zeer goede wateraf voer en uitstekende grip op natte wegen. Dit veiliger rijgedrag gaat niet ten koste van de levensduur. Zowel de samenstelling van de rubber als de profilering van het loopvlak zijn afgestemd op de grootst mogelijke weer stand tegen slijtage. De nieuwe "XZX" maakt autorijden plezie riger door comfort, souplesse en een bijzon dere geruisloosheid. Michelin past in deze nieuwe band de laatste ontwikkelingen van radiaaltechniektoe. En aan wie is het perfektioneren van deze techniek beter toevertrouwd dan aan de uit vinder ervan?

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24