E 1 FAMILIEBERICHTEN Kies 25 mei uw par^ Kies vandaag uw vakl Kies dan vandaag zer Peter en Marion Ittmann-Uyting famfë Dage!' ovei kras53 nog sg; actiiw MAANDAG 16 MEI 1977 TROUW/KWAR kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Op 2 juni 1977 hopen onze ouders en grootouders W. de Ruiter en A. de Ruiter-Rijweg te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen en kleinkinderen Receptie: zaterdag 4 juni 1977 van 16.30-18.00 uur. restau rant „Plaswijck", C. N. A. Looslaan 9. Rotterdam- Hillegersberg. In plaats van kaarten Dankbaar en blij. delen wij u mede dat onze lieve ouders eo grootouders P. Oosterhof en J. Oosterhof-Hogenkamp D.V. 27 mei a.s. 40 jaar getrouwd zijn. Dat God hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van hun kinderen en kleinkinderen Nieuw Vennep. 16 mei 1977. Schoolstraat 14. Zij, die onze ouders willen feliciteren zijn hartelijk welkom op zaterdag 21 mei a.s. van 19.30-21.00 uur in het Jeugdgebouw „De Bron", Dorpsstraat 25, Nieuw- Vennep. „Verhef over ons het licht titus aan- schijns, o Here!" Psalm 4:7b Vrijdag 20 mei a.s. hopen wij met onze ouders en grootouders Gerrit Jan Leideman Aleida Baukamp hun 45-jarig huwelijksfeest te vieren. Zoetermeer: Roelie en Jan Gertjan, Evert en Heidi Alphen a.d. Rijn: Ans en Bé Gerrit en Truus Mei. 1977 Harmeien, Uitweg 49 Wij zullen die dag niet thuis zijn. Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven. Johannes 11 25 Geheel onverwacht ging van ons heen onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Hendrik Vlaardlngerbroek geboren 3 februari 1889, weduwnaar van Menksje Boers en hij teas niet meer, u?ant God had hem opgenomen Genesis 524 Wij zijn dankbaar, ouders gehad te hebben die ons de weg van 't geloof hebben gewezen en ons op die weg zijn voorgegaan. Namens allen: L. Vlaardingerbroek Valckesteijn 1 Monster. 's Gravenhage, 13 mei 1977 Pension-tehuis „Duinhage" Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op dinsdag 17 mei a.s. om 13.30 uur in Pension-tehuis .Duinhage", De Savornin Loh- manlaan 202. De teraardebestelling zal om 14.30 uur temidden van de naaste familieleden plaatsvinden op „Westduin". Met verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze collega K. Ootjers directeur Stichting Boekhoudbureau en Accountantsdienst C.B.T.B., kantoor Alkmaar. Zijn heengaan heeft ons diep getroffen. Ons innig medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Bennekom, 11 mei 1977 Stichting Boekhoudbureau en Accountantsdienst Door een noodlottig ongeval is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve papa, Jan Zagema oud 44 jaar Moge de Heer van het Leven, die hij met hart en ziel liefhad, ons kracht geven. Mede namens de familie Riek Zagema-Pothof Koos Bertram Douwe Zevenaar. 13 mei 1977 Corellistraat 17 Rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 17 mei aj. om 12.30 u in de Nederlands-Hervormde kerk, Dr Honigstraat 3 te Zevenaar. waarna de teraar debestelling zal plaatshebben op de Nederlands- Hervormde begraafplaats te Zevcnaar 13.15 uur Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in ons huis. De' Kerkprovincie Gelderland der Nederlandse Hervormde Kerk leed een zwaar verlies doordat de chef van ons bureau, de heer Jan Zagema door een auto-ongeluk ons ontviel op de leeftijd van 44 jaar. Door zijn stuwende werkkracht en diep geloof was hij ten zegen voor velen. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods sterken de nabijheid toe. Namens de Provinciale Kerkvergadering van Gelderland, de Organen van Bijstand en de medewerkers, Ds. W. B. A. Smits, praeses, Ds. R. Jacobs, Scriba Arnhem, 13 mei 1977. Heden overleed in volle vrede na een langdurig en geduldig gedragen ziekzijn mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa DIRK VERVEEN op de leeftijd van ruim 73 jaar. Gezang 477:2 uit het liedboek Ermelo: M. C. Verveen-Vermeer Lisse: A. A. Verveen E. M. Verveen-Keuleman3 Johannesburg: M. C. Graadt van Roggen-Verveen J. F. Graadt van Roggen Frans, Dirk, Bert Jan Hattum: A. J. A. Verveen G. Verveen-Filippo Lettij, Antoinette, Carina Leiden: A. N. Verveen V. Verveen-Tennekes Marja, Ellen, Paul, Robbi, Hanneke Duivendrecht: J. D. Verveen R. Verveen-de Vries Ermelo, 14 mei 1977 Harderwijkerweg 56 Liever nog geen bezoek aan huis De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 18 mei 1977 om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk aan de Sparren- laan te Ermelo; aanvang 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemde kerkgebouw. Hiermede berichten wij u het overlijden van onze vroegere medisch directeur Dr. D. Verveen Zijn persoon en werk zullen in onze ziekenhuis gemeenschap nog lang in herinnering blijven. Het gezamenlijk personeel van het ziekenhuis „Salem", te Ermelo. Ermelo, 14 mei 1977. Het bestuur en de directie van het ziekenhuis „Salem" stellen u hierbij in kennis van het over lijden van Dr. D. Verveen Sinds 1950 heeft hij het ziekenhuis gediend als keel-, neus- en oorarts en later ook als medisch directeur. Door zijn werk en zijn persoon staat hij bij ons in hoge ere. Wij zijn dankbaar dat hij al die tijd in ons midden mocht zijn. Namens allen, W. Holtrop, voorzitter In volle geloofsvertrouwen is van ons heengegaan onze lieve vader en opa Jakob Slopsema op de leeftijd van bijna 83 jaar. Sinds 18 september 1974 weduwnaar van Marike Broekema De Heer is mijn Herder Psalm 23 (onberijmd) Winsum (Gn.), 13 mei 1977 „Winkheem" Borgweg 48 de Aar (Z-Afrika): J. Wichers-Slopsema H. Wichers Belleville (Ontario): H. R. Slopsema Aduard D. Hogewerf-Slopsema S. Hogewerf Sauwerd: A. Slopsema S. J. Slopsema-Elze Blijth (Ontario): S. de Boer-Slopsema T. de Boer Voorburg: H. W. Slopsema W. Slopsema-Franke Trenton (Ontario): F. Couperus-Slopsema P. Couperus en kleinkinderen De overledene ligt opgebaard in het bejaardente huis „Winkheem", te Winsum. alwaar gelegenheid is tot condoleren op maandag 16 mei van 19.00- 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dinsdag 17 mei om 14.30 uur vanuit „Ubbega- heem" te Sauwerd. Zij. die vader de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.45 uur aldaar aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole- antie. Correspondentie-adres: Stationsstraat 11 te Sauwerd. Nog vrij onderwacht nam God tot zich mijn geliefde man, onze vader en grootvader Human Brinkman emeritus-predikant van de Gereformeerde Kerk te Rijssen. in de ouderdom van 70 jaar. Rijssen: J. J. Brinkman-van der Windt Heino: M. W. den Dunnen-Brinkman T. den Dunnen Wilfred Bram Rijssen, 13 mei 1977 Parkstraat 16 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 18 mei 1977 om 14.30 uur op de algemene be graafplaats van Kampen te IJsselmuiden De rouwdienst wordt gehouden om 11.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Boomkamp 4, Rijssen. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 17 mei van 19.00-20.00 uur in rouwcentrum „Memento Mori", Boomkamp 5, Rijssen Geen bezoek aan huis 1 Thess. 2:8 Plotseling is op 70-jarige leeftijd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Human Brinkman dienaar des Woords, bereid niet al lee n het evangelie Gods, maar ook zijn eigen leven mede te delen. Bussum: A. Brinkman M. Brinkman-Sollman Den Haag: J. W. Brinkman T. C. Brinkman-Bosch Lucca Ut.): J. A. Brinkman G. Ruberti neven en nichten Kampen: M. J. Dixon Rijssen, 13 mei 1977. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Rijssen deelt mede dat de Here onverwachts tot Zich heeft genomen, haar emeritus-predikant Ds. H. Brinkman Van 1947—1970 heeft Ds. Brinkman het Evangelie in onze gemeente mogen verkondigen. De Here troostte mevrouw Brinkman en haar kinderen met de vreugde van dit Evangelie. Namens de Kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk te Rijssen: H. J. Bouwhuis, praeses A. van Eerden, scriba. Rijssen, 13 mei 1977. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 18 mei a.s. om 11.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Boomkamp 4, Rijssen. Met ontroering geven wij kennis van het plotselin ge overlijden van Ds. H. Brinkman predikant te Amerongen van 1943-1947 Onder ons leeft de herinnering voort aan de boeiende en bezielende wijze waarop hij aan de gemeente leiding gaf in tijden van grote spanning. Onze gedachten gaan uit naar mevrouw Brinkman en haar familie; geve God hun Zijn vertroostende nabijheid. Namens de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amerongen - Eist, Ds J. D. Ubels, praeses J. van der Meer, scriba Namens de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Leersum, Drs A. Boelhouwer, praeses J. W. Hartemink, scriba Heden nam de Heer van ons onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder Teuntje Kroon-van der Neut op de leeftijd van 85 jaar Rijswijk: J. Kroon A. E. Kroon-Schroers Heerlen: G. A. Sprey-Kroon W. Sprey Breukelen: J. Boom-Kroon C. Boom Zetten: J. Peerholte-Kroon J. Peerholte Reeuwijk: D. Kroon H. Kroon-van der Bijl Enschede: C. Kroon M. Kroon-van der Lee Californië: H. Crone-Kroon W. J. Crone 'en kleinkinderen Utrecht, 14 mei 1977 Huize „De Lichtkring" Eykmanlaan 72 Correspondentie-adres: Sir W. Churchilllaan 739 Rijswijk De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 18 mei om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehou den in Huize „De Lichtkring". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. „De Heer is mijn Herder Na een lang en moedig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Elizabeth Geertruida van der Staaij-Klandermans op de leeftijd van 62 jaar Mede namens wederzijdse familie: J. A. van der Staaij Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 15 mei 1977. Nieuwe Kerkstraat 53 B. Geen bloemen Aan huis geen bezoek De rouwdienst wordt gehouden woensdag 18 mei om 12.30 uur in de kerkzaal van ziekenhuis „Eudo- kia", Bergsingel 215, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemen begraafplaats „Crooswijk". Gelegenheid tot condoleren UITSLUITEND na de rouwdienst in ziekenhuis „Eudokia". In Jezus ontslapen mijn lieve zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Adolf Ernst de Neef echtgenoot van M. de Ruiter in de leeftijd van 43 jaar J. de Neef-Kloet broers, zusters, nichten en neven. Ede, 13 mei 1977 Mariëndaal 419. Zalig die in Christus sterven, de doden die de hemel erven." Heden nam de Here tot Zich onze geliefde en zorgzame schoonzoon, zwager en oom Adolf Ernst de Neef op de leeftijd van 43 jaar. Rotterdam: K. de Ruiter N. J. de Ruiter-Willemstein C. W. de Ruiter L. J. de Ruiter-van Buren en kinderen 13 mei 1977. Oldegaarde 408a, Rotterdam. „Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis". In dat vast geloof is vandaag na een lang ziekbed naar haar Heiland gegaan mijn geliefde vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Roelofjen Kronemeijer- van der Woude op de leeftijd van 71 jaar, na een gelukkig huwelijk van 47 jaar. Kollum: E. Kronemeijer Utrecht: D. Kronemeijer G. Kronemeijer-Botterweg Evert, Hans, Corien, Jaap, Roelien, Wim Hardenberg: H. J. Jager-Kronemeijer J. Jager Jaap, Evert Sneek: J. Kronemeijer S. E. Kronemeijer-Haisma Evert, Nico, Dirk, Jaap-Peter Leeuwarden: W. R. Kronemeijer H. Kronemeijer-Pilat Evert, Lutgarde, Dirk Kampen: J. T. Bos-Kronemeijer G. Bos Roelianne, Corien, Christian Oenkerk: F. E. Kronemeijer F. S. Kronemeijer-Reitsma Edwin, Marjan Bergum: G. W. Kronemeijer L. Kronemeijer-Zeldenrust Evert-Roelof, Lieuwe-Haitze Kollum, 15 mei 1977 Woldringhstraat 16 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op woensdag 18 mei a.s. om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk te Kollum. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de rouwdienst vanaf 13.15 uur aldaar. J. E. Fabcr Arts Afwezig tot 31 met Waarn. doktersteL 070-321780 25 mei gaat u kiezen voor uw partij. Zo oef2 vloed uit op de maatschappij. Maar dat doe^ door vandaag al uw vakbond te kiezen. 260.' mensen kozen al voor het CNV. Wilt u sam# strijden voor sociale gerechtigheid en eerlijk ling? ïeer uf Ja, ik kies en word lid CNV Dwil meer ii Naam:jf Adres:P Plaats: Geb.datum:Jij Beroep: je Bedr.tak: U kunt deze bon zonder postzegel opsturen naar Antwoordnummer 1096, Utrecht ld W Psaln di Ik kan gaan slapen zonder zorgen, k want slapend kom ik bij U thuis. ;z Alleen bij U ben ik geborgen. »n Gij doet mij rusten tot de morgen' en wonen in een veilig huis. Heden nam God tot Zich onze lieve broer, tv en oom Willem Paul Keun geboren 8 mei 1914. 1 112 Boskoop: G. L. Dijkstra-Keun H. Dijkstra Utrecht: J. Schroten-Keun W. Schroten Neven en nichten Holten, 13 mei 1977. Heden ontliep in zijn Heiland na eenee gedragen lijden mijn lieve man, onze Vij zorgzame vader en opa )g 1,1 Zo >ol Pl UI n t t Johann Knoll op de leeftijd van 67 jaar. 's-Gravenhage: H. W. Knoll-Meinderink Bennekom: J. Th. Knoll G. H. KnoU-Krul Sander Richard 's Gravenhage, 14 mei 1977 Schenkkade 258 Geen bezoek aan huis Geen bloemen |f Gelegenheid tot condoleren maandagav^f1 7.00-8.00 uur in ,,'t Statenhuys", Statenl^ De rouw- en dankdienst zal gehouden2e woensdag 18 mei te 11.30 uur in de Triifg< kerk, Laan van Nieuw Oost-Indië 143 (ho^ t na van Stolberglaan), waarna de teraard C ling zal plaatshebben op de algemi graafplaats aan de Kerkhoflaan. uk ld Aankomst aldaar te 1.00 uur. r ïnt Het medeleven, de hartelijkheid en vriendsclfcn ondervinden bij het verlies van B le< Reind en Klaasje j u Timmermans-Steenbergen en hun kinderen José Robert-Jan Caryn is ons tot steun en geeft ons moed om verde vr Langs deze weg willen wij een ieder daarvofls Fam. Timmerman Fam. Steenbergen „Van het concert des levens k"jpal een program." De Wijk, mei 1977. vi De zo talrijke blijken van medeleven, welke wij mochten ontvangen na het heengaan van onze dierbare kinderen stellen ons helaas niet in de gelegenheid U allen persoonlijk hiervoor te bedanken. Mogen wij U dank zeggen voor Uw bewijs van oprecht medeleven in dit voor ons zo grote verlies. Arnhem, G. P. Ittmann R. C. Ittman-Veldhuizen Hans en Cilja Josien Driel, Th. H - Uyting H. J. Uyting-Janssen Maria en Hans Eric Resy Frank S V de kleine gerubriceerde advertenties in FOUW verschenen ook als Victories m de Volkskrant Méér dan een miljoen lezers zien uw aanbieding -hel

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6