X va icati lires in ik m'ÜïmllK iilvMiHi klinisch psycholo(o)g(e) wolfheze M fl E sa hoofd medische dienst (part-time) groepsverpleegkundigen verpleegkundigen H.B.O.V.-sters/ers paviljoenshoofd hoofddiëtiste Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 (uitbreiding tot full-time in de toekomst mogelijk) Stichting Christeli jke Verpleeghuizen JU Ermelo WILHELMINA KINDERZIEKENHUIS UTRECHT >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL de halderhof KOÖRDINEREND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE Sterrenberg koördinator verpleging (m/v) IN HUIZE VREDEVELD, HOOFD ZIEKENAFDELING I SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE ZATERDAG 14 MEI 1977 TROUW/KWAM* Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", uitgaande van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken, vraagt voor óén der Socio Therapeutische afdelingen een die werkzaam zal zijn in een woon-/leefgemeenschap van 144 patiën ten, die met 6 personen in een huis wonen. De doelstelling van de afdeling is voortgezette behandeling in sociothe- rapeutisch verband. Er wordt gewerkt in multidisciplinair teamverband. Belangstelling voor de inrichtingspsychiatrie is noodzakelijk, ervaring strekt tot aanbeveling. Daarnaast vinden wij een positief christelijke levensovertuiging belangrijk. Het salaris varieert - afhankelijk van ervaring - van f 3.153,- tot f 6.048,- bruto per maand. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij drs. I.E.I.M. van Eynde, klinisch psycholoog, toestel 367. v I Schriftelijke sollicitaties richten aan de v direktie, t.a.v. de heer H. Huberts. I1/"VS Psych. Ziekenhuis Onze Stichting, waarvan uitgaan de Verpleeghuizen De Poort (220 bedden) er) Horizont (60 bedden) wil voor haar medische dienst graag in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van: die samen met 3 afdelingsartsen de medische zorg van onze patiënten op zich neemt en bovendien leiding geeft aan de para-medische diensten. Wij verwachten tevens dat hij een bijdrage kan leveren aan de verdere opbouw van de nieuwe organisatie. Voor deze funktie is een ruime ervaring vereist, bij voorkeur in een soortgelijke funktie, terwijl de voltooide opleiding Verpleeghuisarts tot aanbeveling strekt. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. Honorering volgens L.A.D. richtlijnen. Nadere inlichtingen over de inhoud van deze funktie kunnen verstrekt worden door de heer A. E. Schroder (internist), tel. 020 - 82 63 05 en na 18.00 uur tel. 02972 - 36 68 Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam,Telefoon 020 - 82 63 05. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Voor de Geronto-psychiatrische kliniek de Feithenberg van ons ziekenhuis vragen wij: die daartoe willen worden opgeleid In de Feithenberg worden mensen behandeld, begeleid en verzorgd die ouder zijn dan 60 jaar. In de doelstelling van de kliniek is een driedeling weergegeven: een afdeling voor observatie en kortdurende behandeling, waarna ontslag of overplaatsing volgt een afdeling voor behandeling op middellange termijn, waarna ontslag of overplaatsing volgt een afdeling voor behandeling en verzorging op langere termijn, gevolgd door ontslag of uitplaatsing. Elk der afdelingen is onderverdeeld in kleinere groepen van ongeveer 10 patiënten Voor deze groep is de groepsverpleeg- kundige verantwoordelijk. Er zijn 14 groepsverpleegkundigea Tot de taken van de groepsverpleegkundige behoort: uitoefening en koordinatie van de uitvoering van de behan deling. hetgeen onder meer omvat: a gedragsobservatie b lichamelijke verzorging c. begeleiding in de vorm van individuele en groepsge sprekken. Er wordt gewerkt in tea verband en de groepsverpleegkundige kan rekenen op deskundige begeleiding door de gerontoloog. Een christelijke levensinstelling van de medewerkers is vereist. Inlichtingen worden verstrekt door drs. F Mol, gerontagoog, die telefonisch bereikbaar is onder 03417-4848. toestel 330. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd onder telefoonnummer 03417-4848. toestel 230 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de geneesheer-directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Het Wilhelmina Kinderziekenhuis in het Centrum van Utrecht is een Universiteitskliniek met 92 bedden. Er zijn o.m. 5 verpleegafdelingen met algemene kinder geneeskunde, diverse deel-specialismen en kinderchirurgie. Zeer binnenkort komt daar ook de cardio-chirurgie bij, waarvoor thans voorbereidingen worden getroffen. Voor deze nieuwe, in het begin kleine cardio-chirurgische unit vragen wij voor de post operatieve intensive care enkele ervaren verpleegkundigen die reeds geruime tijd werkzaam zijn of waren op dit gebied en voor deze speciale intensieve zorg volledig opgeleid zijn. Heeft u interesse hiervoor dan willen wij gaarne met u praten en u de gelegenheid geven kennis te maken met ons ziekenhuis. Maak daarvoor een afspraak met de verpleegkundig direk- trice mevrouw W.E.M. Cost Budde, telefoon (030) 33 51 33. U kunt haar ook schrijven: Nieuwe Gracht 137, Utrecht. 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereni ging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig gees telijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneen heden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dag- aktiviteiten. Over 3 paviljoens en 21 wooneenheden verdeeld hebben wij thans ruim 200 pupillen opgenomen. In augustus 1977 openen wij een vierde paviljoen voor 72 bewoners. Kort daarop een paviljoen voor 30 bed-box kinderen. In verband hiermede willen wij graag in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van vak. 62, 63 Het paviljoenshoofd is een sleutelfiguur in de stafgroep "wonen" en moet samen met de groepsleiding vorm geven aan het woongebeuren. Inzicht in de eisen die in een dergelijke leefgemeenschap worden gesteld aan het welzijn en de ontwikkeling van de bewoners is dan ook essentieel, evenals de bereidheid om daarin de ouders hun plaats te geven. Voor de man of vrouw die deze funktie gaat bekleden stellen wij deze opleidings- voorwaarden: Diploma Z-verpleegkunde en zo mogelijk A. B ol verdere kaderopleiding Diploma A-verpleegkunde en zo mogelijk Z of kaderopleiding (vooral voor de bed-box afdeling) Diploma A en B of B-verpleegkunde en eveneens een kaderopleiding HBO-V of HBO-IW. Uiteraard is een dosis ervaring, organisatorische en kontaktuele eigenschappen vereist. Een positief christelijke levensovertuiging vinden wij voor deze funktie gewenst. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Bent u geïnteresseerd in deze funktie. dan zenden wij u graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt u onder vermelding van het vaka- turenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouw huis, Welnaweg 100 te Enschede. Prot Chr. Centrum voor reaktivering en verplegrtg van langóung ichamefc^ zieken "De Halderhof" Bemekom Voor ons verpleeghuis/reaktivermgs- centrum zoeken wij op korte termijn een die belast wordt met de koordinatie van de werkzaamheden van de ver pleegafdelingen in nauw overleg met de afdelingshoofden. De te benoemen funktionaris dient te beschikken over goede kontak tuele eigenschappen, leidinggevende kapacileiten en organisatiever mogen. De gedachten gaan uit naar iemand in het bezit van de diploma's zieken verpleging A en B en kaderopleiding. Ook degenen die hiervoor bezig zijn kunnen solliciteren. Ervaring met werken in interdiscipli nair verband strekt tot aanbeveling. Enige jaren ervanng in een leiding gevende positie is noodzakelijk. Wij geven er de voorkeur aan wanneer sollicitanten een protestants chris telijke levensovertuiging zijn toege daan. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van hoofdverpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direktrice Zr GA van de Hel. tel 08369 - 9101 Schnftelijke sollicitaties kunnen ge richt worden aan de afdeling perso neelszaken. Edeseweg 118 te Benne- kom. Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, verpleging en begeleiding van 450 geestelijk gehandi capte volwassenen. Wegens huwelijk gaat de huidige funktionaris ons centrum verlaten en ontstaat op zeer korte termijn de vakature van De verpleging is in ons centrum de sektor die zorgdraagt voor een goed beheer van het woonklimaat voor de huls genoten. Meer toegespitst, het begeleiden en verzorgen van huis genoten in de woonsituatie. De woongroepen zijn verdeeld In units van 10, 12 en 16 personen. De koördinator verpleging staat aan het hoofd van deïe sektor en is. met het team paviljoenshoofden (6). verant woordelijk voor de koordinatie van de werkzaamheden. Andere belangrijke taken zijn het voorbereiden, vaststellen en mede uitvoeren van beleidsplannen in de verpleging m.b.t.: de organisatie de zorg voor huisgenoten het personeelsbeleid het afstemmen op de andere sektoren e.d. Daarnaast is de koördinator lid van een multidisciplinair beleidsteam, dat samen met de algemeen direkteur ver antwoordelijk is voor het totale interne beleid van "Ster renberg". Naast een verpleegkundige opleiding (A Z. B Z of A B) en een goede voortgezette management opleiding (b.v. H.O.), vinden wij een meerjarige ervaring in een hogere kaderfunktie van groot belang. In verband met de noodzakelijke ervaring denken wij aan een kandidaat van circa 30 jaar. Op grond van de signatuur en hét werkklimaat van Sterren berg. zal de koördinator iemand moeten zijn met een christelijke levensovertuiging en een demokratische instel ling. Inlichtingen over deze funktie kunnen ingewonnen worden bij Mevr. M. J. J. D. Ruigrok-Linders. de huidige funktionaris. Bij de interne sollicitatieprocedure werken wij met een selektiekommissie. waarin ook "het veld" betrokken is. Tevens wordt gebruik gemaal?) van de adviezen van een externe bedrijfspsycholoog. Sollicitaties te richten aan Ds. A. O. Zijlstra. voorzitter van de bestuurskommissie van "Sterrenberg", op onderstaand adres. 77-12 SF G1 een verzorgingshuis voor bejaarden met 100 bewoners i afdeling met 15 bedden, komt de functie vrij van De verzorgingsdienst omvat 15 medewerkers, waarvan et 7 fuif5 werken, waaronder een paar leerlingen. Salarieëring volgens de CAO-Bejaardentehuizen. Pensioenregeling P.G.G.M. is van toepassing. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunt u richten a<f Directrice Mevr. H.J. Findlay- van Wijlen, Dorpsstraat 1, AmsteH telef. 020-41.27.86 Het Sophia-Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met ruim 600 bedden, waarin alle specialismen worden uitgeoefend. Voor de afdeling diëtetiek vragen wij een el C die zal worden belast met de leiding van deze afdeling bestaande^ uit drie diëtisten inclusief het hoofd. Tot de belangrijkste taken van deze funktie behoren: de koordinatie van de door de afdeling te verrichten werkzaak heden en het toezien op de voortgang en de uitvoering daarvaifj; het geven van adviezen met betrekking tot de werkzaamheden it binnen de voedingsdienst en het geven van regels over de ol uitvoering van diëten, ai het geven van voorlichting aan patiënten, artsen en verpleeg- Fi kundigen. Ie het begeleiden van stagiaires. het verrichten van dieetkundige werkzaamhedea Voor deze funktie vragen wij een ervaren diëtiste van tenminste 30 jaar, die beschikt over leidinggevende kapaciteiten. Gezien de specifieke plaats van deze afdeling binnen de organisatie van het ziekenhuis zal zij over goede kontaktuele eigenschappen moeten beschikken. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van nr. 7714 worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. p Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle. L-

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28