PERSONEEL GEVRAAGD Secretaresse ICI l£J I/O I 1 16 Medeweker Bedrijfsbureau HOURND^ 3 PkEDMANT Altl' de rijksoverheid vraagt Bethel Ziekenhuis Delft medewerker op academisch niveau vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit medewerker/ medewerkster ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER medewerkers (mm./v,i.) medewerker bureau redactie (mm.m.> op de fiaaociële-administratie Nationaal Bureau voor toerisme JOURNALISTIEK MEDEWERKER TYPISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Administratief medewerk(st)er ALGEMEEN ZIEKENFONDS VERENIGING ZIEKENZORG Teepak wetenschappelijk ambtenaar medewerker administratief medewerkster BOEKHOUDER [TERDAG 30 APRIL 1977 TROUWKWARTET 35 Christelijke Scholengemeenschap voor lager- en middelbaar commercieel economisch en admini stratief onderwijs "Beneden-Maas ta Vlaardingan. De administratie van onze school met ongeveer 700 leerlingen is een druk bedrijf. Zij produceert ook o.m. lesmateriaal,dat in eigen beheer vervaardigd wordt. Een moderne fotokopieermachine, een stencil-inbrand- machine en een stencilmachine zijn dagelijks in bedrijf. Voor de bediening van deze apparatuur èn ter assis tentie van de administrateurs zoeken wij een Voor bele dagen met liefst enige ervaring, ter ver vanging van onze huidige functionaris tijdens zijn afwezigheid wegens vervulling van de militaire dienst- plicht.Wij denken aan iemand met tenminste één van de volgende diploma's: l.d.s., I.e.a.o., m.a.v.o., misschien studerend voor een boekhouddiploma'. In elk geval verwachten wij dat hij/zij over type-ervaring beschikt. Salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gegevens (leef tijd - opleiding levensovertuiging etc.) richten aan de secretaris van het bestuur "Beneden-Maas", p.a. Westhavenkade 95, Vlaardingen. 0E INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE 0NTWIKKEUN6SPR0JEKTEN een Protestantse organisatie ter bevordering van ontwikkelingswerk in de Derde Wereld zoekt voor spoedige indiensttreding een voor het verzorgen van de Engelse en Nederlandse korrespondentie en voor de administratieve bege leiding van de projekt-behandeling. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met minimaal MAVO- of gelijkwaardige oplei ding met goede typevaardigheid met een goede kennis van de Engelse taal met belangstelling voor ontwikkelingswerk die bereid is haar/zijn gevarieerde werkzaam heden in een klein team te verrichten. Sollicitatiebrieven gaarne richten aan de Alge meen Direkteur van ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. voor buiten- en binnendienst vac. nr. 7-1149/0156 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: het in de buitendienst leggen en onder houden van contacten met overheidsinstellingen, bedrijven en particulieren t.b.v. gerichte onder zoeken: studies over verschijnselen en activiteit in de maatschappij: het in de binnendienst critisch bestuderen en analyseren van de beschikbaar gekomen gegevens en verwerken van de verkregen resultaten tot rapporten. Vereist: tenminste diploma HBS. Gymnasium. Atheneum. HBO. Ervaring op redactioneel gebied en met het werken in teamverband strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 24-35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: bij indiensttreding max. f 2832.- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 4267,- per maand aanwezig. vac. nr. 6-643610156 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat. Hoofdafdeling Landwegen. Oeververbindingen en Wegverkeer Taak: aan de hand van aanwijzingen concipiëren van brieven en nota's over aangelegenheden m.b.t. het wegennet en het wegverkeer, w.o. ook brieven in de Engelse. Franse en Duitse taal; vervangen van het hoofd van het bureau. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele ervaring; correspondentiediploma's in de genoemde talen - in het bijzonder Duits en Engels - strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3087.- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8 vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een Hij zal 'n belangrijke bijdrage leveren in de: - administratieve organisatie - interne periodieke verslaglegging - budgettering/begroting - interne kontrole. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand met opleiding op het niveau van S.P.D. 1. Belangstelling voor automatisering is gewenst. Leeftijd: 25-35 jaar. Hij zal in staat moeten zijn de werkzaamheden met 'n grote mate van zelfstandigheid te verrichten. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.583,04 en maximaal 3.131.47 bedragen met 'n uitloop mogelijk tot 3.409,49 bruto per maand, exclusief 7.8% vakantietoeslag. Informatie kunt u inwinnen bij de heer C. H. Lieffering, hoofd Administratieve Dienst, toestel 2929. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft.Telefoon 015-56 93 40. Het doel van het bureau is het stimuleren van het toerisme naar en binnen Nederland. Bij de afdeling persvoorlichting is plaats voor een Oe gedachten gaan uit naar een jonge 25 jaar) en enthousiaste kracht, die een vlotte pen heeft en na een inwerkperiode zelfstandig artikelen kan schrijven over de aktivheiten die het N.B.T. in het binnen- en buitenland ontwikkelt. Ervaring in de journalistiek strekt tot aanbeveling. Zij die belangstelling voor deze funktie hebben, wordt verzocht te schrijven naar het Nationaal Bureau voor Toerisme, t.a.v. afd. Algemene Zaken, Bezuidenhoutse- weg2. Den Haag. tel.: 814191. Uw sollicitatie dient vergezeld te gaan van zo volledig mogelijke persoonsgegevens, als opleiding, ervaring elders, etc. Ito litMtertêlUl» coördinatie Commlttle OnMkkellmsprolottei zoekt voor haar Direktie-sekretariaat op korte ter mijn een voor hele dagen. Tot haar taak zullen onder meer behoren: het typen van korrespondentie. verslagen en nota's van konsept of diktafoonband het assisteren bij de voorbereiding van verga derstukken en het verzend-klaar maken daarvan de interne verspreiding van vergaderstukken aan stafleden verschillende archief-werkzaamheden. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidate met: MAVO of een gelijkwaardige opleiding een goede typevaardigheid (type-diploma) een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. bereidheid tot samenwerking binnen een klein team enige interesse voor ontwikkelingssamenwer king. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de algemeen direkteur van ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. Op onze boekhoud afdeling dient het team van mede werkers te worden aangevuld met een administratief medewerk(st)er. Een belangrijk deel van de werkzaamheden bestaat uit het bedienen van onze NCR-boekhoudmachine. Hebt u een MAVO-opleiding, en enige ervaring, schrijf dan een briefje aan de directie van Alg. Ziekenfonds Verg. Ziekenzorg, Keizersgracht 719, Amsterdam. Of bel voor een afspraak (020) 231050 en vraag naar toestel 34. Vlakbij het Frederiksplein, de Utrechtsestraat en niet ver van het Leidseplein is de vestiging van Teepak International. Wij zijn le veranciers van verpakkingen voor de voedingsmiddelenindustrie met eigen vestigingen in verschillende europese landen. Vanuit ons Amsterdamse hoofd kantoor worden alle commerciële en produktie-aktiviteiten in Europa gecoördineerd. Voor een van onze direkteuren zoeken wij op korte termijn een secretaresse. Zij zal zich gedurende een zekere inwerktijd ontwikkelen tot een assistente van niveau, die geheel zelfstandig bepaalde zaken kan afhandelen. Eigen initiatief en alert reageren zijn dus onmisbare eigen schappen voor haar. Daarnaast kan zij goed contacten leggen en onderhouden, heeft gevoel voor teamwork 'en is accuraat. Gezien het internationale karakter van de funktie is een goede kennis in woord en geschrift van het nederlands, engels en duits onont beerlijk. Beheersing van het frans is een extra aanbeveling. Ervaring in een vergelijkbare positie is noodzakelijk. Heeft u belangstelling voor deze funktie, belt of schrijft u dan even. Ons adres is: Teepak International, Huidekoperstraat 26, Amsterdam; ons telefoonnummer: 020-266611. WERKGEVERS ORGANISATIE vraagt voor secretariaatswerkzaamheden. Eigenhandig geschreven sollicitaties voor deze funktie kunnen worden ge richt aan het Nederlands Christelijk Ondernemersverbond voor het Schildersbedrijf (N.C.O.S.), Sta tionsweg 80 te Den Haag. (In linker bovenhoek enveloppe s.v.p. „sollicitatie" vermelden). amsterdam Aan de Faculteit der Economische Wetenschappen is een vacature voor een voor de sub-vakgroep Bestuurlijke Informa tieverwerking. Taakomschrijving: het zorgdragen voor een optimale benut ting van de te installeren apparatuur (P D.P. 11 -34 aan te sluiten op cyber bij Stichting Academisch Rekencentrum Amsterdam) en het daartoe onderhou den van contacten met SARA; het verlenen van ondersteuning bij het ontwikkelen van programma's t.b.v. on derwijs en onderzoek binnen de econo mische faculteit; het verzorgen van cursussen program meertalen. Gevraagd wordt doctoraal examen economie of wiskunde bij voorkeur met keuze vak bestuurlijke informatica; kennis van en ervaring met P.D.P-appa- ratuur, kennis van systeem gerichte talen (com pass) en gebruikers gerichte talen (For tran, Cobol); enige onderwijservaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. J.S. Wiersma. telefoon: 020- 548 48 38. thuis 03445-227. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 501-1367. kunnen gericht worden aan de Dienst Personeels zaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Amsterdam. De gereformeerde kerk van Bussum ziet uit naar een jonge, enthousiaste theoloog (35-45 jaar) om samen met twee collega- predikanten onder meer het pastorale werk een nieuwe vorm te geven. Het gaat om een boeiende en interessante opdracht die creativiteit en een grote inzet verlangt. Hebt u belangstelling, vraag dan vrijblijvend meer informatie aan bij: Dienstencentrum van de fereformeerde kerken, e vacaturedienst, Leusden. Tel. 033-43244. In Bussum wordt uw naam pas bekend wanneer u zelf rechtstreeks contact met hen hebt gezocht. amsterdam Bij het Bureau van het Scheikundig Labo ratorium kan worden geplaatst een die onder leiding van de beheerder, tot taak krijgt behandeling van financiële zaken en budgetbewaking; e voorbereiding van begrotingen. aanschaf van het wetenschappelijk in strumentarium. Voorts zal de medewerker de beheerder moeten assisteren bij de uitoefening van een aantal uiteenlopende zaken. Voor deze functie zoeken wij iemand met een opleiding en ervaring in de financieel- economische sector en bovendien met een zekere flexibiliteit, teneinde de steeds wis selende problemen tegemoet te kunnen treden. Vereist wordt: Middelbare opleiding, goede contactuele eigenschappen, financieel inzicht organi satorische kwaliteiten, leeftijd tot 35 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en er varing. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 320-1327. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam- Buitenveldert amsterdam Bij de administratie van het Natuurkundig Laboratorium kan geplaatst worden een (eventueel part-time tot minimaal 0.5 mogelijk) Zij zal in teamverband deelnemen aan o a de verwerking van inkomende facturen en uitgaande bestellingen, terwijl tevens type werk in het Nederlands tot haar taak be hoort. Vereisten: MAVO en typediploma Inlichtingen over deze functie kunnen tele fonisch wörden ingewonnen bij het hoofd van de administratie, de heer G van der Hoeden, tel.. 020-548 24 66. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 311-1297. kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105. Postbus 7161. Amster dam. Op het partijbureau wordt op korte termijn gevraagd een die na een inwerkperiode de huidige boekhouder en chef de bureau zal kunnen opvolgen. De functionaris draagt de eindver antwoordelijkheid voor de fi nanciële administratie. De taak zal bestaan uit: - verwerking van de financiële gege vens van de ARP en daarmee verbonden stichtingen. opstellen van jaarrekeningen en begrotingen, liquiditeitsoverzich ten. begrotingsbewaking en prijs- calculatie. Graag willen wij in contact treden met sollicitanten die christen democratische politieke partijvor ming een warm hart toedragen en die bereid zijn In en voor het CDA te werken. Voorts denken wij aan de volgende vereisten: opleiding MBA of SPD I. leeftijd minimum 30 jaar. ervaring in leiding geven. goede contactuele eigenschappen. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in overleg worden vastgesteld over eenkomstig functies bij de Rijksoverheid. Eigenhandig geschreven sollicitaties met opgaat van referenties, mogelijke datum van indiensttre ding, richten aan de secretaris van de ARP, D. Corporeal, Leliestraat 55, Moordrecht. Voor telefonische inlichtingen 070-469620 (toest. 5)-

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 35