Gevraagd 1343 Onderwijzers vraagt DOCENTEN MAATSCHAPPIJLEER verpleegkundig docent(e) "bon! NEBO ZIEKENHUIS waarnemend hoofdverpleegkundige ervaren verpleegkundige A Trouw Wees fair, wees solidair. FYSIOTHERAPEUTEN psychiatrisch vepleegkundigen/ groepsleid(st)ers COÖRDINATOR Instituut voor lerarenopleiding Vrije leergangen Vrije Universiteit vacatures in «Ie «jCKttu<!liciflsz»r<j Bejaardencentrum „SABINA" verpleegkundige voor de hoofdwacht diakonessenhuis utrecht J verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp opleiding tot zieken verzorgende ADJUNCT DIRECTRICE Uw fraaie bungalow staat in Praia dos Tres Irmaos gemeenteziekenhuis don! recht VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788788 ATERDAG 30 APRIL 1977 TROUW/KWART^6 '-.W --oxter wijsadviescentrum - noord-twente almelo Het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente. een interlevensbeschouwe- lijke schoolbegeleidingsdienst, gevestigd te Almelo is in 1976 van start gegaan met de begeleiding van scholen voor kleuter- en lager onderwijs en met hulp aan individuele leerlingen. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een voorlopige organisatie van twee afdelingen, die in een definitieve opzet van de dienst als twee functiegroepen blijven bestaan. Voor de uitbouw van de dienst zoekt het bestuur van het O.A.C. contact met kandidaten voor de functie van voor de afdeling systeembegeleiding Het codrdinatorschap van de afdeling systeembegeleiding is een onderdeel van zijn dagtaak. Hij bepaalt in goed overleg met de aanwezige medewerkers het gezicht van de afdeling. Hij zal daarnaast een aantal scholen begeleiden, hetzij in de sector van het basisonderwijs, hetzij in de sector van het buitengewoon onderwijs. De kandidaat voor de vervulling van de vacature is onderwijskundige en heeft een opleiding op doctoraal of vergelijkbaar niveau. Hij heeft een ruime ervaring in onderwijs en-schoolbegeleiding, hij verstaat de kunst om soepel leiding te geven en beschikt over goede contactuele eigenschappen. De functionaris zal mettertijd benoemd kunnen worden tot adjunct-direc teur. Algemene informatie: De salariëring is volgens rijksregeling. De rechtspositieregeling van de gemeente Almelo is van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen aan het bestuur van het Onderwijsadviescen trum Noord-Twente, Turfkade37 (Postbus62), Almelo, tel. 05490-64561. Gegadigden kunnen een sollicitatieformulier en informatiemateriaal aanvragen. Inlichtingen worden in eerste instantie verstrekt door de directeur van het Onderwijsadviescentrum, de heer drs. J.A. Zijlstra. Amslinlim Het Instituut V.L-V.U. le«Jl ten behoeve van het tweede- en derde- graadsgebied leraren op me: een meervoudige bevoegdheid Het vakkenpakket zal per 1 augustus worden uitgebreid met maatschap pijleer Voor de op te richten sectie zoeken wij zo spoedig mogelijk (gehele of gedeeltelijke weektaak). Van de aan te stellen docenten wordt verwacht dat zi| m het bezit zt|n van een voor deze functie adequaat te achten eerstegraads lesbevoegdheid (doctoraalexamen c q M O.-B akte in êen van de sociale wetenschappen, rechten, wijsbegeerte, aardrijkskunde, economie, geschiedenis) over ervanng beschikken m het voortgezet onderwijs. beleid zqn in teamverband te werken aan de opbouw en ontwikkeling van de onderwijsprogramma s instemmen met de grondslag en doelstelling van het Instituut V L -V U Sollicitatiebrieven met opgave van referenties aan de directeur Dr O Kooi. Marquette 8. Amsterdam. d<e ook inlichtingen verstrekt, tel 020-178968 Instituutol 020-420868 (thuis •A Sportlaan 2 Oud-Beijerland Tel.: 01860-2300. Ais gevolg van verhuizing komt bij ons een funktie vrij voor een Ons tehuis heeft 79 bewoners en bij ons bejaardencentrum behoren 23 zorgwoningen. Geboden wordt een afwisselende werkkring Praktische ervaring in soortgelijke funktie of wijkverpleging kan tot aanbeveling strekken Vereist zijn goede kontaktuefe eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten, alsmede een pos. chr. levensovertuiging Van toepassing zijn de c a.o. voor bejaarden huizen, alsmede de P. G. G. M pensioenrege- »ng. Medewerking zal worden verleend bij het vin den van woonruimte. Oud-Beijerland ligt op 18 auto-minuten van Rotterdam en is de centrum-gemeente van de Hoeksche Waard. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Bestuur van het beiaardencentrum SabinaSportlaan 2. Oud- Beiierland Diakonessenhuis Utrecht een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden zoekt een De diensttijden zijn van 23.00-7.30 uur Voor deze funktie is vereist: diploma Ziekenverpleging A ruime ervaring in de verpleging ervaring in een leidinggevende funktie. Zij die in het bezit zijn van de aantekening kinderverpleging en een voortgezette oplei ding voor verpleegkundige hebben gevolgd of volgen, genieten de voorkeur De aanstelling is afhankelijk van de ervaring. Nadere inlichtingen aangaande deze funktie worden gaarne verstrekt door de hoofdver pleegkundige in Algemene Dienst, zr. M. Oskam, telefoon (030) 528 111, toestel 1115. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan het hoofd van de dienst Personeelsza ken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. ELKE OCHTEND Leraren boekhouden mogen ook reflecteren. En kleuterleidsters. Studenten. Graag zelfs. In feite: iedereen die bij het protestants onderwijs is betrokken kan iets van zich laten horen. De PCO heeft leden nodig. Bitterhard. Want er is werk aan de winkel. Het gaat allang niet meer alleen om sociale of godsdienstige disputen. Hoe belangrijk die soms mochten zijn. Het onderwijs zit in de stroomversnelling. Er staan banen op de tochtU kent de trefwoorden: fusie, leraarlessenformule. Inspraak. Aktenweging. Contourennota. Leeriingenschaal. Experimenten. Daar ligt het operatiegebied van de moderne PCO. Nu kunt u denken: "het komt zonder mij ook bést voor elkaar" En dan heeft u nog gelijk ook. Het komt bést voor elkaar. Anderen doen het werk. Staan op de bres. Wijzigen structuren. Spannen zich in. Waarborgen zekerheden. Vernieuwen. Ook vooi u. Ook als u geen lid bent. Kom kollega. De balpen erbij Wordt lid van de PCO. Protestant* Christelijke Onderwijsvakorganisatie Postbus 5868,'s Gravcnhage. TeL 070-57 21 Tl Ik word Lid! Stuurt u mij s.v.p. uw informatiemap Naam Adres. Woonplaats School: I I I I I r Hogewey te Weesp is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen meto.a. Bussum. Hilversum. Amersfoort en Amsterdam. Je bent tenminste 18 jaar en op zoek naar een goed beroep? Kom dan eens praten bij Verpleeghuis Hogewey Als je tenminste 18 jaar bent en als minimum-opleiding 3 jaar MAVO. INAS of gelijkwaardige opleiding hebt, wacht je de boeiende die 16 augustus 1977 weer begint. Deze kursus is een interessante kombinatie van theorie en praktijk en wordt na twee jaar bekroond met het wettelijk erkende diploma Ziekenverzorging. Na de préklinische periode van twee maanden verdien je meteen al een goed salaris (aanvangssalaris 1.244,-- bruto per maand) met prima secundaire voorwaarden, zoals o.a. toeslag voor onregelmatige diensten. De uniformkleding wordt door ons vergoed. Belangstelling? Informatie is eventueel te verkrijgen bij zr. M. M. Gilhuis. Schriftelijke sollidataties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig directeur mevr M. C. van der Steeg, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1 Weesp, telefoon (02940) 11451, bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland SQÖDDD Op de zeer volledig uitgeruste afdeling Fysische Therapie is plaats voor die belangstelling hebben voor de afwisselende werkzaamheden welke voortvloeien uit de klinische en poliklinische behandeling van algemeen chirur gische, orthopedische, neurologische, interne, car diologische en rheumatologische patiënten. Het gemeenteziekenhuis heeft een capaciteit van 570 bedden. In verband met de aanwezige oplei ding voor de specialismen interne geneeskunde en algemene chirurgie zijn vrijwel alle disciplines in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoor digd. Het ziekenhuis heeft een erkenning voor de revali- datiedagbehandeling. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer L A. de Jong, plv. hoofd van de afdeling Fysische Therapie, tel. 078-32222, toestel 245. Het salaris zal in onderling overleg vastgesteld worden. De rechtspositieregelingen van de ge meente Dordrecht zijn van toepassing. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelsbeheer en Organisatie van het gemeenteziekenhuis. Postbus 306 te Dordrecht. MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF DEN HAAG In ons in de duinen gelegen huis. waar dagelijks 100 kleuters in de leeftijd van 1'/»7 jaar verblijven komt binnenkort de functie vacant van Er wordt nauw samengewerkt in een multi-disciplinair- team met een prettige werksfeer Bij gebleken geschiktheid bestaat op korte termijn de mogelijkheid lol aanstelling als directrice. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige A mei K.A. Voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de directrice zuster Schimmelpenning. Soil, te richten aan: de direktie van het Medisch Kleuter dagverblijf der Eersle Ned. Ver voor Kleuterzorg, Duive- landsestraal 2. Den Haag. Tel. 070-54.90.04 Bij de SOYAZ, opleidingsschool voor verpleegkundigen, ontstaat binnenkort een vacature voor Het betreft een volledige weektaak. Datum van indiensttreding 1 juli a.s. De voorkeur gaat uit naar een ervaren verpleegkundige met een docenten opleiding. 9-SO lichting opleiding van amsterdamse ziekenhuizen Inlichtingen en sollicitaties gaarne bij de directie van de SOVAZ, Overtoom 283. Amsterdam, bel 020 - 180202. toestel 91 of 82. (Algarve Portugal) 8-daagse vliegreis v a 396 nlormatie/Boeiang Perscombinatie reoen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel 020-914400 bankastraat 57 In ons ziekenhuis komt binnenkort plaats voor een op de CHIRURGISCHE AFDELING (49 bedden). Aanstelling en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Kandidaten behoren over een ruime ervaring te beschikken in het verplegen van chirurgische patiënten. De kaderopleiding strekt tot aanbeveling, doch ook zij die t.z.t. bereid zijn deze opleiding te gaan volgen, komen in aan merking. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directrice, Zr. J. M. van Dijk, Scheveningseweg 106, Den Haag. telefoon 070-512171. Het behandelbeleid op de psychiatrische verpleegafdelingen in de Valeriuskliniek is aan het veranderen. Eind 1975 heeft een werkgroep een rapport over het behandelbeleid samengesteld. De Direktie en het Bestuur hebben dit rapport als leidraad voor de verdere ontwikkelingen in de kliniek overgenomen. Op het ogenblik staan wij aan het begin van de volgende veranderingen: afstemming van de ontwikkelde behandelvisie aan de te onderscheiden patiëntenkategorieën- (opname-setting, matig gestruktureerde setting, een open sejting en een afdeling kin derpsychiatrie), in deze settingen wordt in interdisciplinair verband samengewerkt. De verpleging vervult hierin een koördineren- de funktie. in 1978 hopen wij deze behandelsettingen te kunnen realiseren. Om deze aktiviteiten te kunnen starten en ver der uit te kunnen werken, zoeken wij kontakt met: van een onderafdeling. Wij zoeken die verpleegkundigen (B-gediplo- meerden en H.B.O.V.'ers), die geinteresseerd zijn in de voorgestelde ontwikkelingen en willen meewerken aan het tot stand brengen daarvan. Aanstelling geschiedt op basis van ervaring en ge bleken geschiktheid. De uitlooprang is die van 1e verpleegkundige-A. Bij het vinden van passende woonruimte in Amsterdam, verleent de kliniek medewerking. Voor verdere studie kent de kliniek een goede studiekostenregeling. Uw sollicitatie en verzoek om nadere inlichtin gen kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30