AVRO begint vanavond serie over 'Mozes, de wetgever' Het dal der Craddocks Personalia [Kareltje Knetter en de toverbubbel Bijbel is „in' Zes afleveringen, twee Lancasters in de hoofdrol Radiootje op bouwsteiger mag R. F. Delderfleld ,De Boekerij, Baarn' Trouw/Kwartel Iasterix en cleopatr~ EVEN later in het (*LEiS SAN ClEOPMRA. MIJIJAAT rcwis iE GEnOMEN 15 DOOR De lucht: V mreen SNUtTJË breng een grote kluif voor hem de grond geworpen want_ moedde wel dat déór de oor alle ellende te vinden was. IM hij toen zag, daar schrok écht wel een beetje van. I vrouw zat namelijk met 0 haar slanke enkeltjes gevi een grove wildklem. vrouw.. U zit vóst!" riep geschrokken uit. „Hétv baasje!" snibde de vrouw. ,,L. je het zo maar? Had je n~ een ogenblik veronderstelcY voor mijn genoegen met mre in een klem van Simon de n ging zitten? Vooruit, baasjtf die klem open en laat me erc graag een beetje vlug!" P" Tot onmiddellijke hulp bereid snel de Kareltje Knetter naderbij en toen zag hij uit de sneeuwjacht een sierlijk en elegant figuurtje opdoe men, dat toebehoorde aan een jon ge. blonde vrouw. Ze droeg een kostbare bontjas en ze zag er zéér verzorgd uit. Maar haar gezicht..., ja Kareltje wist niet goed wat hij daar van denken moets. „Daar ben ik nog te jong voor, denk ik," schoot het door zijn onbedorven breintje heen. Hij bekeek de jonge vrouw nog eens goed en merkte wel, dat ze zichzelf weer helemaal onder contróle had. „Maar mevrouw", zei Kareltje toen. „Hoe komt u hier zo diep in het woud verzeild?" - „Vraag ik Jou dat óók?" vroeg de vrouw koud. - - „Nee. eh... maar ik bedoel, U draagt erg mooie en kostbare kleren", ver volgde Kareltje. „Ze lijken me ech ter meer geschikt voor wat winkel en slenterwerk langs de elegante za ken in Gravendrecht dan voor een afmattende wandeling door de bos sen bij Rijkhuyzen". „Ben je ei genlijk hier gekomen om je mening over mijn garderobe te geven of ben je gekomen om te helpen?" zei de jonge vrouw toen op koele, bijna snijdende toon. „Als je wilt helpen, hélp dan ook en klets niet zoveel". Intussen had Kareltje een blik naar FERD'NAND - 152 - Hij ontdekte dat ze goed piano speelde en bovendien kreeg zij de kleine Simon zo ver dat hij zijn afkeer van de ziekenkamer overwon. Dat waren twee dingen die hij niet van haar had verwacht. „Heb je eigenlijk wel eens aan Si mon laten horen dat je speelde" „Zo af en toe," zei ze. Maar het kind scheen alleen belang te stellen in de pedalen, die af en toe piepten als je erop trapte." „Hoe gaat het met hem?" vroeg hij. „O, hij speelt met het dienstmeisje, met Thirza. Je moet hem eens bij je laten komen en wat met hem pra ten. Dan weet hij dat je om hem geeft." „Kom, kom. hij is pas tweeënenhalf jaar," sputterde Paul tegen. „En hij schrikt zich vast een ongeluk als hij me zo ziet liggen. We hebben hem een keer hier laten komen, maar toen schreeuwde hij moord en brand van de schrik." „Het gaat er maar om hoe je hem benadert," zei ze. „Nu ik er ben, zal hij heus geen rel schoppen. „Haal hem maar eens hier, dan zul je zien dat ik gelijk heb," zei Paul. Ze ging meteen en kwam tot zijn verbazing terug met het kind aan de hand. Het keek of het zich niet op zijn gemak voelde en Paul dacht, niet voor de eerste maal: „wat lijkt hij op Grace hij heeft letterlijk niets van mij weg. En hij is ook al even koppig als zij, maar Claire weet precies hoe ze hem moet aan pakken." „Zie je," zei Claire, „daar ligt pappa nu; zie je dat je niet bang hoeft te zijn? Hij heeft zich erg bezeerd toen hij de mensen van het schip redde. Het is niet lief om hem de hele dag alleen te laten liggen. Als jij je had bezeerd en in bed zou moeten blij ven, kwam hij jou ook vast op zoeken." Het kind liep naar het bed en krabde met zijn vingertje over het gips dat onder Pauls opengeslagen kraag te voorschijn kwam. „Daar kun Je op tekenen," riep Si mon. „Mag dat. tante Claire1»" ..Natuurlijk," zei Claire en pakte een potlood. „Toe maar. dan kan pappie ernaar kijken als hij zich ligt te vervelen." Met mooie rechte streepjes begon het kind een schip te tekenen Paul moest er zo om lachen dat zijn ge broken ribben pijn deden en hij naar adem moest happen. Dadelijk tilde Claire het kind op en zei: „Zo. je mag weer weggaan. Vergeet voortaan niet je pappie goedenmorgen en goedennacht te zeggen, hoor." Toen schoof ze hem de deur uit. „Zo goed heeft hij zich bij mijn weten nog nooit gedragen. Jij kunt met kinderen omgaan, Claire! Ik na liep je vrouw weg. Ik ho(£; je er niet overheen kon koi toen kwam de schipbreuk. w_ leven gaat door! Je moet wi zier krijgen in alles wat jeu. neemt, dat is alles." Wordt v< heb nog geen goed woord van de jongen gehad sinds Grace weg is." zei Paul. „Dat kun jij niet helpen," zei ze. „maar wel de vrouwen hier. Thirza verwent hem te veel, net als mrs Handcock en de rest van het perso neel, zelfs Chivers..Hij krijgt veel te veel aandacht. Daardoor gaat hij huilen zodra iets hem niet bevalt. Wanneer jij weer op mag. moet je je meer met Simon bemoeien." Hij wist dat ze gelijk had, vooral wat Thirza betrof, die Simon als haar persoonlijk eigendom beschouwde. Toch had het kind kennelijk meer ontzag voor tante Claire. „Wat ben jij sinds je verblijf in Lon den veranderd, Claire," zei hij opeens. „Je bent zelf ook veranderd." zei ze opgewekt, „maar niet helemaal in je voordeel." „Vertel eens. waarin ben ik veran derd?" vroeg hij glimlachend. Ze keek hem nadenkend aan. „Vroe ger," begon ze, „benaderde je alle mensen zo hartelijk Rose, de Cod- salls, de Pitts en de Potters. Daar door mochten ze je meteen graag. Maar als je nu niet oppast verzand je in je gepieker en verloochen je wat je vroeger hebt bereikt. Dat zou zonde en Jammer zijn. weet je. Je moet alle mislukkingen niet zo zwaar laten wegen. Je moet ze in evenwicht zien te brengen met alles wat je wel Is gelukt. Alle mensen staan aan jouw kant. Ze willen dat het je goed gaat wat nog iets heel anders is dan medelijden." Opeens hield ze haar mond. want hij kreeg een kleur „Neem me niet kwalijk." zei ze. ..het is niet mijn zaak Wat zou je van avond willen eten?" Hij trachtte rechtop te gaan zitten. „Nee. praat verder." zei hij. „Zelfs de ouwe Rudd zegt me niet meer mid den in mijn gezicht de waarheid." Ze ging op de rand van het bed zitten. „Van nature ben je een optimist. Paul. Maar je was hard op weg jezelf in een pessimist te veranderen. Je lijkt mijn vader wel! Best, er is Je veel overkomen, eerst dat met Mar tin Codsall en Smut Potter en daar- Horizontaal: 1. vlinder-kleurstof. 2. kelna in Gelderland-muzieknoot,! in Engeland-internationali plechtige gelofte. 4. larf werktuig-toiletartikel-gekhel vreemde munt-antiquitiesj scheik. element, 6. vaarwj van de aarde-bedrag, 7 meisjesnaam-kindergroet, van het minnedicht-wild zl geelkoper-priem. Verticaal: 1. wetboek-hijswerktuig, gensnaam-echtgenote-rondla strandwachter-water in Fri opening, 4. peulvrucl meisjesnaam, 5. watering-farl drietenige struis, 6. mui slotwoord van liturgische g! 7 Chinees in Indn -wandveri wees gegroet (Lat.), 8 I patroon, 9 ruiterfeest-ko! ziekstuk. Oplossing vorige puzzel Hor. 1. boor, 4. ieme, 7 pasf steil. 12. ratel. 14. ere, 15. alk 18. ank, 20. ert, 21. ander, 22. aar. 26. ene, 27. Sri, 29. Leo, 3 33. Edens, 35. senator, 36. i stal. Vert. 1. base, 2. opeen, 3. Ra 5. etter, 6. eelt, 8. sla, 9. trawant, 13. enteren, 16. Ie kam. 20. era, 23. leest, 25. a Este, 27. sen, 28. iet. 30.~Osel 34. dos. DINSDAG 19 APRIL 1977 RADIO EN TELEVISIE TV COMMENTAAR De bijbel is weer „in"; dat merk je zelfs op de buis Met het leeglopen van de kerken lijkt het aantal programma's met religieuze strekking toe te nemen. Vanavond doet zich een ietwat merkwaardige situatie voor. De christelijke omroep presenteert een misdaadfilm en de „Algemene" lanceert een zesdelige serie over het leven van Mozes en het volk dat hij naar het beloofde land moest leiden. Nog een geluk dat de twee rolprenten niet gelijktijdig worden uitgezonden Anders zou de „bijbelse" film in meerderheid NCRV-kijkers trekken, terwijl de Avro-klanten wellicht de overhand zouden hebben bij de moordzaak Met deze veronderstelling wil ik geenszins suggereren, dat niet de Avto maar de NCRV de Mozesfilm op het scherm had moeten brengen. Dat weten we pas als we een paar afleveringen verder zijn. Het is bekend, dat in protestantse kringen bedenkingen bestaan tegen zgn. bijbelse produkties. en meestal niet ten onrechte. Commerciële oogmerken en opgedofte romantiek daveren vaak door dergelijke films heen als de spreekwoordelijke olifanten door een porseleinwinkel. Een christelijke omroep, die een dergelijk produkt vertoont, riskeert een stroom van bemerkingen uit het eigen kamp. Aangenomen mag worden dat veel protesterenden niet reageren wanneer zulke films door een niet-levensbeshcouwelijke omroep worden uitgebracht. Zoiets heeft zich ook voorgedaan in de recente geschiedenis van de schrijvende pers. Ik heb het nog meegemaakt dat lezers van een provinciale krant hun beklag deden over het verslag van een circusvoorstelling. Blijkens hun boze en soms boosaardige brieven, voelden zij zich gekwetst in hun religieuze gevoelens. Zij door Ton Hydra wensten die krant niet meer in huis te hebben. Bij de afdeling abonnementen was men uiteraard benieuwd, op welk blad de klagers zich dan zouden abonneren. Dit bleek in negen van de tien gevallen een neutrale stadskrant te zijn, waarvan een der redacteuren netzo gek was op circusvoorstellingen als sommige programmasamenstellers bij de KRO nu. Wat de klagers van de christelijke krant niet „pikten", accepteerden zij van het andere dagblad. Gevraagd naar het motief voor deze inconsequente houding, was dikwijls het antwoord: „Nu lezen wij er overheen en bij jullie hebben wij er ons aan gestoten". Zo ziet u maar, hoe „subtiel" de zaken kunnen liegen. Onder behandeling. Dit slaat niet op de mensen in de voorgaande alinea maar op de medische rubriek van Henk Mochel. Vanavond komt de a/levering op het scherm die de vorige maand wegens de Kamerdebatten moest worden uitgesteld. Daarin gaat het over de electroshock-behandeling van psychiatrische patiënten en de ernstige bezwaren die ertegen bestaan. Ik moet de waarschuwing herhalen dat gevoelige kijkers zeer geschokt kunnen worden door de realitische beelden van de uitwerking van de therapie. Ik schreef op 22 maart: „Het kijken naar aan depressies lijdende patiënten bij wie door middel van stroomstoten het effect van een epileptische aanval wordt opgewekt, laat zelfs een volkomen gezond mens niet onberoerd. Veel dieper nog moet de inwerking zijn bij degene die, zonder het te beseffen, een dergelijke behandeling heeft ondergaan". Toch is het goed dat Henk Mochel deze omstredden therapie ter algemene discussie stelt. Hij doet het behoedzaam en overtuigend, daarbij gesteund door bekende psychiaters die zich uitspreken tegen de methode waarvan de werkingsduur zeer gering is. door Riet Diemer HILVERSUM De AVRO- televisie maakt vanavond een begin met het uitzenden van een serie van zes afleveringen, getiteld „Mozes de wetgever". Het is een Engels-Italiaanse produktie, waarin filmster Burt Lancaster de rol heeft ge kregen van Mozes, na zijn 24e jaar. Burts zoon William Lan caster beeldt Mozes als jongen uit. De belangstelling van film- en televi sieregisseurs voor bijbelse onderwer pen en personen is nooit gering ge weest. getuige bij voorbeeld de bio scoopfilms van Cecile B de Mille, waaronder „De tien geboden", films als „De mantel" en „Luther" en nog rond Pasen werden de lotgevallen van David als televisiefilm in de Ne derlandse huiskamers vertoond. Over de kwaliteit van de Mozes-serie is vooraf niets zinnigs te zeggen om dat de AVRO blijkbaar geen gele genheid had gedeelten van tevoren te vertonen. In ieder geval kan wel worden opgemerkt dat het brengen van een religieuze film een precaire zaak kan zijn. Wordt bij andere dra maseries naar echte gebeurtenissen door ingewijden nauwkeurig toege zien of de entourage wel waar heidsgetrouw is, en of de strepen van een militair uniform wel op de Juiste kraag zitten en In de goede kleur zijn gemaakt, bij een bijbelfilm doemen weer andere problemen op. Bij een voor een groot deel min of meer theologisch geschoold volk als het Nederlandse zal al gauw de vraag bovenkomen of de stof bijbelge- trouw wordt gebracht of niet. Ander punt van kritiek kan zijn dat een dergelijke film te Hollywood- achUg kan zijn gemaakt Het blijft dus afwachten of de produktie die de AVRO als opvolger van de boordevol met interessante stof gevulde ko- ningssene over Edward VII brengt van gehalte is. Deze week worden de rollen bij AVRO en TROS omge draaid. De AVRO heeft een vorsten- serie afgesloten en begint met bij bels drama, de TROS. die David Overleden Op 62-jarige leeftijd is plotseling overleden mr. F. L. M. Hoebens. burgemeester van Deurne Hij is twaalf jaar lang burgemeester van Deurne geweest. Voonitter De heer E. A. Schütten- helm is benoemd tot voorzitter van de overkoepelende vereniging van zieken-, bejaarden- en andere huls- omroepen Deze vereniging, de ZON. werd zaterdag opgericht. Mozes en zijn broer Aaron, vertolkt door Burt Lancaster (links) en Anthony Quale (rechts). onlangs uitzond, zet vrijdag een nieuwe BBC-serie in over de vorsten huizen tijdens en na het leven van Edward VII. Hoofdpersonen: keizer Wilhelm II van Duitsland (in Edward VII al vele malen ten tonele), keizer Franz-Josef van Oostenrijk en tsaar Nicolaas II van Rusland. We komen er over een paar dagen op terug. Van een verslaggever ARNHEM De president van de rechtbank in Arnhem mr. J. Schaafsma heeft de tussen komst geweigerd in een kort geding dat de Buma, het bu reau voor muziek- auteursrechten Amsterdam heeft aangespannen tegen de aannemer A. Peelen de Weke- rom in de gemeente Ede. Deze zou muziek in het openbaar hebben gespeeld door middel van een radio waarvoor hij au teursrechten verschuldigd zou zijn. In zijn verweer betoogde de aannemer dat de muziek afkomstig was van de transis torradio die een van de werknemers meeneemt naar zijn werk en dat hij het maken van muziek niet wenst te ver bieden. De president van de rechtbank was het met de gedaagde aan nemer eens dat hij als werkge ver ln de tegenwoordige tijd in de bestaande arbeidsverhou dingen niet hoeft te beletten dat een werknemer een meege brachte radio voor zijn eigen genoegen laat spelen. Derhal ve weigerde de president de verzochte tussenkomst. De Buma moet de kosten van het kort geding betalen. Dinsdagavond Mozes de wetgever zal iedere dins dagavond worden uitgezonden. Van avond zal dat zijn om 21.35 uur op Nederland 2. Als achtergrondinfor matie wordt nog meegegeven dat het nogal wat stof heeft doen opwaaien dat een man als Burt Lancaster is gekozen als Mozes-figuur omdat hij. zoals dat heet, van huisuit niet gelo vig zou zijn. Mocht dat zo zijn dan is het een bekrompen opvatting, want hoeveel zangers en zangeressen heb ben niet met grote toewijding solo partijen, waaronder de Christus-rol, vervuld in Bachs passionen, terwijl ze bekenden niet te geloven. Lancaster zelf noemt Juist het voor deel van een dergelijke film dat hij zonder deze rol misschien nooit de bijbel zou hebben gelezen of zich in bepaalde religieuze zaken zou heb ben verdiept. Lancaster moet als 59- jarige in het begin een jongeman van 24 jaar spelen. Maar met grimage en drie kleuren pruiken blond, rood en grijs schijnt veel verjonging en vergrijzing tot stand te zijn gekomen. Lancaster heeft nog over de film opgemerkt dat het geen specta- kelstuk is geworden, maar dat is uitgegaan van de mens Mozes. Bijzondere effecten zijn vermeden en zo is op voorstel van hem de stem van God niet een donderend geluid geworden, maar God spreekt door Mozes met de stem van Mozes. Broer Aaron wordt vertolkt door Anthony Quale, die acht jaar regisseur- directeur was van wat nu heet de Royal Shakespeare Company in Stratford on Avon. Mozes' vrouw Zippora, wordt vertolkt door de Griekse Irene Papas, ooit te zien in Zorba de Griek. De Zweedse Ingrid Thulin, bekend uit de Ingmar Bergman-films is Mozes' zuster Mirjam. Israël en Egypte Onder regie van de Italiaan De Bosio werd gefilmd, onder andere op loca tie in Israël en Egypte. Het doorwa den van de Rode Zee is opgenomen bij Sharm el Sheikh en bij de Nabek- oase, omdat daar op een bepaald moment een sterk waterverval optreedt. Eb wordt gevolgd door een sterk opkomende vloed. In Sharm el Sheikh ligt een zandbank vlak onder de waterspiegel en daarvan is ge bruik gemaakt. De regisseur: „De kijker kan, al naar gelang zijn geloof, de zaken op twee manieren uitleggen. Als de wil van God, of als een speling der natuur. We zijn ervan uitgegaan dat we bij het maken van „Mozes" meer de historie dan de bijbel als leidraad moesten nemen. Mozes is een boei ende figuur geworden, die zijn volk naar het beloofde land leidt en het geloof en wetten gaf als hoop en steun voor de toekomst", aldus regis seur De Bosio. Speciaal vandaag De zaak William Bright is een Amerikaanse film over de ervaringen van advocaat Alvin Nierenberg. Ned. 1/19.50 Na Dc Vuist (20.25) volgt in het AVRO-programma de eerste aflevering van de zesdelige serie Mozes de wetgever. Ned. 2/21.35 Onderwerpen in Televizier Magazine zijn: reportage over arrestaties bij Amsterdamse po litie en de reacties daarop in Amsterdamse rosse buurt, de situatie in Zaïre, een onderzoek naar hartkwalen in Rotterdam plus een signalement van enke le nieuwe politieke partijen. Ned. 2/22.25 In Onder Behandeling wordt de elektroshock getoond en be sproken, een programma van Henk Mochel, dat vanwege de uitzending van de Kamerdebat ten op 22 maart werd uitgesteld. Ned. 1 22.45 Met een documentaire en een ouderwetse 'Bonte Dinsda- gavondtrcin' geeft de AVRO re liëf aan veertig jaar radio optreden van de dames Snip en Snap. Hilv. 1 20.00 en 2.45 Claude Helffer speelt in het Concertgebouw de eerste en de tweede sonate van Pierre Boulez. Hilv. 2/ 21.00 Radio vandaag HILVERSUM I <291 m en FM kanalen) AVRO 7 00 Nieuw» 7 02 (S) AVRO klo* '7 30 Nieuws. 7 41 Radiojournaal i 8 30 Nieuw» 9 JC Gymnastiek voor d«- huisvrouw 4."» De Groenteman 8 50 Mor «i nwijding NOS 9 00 Spiegel van Belgic AVRO 9 30 (Sl De pietenkeuze van Willem Stru'tman 10 00 De Radio Lawaaipapegaai I0 1O Arbeidsvitaminen (10 30 Nieuws 1033 Radiojournaal 11 30 (S) Rondom twaalf. 12.26 Mededelingen voor land- «n tuinbouw 12 30 Nieuw» 12 41 Radiojour na.il 13 00 Knipperlicht 13 25 Beursplein 5 13 30 n Middagje AVRO muziek informa tie en urvie* (1330 Nieuws 15 33 Radio iiurnaaL) 17 00 Voor om gemaakt'do..r ons kraakt) OVERHEIDSVOORLICHTING 17 20 Cultureel mozaïek van de Neder landt* Antillen AVRO 1730 Nieuws i7.32 Radiojournaal 17 50 Toppers van toen PP l« 19 Partij van de Arbeid AVRO IH 30 Nieuws 18 41 Per Saldo 18 55 Tussen Helsinki rn Belgrado (3i NOS 19 15 (Si Art oord muziek door amateurs AVRO 20 00 40 jaar Snip. Snap en Slees dm. urnen taire 30 30 <S) Pauremuriek 20 45 (S) Waar is de tijd gebleven AVRO Bonte Dinsdag vundtrrin 22 01 Lichte orkestmuziek 22 15 Licht gitaarspel 22 30 Nieuws 22 4') Rade. journaal 23 00 (S> dichter bij de muziek 2.120 Si Skym a»ter Show 23 55 24 00 Nieuws HILVERSUM II (402 m en FM-kanalenl KRO 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtcndgymnas tick 7.20 Het levende woord. 7.23 Bodinerie 7 54 Overweging 8 00 Nieuws 8 11 Echo 8 30 Aubade, klassieke muziek 9 00 De let ter M; documentaire <9 30 Scheepspraat 9 35 Waterstanden 110.30 Schoolradio 1UC Ouder worden we allemaal, bejaardenpro gramma 12 00 Vijf lellen na nu OVER HEIDS VOOR LICHTING 12 49 Uitzending voor de landbouw 13 00 Nieuws 13 II Echo magazine 13 40 Vreemdeling in mijn Va ders huis. herinneringen van een missiona ris 14 00 Schoolradio 15.00 In de wachtka mer 16 00 Nieuws 16.03 Spreekuur, ge sprek NOS 17.00 Het zal mijn tijd wel duren, over milieu en grondstofaangclegen beden 17 20 (S) Eurnlight 17 40 Informalu uit de regio 17 55 Mededelingen Ig.fM Nieuws KRO 18.11 Echo 16 30 (Si Op vleu gels. pianomuziek 18 50 Verkenning n.euws, feiten en achtergronden op «oc.ha. maatschappelijk terrein 19 00 <S' Zin in muziek klassieke muziek 19 30 Voor d» verandering, gezinskatecheseprogramm.. 19 45 Kerk in meervoud 20 00 Nieuws 20 O-.crweging 20 15 (Sl Werk va(\ Strawinsky en Webern 21 00 (S) Pierre Boulez De Pia nosonalcs (I). 21 30 Spektakel, programma over de culturele industrie NOS 21 00 (Si Met het oog <>p morgen mnt om 23 05 Actua liUitenoverzicht- 23.20 Den Haag vandaag. 23 52 Even ontspannen voor het slapen gaan yoga 23.55-24 00 Nieuw» HILVERSUM III (445 m en FM-kaaaleni VARA 7.02 S> Gesodcmcurders. ei-n mu ter» programma 9 03 (S) Pt-p-op-dric 1103 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld 12.03 (S) VARA's zoekplaatje Zoek de plaat achter de zoekzin 14 03 (S: Spitsbeeld 16.03 (S) LP-top 20 en deTip-LP 17 03 (S) Alfred Lagarde NOS 18.03 De vacaturebank 18 10 (Sl NOS maal VARA 19 02 (S) Poprekonstruktie 20 02 (S; Nashville 2102 (S) Popdonder 23 02 <S Wachten op middernacht 0 02 S) Nacht drie-draai 2 02 <S) Help' Voor werkers in dc verzorgende en de verplegende beroepen 3 02 (Si Peter Holland 5 02 7 00 (S) Truck Programma voor vrachtwagenchauffeurs HILVERSUM IV (FM-kanalen) TROS 7 00 Nieuws 7 02 (S) Capriccio, klassieke mu ziek 9 00 Nieuws 9 02 Aktua-klankbeeld 9 30 (S> Van heinde en verre 10 00 (Si Opus tien lot twaalf klassieke muziek. 12 00 >S Intermezzo, Klassieke muziek l3üOtS) Dc meeste verkochte „klassieke tien' 13.30 'S Koren en korpsen 14 00 Nieuws 14 02 'S Om de kunst 14 30 (S) Guitarrteiten 15 00 17 00 (S> Belcanlonum Pianorecital. TV vandaag NEDERLAND I 10.45: NOS/NOT. Schooners* 14.00: NOS/NOT: Schooltelevisie 18.15: TELEAC' Inleiding lol de ontwikkelingsproblematiek, les 10 18.45: NOS: Bereboot 10.55: Journaal 19.04: NCRV: Van nature 19.50: De zaak van William Bright, speelfilm 21.20: Jamaar 21.35: NOS. Journaal 21.50: NCRV: NCRV-spnngtrofee 22.45: Onder behandeling 23.20: NOS: Journaal NE0ERLAND II 18.45: NOS: Kodweg 18.55: Journaal 19 05: AVRO: AVRO's toppop presemeen da Nationale Hitparaoe 20.00: NOS: Journaal 20.25: AVRO: Voor de vuist weg 21.35: Mozes de wetgever, tv-sene 22.25: Televizier Magazine 23.10: NOS: Den Haag vandaag 23.25: Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 4