refaja Rijnmond direkteur/direktrice (sociaal) medicus ziekenverzorgster leerling bejaaidenhelpsters ..HOOFD Gemeente Utrecht REFAJA het nieuwe spittaal waarnemend hoofdverpleegkundige 1e verpleegkundige ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT VERPLEEGKUNDIGEN ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen operatie verpleegkundigen operatie-assistenten hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen parttime krachten hoofdverpleegkundige ADJUNCT DIRECTEUR/DIRECTRICE EEN PASTOR (prot.) m/vr. verpleegkundigen diakonessenhuis Het Diakcnetsenhws- Retail in Dordrecht. gelegen ean do rijksweg Rotterdam- Breda. is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplea omvat zes verpleegaldelmgen. een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodiatyae. een polikliniek met traumatologist lunette, een klinlach<hemlsch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen. De medische stat bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heeft ruim 700 medewerkers in dienst. Op onze KINDERAFDELING zijn wegens huwelijk de funkties beschikbaar wan en Gegadigden voor de2e funkties dienen in voorkomende gevallen zelfstandig leiding te kunnen geven aan verpleegkundigen, die op deze afdeling werkzaam zijn en hebben tevens de supervisie over de medewerkers die aldaar hun stageperiode doormaken. Gezien het karakter van ons huis zoeken wij medewerkster* met een christelijke levensover tuiging. De arbeidsvoorwaarden en de honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aen het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 444 te Dordrecht. STICHTING HUISVESTING VAN BEJAARDEN (SJf.B.) exploiteert in Utrecht een drietal verzorgingstehuizen en een aantal flatgebouwen voor bejaarden. De financieel-economische en de maatschappelijke afdeling zijn centraal georganiseerd en geven ten aanzien van deze funkties de nodige ondersteuning. Voor een in aanbouw zijnd verzorgingscentrum van 261 bedden en 60 aanleunwoningen zoekt het bestuur een De te benoemen funktionaris zal in het tehuis worden geassisteerd door een Hoofd Verpleegkundige Dienst en een Hoofd Huishoudelijke Dienst Een gerichte vakopleiding op het niveau HBO. en ervaring in een soortgelijke funktie strekken tot aanbeveling. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij in teamverband kan werken, over goede contactuele eigenschappen beschikt alsmede over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. De honorering zal maximaal f 3.849.- (incl toeslag van f 30.- p.m.) bedragen, daarnaast zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Utrecht van toepassing (eigen ziektekosten regeling. welvaartsvast pensioen) Tot de selectieprocedure zal een bepaalde vorm van inspraak, een medisch en een psychotechnisch onderzoek behoren. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de SHiL, Huize Kanaleneiland, Elsenhowerlaan 60. Utrecht. Bij de Verplegingsdienst van ons ziekenhuis bestaan vacatures voor A. VOOR DE AFDELING DERMATOLOGIE Werkzaamheden: het organiseren van werkzaamheden voor een kleine groep medewer kers; de zorg voor en de verpleging van patiënten met huidaandoeningen. Onze vertangens: diploma A-ziekenverpleging; kennis van verpleging van patiënten op de afdeling Dermatologie; ervaring in leidinggeven. B. VOOR DE AFDEUNG COUVEUSE Werkzaamheden: mede verantwoordelijk zijn voor de organisatie van de afdeling; zorgdragen voor verzorging en verpleging van pasgeborenen; onderhouden van kontakten met familie. Onze vertangens: diploma A-ziekenverpleging; aantekening kinderverpleging; ervaring in leidinggeven. Wij bieden: salaris volgens Rijksregeling tot maximaal f2.449.- bruto per maand, in de rang van Ie verpleegkundige; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burger lijke Pensioenwet van toepassing; vakantietoelage 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 3700/229 vacature-aanduiding A of B op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Catharijnesinge! 101 te Utrecht. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevr. J. Bruin Slot-de Joode. Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon 030-372712. De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt op korte termijn die in het bezit zijn van de aantekening operatie-assi stentie) (volgens N.Z.R. normenl of die in het bezit zijn van het diploma O.K. assistent(e) (volgens N.Z.R.-normen). Ook verpleegkundigen, die opgeleid wensen te worden tot operatie-verpleegkundige kunnen reflekteren. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het hoofd verpleegkundige dienst (toestel 323). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Dr.G.H. Amshoffweg 1-4 «Hoogeveen *05280-65987 ziekenhuis BETHESOA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behertl- gen. op chrialelgke grondslag, de intramu rale gezondheidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in belde nieuwe In stellingen werkzaam. Een medische sief. waarin alle basis specia lismen zijn vertegen woordigd. biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemeakl. Hc Hoogt genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbipdingen met hel Westen en Noorden van hel land zijn snel en komtortabel. ieveen en omstreken D» stichting protestantss bejaardenhuisvesting te Hoogezend-Sappemeer vraagt In het bejaardenhuis „De Burcht" te Hoogezand afdeling verpleging en verzorging (vrouwelijk). Bij voorkeur in het bezit van het diploma ziekenverpleging A. Leidinggevende capaciteiten en goede omgangsvormen zijn voor deze functie vereist. De kandidaat moet tevens in staat zijn de directeur bij afwezigheid te vervangen. Een ruime 2 kamerwoning is beschikbaar. Positief christelijke levensovertuiging. In bovengenoemd tehuis wonen 115 bejaarden. Inlichtingen bij de directeur tel. 05980-93311. Schriftelijke sollicitaties aan het bestuur van de stichting Sluisweg 8, Tiel-Windeweer. Interesse in de ziekenverzorging In Driebergen staat een verpleeghuis welke plaats biedt aan 124 lichamelijk zieke bewoners en gelegen is in een bosrijke omgeving. Er zijn vier afdelingen van elk 31 bewoners. Op deze afdelingen werken verpleegkundigen, ziekenverzorgenden en ook de leerling-zieken verzorgenden. Naast de lichamelijke verpleging en verzorging richt zich dit werken op het scheppen van een goed en prettig leefklimaat voor dé bewoners. Wij zoeken nog enkele jonge mensen voor de OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE Voor de opleiding tot ziekenverzorgende is het nodig datU: - 17 jaar en 10 maanden oud bent op het moment dat de opleiding start en dat zal zijn: 1 september 1977 en 1e februari 1978 - Minstens 4 jaar voortgezet onderwijs hebt genoten, b.v. Mavo-3 of 4, Inas, LEAO-diplo- ma of daaraan gelijkwaardige vooropleiding hebt. - Interesse hebt in het werken met veelal oudere mensen - In alle opzichten goed gezond bent. - Wilt werken vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging. De opleiding start met twee maanden voorop leiding en gedurende de gehele opleiding, welke in totaal 26 maanden duurt, zijn de arbeidsvoor waarden volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing. Wilt U meer informatie? Belt U dan Mw. S. Kraan, hoofd opleiding (tel. bereikbaar tussen 8.30 -15.30 uur onder nr. 03438-5811 Sollictaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau- Odijcklaan3. Driebergen. Protestants Christelijk Bejaardentehuis "Uitzicht" Franklinstraat 1, Badhoevedorp. in de huishouding deze taak, waartoe zo nu en dan lichte verzorgingswerk zaamheden behoren, geldt uitsluitend voorde middaguren op alle dagen van de week. Sollicitaties te richten aan de directeur, telefoon 02968-3200. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990-6850 De hoofdverpleegkundige van een van onze chirurgische afdelingen gaat binnenkort hu wen. Om die reden ontstaat er een vakature. Wij willen graag In kontakt komen met een verpleegkundige die de taak van op zich wil nemen. Daartoe is het o.m. noodzakelijk, dat men beschikt over ruime verpleegkundige ervaring leiding kan geven aan het afdelingsteam een kaderkursus heeft gevolgd of de studie daarvoor in een gevorderd stadium is. Sollicitaties te richten aan de heer L Gosen. direkteur-verpleegkundige. Het bestuur van de Stichting Bejaardenzorg Krab- bendijke „Huize Nieulande" roept sollicitanten op voor de functie van vereist diploma Bejaarden- of ziekenverzorger/ster liefst boven de 30 jaar. Salarièring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO. Er zal rekening gehouden worden met eventuele vakantieafspraken. Schriftelijke sollicitaties met re ferenties aan en inlichtingen bij de directrice. Oos- terscheldestraat 1. Krabbendijke. Tel. 01134-1666. Vasteland 96-104 Rotterdam Tef.(010)111320 openbaar lichaam Rijnmond Door het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam Rijnmond is in het beleidsprogramma 1974-1978 een hoge prioriteit toegekend aan het bevor-J1 deren van de gezondheidszorg in het Rijnmondgebied. Om aan dit beleids voornemen uitvoering te geven dient voorzien te worden in de vacature van hoofd van het bureau Volksgezondheid en sociale aangelegenheden van de afdeling Milieubeheer waartoe wordt gevraagd een die in hoge mate vertrouwd is met de volksgezondheid, in het bijzonder de openbare gezondheidszorg en de organisatie daarvpn. Tot de funktie behoort mede het richting geven aan de beleidsontwikkeling en -uitvoering met jjje betrekking tot sociale aangelegenheden (categorale zorg). Gedacht wordt aan iemand met ervaring en deskundigheid in wetenschappe lijk onderzoek op (sociaal) medisch gebied, die inzicht heeft in de bestuur lijke verhoudingen tussen rijk, provincie, regionale overheid en gemeenten, in het bijzonder voor wat betreft de volksgezondheid, en die beschikt over het vermogen om leiding te geven aan de in de toekomst te vormen afdeling Volksgezondheid en om zelfstandig een organisatie op te bouwen. Voor deze funktie wordt voorts essentieel geacht contactuele kwaliteiten, monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een hoge mate van creativiteit en inventiviteit en in staat te zijn tot samenwerking in teamverband. De geboden honorering is afgestemd op het niveau van de funktie. Aanstel- ling geschiedt in overheidsdienst met de daaraan verbonden gunstige secun daire arbeidsvoorwaarden. Tot de selectieprocedure behoren een psychologisch onderzoek en een gesprek met medewerkers van de afdeling. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7709 te richten aan het hoofd personeelszaken, Postbus 23073, Rotterdam.Telefonische inlictftingen: 010-111320, toestel 286. <chi jen HV/ 52 Scb cp J verl te pun een de /IC kop Gei van gan ger Koi r Ar HUIZE 'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 Amsterdam-Slotervaart Tel. 020-150666 Op de ziekenafdeling (20 bedden) van ons tehuis waar ca. 150 bewoners worden verzorgd, vragen wij een Ook kunnen in het tehuis nog enkele geplaatst worden. Salaris volgens de C.A.O. voor Bejaarden tehuizen. Onze voorkeur gaat uit naar medewerksters met Prot. Chr. Levensovertuiging. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktrice, Zr. A. A. Nagel. Bij de Stichting Intramurale Geestelijke Verzorging te Enschede waarin samenwerken de Raad van Kerken te Enschede, het Humanistiscl Verbond, twee ziekenhuizen, een revalidatiecentrum, een verpleeg- ei verzorgingshuis en een leefgemeenschap voor geestelijk gehandicapten ir bestaaat een vakature voor De taak van deze funktionaris zal zijn, in een team van protestantse R.K._ en humanistische verzorgers(sters) de geestelijke verzorging van patiënte» tebeharigen. Zijn/haar hoofdfunctie zal liggen in een verpleeghuis voor somatiscl^ zieken (146 p.) met een nevenfunctie in een daaraan verbondei verzorgingshuis (200 p.); in beide huizen gaat de begeleiding uit van multidisciplinair team. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten wier opleiding en/of ervaring ri gericht is op bovengenoemde werkzaamheden. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de secretaresse van osi*, Stichting, mevr. M. Holthuis-Wissing, Mozartlaan T68 te Enschede, bi wie ook - uiterlijk 1 mei - sollicitaties met een curriculum vitae tegemoet* worden gezien. streekziekenhuis warnsveld/bijzutphen. Het ziekenhuis heeft 350 bedden, waarvan 12 bedden behoren tot een modern geoutilleerde afdeling Intensive Care/Coronary Care. Ter uitbreiding van ons team zouden wij in kontakt willen komen met die in het be2it zijn van een voltooide Intensive Care en/of Coronary Care opleiding. Salariëring en aanstelling kunnen plaatsvinden in de rang van verpleegkundige A. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het Hoofd Verplegingsdienst Zr. H. Boerdam. tel. 05750 - 84411. Wij hanteren de rechtspositieregelingen van de Gemeente Zutphen. Bij het zoeken naar woonruimte verlenen wij onze mede werking. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken. Ooyerhoekseweg 8. Warnsveld. 77-06

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 32